Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešosios erdvės ir mažoji Vilniaus architektūra

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
  Asanaviciutes skveras:
  O tai... tą prasmę čia juk nėra "naujas" skveras, ane?

  Comment


   Parašė ttttt Rodyti pranešimą

   O tai... tą prasmę čia juk nėra "naujas" skveras, ane?
   nesu girdejes kad iki sutvarkymo sita teritorija butu vadinama skveru.

   Comment


    Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

    nesu girdejes kad iki sutvarkymo sita teritorija butu vadinama skveru.
    Na, matyt reikės palaukt Šimašiaus ataskaitos, jeigu tai rimtai bus priskirta prie naujų skverų, bus mega #smagu

    Comment


     Parašė Globalus Rodyti pranešimą
     Padirbo expertai

     Click image for larger version

Name:	P90711-200511.jpg
Views:	5
Size:	238,7 kB
ID:	1734934
     Cia kur?

     Comment


      Justiniškių g. 43.

      Comment


       Viešinamas Kalnų parko tvarkymo projektas:

       Visuomenės informavimas apie numatomą Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato- kalnų parko dalies teritorijos tvarkymo, statinių statybos ir remonto Arsenalo g. 5, Vilniuje, projektavimą       https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...-projektavima/

       Comment


        Parašė kutas Rodyti pranešimą
        Viešinamas Kalnų parko tvarkymo projektas:
        Spėju vėl keli nupušėliai parėkaus ir visą projektą VMS sustabdys kaip tą patį padarė su Sapiegų parko rekonstrukcija.
        Flickr

        Comment


         Parašė Lettered Rodyti pranešimą

         Spėju vėl keli nupušėliai parėkaus ir visą projektą VMS sustabdys kaip tą patį padarė su Sapiegų parko rekonstrukcija.
         Čia Vilniaus pilių kultūrinio rezervato direkcijos projektas, o VMS jau anksčiau leido susidaryt įspūdį, kad patys stabdys projektą (čia, labai tikiuosi, savivaldybė taip reaguoja ne dėl to, kad nepavykę panašūs jų projektai neatrodytų taip blogai). Vicemeras Mitalas: „Tikiuosi, kad šis projektas dar bus koreguojamas mažinant kertamų medžių ir kitų želdynų skaičių. Taip pat neramina tai, kad į šio itin svarbaus Vilniaus parko atnaujinimo viešinimą Vilniaus pilių kultūrinio rezervato direkcija pažiūrėjo gana formaliai ir nesudarė geriausių sąlygų gyventojams sužinoti apie parko rekonstrukciją ir išsakyti savo nuomonę. Vilniaus savivaldybė prieš išduodama statybos leidimą labai atidžiai įvertins vilniečių išsakytas pastabas ir pasiūlymus šiam projektui.“

         Šaltinis - https://www.15min.lt/kultura/naujien...e-1104-1167688.

         Comment


          nusiunčiau pasiūlymus.

          1. Mano galva, būtų labai gerai pašalinti aplinką vizualiai darkančias metalines amfiteatro konstrukcijas, o WC ir info centrą daryti pvz po žeme pvz vietoje kur pažymėjau schemoje apačioje. Galima ir kita vieta, bet svarbiausia, kad nebeliktų to baisaus metalinio gargaro. Tokio sprendimo privalumai būtų amfiteatro teritorija vientisa vizualiai, pašalinimas agresyvių svetimkūmių iš nuostabios gamtos, ateityje remontų išvengimas, nes nebus kam gesti (požeminės konstrukcijos beveik nepatiria klimato poveikio).

          Click image for larger version Name:	Capture2.JPG Views:	2 Size:	397,6 kB ID:	1750659

          2. Būtų labai smagu, kad atsirastų paprasti lauko treniruokliai. Pvz: skersiniai prisitraukimams, lygiagretės, keletas suoliukų... gal dar kas. Aplink yra gyvenamieji namai, todėl kalnų parkas būtų puiki vieta sportavimui. Galimą įrengimo vietą pažymėjau žemiau schemoje, bet nelabai svarbu, kad kur atsiras - svarbu, kad būtų:

          Click image for larger version

Name:	Capture3.JPG
Views:	3
Size:	151,7 kB
ID:	1750663

          3. Ar bus naikinama areštinė? Būtų nepaprastai geros naujienos jei tas nesusipratimas būtų pašalintas. Man labai patiko jūsų idėja vietoj jos įrengti parko aptarnavimo zoną.

          Click image for larger version Name:	Capture.JPG Views:	1 Size:	131,7 kB ID:	1750661

          Comment


           Vilniaus savivaldybė apsisprendė: Japoniško sodo projektą įgyvendins be verslininkų

           Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/naujienos/m...e-verslininku/ .

           Sostinės savivaldybės taryba trečiadienį nusprendė perimti bendrovių „Tokvila“ ir „MG Baltic“ kontroliuojamos „Darnu Group“ dalis viešojoje įstaigoje „Japoniškas sodas“. Taip siekiama išjudinti ilgiau nei penkerius metus stagnuojančius planus įkurti Šnipiškėse japoniško stiliaus parką.
           Bet tuo pat metu ir tam pačiam straipsnyje:

           Investicinių projektų valdymo skyriaus vedėja Lina Melianienė tarybos politikams sakė, kad po diskusijų komitetuose pakeitimais taip pat numatyta, jog administracija sieks ieškoti naujų dalininkų...

           Comment


            Parodykit kas nors sita video Simasiui, jei ignoruoja europa, gal bent is Rusijos pasimoko kaip reikia daryti viesasias erdves ir vaiku aiksteles.
            Cia ne idealas aisku, bet dziaugciausi, jei butu bent jau taip

            Comment             Čia bajeris ar čia rimtai? Pats video pavadinimas daug ką pasako - 'pats geriausias parkas Rusijoje'. Ir jis tikrai neblogas, kaip Rusijai ir kaip miestui, kurio gyventojų skaičius vos ne puse Lietuvos. Bet atmeskim visokius restoranus ir kavines, palikim vien parką ir ką gausim? Ar ten yra kažkas panašaus į Bernardinų sodą?


             Už vaikų aikštelę galima dėti pliusą, tam tikra infrastruktūra irgi nebloga, bet kur parkas? Kur gamta? Šimašius ne kiekvieną dieną įrenginėja pagrindinius šalies parkus, bet jei ir įrenginėtų, tai mažų mažiausiai ką reikėtų daryti, tai imti iš ten pavyzdį, nes man šitas vaizdas atrodo tragiškai.
             Paskutinis taisė Eidvis; 2019.10.02, 23:49.

             Comment


              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

              Čia bajeris ar čia rimtai? Pats video pavadinimas daug ką pasako - 'pats geriausias parkas Rusijoje'. Ir jis tikrai neblogas, kaip Rusijai ir kaip miestui, kurio gyventojų skaičius vos ne puse Lietuvos. Bet atmeskim visokius restoranus ir kavines, palikim vien parką ir ką gausim? Ar ten yra kažkas panašaus į Bernardinų sodą?
              Norejau atkreipti demesi ne i apzeldinima, o i mazus statinius, kaip supynes, elementu isdestyma. Bei konkreciai vaiku zaidimu aikstele ta kur nuo 10:30 iki 13:30.
              P.S. jei paprasysiu prisiminti ka nors apart Bernardinu sodo tai niekas nieko ir neprisimins.

              Comment               Tame ir visa esmė, kad iš parko požiūrio, t.y. iš augmenijos ir želdinių, tai tas geriausias Rusijos parkas tragiškas. Jo visa jėga tame, kad ten daug žmonių, o tai reiškia kavines ir pan.

               P.S. jei paprasysiu prisiminti ka nors apart Bernardinu sodo tai niekas nieko ir neprisimins.
               Tu pateiki 'geriausią parką Rusijoje', t.y. šalyje dešimtimis kartų didesnėj, nei Lietuva ir aš tau sakau - 'pažiūrėk į Bernardinų sodą, tai daug geriau atrodo, nei tas geriausias iš Rusijos'. Tada tavo atsakymas 'Bernardinų sodas nesiskaito, kiek mes daugiau tokių turim?'. Fakin Marijampolėj poezijos parkas geresnis, nei tavo pateiktas geriausias Rusijos parko pavyzdys, dėl to jeigu ieškom pavyzdžių, jų toli ieškoti nereikia, bet pasikartosiu - ne kiekvieną dieną yra rekonstruojami nauji parkai, ar Šimašius su šia užduotimi tvarkosi gerai ar ne galėsim vertinti po Reformatų parko rekonstrukcijos.

               Comment


                Jums neatrodo, kad šiais metais Vilniuje nudžiūvo nemažai medžių?.. nes man taip pasirodė. Pavasarį pamatysim kiek toks įspūdis teisingas.

                Comment


                 Ypač liūdnai po šios vasaros atrodė medžiai pasodinti tarp vandeniui nelaidžių dangų (pvz. Lukiškių aikštėje, Gedimino pr.).

                 Comment


                  Taip, deja sausra didele buvo. Is tikruju daug medziu nudziuvo. Idomu, ar miesto valdzia kaip nors reagos i sita situacija...

                  Comment


                   Neatrastos Vilniaus terasos – galimybė kiekvienam pamilti miestą iš naujo
                   Prieš kelerius metus architektai ir užsakovai abejojo, ar poilsio zonos ar terasos ant biurų pastatų stogų gali būti populiarios, o šiandien tokių klausimų nekyla. Prieš pusantros savaitės biurų komplekse „Park Town II“ atidaryta trečia vieša terasa mieste...
                   Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                   Comment


                    M. Kvietkauskas: planai pertvarkyti P. Cvirkos aikštę nesuderinami su paveldosauga
                    Kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas sako, kad Vilniaus valdžios planai pertvarkyti Petro Cvirkos aikštę ir nukelti paminklą šiam rašytojui bei sovietmečio veikėjui nesuderinami su paveldosauginiais reikalavimais.

                    Anot jo, apie šiuos planus, Vilniaus valdžios siejamus su naujos koncertų salės ant gretimo Tauro kalno statyba, ministerija nebuvo informuota ir sužinojo tik iš žiniasklaidos.

                    „Petro Cvirkos skveras yra Naujamiesčio teritorijos vertingoji dalis paveldosaugos požiūriu. Cvirkos paminklas, sukurtas skulptoriaus Juozo Mikėno, taip pat yra įrašytas paveldo vertybių registre. Taigi priiminėti sprendimų dėl visos šios aikštės modernizavimo, pertvarkymo, tikrai negalima be paveldosaugos specialistų, urbanistų nuomonės“, – BNS antradienį sakė ministras...
                    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                    Comment


                     "Petro Cvirkos skveras yra Naujamiesčio teritorijos vertingoji dalis paveldosaugos požiūriu" uff

                     Comment

                     Working...
                     X