Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
    Aš iškart pamačiau, kad ten parašyta "14 Parko g.", bet kadangi pirmą katrą man taip pasitaikė, tai pamaniau gal klaida kažkokia. Gal ir aš čia suklydau, bet aš normaliai paklausiau ar čia 14 autobusas, o vairuotojas iškart rėkt pradėjo. Čia jau jis nebuvo teisus

    Gal jis nereke,gal jis tiesiog tau garsiai atsake:-)

    Comment


      Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
      Aš iškart pamačiau, kad ten parašyta "14 Parko g.", bet kadangi pirmą katrą man taip pasitaikė, tai pamaniau gal klaida kažkokia. Gal ir aš čia suklydau, bet aš normaliai paklausiau ar čia 14 autobusas, o vairuotojas iškart rėkt pradėjo. Čia jau jis nebuvo teisus
      Tie autobusu vairuotojai-daugiausiai chamai, neispruse svolaciai vaidina per daug didelius virsininkus..mane ir nekarta yra apreke,pazistu viena drauga su kuriuo net susimuses viena kart buvo autobuso vairuotojas..bendravimo kultura bomzu lygio!!! Reikeijo Tau pasakyt jam: "ryt i darba gali jau nebeateiti,apie tave viskas bus informuota"! Blogai kai krizes metu zmones nesaugoja savo darbo ir nenori dirbti.Pilna norinciu i ju vietas.

      Comment


        Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
        Tie autobusu vairuotojai-daugiausiai chamai, neispruse svolaciai vaidina per daug didelius virsininkus..mane ir nekarta yra apreke,pazistu viena drauga su kuriuo net susimuses viena kart buvo autobuso vairuotojas..bendravimo kultura bomzu lygio!!! Reikeijo Tau pasakyt jam: "ryt i darba gali jau nebeateiti,apie tave viskas bus informuota"! Blogai kai krizes metu zmones nesaugoja savo darbo ir nenori dirbti.Pilna norinciu i ju vietas.

        Nemanau,kad vairuotojas neturi kas veikti ir lenda mustis su keleiviais. Matyt tas tavo draugelis buvo irgi didelis chamas ir chuliganas, jei net reikejo vartoti fizine jega jam tramdyti.

        Comment


          Parašė praeivis Rodyti pranešimą
          Nemanau,kad vairuotojas neturi kas veikti ir lenda mustis su keleiviais. Matyt tas tavo draugelis buvo irgi didelis chamas ir chuliganas, jei net reikejo vartoti fizine jega jam tramdyti.
          vat su tokiu elgesiu vairuotojai ir isprovokuoja barnius,nesusipratimus..kartais net mustynes..jautresniem zmonem sugadina nuotaika visai dienai.
          Cia jau ne apie vairuotojus,taciau tokia situacija man paciam buvo: ryte,piko metu,kuomet visi keleiviai skubejo i darbus,keleiviu kontrole su savo "raudonuojo" autobusiuku tikrino stoteleje bilietus. Viena is keleiviu moteriske,pasake jog kuomet zmones skuba ir pilnas autobusas dar gaisina su bilietais..sako leiskite man islipti sioje stoteleje ir va bilietas-tikrinkite,ziurekite..jie patikrino bilieta ir leisdami islipti moteriskei dar leptelejo kad sioje stoteleje nera darbu esanciu artimai..as tai pogi pasipiktines pasakiau jog siek tiek paejus yra viena didele istaiga i kuria ir as einu..prasibroves pro juos su bilietu rankoje(kuri kontrolieriai jau buvo patikrine) dar kazka nereiksmingo pasakiau ir islipau..vienas is ju,kuris buvo lauke,pradejo rekti man nueinant,cituoju: "ateik siaaa,blt ka pasakei i snuki tuoj gausi.." as buvau apakes,pagrasinau policija iskviesti jei lys mustis ir paspartines zingsni nuejau..

          Comment


            Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
            vat su tokiu elgesiu vairuotojai ir isprovokuoja barnius,nesusipratimus..kartais net mustynes..jautresniem zmonem sugadina nuotaika visai dienai.
            Cia jau ne apie vairuotojus,taciau tokia situacija man paciam buvo: ryte,piko metu,kuomet visi keleiviai skubejo i darbus,keleiviu kontrole su savo "raudonuojo" autobusiuku tikrino stoteleje bilietus. Viena is keleiviu moteriske,pasake jog kuomet zmones skuba ir pilnas autobusas dar gaisina su bilietais..sako leiskite man islipti sioje stoteleje ir va bilietas-tikrinkite,ziurekite..jie patikrino bilieta ir leisdami islipti moteriskei dar leptelejo kad sioje stoteleje nera darbu esanciu artimai..as tai pogi pasipiktines pasakiau jog siek tiek paejus yra viena didele istaiga i kuria ir as einu..prasibroves pro juos su bilietu rankoje(kuri kontrolieriai jau buvo patikrine) dar kazka nereiksmingo pasakiau ir islipau..vienas is ju,kuris buvo lauke,pradejo rekti man nueinant,cituoju: "ateik siaaa,blt ka pasakei i snuki tuoj gausi.." as buvau apakes,pagrasinau policija iskviesti jei lys mustis ir paspartines zingsni nuejau..

            Nelabai supratau ko jus ten visi ''sokote ant ragu'' tiems kontrolieriams. Jie juk jus patikrino ir jus islipote. Ar cia problema kilo todel,jog kontrolierius pasake savo nuomone,kad artimai nera istaigu????Na jis taip galvoja,o jums koks skirtumas? Jus islipote ir einate savo reikalais. Ar del to reikia kelti barnius?

            Comment


              Parašė praeivis Rodyti pranešimą
              Nelabai supratau ko jus ten visi ''sokote ant ragu'' tiems kontrolieriams. Jie juk jus patikrino ir jus islipote. Ar cia problema kilo todel,jog kontrolierius pasake savo nuomone,kad artimai nera istaigu????Na jis taip galvoja,o jums koks skirtumas? Jus islipote ir einate savo reikalais. Ar del to reikia kelti barnius?
              Kontrolierius pasakė savo nuomonę, nes jis taip galvoja. Keleivis irgi pasakė savo nuomonę, nes jis taip galvoja. Iš to ir gali kilti konfliktas, kodėl keleivis negali išreikšti ką galvojąs, jei jau kontrolierius, kuris turėtu būti neutralus ir nelaidyti visokių replikų, kažką "pasakoja" ?

              Comment


                Parašė sleader Rodyti pranešimą
                Kontrolierius pasakė savo nuomonę, nes jis taip galvoja. Keleivis irgi pasakė savo nuomonę, nes jis taip galvoja. Iš to ir gali kilti konfliktas, kodėl keleivis negali išreikšti ką galvojąs, jei jau kontrolierius, kuris turėtu būti neutralus ir nelaidyti visokių replikų, kažką "pasakoja" ?

                Na jis raso,kad kontrolieriai ''leptelejo'' , o keleivis jau ''pasipiktines pasake'' ir toliau ''prasibroves'' pro kontrolierius......is tokiu epitetu sprendziu ,kad konflikto iniciatoriai toje situacijoje buvo keleiviai.

                Comment


                  Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                  Na jis raso,kad kontrolieriai ''leptelejo'' , o keleivis jau ''pasipiktines pasake'' ir toliau ''prasibroves'' pro kontrolierius......is tokiu epitetu sprendziu ,kad konflikto iniciatoriai toje situacijoje buvo keleiviai.
                  taciau kontrolieriai tikrai neturejo veltis i konfliktus..jie turejo islikti neutralus,kaip minejo sleader..jie juk savo darbo vietoje.O grasinti "duoti i snuky" tai jau bomzu,ir neissilavinusiu zmoniu lygis..be to nusikaltimas viesoje vietoje,del ko kontrolierius gali netekti darbo

                  Comment


                    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                    Tie autobusu vairuotojai-daugiausiai chamai, neispruse svolaciai vaidina per daug didelius virsininkus..mane ir nekarta yra apreke,pazistu viena drauga su kuriuo net susimuses viena kart buvo autobuso vairuotojas..bendravimo kultura bomzu lygio!!! Reikeijo Tau pasakyt jam: "ryt i darba gali jau nebeateiti,apie tave viskas bus informuota"! Blogai kai krizes metu zmones nesaugoja savo darbo ir nenori dirbti.Pilna norinciu i ju vietas.
                    Tik neįsijausk per daug kaip kaimietis visiškas - jokių argumentų, vien stereotipai. Yra pilna kultūringų vairuotojų, kurių kantrybė nėra geležinė. Va pats taip kitą kartą ir pasakyk, tada gal turėsi progą susimušti dar. Ar tavo gyvenimas labai pasikeis į gerąją pusę, jei tu kam nors kitam jį sugadinsi? Ar tavo gyvenimas pasikeis, jei pradėsi lįsti ne į savo reikalus? Kito žmogaus problemos - tegu jis ir aiškinasi ir elgiasi taip, kaip jam atrodo tinkama (ignoruoja šį incidentą ar praneša apie tai vežėjui). Toks pasisakymas "ryt gali nebeateiti" yra mažų mažiausiai grasinimas ir provokacija.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Tik neįsijausk per daug kaip kaimietis visiškas - jokių argumentų, vien stereotipai. Yra pilna kultūringų vairuotojų, kurių kantrybė nėra geležinė. Va pats taip kitą kartą ir pasakyk, tada gal turėsi progą susimušti dar. Ar tavo gyvenimas labai pasikeis į gerąją pusę, jei tu kam nors kitam jį sugadinsi? Ar tavo gyvenimas pasikeis, jei pradėsi lįsti ne į savo reikalus? Kito žmogaus problemos - tegu jis ir aiškinasi ir elgiasi taip, kaip jam atrodo tinkama (ignoruoja šį incidentą ar praneša apie tai vežėjui). Toks pasisakymas "ryt gali nebeateiti" yra mažų mažiausiai grasinimas ir provokacija.
                      kiekvienas zmogus savo darbe turi tvardytis,o is VT vairuotoju daznai to pasigendu. Imonems tikrai-keleivis svarbiausias zmogus! Ju vadovams taip pat.. be to as niekam negadinu gyvenimo,o man kartais sugadina issisokeliai kaip kad ir musu forumo dalyviui sugadino.. paklause zmogus mandagiai,graziai..o ji tikraja to zodzio prasme vairuotojas pasiunte...eiti ir pasiziureti kas parasyta. Jie aplamai kartais rekia be aiskiu priezasciu..nenori nedirbk-siais laikais niekas juk nevercia!

                      Comment


                        Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                        kiekvienas zmogus savo darbe turi tvardytis
                        Su šituo sutinku, bet tvardytis reikia ir darbe ir namie. Iš tamstos pusės tvardymosi nelabai galiu įžvelgti (2 kartus kartojami kai kurie klausimai, nelaukiant, kol turintis tokią informaciją ją susistemins arba turės galimybę prisijungti ir perskaityti).

                        o is VT vairuotoju daznai to pasigendu.
                        Nes net ir tau, pradirbus keletą metų, vieną kartą trūktų kantrybė, kai ateitų eilinis žmogus ir paklaustų: "O koks čia autobusas? Ar jis važiuoja tiesiai? Vaje, ne į tą isėdau... O galite mane čia išleisti? O kodėl ne? Jums ką, gaila? Man toli eiti, gi..." Panašių klausimų ne kartą yra klausę 30 maršrute, Kalvarijų turguję įsėdę keleiviai ir norintys važiuoti link Pramogų arenos st. ir sužinoję, kad autobuso kita stotelė net Minties g. Prašo išleisti net nekreipdami dėmesio į tai, kad autobusas stovi 3 eismo juostoje.

                        Imonems tikrai-keleivis svarbiausias zmogus! Ju vadovams taip pat..
                        Kai kalba eina apie valstybines įmones - keleivis jai yra yra tik reiškinys, kuris neša nuostolį.

                        be to as niekam negadinu gyvenimo,o man kartais sugadina issisokeliai kaip kad ir musu forumo dalyviui sugadino.. paklause zmogus mandagiai,graziai..o ji tikraja to zodzio prasme vairuotojas pasiunte...eiti ir pasiziureti kas parasyta. Jie aplamai kartais rekia be aiskiu priezasciu..nenori nedirbk-siais laikais niekas juk nevercia!
                        Su ta fraze "gali ryt nebeateiti" ir gadini. Interpretacija nukrypo ne ta linkme - niekas jo nepasiuntė. Tiesiog sutapo taip, kad grafike nėra nurodyta, kad yra toks reisas, keleiviai nežinojo. Vairuotoją pyktis paėmė dėl to, kad jaunas žmogus nesugeba perskaityti to, kas parašyta švieslentėje. Šioje situacijoje kaltas tiek vežėjas, kuris nesirūpina tvarkaraščių tikslumu, tiek keleivis, kuris neskaito to, kas parašyta, tiek vairuotojas, kuris pasielgė neetiškai ir netinkamai.
                        Vairuotojas tau neprivalo aiškinti savo poelgio tikslų, nes jam tai yra akivaizdu. Jeigu ant tavęs pradėjo rėkti, tai nebūtina atsakyti tuo pačiu, o paskui skųstis, kaip viskas blogai. Reikia ramiai išaiškinti situaciją, o jei nenorės klausyti - perspėti, kad jei jis nenusiramins, tu praneši apie incidentą vežėjui. Perspėti=mandagiai pasakyti pvz. "jeigu jūs nenorite manęs išklausyti, būsiu priverstas kreiptis į jūsų viršininką", grasinti, didinti įtampą, kaitinti ne tiek vairuotojo kiek savo jausmus="rytoj gali neateiti į darbą".
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Gerų autobusų ir troleibusų vairuotojų yra. Net stovėdami spūstyje Žaliųjų Ežerų g., atidaro priekines durys pavėlavusiems keleiviams.
                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                          Comment


                            Ar čia visi pažįstat autobusų ir troleibusų vairuotojus?
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Ar čia yra vairuojančių 36 ir 76 maršrutų autobusus?
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                Nemanau, kad visi čia rašantys pažysta/yra vairuotojai. 36 ir 76 maršrutais dirba labai daug skirtingų autobusų ir dar didesnis skaičius vairuotojų. Man atrodė, kad jau seniai visiems žinoma, kad vairuotojas kasdien dirba vis kitu maršrutu.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                  Gal jis nereke,gal jis tiesiog tau garsiai atsake:-)
                                  O taip... Rėkė dar ir kaip Manau jei jau dirbi tokį darbą, kur klausinėja žmonės kažko, tai reika mokėt susitvardyt ir ramiai aisakyt

                                  Comment


                                    Visada 36 dirba tie patys ilgi autobusai su tais pačiais garažiniais numeriais.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Parašė centras85 Rodyti pranešimą
                                      Visada 36 dirba tie patys ilgi autobusai su tais pačiais garažiniais numeriais.
                                      To negali būti. Jie būtinai kas kažkiek laiko keičiasi.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        76 maršrutu irgi dažniausiai dirba tie patys autobusai su tais pačiais garažiniais numeriais.
                                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                        Comment


                                          36 dirba šie autobusai: 056-059; 123-139; 399-412; 530-532; 546; 700-702; 740-749;
                                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X