Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
    Sprendžiant iš foto - Irisbusuose. Kuriuose konkrečiai negaliu pasakyt, neteko važiuoti.

    Ir dar šaunių naujienų. Na negaliu tiesiog atsidžiaugti KlAP'u. Lapkričio vidury paskelbtas naujų SGD varomų autobusų pirkimas https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/No...ls/2017-917537

    Perkama 10 ilgų ir 7 trumpi autobusai. Kadangi pirkimas suskaidytas į dvi dalis, kaip suprantu, gali įvykti ir taip, kad vieną dalį laimės vienas gamintojas, kitą - kitas, ir autobusai bus skirtingi. Bet tai mažai tikėtina.

    Ilgi autobusai bus 3 durų, talpins ne mažiau nei 150 keleivių ir turės ne mažiau kaip 47 sėdimas vietas. Trumpi autobusai - 2 durų, ne mažiau nei 85 keleiviai ir 34 sėdimos vietos.
    Kažin kodėl trumpieji autobusai perkami dviejų, o ne trijų durų. Miesto maršrutams tai yra trūkumas, ypatingai apkrautuose maršrutuose.
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

      Kažin kodėl trumpieji autobusai perkami dviejų, o ne trijų durų. Miesto maršrutams tai yra trūkumas, ypatingai apkrautuose maršrutuose.
      Gal dėl to, kad dvidurių komplektacija pigesnė, nei tridurių? Įdomu koks skirtumas keleivių talpumo prasme, lyginant autobusą su dviejų ir trijų durų komplektacija.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Kelionės viešuoju transportu atsieis brangiau
        http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...rangiau-841179

        Valio b**t.

        Comment


          Užuot optimizavę tinklą, panaikinę kai kuriuos maršrutus, ypač mikrobų,, kurie dubliuoja autobusus, išspyrę mikrobus kaip VT rūšį ir sutvarkė autobusų kursavimą, kas galėjo ir turėjo duoti didesnį ekonominį efekta ir naudą keleiviams, bukai kelia kainas.

          Comment


            Man tai įdomu, kodėl nesiekiama užapvalinti bilietų kainų ? Kad ir dabar, elektroninis kartinis bilietas kainuos 0,58 vietoj 0,52 eurų. O tai nebūtų paprasčiau padaryti 0,60 ? Ar Klaipėdos kasininkės taip labai mėgsta žaisti su centų monetomis ?

            Comment


              Parašė Briedis Rodyti pranešimą
              Kelionės viešuoju transportu atsieis brangiau
              http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...rangiau-841179

              Valio b**t.
              Blemba tas jų elektroninis veikia kaip gaidys kažkoks, o jie dar brangint ruošiasi...
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Nu tai o iš kur tu gausi investicijų to e.bilieto atnaujinimui ? Gi dėl to ir brangina

                Comment


                  Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                  Man tai įdomu, kodėl nesiekiama užapvalinti bilietų kainų ? Kad ir dabar, elektroninis kartinis bilietas kainuos 0,58 vietoj 0,52 eurų. O tai nebūtų paprasčiau padaryti 0,60 ? Ar Klaipėdos kasininkės taip labai mėgsta žaisti su centų monetomis ?
                  Taigi po vieną neperka. O jei perka daugiau, tai ir sumos didesnės. Čia ir yra elektroninio bilieto privalumas. Paprastiems bilietams kainos turi būti apvalios, nes taip paprasčiau skaičiuoti ir lengviau pardavinėti.

                  Comment


                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

                    Blemba tas jų elektroninis veikia kaip gaidys kažkoks, o jie dar brangint ruošiasi...
                    Jei tu apie tai, kad po papildymo valandą laukti kaip nežinia kam, tada tikrai taip, sutinku su tavo argumentu. Jeigu lyginti Klaipėdos ir Vilniaus bilietų sistemas, reiškia Vilniuje dirba geriau. Ar klystu?
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                      Jei tu apie tai, kad po papildymo valandą laukti kaip nežinia kam, tada tikrai taip, sutinku su tavo argumentu. Jeigu lyginti Klaipėdos ir Vilniaus bilietų sistemas, reiškia Vilniuje dirba geriau. Ar klystu?
                      Tikrai ne, reikia 1-2 valandų, kol papildžius internetu bilietai atsiranda kortelėje.

                      Comment


                        Parašė rmss Rodyti pranešimą

                        Tikrai ne, reikia 1-2 valandų, kol papildžius internetu bilietai atsiranda kortelėje.
                        Dar netgi specialiai tikrinau, kada sueis valandos terminas. Pasirodo realiai po pusantros valandos tik leido aktyvuoti. Įdomu kaip kontrolės atveju, jeigu tik papildai, turi kvitą, valandos terminas nepraėjęs. Kokį baudą, ar įrodyk tiesą, jog tu ne dramblys?
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                          Dar netgi specialiai tikrinau, kada sueis valandos terminas. Pasirodo realiai po pusantros valandos tik leido aktyvuoti. Įdomu kaip kontrolės atveju, jeigu tik papildai, turi kvitą, valandos terminas nepraėjęs. Kokį baudą, ar įrodyk tiesą, jog tu ne dramblys?
                          Turiu omenyje papildžius vilniečio kortelę internetu, kiek teko pildyt kioskuose, tai lyg ir neteko su tokiom problemom susidurt, tiesa taip paskutinį kart pildžiau gal prieš porą metų.

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                            Dar netgi specialiai tikrinau, kada sueis valandos terminas. Pasirodo realiai po pusantros valandos tik leido aktyvuoti. Įdomu kaip kontrolės atveju, jeigu tik papildai, turi kvitą, valandos terminas nepraėjęs. Kokį baudą, ar įrodyk tiesą, jog tu ne dramblys?
                            Bus bauda, kvitas nieko neįrodo. Nes faktiškai kelionė yra neapmokėta. Nebent mėnesinį gal ir užskaitys, o vienkartiniu juk kelionė gaunasi neapmokėta.

                            Comment


                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą

                              Bus bauda, kvitas nieko neįrodo. Nes faktiškai kelionė yra neapmokėta. Nebent mėnesinį gal ir užskaitys, o vienkartiniu juk kelionė gaunasi neapmokėta.
                              Konkrečiai apie paros bilietą turėjau omeny. Vadinasi, kad dėl blogai veikiančios sistemos kaltas lieku aš, jog važiuoju be bilieto?? Tegul graužia didelį ir gauruotą, iš manęs jokių baudų negaus.
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Į Delfinariumą – autobusu
                                http://www.klaipedatransport.lt/lt/n...obusu-2017-418
                                Gruodžio 16,17, 21, 22, 23, 26 ir 31 dienomis kursuos 9B autobusas Smiltynėje maršrutu Senoji Smiltynės – Delfinariumo stotelės.
                                <...>
                                Esant dideliam keleivių srautui, prašome turėti kantrybės ir nesibrauti į autobusus, kurių bus du.
                                Truputį nesupratau. Sprendžiant pagal tvarkaraštį, kursuoti turėtų vienas autobusas. Ar bus du autobusai, kurie važiuos "traukinuku" vienas paskui kitą? Tada dar labiau nesuprantu, kodėl delfinariumui tokia prabanga leistina, o miestui didžiųjų švenčių metu išleisti papildomų autobusų negalima.

                                Comment


                                  Tai kad vienas kursuos. Iki delfinariumo 4 min. kelio. Tiek pat atgal. PS tik dabar perskaičiau naujieną. Gal kitas bus delfinariumo autobusas. Toks važiavo gruodžio 3 per muziejaus atidarymą.
                                  Paskutinis taisė WILD_WEST; 2017.12.12, 21:39.

                                  Comment


                                    Galimybių studijai – pusę milijono

                                    Miestas ieško geriausio sprendimo išmanaus ir aplinkai draugiško viešojo transporto atsiradimui. Į klausimą, koks jis bus, turėtų atsakyti daugiau kaip pusę milijonų eurų kainavusi galimybių studija.

                                    Praėjusį penktadienį Klaipėdos savivaldybės administracijos atstovai rinkosi aptarti projekto "Elektra varomo viešojo transporto naujų galimybių plėtra".
                                    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                    Comment


                                      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                      Į Delfinariumą – autobusu
                                      http://www.klaipedatransport.lt/lt/n...obusu-2017-418

                                      Gruodžio 16,17, 21, 22, 23, 26 ir 31 dienomis kursuos 9B autobusas Smiltynėje maršrutu Senoji Smiltynės – Delfinariumo stotelės.
                                      <...>
                                      Esant dideliam keleivių srautui, prašome turėti kantrybės ir nesibrauti į autobusus, kurių bus du.
                                      Truputį nesupratau. Sprendžiant pagal tvarkaraštį, kursuoti turėtų vienas autobusas. Ar bus du autobusai, kurie važiuos "traukinuku" vienas paskui kitą? Tada dar labiau nesuprantu, kodėl delfinariumui tokia prabanga leistina, o miestui didžiųjų švenčių metu išleisti papildomų autobusų negalima.
                                      Parašė WILD_WEST Rodyti pranešimą
                                      Tai kad vienas kursuos. Iki delfinariumo 4 min. kelio. Tiek pat atgal. PS tik dabar perskaičiau naujieną. Gal kitas bus delfinariumo autobusas. Toks važiavo gruodžio 3 per muziejaus atidarymą.
                                      Mano supratimu, straipsnyje aiškiai parašyta, kad autobusai bus du (ir jie abu bus KlAP-o). Nemanau, kad KVT rašytų apie delfinariumui priklausantį autobusą. Be to:

                                      (...) Esant poreikiui autobusai apsukę ratą atvažiuos dar kartą, kad visi norintys būtų nuvežti. Papildomas laukimas gali užtrukti apie 10 minučių, kai eiti pėsčiomis tektų apie 20+ min.(...)
                                      O kaip bus tikrovėje, galima bus pamatyti tik nuvažiavus į Smiltynę. Tik kad (bent man) truputį toloka
                                      Dar galima bandyti stebėti autobusų eismą KVT sistemoje realiu laiku.

                                      Comment


                                        https://www.stops.lt/klaipeda/#klaipeda sistemoje matėsi, kad iš tikrųjų buvo du KLAP'o autobusai. Prabangiai, sakyčiau.

                                        Comment


                                          Jei maršrutą finansuoja delfinariumas, tada gerai. Bet labai tuo abejoju. Toks KKT išlaidavimas prieš keliant VT kainas nepateisinamas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X