Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Nauji Kauno autobusai Solaris Urbino 12

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
    palikite ramybėje jūs tas svieslentes, tai gi mintinai žinot stoteles, juolab jos gerai įgarsintos...jos modersios ir šiuolaikiškos, blemba 21 amžius, kaip vaikai zyziat apie jas kiekvienam poste...
    Čia nesutikčiau su tavimi. Vidinės švieslentės yra reikalingos, nes juk, viešuoju transportu naudojasi ir kurtieji, ir klausos sutrikimų turintys keleiviai. Kaip tik gerai, kad keleiviai, matydami, kad švieslentės neveikia taip, kaip turi veikti, piktinasi ir siūlo problemų sprendimo būdus, o ne tyli, palikdami viską, kaip yra.
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      Nežinau kaip kiti, bet nr. 777 autobusas labai žiauriai riaumoja. Išgirdęs tą garsą pirmiausiai į dangų pažiūrėjau, ar čia ne koks lėktuvas krenta, o tik tada supratau, kad garsas eina nuo to autobuso...

      Comment


        Gal kas kokį trumpą video nepatingėtų padaryt, niekaip nepavyksta to ''reaktyvinio'' soliario pagaut

        Comment


          Parašė AlgirdasD Rodyti pranešimą
          Nežinau kaip kiti, bet nr. 777 autobusas labai žiauriai riaumoja. Išgirdęs tą garsą pirmiausiai į dangų pažiūrėjau, ar čia ne koks lėktuvas krenta, o tik tada supratau, kad garsas eina nuo to autobuso...
          O ar nebandėte žiūrėti keliais pranešimais aukščiau esančio mano įdėto video klipo? (autorius ne aš)
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            ar jau visi naujieji autobusai vazineja marsrutais? Ir kokiais

            Comment


              Parašė kaunas9705 Rodyti pranešimą
              ar jau visi naujieji autobusai vazineja marsrutais? Ir kokiais
              Nemanau, kad kažkas galėtų atsakyti į klausimą, kokiais maršrutais važinėja naujieji Soliariai. Kiekvienas iš jų kasdien važinėja vis kitu maršrutu.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Parašė kaunas9705 Rodyti pranešimą
                ar jau visi naujieji autobusai vazineja marsrutais? Ir kokiais
                Važinėja keturi-penki kol kas. Maršrutus dažnai keičia, bet norint galima Kauno realaus laiko sistemoje pagal garažinius numerius susirasti, kur jie dirba.
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  Šiandien Aleksote kurį laiką važiavau šalia 16 maršruto. Tai tikrai kad ir kaip stengiaus išgirsti neįprastai didesnį jo garsą - nepavyko. Tiesa, dėmesį atkreipė kitas dalykas. Iš galo važiuojant nešvietė nė vienas gabaritas, o kai aplenkiau - supratau kodėl. Autobusas važiavo tik su įjungtais priešrūkiniais žibintais. Tai aš ir norėjau paklausti, ar čia įprasta praktika priešrūkinius vietoj daylight`ų naudoti(kaip pvz aš savo automobilyje darau, tik pas mane dar ir gabaritai šviečia visi), ar kaip? O apibendrinant kiek teko matyti važinėjant, tai tikrai dailūs, puošia autoparką

                  Comment


                    Parašė a'Damned Rodyti pranešimą
                    Šiandien Aleksote kurį laiką važiavau šalia 16 maršruto. Tai tikrai kad ir kaip stengiaus išgirsti neįprastai didesnį jo garsą - nepavyko. Tiesa, dėmesį atkreipė kitas dalykas. Iš galo važiuojant nešvietė nė vienas gabaritas, o kai aplenkiau - supratau kodėl. Autobusas važiavo tik su įjungtais priešrūkiniais žibintais. Tai aš ir norėjau paklausti, ar čia įprasta praktika priešrūkinius vietoj daylight`ų naudoti(kaip pvz aš savo automobilyje darau, tik pas mane dar ir gabaritai šviečia visi), ar kaip? O apibendrinant kiek teko matyti važinėjant, tai tikrai dailūs, puošia autoparką
                    Jei yra daylight'ai galima vaziuoti su isjungtom artimosiom sviesom

                    Comment


                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                      Jei yra daylight'ai galima vaziuoti su isjungtom artimosiom sviesom
                      Bet rūko žibintai - tai ne daylight'ai. Manau šiuo atveju galima sakyti, kad tai - pažeidimas, nes prie rūko žibintų kartu reikėtų įjungti ir gabaritines šviesas. Tada būtų bent panašu į daylight'us.

                      Comment


                        O tuose autobusuose apskritai yra priekiniai rūko žibintai ? Kiek teko nuotraukose matyti, tai apačioje (ten kur dažniausiai būna rūko žibintai) sumontuoti LED žibintai, kas labiau panašu į dienos šviesas. Kitas dalykas, tai bent jau mano automobilyje, neįjungus gabaritų, rūko žibintai neįsijungia.

                        Comment


                          Parašė sleader Rodyti pranešimą
                          O tuose autobusuose apskritai yra priekiniai rūko žibintai ? Kiek teko nuotraukose matyti, tai apačioje (ten kur dažniausiai būna rūko žibintai) sumontuoti LED žibintai, kas labiau panašu į dienos šviesas. Kitas dalykas, tai bent jau mano automobilyje, neįjungus gabaritų, rūko žibintai neįsijungia.
                          bet su dienos šviesom gale vistiek turi gabaritai šviesti, o tikrai nešvietė niekas, tai ir galvojau gal priešrūkiniai žibintai ten.

                          Comment


                            Parašė a'Damned Rodyti pranešimą
                            bet su dienos šviesom gale vistiek turi gabaritai šviesti, o tikrai nešvietė niekas, tai ir galvojau gal priešrūkiniai žibintai ten.
                            Tingiu dabar žiūrėt į taisykles, bet man atrodo, kad nurodyta, kad dienos metu šviestų būtent priekiniai žibintai, o apie gabaritus nieko nepasakyta. Taigi, galima manyti, kad jie dieną nebūtini.

                            Comment


                              Parašė disident Rodyti pranešimą
                              Tingiu dabar žiūrėt į taisykles, bet man atrodo, kad nurodyta, kad dienos metu šviestų būtent priekiniai žibintai, o apie gabaritus nieko nepasakyta. Taigi, galima manyti, kad jie dieną nebūtini.
                              Gali būt. Reiks dar kada atkreipt dėmesį.

                              Comment


                                Su dieninėm šviesom gale lempos neprivalo šviesti.

                                Comment


                                  Parašė oCe Rodyti pranešimą
                                  Hmmm kaži koks aukštis nuo grindų iki švieslentės...

                                  Comment


                                    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                                    Nežemagrindžiuose autobusuose (pvz: Karosose) atstumas nuo grindų iki lubų turbūt dar mažesnis?
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Butent nors mano ugis 201cm, su galva kabinu. Bet uzsimirses trenkiu tiek Karosose tiek Skodose.. Tai va..

                                      Comment


                                        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                        Nežemagrindžiuose autobusuose (pvz: Karosose) atstumas nuo grindų iki lubų turbūt dar mažesnis?

                                        Ten atstumas bus apie 195cm. Esu tokio ūgio ir galva Karosuose remiasi į lubas. Galite nematuot, esu tikras.

                                        Comment


                                          Kodel neirengtos sedynes keleiviams uz vairuotojo kabinos kaip yra senesniuose soliaris autobusuose?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X