Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LY] Air Lituanica

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    https://www.google.lt/maps?ll=54.698...C27FVkkzIIDGnw

    Šnipiškės, apie 350 metų Vilniaus sudėtyje. Vandentiekio neturi dauguma individualių namų, kanalizacijos - net dalis daugiabučių.
    Seniausiuose Vilniaus rajonuose Užupyje, Markučiuose padėtis nedaug keitėsi po 1939 m.

    Tiesa, diskusija nuvažiavo į kitą temą Gal yra kokia nors panaši į "Vilniaus savivaldybės veikla"?
    Šnipiškės. Tas pats rajonas, kur žmonės galėjo gauti po kelis milijonus už sklypą, o užsiprašė kosminių sumų ir atsisakė parduot. Nematau tikslo į šiuos namus vesti vandentiekį, kuomet yra seniai nuspręsta, kad jų čia išvis nebeturi likt. Žiauriai skamba, bet taip yra ir turi būt.

    Tiesa, moderatorius gal perkels postus į tinkamesnę temą.

    Comment


      Apie strateginę AL partnerę: „Estonian Air“ birželį įveikė trejų metų nuostolius .
      Poto, kai visai nesenai, pardavė savo dukterinę, regioninę kompaniją su Rusija siejamai įmonei:
      „Estonian Air“ antrinę bendrovę pardavė rusams
      Aviate, navigate, communicate

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Šnipiškės. Tas pats rajonas, kur žmonės galėjo gauti po kelis milijonus už sklypą, o užsiprašė kosminių sumų ir atsisakė parduot. Nematau tikslo į šiuos namus vesti vandentiekį, kuomet yra seniai nuspręsta, kad jų čia išvis nebeturi likt. Žiauriai skamba, bet taip yra ir turi būt.

        Tiesa, moderatorius gal perkels postus į tinkamesnę temą.
        Ką tu čia paistai. Šnipiškėse žemė mažai kieno buvo išpirka. Išpirkto buvo tik lūšnos, ir tai ne visos. Ir be Šnipiškių Vilniuje (ne naujai statytų soduose ar priemiestyje) pilna namų (tame tarpe ir daugiabučių), kurie neturi vandentiekio. O tam, kad čia nebriedytum, pasakysiu, jog vandentiekio su miesto kanalizacija (be jos neveda vandentiekio) atvedimas kainuoja 1000 Lt už 1 metrą. Jei žmogui reikia atsivesti 50 ar 100 metrų, o daug kam tokius atstumus ir reikia įveikti, tai kainuoja 50-100 tūkstančių litų. Juokingi pinigai, ar ne?

        Gerai, baigiu ne į temą. Bet faktas lieka faktu - avialinijomis pasinaudos turčiai, o eiliniai žmonės vaikščios dvokiantys.

        Comment


          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
          Ką tu čia paistai. Šnipiškėse žemė mažai kieno buvo išpirka. Išpirkto buvo tik lūšnos, ir tai ne visos. Ir be Šnipiškių Vilniuje (ne naujai statytų soduose ar priemiestyje) pilna namų (tame tarpe ir daugiabučių), kurie neturi vandentiekio. O tam, kad čia nebriedytum, pasakysiu, jog vandentiekio su miesto kanalizacija (be jos neveda vandentiekio) atvedimas kainuoja 1000 Lt už 1 metrą. Jei žmogui reikia atsivesti 50 ar 100 metrų, o daug kam tokius atstumus ir reikia įveikti, tai kainuoja 50-100 tūkstančių litų. Juokingi pinigai, ar ne?

          Gerai, baigiu ne į temą. Bet faktas lieka faktu - avialinijomis pasinaudos turčiai, o eiliniai žmonės vaikščios dvokiantys.
          Gali tuos sklypus parduoti už milijonus ir nusipirkti namą arba butą su patogumais toliau nuo centro ir dar nemažai pinigų pragyvenimui liktų, bet patys kalti, jeigu godumas aukščiau visko. Tokiems reikia NT mokesčius uždėti, o ne dar nemokamai gerbūvį tvarkyti.
          Flickr

          Comment


            Aš tau dar kartą kartoju, kad žemė Šnipiškėse daugiausiai valdiška. O už lūšną ne kažin ką gausi. Bet žinoma, turtuoliams reikia už mokesčių mokėtojų pinigus kurti avialinijas, o paprasti žmonės vandens namie net neturi ir tai tik jų asmeninė problema, kurią už tuos pačius mokesčių mokėtojų pinigus išspręsti yra nusikaltimas prieš turtinguosius.

            Comment


              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
              Aš tau dar kartą kartoju, kad žemė Šnipiškėse daugiausiai valdiška. O už lūšną ne kažin ką gausi. Bet žinoma, turtuoliams reikia už mokesčių mokėtojų pinigus kurti avialinijas, o paprasti žmonės vandens namie net neturi ir tai tik jų asmeninė problema, kurią už tuos pačius mokesčių mokėtojų pinigus išspręsti yra nusikaltimas prieš turtinguosius.
              Net jei žemė ir būtų valdiška, bet greičiausiai tokio statuso ji neturi, tačiau namas yra nekilnojamas turtas priklausantis fiziniams individams, kurių niekas negali keldinti, negali ir niokoti turto priklausančio individams. Tad tai yra situacija su viena išeitimi, turi sumokėti nemažus pinigus, kad nugriautum namą.
              Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

              Comment


                Parašė vilnews Rodyti pranešimą
                Kaip didinamas Air Lituanica akcinis kapitalas

                Prie „Air Lituanicos" jungia susprogusią pirtį
                http://verslas.delfi.lt/transportas/....d?id=61824429
                Net ir atidėjus ironiją į šalį -tai rimtas dalykas.
                Juk akivaizdu, kad pagrindinė "Air Lituanicos" problema bus apyvartinės lėšos - netgi pagal oficialius planus, tik po 2 metų metų tikimasi pradėti turėti pelną. Tiems dviem metams reikės daug pinigų (nuostolingai veiklai finansuoti), ir juos kišti turės savininkas - savivaldybė (nes kitų rimtų investuotojų nėra). O savininkas milijardinėje skoloje jau ir taip.

                Comment


                  Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                  Net ir atidėjus ironiją į šalį -tai rimtas dalykas.
                  Juk akivaizdu, kad pagrindinė "Air Lituanicos" problema bus apyvartinės lėšos - netgi pagal oficialius planus, tik po 2 metų metų tikimasi pradėti turėti pelną. Tiems dviem metams reikės daug pinigų (nuostolingai veiklai finansuoti), ir juos kišti turės savininkas - savivaldybė (nes kitų rimtų investuotojų nėra). O savininkas milijardinėje skoloje jau ir taip.
                  Tai čia jau senai aišku, kad Zuokas viską išvogs, išvogė oranžinius dviračius, išvogė Gedimino pr. plyteles, dabar atėjo laikas išvogti lėktuvus. Ir dar aišku visą miestą praskolino !!
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                    Net jei žemė ir būtų valdiška, bet greičiausiai tokio statuso ji neturi, tačiau namas yra nekilnojamas turtas priklausantis fiziniams individams, kurių niekas negali keldinti, negali ir niokoti turto priklausančio individams. Tad tai yra situacija su viena išeitimi, turi sumokėti nemažus pinigus, kad nugriautum namą.
                    Namų vertė, pavyzdžiui, Šnipiškėse, juokingai maža. Už tuos pinigus galbūt vieno kambario butelį nutriušusiame daugiabutyje nusipirkti galima. Ir tik nereikia pradėti, kad tas butas bus su vandentiekiu, voniai ir tualetu.
                    Savivaldybės funkcija yra užtikrinti komunalinius patarnavimus gyventojams, o ne organizuoti avialinijas.

                    Comment


                      Aš esu prieš, kad už mano sumokėtus kruvinus pinigus į griūvančias lūšnas vestų vandentiekius po 50'000 - 100'000. Aš prieš tai, kad milijono vertuose sklypuose gyvena pašalpų norintys žmonės ir dar už savo milijoninį turtą mokesčių nemoka.
                      Aš už tai, kad mėgintų kurti visokias avialinijas ir dviračių nuomos punktus, kad keitaliotų transporto sistemas, kol atras geriausią. Dar už tai, kad pamėgintų sukurti padoresnę taksi kompaniją, jei verslininkams tai neišeina. Už tai, kad apskritai kas nor vyktų. Ta šlykšti sovietinė stagnacija užkniso negyvai.

                      Comment


                        Parašė ZXS Rodyti pranešimą
                        Aš esu prieš, kad už mano sumokėtus kruvinus pinigus į griūvančias lūšnas vestų vandentiekius po 50'000 - 100'000. Aš prieš tai, kad milijono vertuose sklypuose gyvena pašalpų norintys žmonės ir dar už savo milijoninį turtą mokesčių nemoka.
                        Aš už tai, kad mėgintų kurti visokias avialinijas ir dviračių nuomos punktus, kad keitaliotų transporto sistemas, kol atras geriausią. Dar už tai, kad pamėgintų sukurti padoresnę taksi kompaniją, jei verslininkams tai neišeina. Už tai, kad apskritai kas nor vyktų. Ta šlykšti sovietinė stagnacija užkniso negyvai.
                        Jei pirmai pastraipai galima pritarti, tai antrajai ne. Vienas dalykas - Vilnius žiauriai praskolintas, antras - jis nėra miestas valstybė, tai ne Vatikanas ir jis privalo bent šiek tiek atsižvelgti į bendrąją Lietuvos situaciją. Kai ji bus tobula, tegul ir kosminiais laivais skraido, bet kol kas ne visai laikas.

                        Comment


                          Parašė ZXS Rodyti pranešimą
                          Aš esu prieš, kad už mano sumokėtus kruvinus pinigus į griūvančias lūšnas vestų vandentiekius po 50'000 - 100'000. Aš prieš tai, kad milijono vertuose sklypuose gyvena pašalpų norintys žmonės ir dar už savo milijoninį turtą mokesčių nemoka.
                          Aš už tai, kad mėgintų kurti visokias avialinijas ir dviračių nuomos punktus, kad keitaliotų transporto sistemas, kol atras geriausią. Dar už tai, kad pamėgintų sukurti padoresnę taksi kompaniją, jei verslininkams tai neišeina. Už tai, kad apskritai kas nor vyktų. Ta šlykšti sovietinė stagnacija užkniso negyvai.
                          O aš prieš tai, kad savivaldybė užsiimtu tuo, kuo nepriklauso. Komunalinis ūkis - štai viena iš pagrindinių jos funkcijų. Kas dėl vandentiekio, tai be Šnipiškių lūšnynų, kuriuose gyvena gal koks 0,01 proc. nuo tų vilniečių, kurie neturi vandens, yra ir likę 99,99 proc., neturinčių vandentiekio. Visi jie pašalpiniai ir bomžai? Jiems praustis nereikia? Gal jie mokesčių nemoka? Gal jie neturi teisės už savo sumokėtus kruvinus pinigus (mokesčius) gauti vandentiekį?
                          Baigiam šį nukrypimą nuo temos.
                          Paskutinis taisė Al1; 2013.07.11, 20:56.

                          Comment


                            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                            ...yra ir likę 99,99 proc., neturinčių vandentiekio. Visi jie pašalpiniai ir bomžai? Jiems praustis nereikia? Gal jie mokesčių nemoka? Gal jie neturi teisės už savo sumokėtus kruvinus pinigus (mokesčius) gauti vandentiekį?
                            Nijole Ozelyte siandien facebook'e pacitavo biblija: "Kam daug duota, tam bus dar prideta. Kam mazai duota, is to ir tai bus atimta"
                            Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                            Comment


                              nukrypot nuo aviacijos visiskai
                              Aviate, navigate, communicate

                              Comment


                                "turčiai", skraidys tik turtingi, vargšai niekam nerūpi. Fraziologija iš tarybinių laikų vadovėlių. Tamsta visose temose kuo toliau, tuo labiau - ne konstruktyvius dalykus, o tik prorusiškas nuotaikas ir savo susierzinimą skleidi.

                                Apie polit-ekonom sistemas, ir kad gal reikia pakelti savo užapakalį bei pradėti pačiam rūpintis, kad nebūtum vien "paprastu žmogeliu", ir koks geras part-serkretorius tavimi pasirūpintų - galėtume ilgai diskutuoti. Bet gal visgi tas nuotaikas išmetam iš diskusijų, nes jau bent 4-5 temas pilnai "sudelfinai".

                                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                Aš tau dar kartą kartoju, kad žemė Šnipiškėse daugiausiai valdiška. O už lūšną ne kažin ką gausi. Bet žinoma, turtuoliams reikia už mokesčių mokėtojų pinigus kurti avialinijas, o paprasti žmonės vandens namie net neturi ir tai tik jų asmeninė problema, kurią už tuos pačius mokesčių mokėtojų pinigus išspręsti yra nusikaltimas prieš turtinguosius.

                                Comment


                                  Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                                  Nijole Ozelyte siandien facebook'e pacitavo biblija: "Kam daug duota, tam bus dar prideta. Kam mazai duota, is to ir tai bus atimta"
                                  Ne apie materialinius dalykus kalbama Biblijoje.

                                  Parašė RamasN Rodyti pranešimą
                                  "turčiai", skraidys tik turtingi, vargšai niekam nerūpi. Fraziologija iš tarybinių laikų vadovėlių. Tamsta visose temose kuo toliau, tuo labiau - ne konstruktyvius dalykus, o tik prorusiškas nuotaikas ir savo susierzinimą skleidi.

                                  Apie polit-ekonom sistemas, ir kad gal reikia pakelti savo užapakalį bei pradėti pačiam rūpintis, kad nebūtum vien "paprastu žmogeliu", ir koks geras part-serkretorius tavimi pasirūpintų - galėtume ilgai diskutuoti. Bet gal visgi tas nuotaikas išmetam iš diskusijų, nes jau bent 4-5 temas pilnai "sudelfinai".
                                  Štai kai taip mąstantys yra užgrobę valdžią Lietuvoje, ir turime tą, ką turime. Ir Todėl nėra ko stebėtis, kad neilgai trukus ir Air Lituanica gali užsilenkti, o nuostolius padengs visi vilniečiai.

                                  Comment


                                    Netrukus turėsim skrydį į Tbilisį ? -

                                    Tbilisio miesto savivaldybė tapo „Air Lituanica Club“ akcininke
                                    http://www.vilnius.lt/index.php?859950705

                                    Gruzijos sostinės Tbilisio miesto savivaldybė įsigijo UAB „Air Lituanica Club“ akcijų, taip investuodama į oro linijų bendrovę „Air Lituanica“.

                                    Sutartis buvo sudaryta Vilniaus miesto savivaldybės siūlymu ir atsižvelgiant į 2009 m. Vilniaus ir Tbilisio susigiminiavimo sutartį. Pastarojoje numatyta, kad miestai sieks didinti bendradarbiavimą turizmo, kultūros ir verslo srityse. Tai dar vienas stiprėjančių ryšių tarp Vilniaus ir Tbilisio miestų pavyzdys.

                                    Comment


                                      Savivaldybės moka, kad AL pas juos skraidytų beveik, kaip Ryanair ! bet šiaip džiugu
                                      Aviate, navigate, communicate

                                      Comment


                                        Priežastys dėl ko moka visiškai kitos.

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Priežastys dėl ko moka visiškai kitos.
                                          Be abejo
                                          Aviate, navigate, communicate

                                          Comment

                                          Working...
                                          X