Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilnius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Molesta = moletų + statyba

    Comment


      #42
      Kalėdinių renginių kalendorius (yra neblogų vaizdų)
      http://www.turizmas.vilnius.lt/get_f...9zIGx0LnBkZjs7
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #43
        Naujasis centras nuo Gedimino pilies. Nuotraukos darytos 2004 m. liepos mėn.



        Be zoom'o:



        Geriausiai atrodo cia:

        Comment


          #44
          Parašė Varlamas
          nu ir pavadinima susigalvojo – 'MOLESTA'. turistam nuostaba kelia Vilniuje isvysti ta pabaisa miesto centre pasipuosusia tokiu nepadoriu pavadinimu! siaip tai kalbos inspekcija turetu juos priversti sulietuvinti pavadinima, pvz. i 'TVIRKINTOJELIS'
          Jo, tas tai geras
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #45
            Man toks vaizdas, kad šis pavadinimas labiausiai kliūva angliakalbėse šalyse gyvenantiems lietuviams
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #46
              Parašė Mantaz
              Man toks vaizdas, kad šis pavadinimas labiausiai kliūva angliakalbėse šalyse gyvenantiems lietuviams
              Nevarykit Dievo į medį.

              Teko man padirbėti su valstybinio įmonių registro duomenimis. Yra Lietuvoje visiškai nerealių įmonių pavadinimų, kaip antai:
              UAB "Sidabrinė Dzūkijos menkė"
              UAB "Tauragės tvoros"
              UAB "Pravalas" (išaiškėjo, kad reikia kirčiuoti prAvalas)
              UAB "Linksmasis daiktas"
              UAB "Blizgantis dramblys"

              Aš tikrai nejuokauju- tai yra oficialiai įregistruoti Lietuvos įmonių pavadinimai, tad Molesta tai dar visai neblogai
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                #47
                Remiantis lietuvių kalbos logika, šis pavadinimas yra visiškai nekaltas, palyginti su tavo pateiktais pavyzdžiais (Molėtai + statyba) ir turiu omeny, kad pavadinimas kažkodėl labiausiai kliūva angliakalbėse šalyse gyvenantiems lietuviams. Nors mano anglų kalbos žinios nėra blogiausios, kiekvieną kart išgirdus šį pavadinimą, man jis nesiasocijuoja su angl. molest reikšme.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  As pasakysiu tik tiek, kad jeigu reiketu si miesta ivertinti desimbaleje sistemoje, net nesuabejojes duociau 11/10

                  Comment


                    #49
                    Parašė Mantaz
                    Remiantis lietuvių kalbos logika, šis pavadinimas yra visiškai nekaltas, palyginti su tavo pateiktais pavyzdžiais (Molėtai + statyba) ir turiu omeny, kad pavadinimas kažkodėl labiausiai kliūva angliakalbėse šalyse gyvenantiems lietuviams. Nors mano anglų kalbos žinios nėra blogiausios, kiekvieną kart išgirdus šį pavadinimą, man jis nesiasocijuoja su angl. molest reikšme.
                    Tiesą pasakius, nežinojau ką angliškai reiškia "molest", kol ką tik nepažiūrėjau žodyne Suprantu jųsų susijaudinimą ir nepasitenkinimą, mieli kolegos
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      #50
                      Parašė vytauc
                      Tiesą pasakius, nežinojau ką angliškai reiškia "molest", kol ką tik nepažiūrėjau žodyne Suprantu jųsų susijaudinimą ir nepasitenkinimą, mieli kolegos


                      pasiimk žodyną

                      v
                      1) kėsintis išprievartauti; kėsintis išžaginti
                      2) tvirkinti (vaiką)

                      Parašas :)

                      Comment


                        #51
                        Cia tai tikrai !

                        Comment


                          #52
                          Vytauc: puikiu pavyzdeliu pateikei — kikenau beskaitydamas! Iduomu kuo uzsiima UAB 'Linksmasis daiktas' gal zinai?

                          Kuriant firmos ivaizdi/pavadinima/logotipa neatsizvelgti i ka zodis gali reiksti angliskai yra absurdas siais laikais kai pasaulis toks mazas. O 'Molesta' tai ekstremalus ir komiskas pavyzdys kai elementariai negalvojama. Idomu ar ta 'Molesta' planuoja plestis i uzsieni (ir nebutinai i anglakalbe sali)?

                          Atvikrscias pavyzdys: Chevrolet importavo (labai prastos kokybes) masineles 1980-aisias i Meksika su pavadinimu 'Nova'. Liaudyje tai mazdaug issiverte i Chevrolet 'Nevazious'.

                          Comment


                            #53
                            Parašė Varlamas
                            Vytauc: puikiu pavyzdeliu pateikei — kikenau beskaitydamas! Iduomu kuo uzsiima UAB 'Linksmasis daiktas' gal zinai?
                            Mes su kolegom labai ilgai spėliojom, bet taip ir nepriėjom prie vieningos nuomonės, pačiame registre buvo įrašyta kažkokia visiškai banali veikla
                            Kaip po dykumą blaškiausi

                            Comment


                              #54
                              Molesta atrodo kaip žargonine kalba parašytas žodis molester (a la player = "playa" ir pan.).
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                #55
                                Arba UAB TveerKINtoJOoXX3000
                                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                Comment


                                  #56
                                  Molesta= Moletu statyba... gal?

                                  ... bet jauciu ne


                                  o gal jie is molio viska drebia - ekologiska gi

                                  Nesuprantu kaip jiems tas pavadinimas pasitaike

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė John
                                    "Vyrokas" taip pat skamba ne ka geriau (bent man asocijuojasi su vyriokas). Koks intelektualas galejo sugalvoti statybos kompanijai toki pavadinima?
                                    Skaiciau kazkur kad sujunge dvieju vadovu vardus (Vytautas+Rokas) ir taip isejo Vyrokas

                                    Comment


                                      #58
                                      /

                                      Na gal ir geriau nei "Rokvytas" !

                                      Comment


                                        #59
                                        Bijau atsibosti prasymais, bet gal pas ka nors yra ŠMC nuotrauku? Ypac is auksciau...
                                        Temos nesugadintu.
                                        darbas lietuvoje.lt

                                        Comment


                                          #60
                                          Cia yra -http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1983 adidziau paieskok forume ar naudok 'Paieska' funkcija!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X