Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Daugiabučių namų statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Varpo g. 22 naujas daugiabutis dygsta ( smagu, kai vyksta nauja statyba ir kartu liūdna, kai senieji Kauno medinukai pralaimi kovą prieš juos. Štai šis pastatas Varpo gatvėje, aišku, išnyks nuo žemės paviršiaus, bet jame buvo mokykla. 1970 metais aš čia lankiau pirmą klasę. Prisimenu senus medinius suolus, didžiulį obelim apsodintą kiemą ir rūsčią valytoją )

    Click image for larger version

Name:	20181210_135241.jpg
Views:	300
Size:	288,2 kB
ID:	1688206

    Click image for larger version

Name:	DSCF7729.JPG
Views:	316
Size:	176,9 kB
ID:	1688207

    Click image for larger version

Name:	DSCF7730.JPG
Views:	339
Size:	420,1 kB
ID:	1688208

    Click image for larger version

Name:	DSCF7731.JPG
Views:	295
Size:	179,1 kB
ID:	1688209

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      Kiek papildys pilakis daugiabučiais pilką Partizanų gatvę: „Citus“ įsigijo 1 ha Kaune, planuoja daugiabučius

      https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...a-daugiabucius
      Daugiau info (ir vizualizacijos), kas čia bus. Na, bus ne pilki

      Kaune – „Klevų namai“: nebrangus būstas

      Daugiau: http://www.statybunaujienos.lt/nauji...s-bustas/12271

      Comment


        "Klevų namai". Rodyklė iš Partizanų gatvės kviečia...į statybvietę

        Click image for larger version

Name:	DSCF7823.JPG
Views:	291
Size:	156,9 kB
ID:	1694365

        Click image for larger version

Name:	DSCF7822.JPG
Views:	282
Size:	130,2 kB
ID:	1694366

        Tveriama tvora

        Click image for larger version

Name:	DSCF7825.JPG
Views:	274
Size:	150,7 kB
ID:	1694367

        Click image for larger version

Name:	DSCF7828.JPG
Views:	279
Size:	159,7 kB
ID:	1694368

        Jau stovi reklaminis namukas, viduje dega šviesa. Neužėjau, nepirksiu čia buto...

        Click image for larger version

Name:	DSCF7827.JPG
Views:	309
Size:	166,7 kB
ID:	1694369

        Būsimoj statybvietėj tikriausiai greit užvirs darbai

        Click image for larger version

Name:	DSCF7831.JPG
Views:	284
Size:	213,4 kB
ID:	1694370





        Keliauju per Lietuvą

        Comment


          Toje vietoje kiek suprantu buvo nugriautas darželis, kuris buvo apleistas jau daug metų.Bet vėl klausimas, ar nereikėjo jo suremontuoti? Vietų dar trūksta. O tokiam projektui parinkti kažkur sklypą arčiau parko.
          "Niekas nėra suku,kas tarnauja kilniai idėjai"

          Comment


            Vieta ne kažką.
            Kaunas yra Kaunas

            Comment


              Studentų g.53. Daugiabutis ( 23 butai ) statomas pagal G.Kančaitės projektą

              Click image for larger version

Name:	20190120_124743.jpg
Views:	285
Size:	428,2 kB
ID:	1696224

              Click image for larger version

Name:	20190120_124826.jpg
Views:	299
Size:	422,8 kB
ID:	1696225
              Keliauju per Lietuvą

              Comment


                Tenorų g. 3 (viena šalutinių Trakų g. gatvelių) pamatai jau yra, o čia projektinis stendas, smagu, kad yra modernizmo elementų, išlaikant vietos kontekstą:

                Click image for larger version

Name:	Tenoru.jpg
Views:	343
Size:	282,7 kB
ID:	1697691

                Comment


                  Parašė MintiesRatas Rodyti pranešimą
                  Tenorų g. 3 (viena šalutinių Trakų g. gatvelių) pamatai jau yra, o čia projektinis stendas, smagu, kad yra modernizmo elementų, išlaikant vietos kontekstą:

                  Click image for larger version  Name:	Tenoru.jpg Views:	1 Size:	282,7 kB ID:	1697691
                  2017 gruodį vizualizacija buvo šiek tiek kitokia. Nauja, mano manymu, brandesnė, labiau modernesnė

                  Click image for larger version  Name:	Tenorų 3.jpg Views:	1 Size:	104,2 kB ID:	1697705
                  Keliauju per Lietuvą

                  Comment


                    Pagerėjo, mano akimis. Bet galėtų ir kitą kur nors statyt. Nuo to blogiau tikrai nebūtų

                    Comment


                      Paskutinis taisė RokasLT; 2019.01.30, 22:34.

                      Comment


                        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                        Galėjo palikti apvalius langus šonuose.
                        Ar nepaliko? Tik pirmam aukšte neliko kaip suprantu

                        Comment


                          Parašė evvt Rodyti pranešimą

                          Ar nepaliko? Tik pirmam aukšte neliko kaip suprantu
                          K1 turite mintyje "palikti"? Juk nė nebuvo apvaloių langų pirmoje vizualizacijoje, kad juos būtų galima "palikti".

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą

                            K1 turite mintyje "palikti"? Juk nė nebuvo apvaloių langų pirmoje vizualizacijoje, kad juos būtų galima "palikti".
                            Blemba link darbo pabaigos buvau, tad sumaišiau vizulkes.

                            Comment


                              Rytų g. 6. Gerokai sulėtėjusios statybos. Pradėjo atsirasti langai, galbūt igaus pagreitį
                              I love INNUENDO!

                              Comment


                                Č.Sasnausko g. 23. "Žaliakalnio apartamentai". Buvo kažkoks triukšmas dėl šio pastato. Manau, galima rasti spaudoje.

                                Click image for larger version

Name:	DSCF8321.JPG
Views:	265
Size:	447,4 kB
ID:	1703198

                                Click image for larger version

Name:	DSCF8323.JPG
Views:	276
Size:	402,7 kB
ID:	1703199



                                Keliauju per Lietuvą

                                Comment


                                  Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                                  Č.Sasnausko g. 23. "Žaliakalnio apartamentai". Buvo kažkoks triukšmas dėl šio pastato. Manau, galima rasti spaudoje.
                                  O kaip baigėsi su šiuo pastatu, ar statybos tęsiamos, lyg teismas liepia nugriauti, jei taip bus, tai kaip bus tiems kas jau nusipirko?

                                  P.S.
                                  Buvo keistas dalykas, vakar parašiau panašų klausimą, bet šiandien mano žinutės čia nebėra. Gal kažkam nepatiko ir buvo ištrinta (ar šiaip klaida)?
                                  Bet šiuo metu žiūrint nors paskutinė žinutė ne mano, forume rodo kad yra paskutinė mano parašyta vakar 16:14. Bet kaip matot jos čia nėra.
                                  https://i.imgur.com/qAAEx8X.png

                                  Comment


                                    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                    O kaip baigėsi su šiuo pastatu, ar statybos tęsiamos, lyg teismas liepia nugriauti, jei taip bus, tai kaip bus tiems kas jau nusipirko?
                                    Vakar, kai ėjau ties šiuo pastatu, buvo pietų metas. Tai privažiavo automobilis, papypsėjo, į jį iš statybvietės sušoko gal 7 vyrai ir nuvažiavo ( pietauti ).
                                    Paskutinis taisė digital; 2019.02.28, 22:06.
                                    Keliauju per Lietuvą

                                    Comment


                                      Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                      P.S.
                                      Buvo keistas dalykas, vakar parašiau panašų klausimą, bet šiandien mano žinutės čia nebėra. Gal kažkam nepatiko ir buvo ištrinta (ar šiaip klaida)?
                                      Bet šiuo metu žiūrint nors paskutinė žinutė ne mano, forume rodo kad yra paskutinė mano parašyta vakar 16:14. Bet kaip matot jos čia nėra.
                                      https://i.imgur.com/qAAEx8X.png
                                      Greičiausiai aš ištryniau, nes labai užkniso, kai žmonės replyina į žinutę, po kurios nėra daugiau kitų žinučių, ir palieka nuotraukas. Prašome tokiu atveju ne replyinti, o tiesiog rašyti komentarą kaip naują žinutę.

                                      Comment


                                        Parašė Efka_01 Rodyti pranešimą
                                        Well well well...

                                        Daugiabučio gyvenamojo namo A. Juozapavičiaus pr. 139A, Kaune, statybos projektas.
                                        http://www.kaunas.lt/wp-content/uploads/sites/4/2018/09/PP-2-juozap-139a.pdf





                                        Kažkaip man nesižiūri...
                                        Kažin kaip šitiems sekasi. Prisiminiau šitą, nes radau originalą

                                        https://www.plataformaarquitectura.c...ro-de-brisbane

                                        Comment


                                          Parašė Efka_01 Rodyti pranešimą

                                          Kažin kaip šitiems sekasi. Prisiminiau šitą, nes radau originalą

                                          https://www.plataformaarquitectura.c...ro-de-brisbane


                                          Neseniai domėjausi - sakė liepą pradeda statybas. Matysim...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X