Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Linas Rodyti pranešimą
    Kiek pataisysiu. Troleibusai važiuodavo Šv.Gertrūdos gatve, nesukdami į Daukšos gatvę ir galinė stotelė buvo prie minėto namo. Tik vėliau, jau uždarius eismą Valančiaus ir Vilniaus gatvėmis, jie iš Šauklių gatvės sukdavo į Jonavos gatvę ir prie 70 namo sukdavosi į Gertrūdos gatvę ir ja važiuodavo atgal. Gaudavosi toks nedidelis ratukas.
    O kaip del Kestucio-Kanto-Nemuno? Ar visada ten vaziuodavo troleibusai? Ar visada ten buvo vienpusis eismas? O dar geriau butu pamatyti troleibusu liniju skirtingu metu schemas.
    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

    Comment


      Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
      O kaip del Kestucio-Kanto-Nemuno? Ar visada ten vaziuodavo troleibusai? Ar visada ten buvo vienpusis eismas? O dar geriau butu pamatyti troleibusu liniju skirtingu metu schemas.
      Žvilgtelk į šios temos postus nuo #111 iki #115.

      Comment


        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
        O kaip del Kestucio-Kanto-Nemuno? Ar visada ten vaziuodavo troleibusai? Ar visada ten buvo vienpusis eismas? O dar geriau butu pamatyti troleibusu liniju skirtingu metu schemas.
        Kiek žinau, nutiesus troleibusų liniją centru, pradžioje troleibusai važiavo abiem kryptim Vytauto pr., Donelaičio, Ožeškienės gatvėmis, tik paskui išsiskirdavo kryptys - į Senamiestį Šv. Gertrūdos gatve, iš ten - Valančiaus, Vilniaus gatvėmis ir Ožeškienės vėl susitikdavo. Vėliau buvo nutiesta linija Laisvės alėja iki pašto, Kanto ir Kęstučio gatvėmis ir ja troleibusai važiuodavo link stoties, o iš stoties Donelaičio ir Ožeškienės gatvėmis. Vėliau važiavimo kryptys buvo pakeistos ir Laisvės alėją pilnai padarant pėsčiųjų gatve, nutiesta linija Kanto gatve iki gaisrinės, Nemuno gatve. Uždarius eismą Vilniaus gatve, troleibusai važiavo Šv. Gertrūdos gatve į abi puses. Tai tiek atsimenu iš eismo pertvarkymų.

        Comment


          Dar anksčiau, nuo pokario, kai tik buvo atkurtas viešasis transportas, autobusai važiavo tik Laisvės alėja. Vėliau, gal apie 6 deš. vidurį, kai kurie maršrutai buvo perkelti į Donelaičio g. (pvz. Nr.1 "Rotušė - Panemunė"). Kęstučio gatve dar nevažinėjo. Įdomus faktas, kad gegužės bei spalio švenčių dienomis į alėją jokio transporto, net viešojo neleisdavo. Tuomet Laisvės maršrutiniai autobusai važiuodavo Kęstučio g. (abiem kryptimis). Maždaug apie 7 deš. vidurį buvo nuspręsta visus maršrutus iš LA permesti atitinkamai į Donelaičio bei Kęstučio gatves (dar buvo dvipusis eismas). Regis, apie 1975 m. atsirado vienpusis eismas, tik priešinga kryptimi nei dabar, o nuo 1984/85 metų - taip kaip šiandien.

          Comment


            Apie tai pranešimo neradau, todėl pranešu, jog atsinaujino "Kauno autobusai" internetinis puslapis. Asmeniškai man, naujoji versija labai patiko.

            www.kaunoautobusai.lt
            Daugiau mano nuotraukų >>>

            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

            Comment


              Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
              Apie tai pranešimo neradau, todėl pranešu, jog atsinaujino "Kauno autobusai" internetinis puslapis. Asmeniškai man, naujoji versija labai patiko.

              www.kaunoautobusai.lt
              Dėkui, manau "Autrolis" ir "Kauno autobusai" savo tinklapius sumąstė atnaujinti tada, kai pastebėjo, kad didėja kauniečių poreikis sužinoti daugiau apie šių įmonių veiklą. Aktyvi besidominčiųjų viešuoju transportu visuomeninė veikla taip pat padarė savo. Su džiaugsmu tai priimu. Kita vertus, smarkiai krenta mano kuriamo tinklapio www.kaunastrans.lt lankomumas ir tai sieju su tuo, kad visai neseniai Kauno rajono tvarkaraščiai sukelti į www.marsrutai.lt, todėl į Kaunastrans.lt nebėra prasmės eiti. Čia dabar lankosi nebe tvarkaraščių informacijos ieškantys, bet Kauno apskrities transportu ir infrastruktūra besidomintys, o jų nėra labai daug.
              Puiku, kad pagaliau juda įšalę ledai. O kaunastrans.lt su laiku išnyks, kaip ir planavau.

              Beje, pastebėjau, kad kaunoautobusai.lt tinklapyje bus kuriama ir viešojo transporto fotogalerija su transporto priemonių aprašais - puiku
              Paskutinis taisė Ametistas; 2010.01.16, 15:51.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Apklausa

                Vytauto Didžiojo universiteto studentai kartu su tinklapio Kaunastrans.lt kūrybine grupe sukūrė apklausą apie Kauno miesto viešąjį transportą. Ja norima išsiaiškinti viešojo transporto privalumus ir trūkumus, sužinoti galimus problemų sprendimo būdus.

                Kauniečių ir miesto svečių, besinaudojančių Kauno miesto viešojo transporto paslaugomis, prašoma užpildyti internete patalpintą anketą ir taip padėti smulkiau išanalizuoti viešojo transporto problemas, išsiaiškinti, kodėl dalis kauniečių nesinaudoja miesto viešuoju transportu arba juo naudojasi retai. Taip pat su kokiomis problemomis susiduria keleiviai, besinaudojantys Kauno miesto viešojo transporto paslaugomis; įvertinti Kauno miesto viešojo transporto veiklos organizavimą.

                Jūsų atsakymai - tai mūsų visų vieningas žingsnis į darnų, patogų ir pažangų Kauno miesto viešojo transporto darbą. Atsakymai nebus neišgirsti ir Kauno miesto administracijos Transporto ir eismo organizavimo skyriaus darbuotojų. Mūsų vizija - modernus ir progresyvus Kauno miesto viešasis transportas. Kviečiame nebūti abejingus ir prisidėti savo nuomonės išsakymu - užpildykite anketą apsilankę adresu http://www.kaunastrans.lt/index/0-192.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Gi jau buvo kaskas panasaus, kur ankstesnes apklausos rezultatai ?
                  Klausimai ir atsakymai kartojasi, neatitirbta apklausos anketa

                  Comment


                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    Dėkui, manau "Autrolis" ir "Kauno autobusai" savo tinklapius sumąstė atnaujinti tada, kai pastebėjo, kad didėja kauniečių poreikis sužinoti daugiau apie šių įmonių veiklą. Aktyvi besidominčiųjų viešuoju transportu visuomeninė veikla taip pat padarė savo. Su džiaugsmu tai priimu. Kita vertus, smarkiai krenta mano kuriamo tinklapio www.kaunastrans.lt lankomumas ir tai sieju su tuo, kad visai neseniai Kauno rajono tvarkaraščiai sukelti į www.marsrutai.lt, todėl į Kaunastrans.lt nebėra prasmės eiti. Čia dabar lankosi nebe tvarkaraščių informacijos ieškantys, bet Kauno apskrities transportu ir infrastruktūra besidomintys, o jų nėra labai daug.
                    Puiku, kad pagaliau juda įšalę ledai. O kaunastrans.lt su laiku išnyks, kaip ir planavau.

                    Beje, pastebėjau, kad kaunoautobusai.lt tinklapyje bus kuriama ir viešojo transporto fotogalerija su transporto priemonių aprašais - puiku
                    Labai nusivyliau tavimi Amiko. Tavo noras panaikinti savo paties sukurtą tinklapį, tik įrodo faktą, kad esi netikras vt fanas. Mano nuomone, kaip tik turėtum plėtoti savo tinklapi, pritraukti ir sudominti dar daugiau žmonių vt tema. Mes aplamai turėtumėm imti pavyzdį iš vokiečių. Ten kiekvienas miestas turi viešojo transporto fanų sukurtus tinklalapius. Kaip pavyzdį pateiksiu vieną forumą. Galima sakyti, kad tai pagrindinė vokiečių öpnv (vt) fanų susibūrimo vieta.

                    http://www.nahverkehrsforum.net

                    Comment


                      Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                      Labai nusivyliau tavimi Amiko. Tavo noras panaikinti savo paties sukurtą tinklapį, tik įrodo faktą, kad esi netikras vt fanas. Mano nuomone, kaip tik turėtum plėtoti savo tinklapi, pritraukti ir sudominti dar daugiau žmonių vt tema. Mes aplamai turėtumėm imti pavyzdį iš vokiečių. Ten kiekvienas miestas turi viešojo transporto fanų sukurtus tinklalapius. Kaip pavyzdį pateiksiu vieną forumą. Galima sakyti, kad tai pagrindinė vokiečių öpnv (vt) fanų susibūrimo vieta.

                      http://www.nahverkehrsforum.net
                      Sakyčiau, per daug truputį supanikavai net nežinau, kol kas man tas tinklapis suryja klaikiai daug laiko, o nauda tik tai, kad turiu ką veikti. Bet reikia man gyventi, reikia valgyti, šiuo metu nedirbu, bet vėl grįšiu savaitgaliais dirbti. O darbo dienomis studentauti ir ruoštis atsiskaitymams. Paskutiniai pusmečiai rezultatų prasme mano buvo prasti, nes dirbau ir dar užsiėmiau begale kitų visuomeninių darbų. Dabar gi teks stengtis daugiausia dėl mokslų ir darbo - dėl savo ateities. O tinklapio priežiūrą arba perduosiu patikimam žmogui arba tiesiog tinklapį rečiau atnaujinsiu. Kol kas, gaila, bet rimtų kandidatų pakeisti mano vietą, nematau Dauguma jį tvarkytų taip, kaip aš galėčiau tvarkyti dirbdamas ir besimokydamas

                      Nežinau, gal tau lengva kalbėti, kai nereikia galvoti kaip išgyventi ir gal gyveni su tėvais. Man kur kas sudėtingiau, todėl mano prioritetai - mokslai, darbas, o tik po to VT tinklapis Tinklapį stengsiuosi išlaikyti pagal išgales, bet jei jo lankomumas smarkiai kris vėl (tai jau buvo pirmai), tiesiog neturėsiu dėl ko gaišti laiką (nors man tai ir patinka).
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė e2ards Rodyti pranešimą
                        Gi jau buvo kaskas panasaus, kur ankstesnes apklausos rezultatai ?
                        Klausimai ir atsakymai kartojasi, neatitirbta apklausos anketa
                        Tai ta pati apklausa. Klausimai lygiai tie patys. Tiesiog numatyta apklausą vykdyti tol, kol atsakiusiųjų bus apie 500 žmonių, šiuo metu pasiekta tik pusiaukelė. Publikavau pakartotinai, kad greičiau viskas vyktų. Neturiu laiko taisyti, koreguoti anketą, deja Nebent kas nors prisijungtų ir realiais darbais prisidėtų, o ne tik kalbėtų Šiuo metu esu labai užsiėmęs - suvedinėju ir koreguoju www.maršrutai.lt/kaunoraj Kauno rajono eismo tvarkaraščius bei ruošiu maršrutų atvaizdavimą žemėlapyje. Tai truks kelis mėnesius, nes, kaip minėjau, esu studentas visgi.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Šalčio neatlaiko ir technika
                          http://ikrauk.15min.lt/15min/8091

                          Comment


                            Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
                            Šalčio neatlaiko ir technika
                            http://ikrauk.15min.lt/15min/8091
                            Neverta kreipti dėmesį į tokį pletkų lygio pranešimą. Žmonės įsivaizduoja, kad nei autobusai, nei troleibusai negenda. Genda ir vasarą, ir rudenį, o žiemą tai netgi normalu, juk transportas Kaune nėra vien tik naujas. O ir naujas genda... Tai kas čia neįprasto?
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              O jau automobiliai saltyje kaip gerai uzsiveda ar is viso neuzisveda. Ar dureles neatsidaro, nes prisala...

                              Comment


                                Aš kaip tik labai patenkintas VT darbu per šalčius, ko nepasakyčiau apie mikroautobusus, pastarajam nugrybavus, prarastas minutes vos įmanoma su taksi prisivyt..

                                Comment


                                  Pasirodo šių metų sausio 1d. baigė galioti mano elektroninis VT bilietas. Taip turbūt nė karto ir nepanaudotas, nes vis laukiau "netrukus pasirodysiančių" vienkartinių e-bilietų ...
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                    Pasirodo šių metų sausio 1d. baigė galioti mano elektroninis VT bilietas. Taip turbūt nė karto ir nepanaudotas, nes vis laukiau "netrukus pasirodysiančių" vienkartinių e-bilietų ...
                                    o manes sausi ne karto nepatikrino argusai, galima sakyti bereikalo pildziauDDD

                                    Comment


                                      Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                      o manes sausi ne karto nepatikrino argusai, galima sakyti bereikalo pildziauDDD
                                      Ne be reikalo, juk susimokėjai už paslaugą ;] Juokas juokais, o tokio supratimo, kad niekas iš niekur neatsiranda, mums trūksta.

                                      Comment


                                        /\ net bobutes dvi girdėjau šnekant troleibuse, kad va maždaug tai pavažiuok be bilieto, nepatikrins...

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          /\ net bobutes dvi girdėjau šnekant troleibuse, kad va maždaug tai pavažiuok be bilieto, nepatikrins...
                                          Joms gal patinka rizikuoti - stresas didina kraujospūdį - sutaupo bilietėliui ir dar kraujospūdį didinantiems vaistams Ir šilčiau nuo streso, ir širdis vėl ima plakti Ir dar prisimena išdykusią jaunystę
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X