Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešosios erdvės ir parkai Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 4iUX&ap7B@qh2*HZCTKo Rodyti pranešimą

    Tiltas tai tikrai ne minusas, o kaip tik pliusas. Tarp jo ir šito pastato pakankamai atstumo, kad jis nekeltu triukšmo, o susisiekimo galimybes labai padidina. Laukai greitai užsipildys. Sandėlis vienintelė tragedija.
    Jeigu būtų pliusas, jį tikrai rodytų vizualizacijose, arba bent paminėtų straipsnyje. O dabar rašo ramioje žalioje teritorijoje kuri yra prie pat centro. Ta žalia teritorija palaipsniui užsistatys namais. Rami teritorija nežinau ar bus rami kai atsiras 4 eismo juostų tiltas su Birštono g. planuojamu apkrovimu, namas nuo tilto bus nutolęs mažiau nei per 100 metrų.
    Tad viešos erdvės mažės, triukšmas didės. Ir jeigu aš pirkčiau butą tokiose vietoje tikrai nesakyčiau, o kaip čia pastatė riedlenčių aikštelę ar statys tiltą, nes mieste ne tu vienas esi, o miestas auga plečiasi, tik džiaugtis, kad dar papildomai statomos žaidimų aikštelės ir panašiai.
    Ką noriu tuo pasakyti, kad man keisti tokie žmonių nusistebėjimai, kad nieks nežinojo, kad čia kažkas atsiras, plėsis, medį nukirs.

    Comment


      Bando visais būdais parduot, kad kuo daugiau užsikabintų. Tikrai gali būti, kad dalis buvo galvojantys, kad čia bus Vijūkai su Senamiesčio bokštais už kelių šimtų metrų. Dalis nuoširdžiai nežino apie jokį Kėdainių g. tiltą.

      Realybėje tai Kauno naujasis miesto centras.

      Comment


        Vystytojui dalintis planais, kurie nuo jo nepriklauso manau ne visada gera mintis.

        Comment


          PUIKI ŽINIA: POKYČIUS ĄŽUOLYNO KOMPLEKSE PRATĘS DAINŲ SLĖNIO REKONSTRUKCIJA

          https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...ukcija-1092921

          Comment


            ATSINAUJINUSIAME ĄŽUOLYNE APSILANKĘS V. MATIJOŠAITIS: KAUNAS NIEKADA NEBUVO TOKS GRAŽUS

            https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...grazus-1092912

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              PUIKI ŽINIA: POKYČIUS ĄŽUOLYNO KOMPLEKSE PRATĘS DAINŲ SLĖNIO REKONSTRUKCIJA

              https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...ukcija-1092921
              Per rekonstrukciją ruošiamasi atnaujinti dangas, tribūnas ir laiptus.
              Lankytojų patogumui pasitarnaus nauji mediniai suoleliai, dviračių stovai ir kiti mažosios architektūros elementai.
              Po atlikėjų tribūnomis suprojektuotas holas, persirengimo kambariai, sanitariniai mazgai su dušais, grimerinė, pagalbinės ir administracinės patalpos, elektros skydinė, tambūras bei laiptinė.
              Visoje teritorijoje numatytas naujas apšvietimas. Jo pagrindinis akcentas – vertikalus šviesos spindulys, taip sukuriant unikalų Dainų slėnio vietoženklį.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                ATSINAUJINUSIAME ĄŽUOLYNE APSILANKĘS V. MATIJOŠAITIS: KAUNAS NIEKADA NEBUVO TOKS GRAŽUS

                https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...grazus-1092912
                tipo cia piaras?
                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                - George W. Bush President of the USA

                Comment


                  Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

                  tipo cia piaras?
                  Parikslink klausimą nes natūraliai dauguma savivaldybės pranešimų apie projektus yra piaras. Ar tiesiog skambi frazė yra neigiamas dalykas?

                  Comment


                    Kauno savivaldybės youtube puslapyje yra video su Matijošaičiu, Radeta Savickiene ir Co Ąžuolyne.
                    Nustatyta kaip vaikiškas video, kas reiškia, kad no comments, neįmanoma pasidalint, neįmanoma išsaugot. Tai aš gal ir čia nekomentuosiu, nerandu lietuviškų žodžių tam merui komentuot, bet rekomenduoju pažiūrėt. Matijošaitis pavaro savo stilium, todėl ir išjungtas komentavimas.

                    Šiaip Ąžuolyne buvom šį šeštadienį. Gražu, erdvu, ramu, žalia, kol kas švaru, užsieniečiai lankosi, kurie Vydūno alėjoj gyvena.
                    Visada mėgau Ąžuolyną, nes tai buvo mano vaikystės vieta. Dabar tapo tokiu kultūringu gamtos parku.

                    Kai kurie suoleliai dar nenulakuoti, bet jau aptaginti.
                    ПТН ПНХ
                    «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                      Parikslink klausimą nes natūraliai dauguma savivaldybės pranešimų apie projektus yra piaras. Ar tiesiog skambi frazė yra neigiamas dalykas?
                      Na man smalsu, vaiksto arogantiskai kalba, nurodineja ka daryt viesai filmuojant kamerom, glosto suniukus... man elementariai smalsu ir nieko a cia nenoriu izeist.
                      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                      - George W. Bush President of the USA

                      Comment


                        Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

                        Na man smalsu, vaiksto arogantiskai kalba, nurodineja ka daryt viesai filmuojant kamerom, glosto suniukus... man elementariai smalsu ir nieko a cia nenoriu izeist.
                        Ok, bet kas smalsu, ta prasme akivaizdu, kad piaras. Kur matei merą pristatantį miesto projektą ir, kad tai nebūtų piaras?

                        Comment


                          Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

                          Na man smalsu, vaiksto arogantiskai kalba, nurodineja ka daryt viesai filmuojant kamerom, glosto suniukus... man elementariai smalsu ir nieko a cia nenoriu izeist.
                          O ko norėti iš oligarchiuko, jei Karbauskis ar Uspaskichas darytų - būtu 1 prie 1, tik kad Uspaskis dar turi charizmą.

                          Comment


                            Kad kupcinskiokas ta patį darė visur skersai išilgai
                            Net kai buvo išmestas iš barščių ir tai bandė rakintis prie knygyno
                            Paskutinis taisė liutass; 2022.08.26, 18:36.

                            Comment


                              Parašė manometras Rodyti pranešimą
                              Kauno savivaldybės youtube puslapyje yra video su Matijošaičiu, Radeta Savickiene ir Co Ąžuolyne.
                              Nustatyta kaip vaikiškas video, kas reiškia, kad no comments, neįmanoma pasidalint, neįmanoma išsaugot. Tai aš gal ir čia nekomentuosiu, nerandu lietuviškų žodžių tam merui komentuot, bet rekomenduoju pažiūrėt. Matijošaitis pavaro savo stilium, todėl ir išjungtas komentavimas.

                              Šiaip Ąžuolyne buvom šį šeštadienį. Gražu, erdvu, ramu, žalia, kol kas švaru, užsieniečiai lankosi, kurie Vydūno alėjoj gyvena.
                              Visada mėgau Ąžuolyną, nes tai buvo mano vaikystės vieta. Dabar tapo tokiu kultūringu gamtos parku.

                              Kai kurie suoleliai dar nenulakuoti, bet jau aptaginti.
                              Savivaldybes FB po tuo postu puslapyje gali komentuot kiek širdis geidžia.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                Parikslink klausimą nes natūraliai dauguma savivaldybės pranešimų apie projektus yra piaras. Ar tiesiog skambi frazė yra neigiamas dalykas?
                                Šis video manau yra rinkiminės kampanijos pradžia.

                                Comment


                                  Parašė karolis1993 Rodyti pranešimą

                                  Šis video manau yra rinkiminės kampanijos pradžia.
                                  Neis daugiau i merus

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                    Neis daugiau i merus
                                    Nesuprasi. Lyg vieni ženklai rodo, kad jau neis, o kiti ženklai lyg dar gali pasilikti. Jei bolatiruotųsi, nepaisant ką kai kurie šneka, manau turi vis dar nemažus šansus laimėti. Galų gale viena ikoniškiausių miesto politikos asmenybių kaip ten bebūtų.

                                    Comment


                                      kam jam reikia? Sutvarke viska ir perduos jaunimui

                                      Comment


                                        Parašė karolis1993 Rodyti pranešimą

                                        Savivaldybes FB po tuo postu puslapyje gali komentuot kiek širdis geidžia.
                                        Negali, nes jei ką rimčiau pakritikuoji gauni bloką arba ištrina komentarą.

                                        Comment


                                          Parašė skyrma Rodyti pranešimą

                                          Negali, nes jei ką rimčiau pakritikuoji gauni bloką arba ištrina komentarą.
                                          cia visur taip. Pabandyk ka nors pries Uzkalni pasakyti, pamatysi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X