Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
    Ir, kaip supratau, Kretingos g. liks be mikriukų, nes M8 šaus tiesiai Liepojos gatve iki ligoninių.
    Klydau. Važiuos lygiai taip pat kaip dabartinis 9.

    Schema iš KKT:

    Comment


      Kaip supratau, trumpėja 6 mikroautobuso trasa - važiuos iki Melnragės stotelės. Į Molo stotelę, kur važiuoja dabartinis mikroautobusas, nebevažiuos
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Na, iki Molo nelabai didelis poreikis važiuoti yra. Piko metu (vasarą, karštomis dienomis) kai kurie maršrutiniai leisdavo sau net nevažiuoti link molo, apsisukdavo ties žiedu ir atgal.

        Comment


          "VPT: Klaipėda turi nutraukti 6 mln. eurų vertės autobusų pirkimą"

          https://www.15min.lt/verslas/naujien...ima-667-953588

          Citata iš straipsnio:

          Tarnybos vertinimu, pernai lapkritį paskelbto konkurso techninėje specifikacijoje nustatyti itin detalūs ir nepagrįsti reikalavimai, kurie bent keliems tiekėjams užkirto kelią dalyvauti konkurse. „Pavyzdžiui, autobuso variklio galios ribojimas, nurodant viršutinę ribą, reikalavimas, kad autobuso išmetamųjų dujų vamzdis būtinai būtų gale apačioje, o autobuso durys būtinai būtų trejos, nepaliekant tiekėjams galimybės siūlyti autobusą su daugiau nei trejomis durimis“, – teigiama VPT pranešime.
          Nežinau ar dėl trejų durų reikalavimo reikėjo prikibti VPT, bet išmetamųjų dujų vamzdžio vietos reikalavimas tikrai atrodo keistai.

          Įdomu, kokius autobusus KLAP'as tikėjosi nusipirkti?
          Paskutinis taisė Robertas; 2018.04.09, 15:46.

          Comment


            Čia prisikabinimas prie "šokoladinio banano", kodėl ne iki galo šokoladinis. O kas liečiant išmetamųjų dujų vamzdį, tai, kiek girdėjau, patogiau apačioje, nei viršuje. Kaunas, rodos, dujiniams Solariams perdarė šiek tiek duslintuvus. Durys? Hm, neproblema gamintojams pastatyti ir ketvirtas duris, jei rimtai.

            Tik įdomu, koks kainos skirtumas tarp tridurio su priekaba ir keturdurio su priekaba?
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Adampolis atstovauja tik MAN? Būtų nupirkti puikūs autobusai, bet VPT su savo absurdiškais vamzdžių ir durų "konkurencijos" reikalavimais viską sugadino. Reik tikėtis, kad naujas konkursas pasiseks.

              Naujus autobusus pirks iš naujo http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...naujo-1626750/

              Comment


                Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                <...> bet VPT su savo absurdiškais vamzdžių ir durų "konkurencijos" reikalavimais viską sugadino. <...>
                Autobusus remontuos kas? Taip autobusų parkas, o ne viešieji pirkimai. Jiems mažiausiai įdomu koks autobusas - gali ir kartotinė dėžutė būt ant ratų pagal juos ir atitiks sąlygas.
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Jau paskelbti maršrutinių taksi tvarkaraščiai.
                  Važiuos kasdien nuo 6:00 iki 24:00 val.

                  Comment


                    Parašė dtb Rodyti pranešimą
                    Jau paskelbti maršrutinių taksi tvarkaraščiai.
                    Važiuos kasdien nuo 6:00 iki 24:00 val.
                    Hmm, keista. Geriausi tvarkaraščiai man rodos būtų 'nevažiuos iš viso'.
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Ir kas čia keisto, kad paskelbti tvarkaraščiai ?

                      Comment


                        Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                        Ir kas čia keisto, kad paskelbti tvarkaraščiai ?
                        Keista, kad šitos pilnai autobusus dubliuojančios siurbėlės dar važiuoja Seniai jas išnaikint reikėjo ir viskas. Tas pats su Kauno mikrūškėm, kol važiavo, kad ir be tvarkos, bet dažnai buvo patogu, dabar su tokiom kainom ir intervalais tai nereikalingos jos. Von.
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Kaip suprasti "nevažiuos iš viso"? Jeigu maršrutinis taksi važinės su GPS davikliais ir bus kontroliuojamas, tai reiškia jis "nevažiuos", o jeigu dirba senieji mikriukininkai režimu "kada noriu kur noriu kaip noriu", tai jau "patogus, pigus ir dažnas" susisiekimas?
                          Kai rugsėjį buvo juos panaikinę, paskui tikrai ne visi grįžo atgal, o iki dabar, palaipsniui jų sumažėjo ko gero perpus. Tam tikru paros metu jie važiuos dažniau, o ir šiaip tai reiškia, kad daugiau žmonių rinksis autobusą. T.y. autobusams tai tik į naudą.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Naujieji „mikriukai“ jau pasiruošę startui
                            https://www.atviraklaipeda.lt/2018/0...ruose-startui/

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                              Autobusus remontuos kas? Taip autobusų parkas, o ne viešieji pirkimai. Jiems mažiausiai įdomu koks autobusas - gali ir kartotinė dėžutė būt ant ratų pagal juos ir atitiks sąlygas.
                              Policijai aiškino kokių jiems mikroautobusų reikia, dabar geriau žino kokius autobusus reikia remontuoti.
                              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                              Comment


                                Nuo gegužės šiek tiek keičiasi kai kurių maršrutų tvarkaraščiai

                                9 maršrutas nuo gegužės 1 d. dėl kasdienių Pilies tilto kėlimų dalimi reisų ryte ir vakare važiuos pro senamiestį
                                11 maršrute nuo gegužės 2 d. nuimama po vieną ratą kasdien, išskyrus sekmadienius. Lėbartuose maršrutas pratęsiamas iki ramybės stotelės
                                12 maršrute nuo gegužės 2 d. darbo dienom nuimamas vienas ratas ryte ir dėl to šiek tiek pastumdomi laikai
                                26 maršrute nuo gegužės 2 d. darbo dienom pridedamas vienas ratas ryte 10:05 į Radailius

                                Nuo pirmo gegužės savaitgalio pradeda kursuoti naktinis maršrutas N1.

                                Comment


                                  Naujieji oranžiniai bilietų skaitytuvai jau pradedami montuoti ir autobusuose. Šiandien užtikau KlAP'o gar. 11.
                                  Gaila bet dar neveikia. O galėtų, nes virš jų pakabinti senieji komposteriai kaip tyčia užlūžo ir 3 min. niekas negalėjo pasižymėti bilietų.

                                  Comment


                                    Dovana klaipėdiečiams: Jūros šventės metu – nemokamos kelionės

                                    Uostamiesčio valdžia klaipėdiečiams ir miesto svečiams Jūros šventės proga nori įteikti dovaną. Siūloma sudaryti galimybę per fiestą autobusais važiuoti nemokamai.

                                    Jūros šventė tradiciškai vyks paskutinį liepos savaitgalį. Visiems nemokamai keliauti viešuoju transportu siūloma leisti dvi dienas – 28-ąją ir 29-ąją, šeštadienį ir sekmadienį...
                                    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                    Comment


                                      Klaipėdos m. autobusų ir maršrutinių taksi maršrutų žemėlapis

                                      Click image for larger version

Name:	Klaipeda_v53_m.png
Views:	90
Size:	235,2 kB
ID:	1651291
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Visgi dalis maršrutų yra priemiestiniai, nors ir integruoti į bendrą bilieto sistemą. Tarifai gi priemiestiniai taikomi. Gal reikėtų išskirti?

                                        Comment


                                          Jeigu važiuoji mieste, tai moki pagal miesto kainas. Manau, kad pakanka išskyrimo su stotelių zonomis. Nenoriu veisti didelio spalvų margumyno, kas buvo viena iš priežasčių nepiešti visokių 66 ir 88 maršrutų.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X