Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ponasdzinglas Rodyti pranešimą
    Arba ir hostelyje tame pačiame aukšte padarys langiukus galės susibendrauti
    Iš kur žinios apie hostelį? Visur buvo skelbta apie jaunimo viešbutį.

    Comment


      Parašė Taiga Rodyti pranešimą
      Mano žiniomis, ten tiesiog nugriovė degalinę ir vykdys grunto valymo darbus. Jokie statiniai dar nėra planuojami.
      Tai gal geros žinios ir ten kažkas kito bus nei nauja degalinė

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Iš kur žinios apie hostelį? Visur buvo skelbta apie jaunimo viešbutį.
        Hostelis ir yra jaunimo nakvynės namai. O kiek jie ten nakvynių nakvos nesvarbu

        Comment


          Parašė Ponasdzinglas Rodyti pranešimą
          Hostelis ir yra jaunimo nakvynės namai. O kiek jie ten nakvynių nakvos nesvarbu
          Kiek aš buvau supratęs tai čia kažkas tokio kaip bendrabutis studentams, vasarai tie kambariai nuomuojami. O hostelis tai yra dalykas, kur kambaryje yra daug lovų ir ten kasnakt miega visiškai nepažystami žmonės kartu.

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Tai gal geros žinios ir ten kažkas kito bus nei nauja degalinė
            O aš lyg ir girdėjau, kad ten bus naujas Macdonalds. Bet tai tik gandai.

            Comment


              Parašė Tadasv Rodyti pranešimą
              O aš lyg ir girdėjau, kad ten bus naujas Macdonalds. Bet tai tik gandai.
              Aš gi sakiau - nėra jokių planų kažką statyti. Tiesiog sklypą išvalo ir tvarkys dokumentaciją, gal skaldys į dalis, kad jame iš vis būtų galima kažką statyt.

              Comment


                Pramprojekto architektūrinio konkurso nebus taupant laiką:

                E-žurnalą PILOTAS.LT pasiekė informacija, kad taupydami laiką naujieji komplekso savininkai “BEI Capital” (SBA koncernas) nutarė dirbti su “žymiu Kauno architektu Algimantu Kanču”, kuriam ir pavesta parengti “Pramprojekto” (architektai A.Sprindys ir V.Stauskas, 1961) perstatymo projektą.

                http://www.pilotas.lt/index.php/lt/a...tura/item/3598

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Pramprojekto architektūrinio konkurso nebus taupant laiką:

                  E-žurnalą PILOTAS.LT pasiekė informacija, kad taupydami laiką naujieji komplekso savininkai “BEI Capital” (SBA koncernas) nutarė dirbti su “žymiu Kauno architektu Algimantu Kanču”, kuriam ir pavesta parengti “Pramprojekto” (architektai A.Sprindys ir V.Stauskas, 1961) perstatymo projektą.

                  http://www.pilotas.lt/index.php/lt/a...tura/item/3598
                  Labai gaila, kad nebus normalaus konkurso, žinant kokia esminė miesto centro dalis liečiama. Kita vertus, nesuprantu didelės kritikos SBA apie "noname" architektūrą, tiek BLC tiek green hall man visai imponuoja. Trečia, tai man niekada nebuvo suprantama ta meilė Sprindžio kompleksui susidėjusiam iš Merkurijaus, Pram-Komprojektų ir to kas dabar vadinasi VDU centriniai rūmai...

                  Nu bet gal geriau kažkas, nei nieko...

                  Comment


                    Šalia statomo VDU pastato Putvinskio g. esantis pastatas irgi pagražės. Planuojama 45 nr. pažymėto pastato rekonstrukcija. Bus pastatytas priestatas, kuris, mano nuomone, gana stipriai uždengs VDU pastato šoną. Taip pat, bus įrengtas automatinis trijų aukštų automobilių parkingas.









                    Gal skonio reikalas, bet aš manau, kad architektui Natkevičiui labiau tinka projektuoti privačius namus, negu daugiabučius ar ofisus. Gal ir puikūs išplanavimai ar kiti sprendimai, tačiau vizualiai dauguma jo projektuotų statinių yra tamsūs, niūrūs ar net šiek tiek asketiški. Bet galbūt, to reikalauja miesto architektai.

                    Comment


                      OT: gyvenu Natkeviciaus projektuotam name, patikek, durnesnio, prasciau isgalvoto ir realizuoto isplanavimo - nera nesuprantu viso "hype" uz jo, nes isplanavimu prasme, tai jo nesamoniu net kiti architektai nesugeba isnarpliot, ypac kai jis padaro savo firmines "jokiu 90 laipsniu kampu" sienas

                      Comment


                        Kas verčia gyvent?

                        Comment


                          Parašė Komandoras Rodyti pranešimą
                          Šalia statomo VDU pastato Putvinskio g. esantis pastatas irgi pagražės. Planuojama 45 nr. pažymėto pastato rekonstrukcija. Bus pastatytas priestatas, kuris, mano nuomone, gana stipriai uždengs VDU pastato šoną. Taip pat, bus įrengtas automatinis trijų aukštų automobilių parkingas.
                          Rekonstrukcija tik priestatas, ar ir patį pastatą tvarkys kažkiek?

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Rekonstrukcija tik priestatas, ar ir patį pastatą tvarkys kažkiek?
                            Ir pats pastatas bus sutvarkytas. Iš vizualizacijų sprendžiu, kad bus išlaikytas dabartinis fasadas bei jo spalva. Pastatas pats nėra baisus tereiks sutvarkyti fasadą, stogą, langus pakeisti.

                            Comment


                              O cia bus prie to pacio pastato sliejamas? Nes dabar ten butai pardavinejami jo virsuje, tai keistai butu jei tik ikistu toki slieka

                              Garbaniau: gyvenimas

                              Comment


                                Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                                O cia bus prie to pacio pastato sliejamas? Nes dabar ten butai pardavinejami jo virsuje, tai keistai butu jei tik ikistu toki slieka
                                Kad būtų aiškiau, įdedu dar keletą schemų. Atsiprašau už dydį, bet sumažinus nekas tesimatys. Tame naujame priestate administracinės patalpos.



                                Comment


                                  Nežinau kaip jum, bet man gerai atrodo

                                  Comment


                                    Kiemo vizualizacija atrodo labai gerai. Gatvės pusės - neaišku. Bet tas pirmas piešinys iš visiško priekio tai niūriai atrodo.

                                    Comment


                                      Man taip pasirodė, kad vizualizacijose VDU pastatas nustelbia šį pastatą.

                                      Comment


                                        VDU pastatas nera joks stebuklas, tad... O kokia bus sio paskirtis? Ofisai?

                                        Comment


                                          Kauno strategija

                                          http://archata.lt/?p=6911

                                          Comment

                                          Working...
                                          X