Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilnius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ Kaitinamosios lemputės?

    Comment


      Parašė Vaidas
      /\ Kaitinamosios lemputės?
      Būtent

      Dar pora kadrų


      Ir iš įprasto taško
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Spalvos atrodo fantastiskai
        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

        Comment


          Dėkui, Мantai!

          Žiūriu išsižiojęs ir negaliu susičiaupti.

          Comment


            Ačiū Mantai, labai gražios naktinės nuotraukos Visdėlto, reikės man prisiruošti nusipirkti štatyvą

            Comment


              Ačiū, Artūrai, Edmai ir Augi.

              Augi> Prisiruošk, tikrai verta Beje, kodėl neatsiunti nuotraukų iš Kauno? Būtų smagu pamatyti
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Parašė Mantaz
                Augi> Prisiruošk, tikrai verta Beje, kodėl neatsiunti nuotraukų iš Kauno? Būtų smagu pamatyti
                Kauną išvis labai mažai fotografuoju. Gal tiesiog neįdomu, savas miestas Turiu kelias naktines, darytas su įvairiais štatyvo pakaitalais Čia Lietuvoje, daugiausiai fotografuoju gamtą, bet miesto fotoreportažų temų iš manęs bus - iš Norvegijos ir Švedijos, šią vasarą

                Comment


                  Labai grazios nuotraukos, ir nerealios spalvos. Tiesiog Aciu Mantaz
                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                  Comment


                    Išties puikios nuotraukos, tik norėtųsi daugiau.

                    Comment


                      Parašė Edd
                      Išties puikios nuotraukos, tik norėtųsi daugiau.
                      Jei ne užklupęs lietus, būtų buvę ir daugiau. Turiu dar vieną kadrą, bet šis vaizdas turbūt daugumai jau pabodęs (be to, darytas dulksnos sąlygomis)

                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Nepriimu jokių pasiteisinimų.

                        O nuotrauka graži, "Lietuvos" viešbutyje kuo toliau tuo daugiau langų šviečia.

                        Comment


                          Nieko naujo prie aukščiau pasisakiusiųjų nepridursiu- puikūs kadrai, Mantai
                          Paskutinis taisė vytauc; 2006.05.29, 21:37.
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            Ačiū Po tokių paraginimų, turbūt teks dažniau palakstyti su trikoju
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Butinai !

                              Comment




                                Sita nuotrauka labai puiki! Neiskarto gali Vilniu atpazinti.

                                Comment


                                  Mantai super aparatas Užpavidėjau net

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    Parašė Ežiukas
                                    Mantai super aparatas Užpavidėjau net
                                    Paprastai nuotraukų kokybė slypi žmoguje kuris spaudžia mygtuką, o ne fotoaparate
                                    Paskutinis taisė vytauc; 2006.05.30, 13:39.
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      Parašė vytauc
                                      Paprastai nuotraukų kokybė slypi užmoguje kuris spaudžia mygtuką, o ne fotoaparate
                                      Ziurint kuriuos kokybes parametrus vertinsi

                                      Comment


                                        Parašė vytauc
                                        Paprastai nuotraukų kokybė slypi užmoguje kuris spaudžia mygtuką, o ne fotoaparate
                                        Na, nuotraukų kokybė vargiai nepriklauso nuo įtaiso, tačiau kokį kampą parinkti, fotoaparatas jau nepašnibždės
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Parašė Mantaz
                                          Na, nuotraukų kokybė vargiai nepriklauso nuo įtaiso, tačiau kokį kampą parinkti, fotoaparatas jau nepašnibždės
                                          manau visi suprato ką aš turėjau omeny
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X