Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Ar tiesa, kad Vilniaus troleibusų 19 maršrutą po lygiai aptarnauja abu parkai?
    Netiesa. 2-as parkas leidžia 14 troleibusų, o 1-asis tik 6 darbo dienomis. Poilsio dienomis važiuoja 7 2-o parko ir 4 1-ojo. http://entuziastai.marsrutai.lt/1735.aspx
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Šiandien į parka 17.30 atkeliavo naujas autobusas išbandymui BMC PROCITY CNG
      Šitas http://www.tasimacilar.com/img/2009_...rocity_cng.jpg
      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

      Comment


        Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
        Šiandien į parka 17.30 atkeliavo naujas autobusas išbandymui BMC PROCITY CNG
        Šitas http://www.tasimacilar.com/img/2009_...rocity_cng.jpg
        Turkiškas?
        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

        Comment


          Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
          Šiandien į parka 17.30 atkeliavo naujas autobusas išbandymui BMC PROCITY CNG
          Šitas http://www.tasimacilar.com/img/2009_...rocity_cng.jpg
          1. kokiu maršrutu važiuos šis autobusas?
          2. norėtumėme gauti išvykimo iš stotelių laikus [kaip neseniai vienas forumietis buvo patalpinęs "Solaris Urbino 12 CNG" išvykimo laikus iš tam tikrų stotelių]
          3. http://www.ebus.lt/keleivinio-transp...ansportas.html greitu laiku jau
          "VA" ir "VT" taps viena įmone "Vilniaus viešasis transportas"
          Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.08.02, 19:03.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Tyliai, be piaro ir triukšmo Vilniun sugrįžo įlaipinimo per visas duris tvarka...
            dabar pro priekines nebeįlipsi, vairuotojai nebeatidarinėja jų net ir labiausiai norintiems pro jas įlipti

            Comment


              Parašė copper Rodyti pranešimą
              dabar pro priekines nebeįlipsi, vairuotojai nebeatidarinėja jų net ir labiausiai norintiems pro jas įlipti
              na, tikriausiai tamsta remiesi šiandien dienos duomenimis vakar beveik visi autobusų vairuotojai atidarė ir priekines duris. "Škoda 14tr" troleibusų vairuotojai visada atidaro ir priekines duris
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Šiandien mačiau tik viena vairuotoja, kuris jau užsibarikadavo priekyje, ir beabėjo jis vairavo Karosą.

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  1. kokiu maršrutu važiuos šis autobusas?
                  2. norėtumėme gauti išvykimo iš stotelių laikus [kaip neseniai vienas forumietis buvo patalpinęs "Solaris Urbino 12 CNG" išvykimo laikus iš tam tikrų stotelių]
                  1. Greičiausiai 10. Jokių garantijų kad tikrai 10 ir kad važiuos konkrečiai tą ar tą dieną negaliu duoti.
                  2. Išvykimo laikus galima bus dėti tada, kai jau žinosim, kad jis tikrai važiuoja tą dieną ir žinosim konkretų laiką, kryptį ir vietą, kur jis pastebėtas.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    "VA" ir "VT" taps viena įmone "Vilniaus viešasis transportas" [/QUOTE]

                    O SI "Susisiekimo paslaugos" idomu koks likimas laukia?
                    Ar ji kaip ir toliau koordinuos dabar jau vienos imones veikla ar prisijungs prie naujos imones "Vilniaus viesasis transportas" ir bus 3-ia prisijungusia imone?

                    Comment


                      Parašė Malačius Rodyti pranešimą
                      Šiandien mačiau tik viena vairuotoja, kuris jau užsibarikadavo priekyje, ir beabėjo jis vairavo Karosą.
                      vakar antros pamainos vairuotojas buvo pilnai užsibarikadavęs autobuse "karosa" #410
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                        "VA" ir "VT" taps viena įmone "Vilniaus viešasis transportas"
                        O SI "Susisiekimo paslaugos" idomu koks likimas laukia?
                        Ar ji kaip ir toliau koordinuos dabar jau vienos imones veikla ar prisijungs prie naujos imones "Vilniaus viesasis transportas" ir bus 3-ia prisijungusia imone?[/QUOTE]

                        greičiausiai "Susisiekimo paslaugos" liks atskira įmonė. kalba konkrečiai ėjo tik apie "VA" ir "VT" parkų jungimą
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Vietoj „Vilniaus autobusų“ ir „Vilniaus troleibusų“ – „Vilniaus viešasis transportas“

                          tiems kas dar neskaitė
                          http://verslas.delfi.lt/archive/article.php?id=48200647

                          Comment


                            Parašė Scorpius Rodyti pranešimą
                            Vietoj „Vilniaus autobusų“ ir „Vilniaus troleibusų“ – „Vilniaus viešasis transportas“

                            tiems kas dar neskaitė
                            http://verslas.delfi.lt/archive/article.php?id=48200647
                            na, spėjau aš įmest nuorodą apie VA ir VT parkų jungimą beje, delfi.lt kartais apie viešąjį transportą kopijuoja iš ebus.lt
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Susisiekimo paslaugos ne tik koordinuoja VT darbą mieste (Vilniaus autobusų ir troleibusų), bet ir užsiima parkavimu.

                              Comment


                                Parašė Malačius Rodyti pranešimą
                                Šiandien mačiau tik viena vairuotoja, kuris jau užsibarikadavo priekyje, ir beabėjo jis vairavo Karosą.
                                Šiandien ~14.24 į Burbiškių stotelę link Justiniškių atvažiavusio 73 maršruto autobuso vairuotojas keleivius laipino tik pro priekines duris, kitų durų neatidarinėdavo iki pat M.K.Čiurlionio stotelės. Išlipančiųjų nebuvo, bet praktiškai kiekvienoje sotelėje keleiviai stovėdavo prie visų durų. Vairuotojui tai buvo nė motais Kaipmat dalis vairuotojų vis dar sąžiningai laikosi priekinių durų tvarkos, o gal tiesiog nenori, kad keleiviai visiškai nuo jos atprastų

                                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                Susisiekimo paslaugos ne tik koordinuoja VT darbą mieste (Vilniaus autobusų ir troleibusų), bet ir užsiima parkavimu.
                                Susisiekimo paslaugos savo funkcijomis praktiškai dubliuoja savivaldybės Eismo organizavimo skyriaus viešojo transporto poskyrį (išskyrus parkavimą). Ką tikrai reikėtų jungti- tai šias dvi institucijas. Bet ne- viskas daroma vardan to, kad biurokratinis aparatas būtų kuo didesnis. Ir žinoma, taip yra patogiau- galima nieko nedaryti ir kaltę versti kitiems.
                                Paskutinis taisė Vilnietizz; 2011.08.03, 22:13.
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                  Šiandien ~14.24 į Burbiškių stotelę link Justiniškių atvažiavusio 73 maršruto autobuso vairuotojas keleivius laipino tik pro priekines duris, kitų durų neatidarinėdavo iki pat M.K.Čiurlionio stotelės. Išlipančiųjų nebuvo, bet praktiškai kiekvienoje sotelėje keleiviai stovėdavo prie visų durų. Vairuotojui tai buvo nė motais Kaipmat dalis vairuotojų vis dar sąžiningai laikosi priekinių durų tvarkos, o gal tiesiog nenori, kad keleiviai visiškai nuo jos atprastų
                                  už tokį "gerą darbelį" reikia rašyt oficialų skundą. kaip mat nuo algos nukapos -15%
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                    Šiandien ~14.24 į Burbiškių stotelę link Justiniškių atvažiavusio 73 maršruto autobuso vairuotojas keleivius laipino tik pro priekines duris, kitų durų neatidarinėdavo iki pat M.K.Čiurlionio stotelės. Išlipančiųjų nebuvo, bet praktiškai kiekvienoje sotelėje keleiviai stovėdavo prie visų durų. Vairuotojui tai buvo nė motais Kaipmat dalis vairuotojų vis dar sąžiningai laikosi priekinių durų tvarkos, o gal tiesiog nenori, kad keleiviai visiškai nuo jos atprastų
                                    O gal jam patinka priekinių durų tvarka. Gal jam nepatinka įlaipinimo tvarka per visas duris.
                                    Paskutinis taisė Naujaneriai; 2011.08.03, 22:45.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      [QUOTE=Vilnietizz;572136]Šiandien ~14.24 į Burbiškių stotelę link Justiniškių atvažiavusio 73 maršruto autobuso vairuotojas keleivius laipino tik pro priekines duris, kitų durų neatidarinėdavo iki pat M.K.Čiurlionio stotelės. Išlipančiųjų nebuvo, bet praktiškai kiekvienoje sotelėje keleiviai stovėdavo prie visų durų. Vairuotojui tai buvo nė motais Kaipmat dalis vairuotojų vis dar sąžiningai laikosi priekinių durų tvarkos, o gal tiesiog nenori, kad keleiviai visiškai nuo jos atprastų

                                      Kiekvienas durnius-savaip durniuoja..

                                      Comment


                                        [QUOTE=Buss fanas;572176]
                                        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                        Šiandien ~14.24 į Burbiškių stotelę link Justiniškių atvažiavusio 73 maršruto autobuso vairuotojas keleivius laipino tik pro priekines duris, kitų durų neatidarinėdavo iki pat M.K.Čiurlionio stotelės. Išlipančiųjų nebuvo, bet praktiškai kiekvienoje sotelėje keleiviai stovėdavo prie visų durų. Vairuotojui tai buvo nė motais Kaipmat dalis vairuotojų vis dar sąžiningai laikosi priekinių durų tvarkos, o gal tiesiog nenori, kad keleiviai visiškai nuo jos atprastų

                                        Kiekvienas durnius-savaip durniuoja..
                                        prasmingi žodžiai beje, kodėl "Karosa" vairuotojai sėdi ne pilnai užsibarikadavę? ar kai kuriose stotelėse įleidinėja pro priekį, kad "Karosiniai" sėdi ne pilnai užsibarikadavę?
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          už tokį "gerą darbelį" reikia rašyt oficialų skundą. kaip mat nuo algos nukapos -15%
                                          Ai nerašysiu aš skundo, vistiek keleivių nedaug buvo. Be to, nuo Čiurlionio stotelės ir jis nustojo tvarkos laikytis.

                                          Beje, kažkodėl tai tas vairuotojas už Lukiškių stotelės pasuko į dešinę, apsuko žiedą, kuri paprastai apsuka, neskaitant atstovos, 4 ir 22 maršrutų autobusai, ir jau tuomet sustojo jam priklausančioje Kražių st. už sankryžos. Taip ir nesupratau tokio manevro esmės Jei ką priminsiu, kad tai buvo 73 maršrutas.
                                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X