Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešosios erdvės ir parkai Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ernissss Rodyti pranešimą
    Taip aš iš Kauno, bet čia jūs tamsta nepraleidžiat progų prisikabinti. Nepolitinis juk čia forumas.
    Vietoj “ne [taip], aš ne iš [aš iš] “Vieningojo Kauno”, “taip, aš iš Kauno”. Gudru. “Nepolitinis” forumas. Visi piliečių forumai gali bet kada pasirodyti esą politiniai. Kvailas priekaištas dėl politiškumo.
    ПТН ПНХ
    «Русский военный корабль, иди нахуй!»

    Comment


      Neprisikabinau nė prie vieno. Mėgstu fotografuoti naujas Kauno statybas, jas čia ir keliu. Dažniausiai kabinasi prie manęs, ir gana įžūliai, dažniausiai tujinasi arba siūlo paravėti Kauno pievas. O aš jau metuose, ne taip lengva atsitūpti...
      Keliauju per Lietuvą

      Comment


        Parašė Missoni Rodyti pranešimą
        Neprisikabinau nė prie vieno. Mėgstu fotografuoti naujas Kauno statybas, jas čia ir keliu. Dažniausiai kabinasi prie manęs, ir gana įžūliai, dažniausiai tujinasi arba siūlo paravėti Kauno pievas. O aš jau metuose, ne taip lengva atsitūpti...
        Beje, Kumelių gatvės pievos buvo nušienautos. Tame Antinio skverelyje pievos normalizuosis per ilgesnį laiką. Man irgi labai nepatinka, kad nužudo visas pievas, paskui bet ką bet kaip pasėja, paukščiai nulesa ir pirmos išauga agresyvios piktžolės. Po kelerių metų pjovimo normalizuosis.



        ПТН ПНХ
        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

        Comment


          Parašė Missoni Rodyti pranešimą
          Neprisikabinau nė prie vieno. Mėgstu fotografuoti naujas Kauno statybas, jas čia ir keliu..
          Jūsų nuotraukas visada su malonumu pažiūriu, jos kokybiškos ir informatyvios. Nežinant, ar žemė privati, ar valdiška, nereikėtų tuoj pat kaltinti merą
          P.S. patikslinu, jeigu kas nesuprato - aš iš Kauno, kuris norėčiau, kad būtų vieningas, bet ne iš "Vieningo Kauno".

          Comment


            Click image for larger version

Name:	IMG_20220721_174428.jpg
Views:	2922
Size:	2,18 MB
ID:	1980871Palapinę miesto sode pagaliau nuvertė, pasimatė fontano kontūrai.
            Русский военный корабль, иди нахуй!

            Comment


              Parašė liux Rodyti pranešimą
              Click image for larger version

Name:	IMG_20220721_174428.jpg
Views:	2922
Size:	2,18 MB
ID:	1980871Palapinę miesto sode pagaliau nuvertė, pasimatė fontano kontūrai.

              Tai kaip suprantu forma bemaž nesikeičia, tik gylis koreguotas.
              ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
              - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

              Comment


                bus, kaip matyti, dviem aukštais
                Click image for larger version

Name:	IMG_20220722_162252.jpg
Views:	2681
Size:	2,27 MB
ID:	1981019
                Русский военный корабль, иди нахуй!

                Comment


                  Ąžuolyne daug gyvybės
                  Click image for larger version

Name:	IMG_6707.JPG
Views:	2388
Size:	2,52 MB
ID:	1981224
                  Click image for larger version

Name:	IMG_6708.JPG
Views:	2360
Size:	1,89 MB
ID:	1981225

                  Comment


                    Studentų skveras

                    Click image for larger version

Name:	IMG-20220727-200416.jpg
Views:	1933
Size:	193,9 kB
ID:	1981660
                    Click image for larger version

Name:	IMG-20220727-200422.jpg
Views:	1918
Size:	235,3 kB
ID:	1981661
                    Click image for larger version

Name:	IMG-20220727-200448.jpg
Views:	1924
Size:	223,0 kB
ID:	1981662
                    Русский военный корабль, иди нахуй!

                    Comment


                      Įspūdis, kad Studentų skvere labai daug užplyteliuota, o gamtos nepalikta. Bet man patinka, kad plytos didelės.

                      O aš nutariau informuot, kad kažkas uoliai laužo grindinių marmurus-granitus, pvz., Karo muziejaus sodelyje daug kur kažkaip sulaužyta ir išjudinta danga.

                      Click image for larger version

Name:	KM sodelis.JPG
Views:	1619
Size:	2,88 MB
ID:	1981888
                      Paskutinis taisė manometras; 2022.07.29, 11:44.
                      ПТН ПНХ
                      «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                      Comment


                        Parašė manometras Rodyti pranešimą
                        Įspūdis, kad Studentų skvere labai daug užplyteliuota, o gamtos nepalikta. Bet man patinka, kad plytos didelės.

                        O aš nutariau informuot, kad kažkas uoliai laužo grindinių marmurus-granitus, pvz., Karo muziejaus sodelyje daug kur kažkaip sulaužyta ir išjudinta danga.

                        Click image for larger version

Name:	KM sodelis.JPG
Views:	1619
Size:	2,88 MB
ID:	1981888
                        tam. kad išvengti tokių grindinio elementų defektų, reikia naudoti tinkamą montažinę sistemą, tokią, kaip naudota Vienybės aikštėje ir dabar naudojama Studentų skvere: https://bit.ly/2QAsrZD
                        Radau ir gamintojo brošiūrą: https://www.velvemst.lt/lt/katalogai...download&id=54

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	IMG_20220730_122510.jpg
Views:	1409
Size:	2,26 MB
ID:	1982063vėl apie Muzikinio sodelio fontaną. Turėtų būti graži vandens kaskada. Tik kad kas nors veiktų. Vienybės aikštėje pusė čiaupų negyvų.
                          Русский военный корабль, иди нахуй!

                          Comment


                            Sporto g.

                            Comment


                              Parašė Draarvys Rodyti pranešimą
                              Sporto g.
                              Nezinau, nezinau...man asmeniskai labai nykiai atrodo. Kaip kokia nauja statybviete - zeme sulyginta, paruosta statyboms.

                              Comment


                                Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą

                                Nezinau, nezinau...man asmeniskai labai nykiai atrodo. Kaip kokia nauja statybviete - zeme sulyginta, paruosta statyboms.
                                O ko būtent jūs pageidautumet iš Sporto gatvės? Nes jį dar nebaigta ir ko gero po galutinio užbaigimo atrodys gerokai geriau?

                                Comment


                                  Parašė Draarvys Rodyti pranešimą

                                  O ko būtent jūs pageidautumet iš Sporto gatvės? Nes jį dar nebaigta ir ko gero po galutinio užbaigimo atrodys gerokai geriau?
                                  Teko eiti tuo grindiniu, vaizdas liūdnas, nes sudėtingų formų trinkelės suguldytos nelygiai. Jeigu nenumatytas papildomas šlifavimas, rezultatas bus prastas.
                                  pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                  Comment


                                    Tikrai nykuma,nes Autokausta daro.. Garantuoju nebus nei gelynu,kurie pagyvintu vaizda,nei zadetu LED juostu.

                                    Comment


                                      Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą

                                      Teko eiti tuo grindiniu, vaizdas liūdnas, nes sudėtingų formų trinkelės suguldytos nelygiai. Jeigu nenumatytas papildomas šlifavimas, rezultatas bus prastas.
                                      Pradžioje atrodė tikrai gerai. Tas nelygumas atsirado iš sunkiasvorių mašinų važinėjančių dar net nebaigus statybų...

                                      Comment


                                        Parašė karolis1993 Rodyti pranešimą
                                        Tikrai nykuma,nes Autokausta daro.. Garantuoju nebus nei gelynu,kurie pagyvintu vaizda,nei zadetu LED juostu.
                                        Gal pradžiai nueik ir pasižiūrėk? Akivaizdžiai matosi grioveliai palikti LED juostom (dabar užkimšti polistirolu) ir išlinde laidai.

                                        Comment


                                          Parašė karolis1993 Rodyti pranešimą
                                          Tikrai nykuma,nes Autokausta daro.. Garantuoju nebus nei gelynu,kurie pagyvintu vaizda,nei zadetu LED juostu.
                                          O nereikėtų bent pačiam nueiti ir įvertinti, vietoj to, kad nesamones rašinėti. Ir tie tavo ledai bus ir žole ten kur ir turi būti...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X