Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Daugiabučių namų statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • thomcius
    replied
    Tik du pavadinimai galimi, arba Mūrininkų vila, arba Petrašiūnų (Kalantos) žiedo vila

    Komentuoti:


  • ernissss
    replied
    Nu nereikia čia taip ginti to pavadinimo Visi puikiai žino kas yra Pažaislis ir kur jis yra

    Komentuoti:


  • sauls
    replied
    Parašė Taiga Rodyti pranešimą
    Aš esu šokiruotas, ŠOKIRUOTAS, kad NT verslas bando pritempti savo prOjektus iki prestižo naudodami už >1km esančius landmark'us. Ką dar pasakysit, kad žaliakalnis Kaune ne nuo Kalniečių prasideda?!?! Kad nuo sodo bendrijų prie Jonavos iki Kauno centro ne per 15 minučių privažiuosi???


    O kas sakė, kad Pažaislis nuo ten taip toli? Jūs skaičiuojate iki Pažaislio vienuolyno, bet objektas nesivadina Pažaislio vienuolyno apartamentai. Pažaislio šilas yra kur kas arčiau, gero kilometro atstumu. Ir kas apskraitai yra Pažaislis? Žaislės upės pakrantės, jei jau žiūrėsim pavadinimo. Ką jau kalbėti apie Baltijos viešbutį, kuris buvo Kaune, tai kiek km. jis nuo tos Baltijos?

    Komentuoti:


  • PukiS
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Esmė, kad ten seni daigiabučiai ir nei vienas jų net negalvoja apskritai jokio pavadinimo ant savės dėtis. Tad tarpe jų nėra jokio kito pretendento, kuris labiau tiktų vadintis pažaislio apartamentais.
    lempa ir tiek, net iki šilo šmotas, pasivadino su aliuzija kad prie pat, o realybėj - kita parapija. false marketing visame gražume.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Iš viso visi tie „iki senamiesčio 5min!“ turėtų būti tik pėsčiomis, nes automobiliu galima pritempti ir iki kito miesto galo skaičiuojant laiką naktį

    Komentuoti:


  • Taiga
    replied
    Aš esu šokiruotas, ŠOKIRUOTAS, kad NT verslas bando pritempti savo prOjektus iki prestižo naudodami už >1km esančius landmark'us. Ką dar pasakysit, kad žaliakalnis Kaune ne nuo Kalniečių prasideda?!?! Kad nuo sodo bendrijų prie Jonavos iki Kauno centro ne per 15 minučių privažiuosi???



    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Tie fasadiniai lietvamzdžiai

    Komentuoti:


  • alchsh
    replied
    Parašė miraged Rodyti pranešimą
    Na geografiškai tai čia arčiausiai buvusios kaustos, tai gal kaustos apartamentai? šiaip visiški standartiški petrašiūnai čia.. kiemais kiemais ir iki šilo išeini.. bet sutinku kad Pažaislio vardas nei geografiškai nei architektūriškai netinka..

    primena man kotais čerbulėno kvartalą
    Click image for larger version

Name:	363364332.jpg?k=cdb2d7a85bb106d3d1083a120840196502ba1693bc0e965f13ac9b5a7c2e42ef&o=&hp=1.jpg
Views:	634
Size:	109,9 kB
ID:	2113828
    Toks jausmas,kad po renovacijos ir nepasakysi,kad naujas projektas.

    Komentuoti:


  • ernissss
    replied
    Faktas, kad tokių dalykų negalima apibrėžti kažkokiais metrais ar pasiekiamumu. Bet jeigu apartamentai vadinasi Pažaislio, norėčiau pro langą bent Pažaislio bokštą matyt, o jeigu Pažaislio šilo apartamentai - tai bent tą šilą

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė ernissss Rodyti pranešimą
    Visiškai aišku, kad Pažaislio pvadinimas yra marketingistų dirbtinai pritemptas ir nėra čia daugiau ko ginčytis
    Tai taip, tikrai mažiau teisingas pavadinimas nei jei kokie apartamentai būtų prie pat pažaislio šilo.
    Bet kai bandoma sakyt, kad tiek pat neteisingas kaip jei apartamentai būtų šančiuose tai jau tikrai nė nepanašaus lygio pritempimas.

    Čia esmė pasiekiamumas.
    Pvz pastatysi apartamentus 500m. nuo lampėdžio ežero ir pavadinsi Lampėdžo apartamentai.
    Ir tai absoliučiai normalu, nes mintis kad gyveni kur gali per kelias minutes nueiti iki to ežero, tai pagrindinis aplink esantis "landmark". Ir nesvarbu, kad bus daug namų, kurie prie to ežero arčiau stovi, jei tas pavadinimas neužimtas.
    Nesulrantu kodėl kiti galvoja, kad pastatas turi būti tip top prie pat ir tik tada normalu tą pavadinimą uždėt.
    Paskutinis taisė Gator; 2024.02.28, 09:28.

    Komentuoti:


  • ernissss
    replied
    Visiškai aišku, kad Pažaislio pvadinimas yra marketingistų dirbtinai pritemptas ir nėra čia daugiau ko ginčytis

    Komentuoti:


  • miraged
    replied
    Na geografiškai tai čia arčiausiai buvusios kaustos, tai gal kaustos apartamentai? šiaip visiški standartiški petrašiūnai čia.. kiemais kiemais ir iki šilo išeini.. bet sutinku kad Pažaislio vardas nei geografiškai nei architektūriškai netinka..

    primena man kotais čerbulėno kvartalą
    Click image for larger version

Name:	363364332.jpg?k=cdb2d7a85bb106d3d1083a120840196502ba1693bc0e965f13ac9b5a7c2e42ef&o=&hp=1.jpg
Views:	634
Size:	109,9 kB
ID:	2113828

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė thomcius Rodyti pranešimą
    Aš dar suprantu, kad Žaliakalnio terasos pasivadinę taip, nes dauguma per langus bent gali matyti Žaliakalnį.
    Na o čia gyvensi prie gana intensyvios Masiulio gatvės. O Pažaislio šilas bus atkirstas ne tik geležinkeliu, bet ir statomu aplinkeliu. Arčiau yra Petrašiūnų miško parkas.
    Šiuo atveju pavadinimas grynai išpūstas.
    ​​​
    Gal aš netaip suprantu pažaislio šilo ribas.
    Įvedus į google vaizdus pvz wikimapia nuoroda rodo, kad pažaislio šilas daug platesnis nei tu sakai.
    Kur galima rasti jo tikras ribas?

    Komentuoti:


  • thomcius
    replied
    Aš dar suprantu, kad Žaliakalnio terasos pasivadinę taip, nes dauguma per langus bent gali matyti Žaliakalnį.
    Na o čia gyvensi prie gana intensyvios Masiulio gatvės. O Pažaislio šilas bus atkirstas ne tik geležinkeliu, bet ir statomu aplinkeliu. Arčiau yra Petrašiūnų miško parkas.
    Šiuo atveju pavadinimas grynai išpūstas.
    ​​​

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė skyrma Rodyti pranešimą

    Dabar jau taikai kitus kriterijus - sveikos nuovokos Ok, čia atstumo ribos jau kiekvieno asmeninės. Mano - neturi būti daugiau kilometro, kad netaptų juokinga.
    Dėl atstumo pakartojau ką jau rašiau, tad nieko naujo netaikiau.
    Tai labai gerai, kad 1km tinka, nes tiek ir net mažiau ir yra iki Pažaislio šilo.

    Komentuoti:


  • skyrma
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Aš jau rašiau - śis objektas yra lengvo pasivaikščiojimo atstumu nuo pažaislio šilo.
    A. Šančiai - visai kas kita.
    Dabar jau taikai kitus kriterijus - sveikos nuovokos Ok, čia atstumo ribos jau kiekvieno asmeninės. Mano - neturi būti daugiau kilometro, kad netaptų juokinga.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė skyrma Rodyti pranešimą

    Tai jei jau tokiais principais vadovautis, kad „privalo būti šiuo metu“, tuomet iki šio daugiabučio „Pažaislio apartamentais“ galėjo pasivadinti koks nors naujas daugiabutis A. Šančiuose ir sakytum viskas legit, nes nieko arčiau nestatoma Esme yra, kad turi būti elementarios nuovokos ir supratimo kaip toli tavo statomas objektas nuo objekto kurio pavadinimu nori pasinaudoti, kad išspausti kažkokį prestižą ten kur jo nėra. Nes kitu atveju tiesiog paverti savo objektą klounu.
    Aš jau rašiau - śis objektas yra lengvo pasivaikščiojimo atstumu nuo pažaislio šilo.
    A. Šančiai - visai kas kita.

    Komentuoti:


  • skyrma
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Esmė, kad ten seni daigiabučiai ir nei vienas jų net negalvoja apskritai jokio pavadinimo ant savės dėtis. Tad tarpe jų nėra jokio kito pretendento, kuris labiau tiktų vadintis pažaislio apartamentais.
    Tai jei jau tokiais principais vadovautis, kad „privalo būti šiuo metu“, tuomet iki šio daugiabučio „Pažaislio apartamentais“ galėjo pasivadinti koks nors naujas daugiabutis A. Šančiuose ir sakytum viskas legit, nes nieko arčiau nestatoma Esme yra, kad turi būti elementarios nuovokos ir supratimo kaip toli tavo statomas objektas nuo objekto kurio pavadinimu nori pasinaudoti, kad išspausti kažkokį prestižą ten kur jo nėra. Nes kitu atveju tiesiog paverti savo objektą klounu.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė skyrma Rodyti pranešimą

    Ne šimtas, bet tikrai nemažai daugiabučių yra arčiau Pažaislio. Užtenka pažiūrėti į žemėlapį. Jau nekalbu apie visą pramoninę teritoriją kuri yra dar arčiau. Joje, jei ateityje būtų statomi daugiabučiai, būtų vertesni užsidėti sau tokią karūną

    Click image for larger version Name:	2024-02-27 21_01_35-Betonuotojų g. 4, 52371 Kaunas to Pažaislis Monastery and Church - Google Maps.png Views:	1 Size:	2.35 MB ID:	2113766
    Esmė, kad ten seni daigiabučiai ir nei vienas jų net negalvoja apskritai jokio pavadinimo ant savės dėtis. Tad tarpe jų nėra jokio kito pretendento, kuris labiau tiktų vadintis pažaislio apartamentais.

    Komentuoti:


  • skyrma
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Esmė, kad čia ne tas atvejis kai nuo kažkokio objekto 2.5 km ir arčiau to objekto šimtas daugiabučių, kurie labiau turėtų teisė vadibtis to objekto pavadibimu.
    Ne šimtas, bet tikrai nemažai daugiabučių yra arčiau Pažaislio. Užtenka pažiūrėti į žemėlapį. Jau nekalbu apie visą pramoninę teritoriją kuri yra dar arčiau. Joje, jei ateityje būtų statomi daugiabučiai, būtų vertesni užsidėti sau tokią karūną

    Click image for larger version  Name:	2024-02-27 21_01_35-Betonuotojų g. 4, 52371 Kaunas to Pažaislis Monastery and Church - Google Maps.png Views:	1 Size:	2.35 MB ID:	2113766
    Paskutinis taisė skyrma; 2024.02.27, 20:12.

    Komentuoti:

Working...
X