Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilnius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    ....






























    kolkas tiek...

    Comment


      #22
      Labai jau daug žiemos
      Tiesiog šalčiu atsiduoda nuo šių vaizdų.
      Parašas :)

      Comment


        #23
        /
        Gražios nuotraukos, bet bent jau man spalvos nebūtų pamaišę

        Comment


          #24
          Man labai grazu !

          Comment


            #25
            Parašė vytauc
            Sutinku. Net keista kaip tarp jų išliko šis senas medinis dvarelis... Matyt "investuotojai" jau senai seilę varvina...


            deja turiu pasakyti kad "investuotojai" jau savo darba padare- sitame dvarelyje kadaise vieno mano klasioko seima gyveno, bet jau mazdaug pusmetis kaip issikele.
            labai nenorejo parduoti pradzioj, buvo nemazai investave i remontus ir aplinkos sutvarkyma, bet kadangi name gyveno 3 seimos, ir 2 is ju savo butus jau pardave, tad nebeliko ka daugiau daryti (medinuka padegs "bomzai" isikure tusciuose butuose?).
            didziausias apmaudas tame, kad kai klasioko tevai buvo sugalvoje pakeisti senus langus i naujus plastikinius, momentaliai prisikabino paminklu apsauga su savo priekaistais, o kai namuka naujieji "investuotojai" zada nugriauti- niekam nebeidomus tas jo paminkliskumas ir autentiskumas pasidaro.
            tai vat.

            Comment


              #26
              Pobloni - thanx už įdomius kampus ir netiketus rakursus

              Comment


                #27
                Gal kas zino, kur yra Vilniaus rotuses nuotrauku? Google nelabai ka randa.
                O fasado brezinukas isvis butu fantastika - man reikia pasidaryti supaprastinta, grubu modeliuka.
                Aciu.
                darbas lietuvoje.lt

                Comment


                  #28
                  http://images.google.lt/images?svnum...nius+town+hall

                  Gali paieškoti ir šiame forume, pvz. rotušės aikštės rekonstrukcijos temoje keli vaizdai turėtų būti.

                  Comment


                    #29

                    Comment


                      #30
                      Iš tos pačios vietos keli blogos kokybės naktiniai vaizdai:


                      Comment


                        #31
                        Pastaroji gan graziai atrodo

                        Comment


                          #32
                          Parašė julius
                          deja turiu pasakyti kad "investuotojai" jau savo darba padare- sitame dvarelyje kadaise vieno mano klasioko seima gyveno, bet jau mazdaug pusmetis kaip issikele.
                          labai nenorejo parduoti pradzioj, buvo nemazai investave i remontus ir aplinkos sutvarkyma, bet kadangi name gyveno 3 seimos, ir 2 is ju savo butus jau pardave, tad nebeliko ka daugiau daryti (medinuka padegs "bomzai" isikure tusciuose butuose?).
                          didziausias apmaudas tame, kad kai klasioko tevai buvo sugalvoje pakeisti senus langus i naujus plastikinius, momentaliai prisikabino paminklu apsauga su savo priekaistais, o kai namuka naujieji "investuotojai" zada nugriauti- niekam nebeidomus tas jo paminkliskumas ir autentiskumas pasidaro.
                          tai vat.
                          Labai liūdnos naujienos
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            #33
                            Parašė Bizkit-D
                            Pastaroji gan graziai atrodo
                            Pritariu, paskutinė nuotrauka labai nebloga, ačiū, Edd'ai
                            Kaip po dykumą blaškiausi

                            Comment


                              #34
                              Šiandien teko but STT, iš jų pastato (8 aukšte berods buvau) toks vaizdas atsiveria....
                              Prieš pat langus matosi Delfino pastatas, kuris, sutemus ir su šviečiančiais langais atrodo puikiai, o perspektyvoj - NMC ir Lietuvos viešbutis. Galima būtų tokia nuotrauka padaryt, kad mūsų draugas estas turbut liktu visam gyvenimui kontuzytas is pavydo. Deja, iš manęs toks fotografas, kaip iš Janušonytes žurnaliste
                              Taip mane tas vaizdas pakerejo, kad net nesutvarkiau visko, del ko buvau ten nuejęs
                              P.S. STT - saugomu teritorijų tarnyba.

                              Comment


                                #35
                                Parašė Quack
                                P.S. STT - saugomu teritorijų tarnyba.
                                Gerai, kad parašei, aš jau galvojau, kad rimtų problemu sulaukei

                                O kur jie įsikūrę?
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  #36
                                  Prie pat Delfino, ten kur tas vienas ardomas Molestos pastatas Tai tas kitas likes neardomas )
                                  Prie Lietuvos energijos

                                  Comment


                                    #37
                                    Šiaip yra daug vietų iš kurių atsiveria įspūdingi vaizdai ir kurių niekas iki šiol nenufotografavo. Pvz. nuo vieno kalno apie 3 km nuo miesto centro, visas miesto centras matosi vos ne kaip iš lėktuvo.

                                    Comment


                                      #38
                                      Na bet ten vaizdas pries akis kaip New Yorke

                                      Comment


                                        #39
                                        o kazin ar nera planu ta neardomaji 'molesta'? ardyti? nes labai jau neisipaisys starskas sovietinis pastatelis ten prie bendro fono.. :/

                                        Parašė Quack
                                        Prie pat Delfino, ten kur tas vienas ardomas Molestos pastatas Tai tas kitas likes neardomas )
                                        Prie Lietuvos energijos

                                        Comment


                                          #40
                                          nu ir pavadinima susigalvojo – 'MOLESTA'. turistam nuostaba kelia Vilniuje isvysti ta pabaisa miesto centre pasipuosusia tokiu nepadoriu pavadinimu! siaip tai kalbos inspekcija turetu juos priversti sulietuvinti pavadinima, pvz. i 'TVIRKINTOJELIS'

                                          Comment

                                          Working...
                                          X