Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tragiškai trūksta dar vieno aukšto. Tiek šalimais esančių pastatų kontekste, tiek turint mintyje, kad tai pagrindinė didmiesčio senamiesčio arterija...
    Aukštis ribojamas dėl besiribojančio pastato fasado.

    Comment


      Man rodos buvo apie tai kalbėta man rodos, kadangi pastatas neprigludęs, tad reikalavimo dėl to fasado lyg nebuvo...

      Comment


        Skveras su kavinukėmis - mano akimis būtų tobuliausias variantas šiai vietai, trūksta Kaunui tokių erdvių...
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
          Skveras su kavinukėmis - mano akimis būtų tobuliausias variantas šiai vietai, trūksta Kaunui tokių erdvių...
          Būtų, bet kalba eina apie Marijos radiją...
          Švelniai tariant stebina šios įstaigos ožmojai dėl vietos pasirinkimo.

          Comment


            Na butu mano valia, tai mesciau tokio tipo istaigas i giliausa uzkampi, kur joms ir vieta, bet hey, laisve religijom...

            Pirmas variantas, kuri buvo pateike buvo isvis pragariskas. Gaila, kad ta zeme nuosavybine ir negalima jos panaudot normaliems tikslams, o ne religiniam fanatikam atiduot, kad sudirbtu

            Comment


              Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
              Na butu mano valia, tai mesciau tokio tipo istaigas i giliausa uzkampi, kur joms ir vieta, bet hey, laisve religijom...

              Pirmas variantas, kuri buvo pateike buvo isvis pragariskas. Gaila, kad ta zeme nuosavybine ir negalima jos panaudot normaliems tikslams, o ne religiniam fanatikam atiduot, kad sudirbtu
              Na aš nesu nusiteikęs prieš religijas ir patį radiją, tačiau pirma yra šiek tiek keista, kad VŠĮ kuriasi tokioje vietoje, kur net ne kiekvienas kokybiškas verslas galėtų sau tai leisti.
              Bet kitas svarbus momentas - aplink klubai, barai, savaitgaliais veiksmas, kuris tik auga. Stiklinis fasadas, už lango Marijos radijo studijos. Kažkaip...

              Comment


                Na, cia ju valda, o kadangi yra jiems poreikis, kuri patenkinti gali savo valdose... Nematau dideles bedos. Bet zinoma, vieta tikrai netinkama ir neturetu cia buti, bet ka padarysi, butu gerai, kad bent architekturiskai nesukurtu dar vienos piktzaizdes

                Comment


                  Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                  Gaila, kad ta zeme nuosavybine ir negalima jos panaudot normaliems tikslams, o ne religiniam fanatikam atiduot, kad sudirbtu
                  Ir dar katedrą religiniai fanatikai pasistatė toookioj vietoj! Ir iš viso, visą Senamiestį religiniai fanatikai apstatė savo kulto statiniais vietoj to, kad panaudoti normaliems tikslams, pvz., kebabams kokiem nors ar degalinei.

                  Comment


                    marijos radijas ir katedra tau tas pats?

                    Comment


                      Normaliai viskas su tuo Marijos radiju, atiduotu i komersantu, kapitalistu rankas, dar neaisku, koki stiklaini ikistu, cia bent panasu, kad labiau sprendzia architektu taryba, o ne uzsakovas

                      Comment


                        klausimas dėl studentų hostelio priešais muzikinį.

                        sekančiam name ugniasienej yra du langiukai. ar jau aišku kaip jie išsprendė šitą problemą? Gal dėl to statybos ten ir juda vėžlio greičiu?

                        Comment


                          Itariu, kad paruos kompensacija ir viskas

                          Comment


                            Kokią kompensaciją? Langai ugniasienėje išvis legalus dalykas?

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Kokią kompensaciją? Langai ugniasienėje išvis legalus dalykas?
                              Turbut jau legalus

                              Comment


                                http://kaunas.kasvyksta.lt/2015/03/2...oma-degaline/#

                                Vis gi Šiaurės pr. ir Savanorių pr. kampe tiesiog tvarkoma degalinė...

                                Comment


                                  Nesuprantu ką reiškia tvarkoma? Ji juk pilnai nugriauta. Kažkaip nesitiki kad ją paėmė ir nugriovė tiesiog tik tam kad nugriauti. Taip pat nesupratau ką reiškia tikimasi kad ši vieta taps patogesnė vairuotojams?

                                  Comment


                                    Aleksoto "Senukai". Pakankamai intensyviai vyksta darbai.

                                    Comment


                                      Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                      Nesuprantu ką reiškia tvarkoma? Ji juk pilnai nugriauta.
                                      Reiškia, kad bus nauja degalinė.

                                      Comment


                                        Parašė Arminass Rodyti pranešimą
                                        http://kaunas.kasvyksta.lt/2015/03/2...oma-degaline/#

                                        Vis gi Šiaurės pr. ir Savanorių pr. kampe tiesiog tvarkoma degalinė...
                                        Mano žiniomis, ten tiesiog nugriovė degalinę ir vykdys grunto valymo darbus. Jokie statiniai dar nėra planuojami.

                                        Comment


                                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                          Turbut jau legalus
                                          Arba ir hostelyje tame pačiame aukšte padarys langiukus galės susibendrauti

                                          Comment

                                          Working...
                                          X