Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
    36-ame maršrute darbo dienomis yra nuimta 10 reisų. Pernai darbo dienomis buvo per dieną 47 reisai. O šiemet darbo dienomis bus tik 37 reisai.

    Citatos pateiktos diskusijos vykstančios iš temos SUSISIEKIMO IR VIEŠOJO TRANSPORTO PROBLEMOS, PASIŪLYMAI dėl 35A ir dėl 36 maršruto autobusų tvarkaraščių.

    Visos citatos paimtos iš SUSISIEKIMO IR VIEŠOJO TRANSPORTO PROBLEMOS, PASIŪLYMAI
    Ar kartais ne tamsta Autobusas36 prisidarėt begale anketų ir prirašėte tokių žinučių?

    Comment


      Parašė 1132 Rodyti pranešimą
      Ar kartais ne tamsta Autobusas36 prisidarėt begale anketų ir prirašėte tokių žinučių?
      Tikrai, kad anketų begalės nedarau. Užtenka kiekviename forume po vieną anketą turėti. Ir matau, kad juokais klausimą uždavei. Ten Balsių bendruomenės gyventojai rašė tokias žinutes.
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
        Tikrai, kad anketų begalės nedarau. Užtenka kiekviename forume po vieną anketą turėti. Ir matau, kad juokais klausimą uždavei. Ten Balsių bendruomenės gyventojai rašė tokias žinutes.
        Manau kad tiek kiek 36 autobusas važinėja tiek ir užtenka, nebent laiko galėtų trupučiuką pridėti, o taip tai manau viskas tvarkoje. Reikia džiaugtis kad 36 išvis ten važiuoja . Kaip kažkada sakei jog valandą vėluoji į darbą jei nespėji į kokį autobusą, o jeigu 36 važinėtų kaip 15 maršrutas? Manau 36 tikrai pakanka tiek kiek yra, pas mane Salininkuose irgi ne per dažniausiai 19 ir 42 važiuoja, pvz jų važiavimą iš Salininkų į Vilnių galėtų suderinti, pvz iš Melioratorių stotelės 19 važiuoja darbo dienomis 11:39 val., o 42 atvažiuoja 11:42 val. arba 42 atvažiuoja 12:28 val, o 19 12:29 val. O ka žmogui daryti jei jisai nespėja i šituos autobusus? Manau tas kelias minutes galėtų išplėsti ir padaryti tarpa ne 3-5 min, o iki 15 minučių, bet čia reikia 19 ir 42 maršrutų visus grafikus keisti.

        Comment


          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
          Manau kad tiek kiek 36 autobusas važinėja tiek ir užtenka, nebent laiko galėtų trupučiuką pridėti, o taip tai manau viskas tvarkoje. Reikia džiaugtis kad 36 išvis ten važiuoja . Kaip kažkada sakei jog valandą vėluoji į darbą jei nespėji į kokį autobusą, o jeigu 36 važinėtų kaip 15 maršrutas? Manau 36 tikrai pakanka tiek kiek yra, pas mane Salininkuose irgi ne per dažniausiai 19 ir 42 važiuoja, pvz jų važiavimą iš Salininkų į Vilnių galėtų suderinti, pvz iš Melioratorių stotelės 19 važiuoja darbo dienomis 11:39 val., o 42 atvažiuoja 11:42 val. arba 42 atvažiuoja 12:28 val, o 19 12:29 val. O ką žmogui daryti jei jisai nespėja i šituos autobusus? Manau tas kelias minutes galėtų išplėsti ir padaryti tarpa ne 3-5 min, o iki 15 minučių, bet čia reikia 19 ir 42 maršrutų visus grafikus keisti.
          Iš dalies pritariu tau.

          Man tik tris laikai nepatinka tai yra tokie ryte man iš namų yra 6:36 val., ir 7:00 val., jeigu jau panaikinome 6:45 val., autobusą tai, gal reikėtų tada 6:36 pavėlinti pvz., kokias 7 minutes tai yra padaryti 6:43 val., iš St. Naujaneriai arba paankstinti 7 val., autobusą 10 min., tai yra padaryti 6:50 val.

          Ryte pasirinkau didesnę blogybę vėluoti į darbą.

          O vat grįžti tai visą valandą valkiosios gatvėmis. Nes aš darbą baigiu 17:50 val., o autobusas jau bus nuvažiavęs 17:46 val., o kitas autobusas bus tik lygiai po valandos tai yra tik 18:46 val., tai jeigu jie taip daro, tai galėtų padaryti autobusą 18:15 val., jeigu nespėju į 18:46 val., tai kitas vėl bus tik 19:35 val.

          O ką man tą valandą daryti nuo 17:50 val., iki 18:50 val.?

          Vat grįžti namo po darbo dar autobuso neradau.

          Pas mane su 76 irgi tas pats yra. Pravažiuoja 36 ir už minutės jau važiuoja 76. Teisingai tu sakai, kad reikia tarp dviejų maršrutų daryti 15 min., skirtumą. Bet dar 36, 76, 35 ir 35A keis visą rugsėjo mėnesį kol nusistovės keleivių srautai.
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
            O ką man tą valandą daryti nuo 17:50 val., iki 18:50 val.?
            Po parduotuves pasibadziok galų gale jei nenori laukti, tai eik kelias stoteles pėškom į prieki, kol nepavys autobusas taves, kaip aš visada darau.

            Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
            Pas mane su 76 irgi tas pats yra. Pravažiuoja 36 ir už minutės jau važiuoja 76. Teisingai tu sakai, kad reikia tarp dviejų maršrutų daryti 15 min., skirtumą. Bet dar 36, 76, 35 ir 35A keis visą rugsėjo mėnesį kol nusistovės keleivių srautai.
            Galėtų net ne 15 o 20 minučių skirtumą, priklausant tarpa tarp 36 ir 76, kad 36 nuvažiuoja, po 15 minučių atvažiuoja 76, o po 15 minučių vėl 36 prisistato, po kokių 20 minučių vėl 36 atvažiuotų ir t.t.

            Comment


              Parašė 1132 Rodyti pranešimą
              Po parduotuves pasibadziok galų gale jei nenori laukti, tai eik kelias stoteles pėškom į prieki, kol nepavys autobusas taves, kaip aš visada darau.
              Galėtų net ne 15 o 20 minučių skirtumą, priklausant tarpa tarp 36 ir 76, kad 36 nuvažiuoja, po 15 minučių atvažiuoja 76, o po 15 minučių vėl 36 prisistato, po kokių 20 minučių vėl 36 atvažiuotų ir t.t.
              Ne man per parduotuves vaikščioti. Vą jau radau būdą kaip namo grįžti. Iš darbo reikės išeiti 17:55 val., o iš Tauragnų St., bus 35 autobusas 18:15 val., ir juo aš pavažiuosiu iki Popieriaus St., ten persėsiu į 35 A., kuris bus 19:04 val., ir taip nuvažiuosiu namo. O 35 į Popieriau St., atvyks 18:43 val., 35 A tereiks palaukti 20 min.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Vilniaus transporto stotelėse įrengti du lietimui jautrūs ekranai

                http://verslas.delfi.lt/automoto/vil....d?id=49060784


                taip ir tramvajaus sulauksite, atvaziuos zuokas i stotetele ir pranes-kita stotele OperaDD

                Comment


                  Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                  Vilniaus transporto stotelėse įrengti du lietimui jautrūs ekranai

                  http://verslas.delfi.lt/automoto/vil....d?id=49060784


                  taip ir tramvajaus sulauksite, atvaziuos zuokas i stotetele ir pranes-kita stotele OperaDD
                  Manau jie ilgai neišsilaikys, pas mus Vilniuje niekas, naujo ilgai nbūna, sudaužys, sulaužys ir viskas. Jaunimas dabar tik laužyt ir gadint moka.

                  Comment


                    Žirmūnų ir Antakalnio rajono gyventojų dėmesiui: Žirmūnų-Minties g. sankryžoje atlikta troleibusų kontaktinio tinklo rekonstrukcija, todėl atidarytas naujas troleibusų maršrutas Nr. 21 „Saulėtekis – Šilo tiltas – Žirmūnai“.

                    Dėl šio troleibusų 38 maršruto „Žirmūnai – Antakalnis – Šilėnų g.“ autobusų maršruto trasa trumpinama iki Antakalnio žiedo (naujas maršruto pavadinimas – 38 „Antakalnis – Šilėnų g.“). Dvarčionių, Kairėnų, Baniškių ir kt. gyvenviečių keleiviams bus patogiau susisiekti su miesto centru, nes 38 autobusas nuo šiol kursuos dažniau.
                    http://verslas.delfi.lt/automoto/sos....d?id=49059706

                    Comment


                      skaityk auksciau jau seniena o ne naujiena

                      Comment


                        Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                        Manau kad tiek kiek 36 autobusas važinėja tiek ir užtenka, nebent laiko galėtų trupučiuką pridėti, o taip tai manau viskas tvarkoje. Reikia džiaugtis kad 36 išvis ten važiuoja . Kaip kažkada sakei jog valandą vėluoji į darbą jei nespėji į kokį autobusą, o jeigu 36 važinėtų kaip 15 maršrutas? Manau 36 tikrai pakanka tiek kiek yra, pas mane Salininkuose irgi ne per dažniausiai 19 ir 42 važiuoja, pvz jų važiavimą iš Salininkų į Vilnių galėtų suderinti, pvz iš Melioratorių stotelės 19 važiuoja darbo dienomis 11:39 val., o 42 atvažiuoja 11:42 val. arba 42 atvažiuoja 12:28 val, o 19 12:29 val. O ka žmogui daryti jei jisai nespėja i šituos autobusus? Manau tas kelias minutes galėtų išplėsti ir padaryti tarpa ne 3-5 min, o iki 15 minučių, bet čia reikia 19 ir 42 maršrutų visus grafikus keisti.
                        yra dar daugybė 19 ir 42maršruto reisų vienu metu: 13:14 - 13:18; 14:07 - 14:08; 14:58 - 15:00; 15:47 - 15:50; 22:13 - 22:17. pirmi reisai yra 19maršruto, o antri - 42maršruto
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Vakar ir užvakar teko pavažiuoti keliais autobusais, kuriuose stotelės skelbiamos jau pagal naują įrašą. Tai kelios pastabos

                          1) Kita stotelė tikrai nėra pranešama tuomet, kai autobusas dar stovi ankstesnėje. Stotelės pranešamos tuo pačiu metu kaip ir anksčiau, tik kita diktorė praneša
                          2) Gausybė defektų ir klaidų. Visų pirma, ne visų stotelių pavadinimai įrašyti.
                          3) Kai kurių stotelių pavadinimai įrašyti neteisingi. Pavyzdžiui, buvo pranešta, kad stotelės "Mokykla" Žaliųjų ežerų gatvėje pavadinimas keičiamas į "Kurklių st.", tačiau balsas autobuse pranešė, kad kita... Mokyklos stotelė. Beje, toks pavadinimas yra ir ant naujo stotelės ženklo link Balsių.
                          4) Tarp žodžių "kita" ir "stotelė" diktorė neaišku kodėl daro pauzę.
                          5) Žodžių junginys "kita stotelė" dabar jau vartojamas nuolat, dėl to ir gaunasi visokios nesąmonės. Pavyzdžiui, vietoj "kita Ateities stotelė" pranešama "kita stotelė Ateities stotelė"
                          6) O atvažiuojant į stotelę žodis "stotelė"
                          įraše jau vartojamas visados. Todėl, pavyzdžiui, vietoj "Baltupiai" praneša "stotelė Baltupiai".

                          Na, nežinau, man asmeniškai visa ši istorija su stotelėmis atrodo tik kaip betikslis pinigų švaistymas, juoba senos diktorės balsas yra net malonesnis. O nauji stotelių pavadinimai yra ne ką tikslesni (išskyrus kelias išimtis).
                          Gal kituose autobusuose tiek klaidų ir nepasitaiko.
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                            Vakar ir užvakar teko pavažiuoti keliais autobusais, kuriuose stotelės skelbiamos jau pagal naują įrašą. Tai kelios pastabos

                            1) Kita stotelė tikrai nėra pranešama tuomet, kai autobusas dar stovi ankstesnėje. Stotelės pranešamos tuo pačiu metu kaip ir anksčiau, tik kita diktorė praneša
                            2) Gausybė defektų ir klaidų. Visų pirma, ne visų stotelių pavadinimai įrašyti.
                            3) Kai kurių stotelių pavadinimai įrašyti neteisingi. Pavyzdžiui, buvo pranešta, kad stotelės "Mokykla" Žaliųjų ežerų gatvėje pavadinimas keičiamas į "Kurklių st.", tačiau balsas autobuse pranešė, kad kita... Mokyklos stotelė. Beje, toks pavadinimas yra ir ant naujo stotelės ženklo link Balsių.
                            4) Tarp žodžių "kita" ir "stotelė" diktorė neaišku kodėl daro pauzę.
                            5) Žodžių junginys "kita stotelė" dabar jau vartojamas nuolat, dėl to ir gaunasi visokios nesąmonės. Pavyzdžiui, vietoj "kita Ateities stotelė" pranešama "kita stotelė Ateities stotelė"
                            6) O atvažiuojant į stotelę žodis "stotelė"
                            įraše jau vartojamas visados. Todėl, pavyzdžiui, vietoj "Baltupiai" praneša "stotelė Baltupiai".

                            Na, nežinau, man asmeniškai visa ši istorija su stotelėmis atrodo tik kaip betikslis pinigų švaistymas, juoba senos diktorės balsas yra net malonesnis. O nauji stotelių pavadinimai yra ne ką tikslesni (išskyrus kelias išimtis).
                            Gal kituose autobusuose tiek klaidų ir nepasitaiko.
                            Pritariu. Senosios diktorės balsas buvo malonesnis. Aš vakar važiavau 17:44 val., 426 ir Po St. Ežerėliai pranešė Mokyklos St., o turėjo pranešti Kurklių St.
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              DĖL RENGINIŲ MIESTO CENTRINĖJE DALYJE VILNIAUS SENAMIESČIO 88 ir 89 MARŠRUTAI PRADĖS VAŽIUOTI NUO RUGSĖJO 5 D.

                              http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=401

                              Comment


                                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                Miesto maršrutai į priemiestį yra palaipsniui naikinami, nes rajono savivaldybė atsisakė mokėti kompensacijas miesto vežėjams už lengvatinais biletais besinaudoajnčius keleivius. Ekonominė situacija šalyje pakankamai nelengva, todėl Vilniaus savivaldybė neturi galimybės nuostolingai leisti maršrutus į rajono teritoriją, kad tik keleivius vežti.

                                Ir iš vis, keleivių pervežimas už miesto ribų yra rajono savivaldybės reikalas. Miesto savivaldybė turi vežti keleivius tik mieste. O kas dėl priemiestinių maršrutų, tai ir tarp jų tik nedidelė dalis yra nenuostolingi, nes daugelis gyvenančių už miesto ribų turi mašinas.
                                Štai kaip Lietuvoje važiuoja VT... Matyt keleiviai nelabai svarbus reikalas, kad autobusai kursuoja pagal kažkokias dirbtines ribas. Kodėl negali padaryt kaip Varšuvoj, pagal zonas? 1 zona - miesto ribose, esama kaina. 2 zona - už miesto ribų, didesnė kaina. Gal taip išsispręstų problema?
                                Be to, pagal kokius kriterijus buvo nustatyta miesto savivaldybės riba? Sakykim, kai kur numatyta gyvenamųjų rajonų plėtra. Bet kodėl tada laukai prie Daniliškių ir miškai Antakalnio seniūnijoje - jau miestas?
                                100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

                                Comment


                                  Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                  Pritariu. Senosios diktorės balsas buvo malonesnis. Aš vakar važiavau 17:44 val., 426 ir Po St. Ežerėliai pranešė Mokyklos St., o turėjo pranešti Kurklių St.
                                  ne visuose maršrutuose yra paleistas naujas įrašas beje, man mama sakė, kad naujos diktorės balsas - Sveikinimų koncerto per btv [arba per ltv] vedėjos. jai taip atrodo.

                                  taip, visą rugsėjį 31maršrute bus maži autobusai. netgi vakar pats nustebau, kai stotyje gerokai po 22valandos pastebėjau mažiuką 31maršruto autobusą [nors turėjo važiuot ilgas]
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    n
                                    taip, visą rugsėjį 31maršrute bus maži autobusai. netgi vakar pats nustebau, kai stotyje gerokai po 22valandos pastebėjau mažiuką 31maršruto autobusą [nors turėjo važiuot ilgas]
                                    Tai trumpi autobusai 31 maršrutu visomi dienomis važiuoja jau nuo rugpjūčio 1-osios, kai uždarė Džiaugsmo gatvę. Grafikas nepakeistas, bet rugpjūtį autobusai dar susitvarkydavo su keleivių srautais (net nepilni važiuodavo). Bet štai rugsėjį, padidėjus srautams, jau gali ir nebesusitvarkyti.
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                      Tai trumpi autobusai 31 maršrutu visomi dienomis važiuoja jau nuo rugpjūčio 1-osios, kai uždarė Džiaugsmo gatvę. Grafikas nepakeistas, bet rugpjūtį autobusai dar susitvarkydavo su keleivių srautais (net nepilni važiuodavo). Bet štai rugsėjį, padidėjus srautams, jau gali ir nebesusitvarkyti.
                                      žinau, kad nuo rugpjūčio pirmos važiuodavo trumpi. na, bus matyt, kaip su tais srautais tame maršrute eisis beje, grafike parašyta, jog važiuoja Džiaugsmo g. [remontuojama atkarpa]
                                      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.08.30, 14:29.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Dėl stotelių pavadinimų - kol kas kai važiavau 45, išgirdau naujosios moters balsą "kita stotelė", o ją pratęsė senoji pranešėja "universitetas". skamba keistai. bandyčiau įsivaizduoti, jei tokia situacija būtų, kad dalį teksto įgarsintų vyras
                                        Beje vėl priminsiu savo antiseksistines pažiūras - kodėl vėl tik moters balsą girdžiu? Noriu girdėt ir vyro
                                        Ir beje pats balsas primena kažkurios pensininkų radijo (LR) diktorės balsą. Mano požiūriu tvirtesnis ir man pakankamai malonus, priklausomai kokioje skardinėje - škodoje ar volvo - nuskamba
                                        funkcionalumo prasme (kad skamba jau važiuojant tarp dviejų stotelių), sakyčiau normaliai viskas, nes diedukai išgirsta ir praktiškai eina prie durų, o sakyti ką tik įlipusiems kad jie ne ta kryptimi nuvažiavo - jų reikalas, ir jei galės kitoje išlipti ir apsisukti. Beje tam būna nurodoma kryptis ant autobuso ir tvarkaraščiuose
                                        o šita, ir man kliūna pernelyg dažnas žodžio "stotelė" vartojimas. Pvz paryžiuje menu važiuojant naujesniais metro, pirmą kartą (važiuojant) sakoma lyg klausiamuoju sakiniu, o sustojus - teigiamuoju, maždaug "champes elisees clemanceau?", antras - "champes elisees clemanceau."
                                        o dėl "kita---------stotelė", tai dar menu lietuvių kalbos mokytoja visą laiką primindavo (kad jau negera pasidarydavo), kokia čia didelė kalbos vartojimo klaida, kadangi be reikalo daroma tokia pauzė.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X