Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Nauji Kauno autobusai Solaris Urbino 12

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na aš pats neaukštas esu,, (metras trisdešimts kažkur), bet jau kelis neblogus guzus turiu dėl tokios švieslentiess. Ką jie sau galvojo? Svarbu tik pataupiti žmonių sąskaita mokesčiu moketoju. Kai Vilniuje "Vitautu" teko važiuoti, tai tokių problemų neiškilo. Čia vakarietiškas dizainas kiek žinau,,, "NEOPLAN", lenkai tik gamina,, o vakariečiui žmogus nerupi, o rituose žmogus vis dar pirmam plane baltarusijoj ir pan. kur atseit nera "DEMOKRATIJOS". tos svieslentes aplamai NEREIKALINGOS senam žmogui sunku galva kilnot arba neaukštam, - senosios lenteles akiu ligija, iš kart matai koks maršrūtas. Normaliose miestose iš vis išjunge arba išmontoja parduoda tas švieslentias, ir uždeda normalias lenteles, tik papildomi pinigai ant jų išeina turbut ir elektros daug rija o čia dar tramoja žmones žemai pakabitos. Geriau butu modernizave senus autobusus.
    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

    Comment


      Parašė Justin Rodyti pranešimą
      Teko šiandien važiuoti su naujuoju autobusu. Švieslentė taip žemai nuleista, kad teko ją perlipti. O viena moteris, ėjusi prieš mane, užkliuvo ir tėškėsi veidu į grindis. Kiaušiniai, kuriuos ji nešėsi maiše pabiro autobuso salone. Taigi, teks grąžinti autobusus į gamyklas, kadangi brokas - akivaizdus. Ir vėl valdžia apgavo miestiečius. Galėjo geriau iš baltarusių pirkti.
      Jei pats, vykdydamas kokį nors miesto užsakymą, ką nors prichaltūrintum, kas būtų kaltas - tu ar valdžia? Ko gero, tu.

      Comment


        Parašė Justin Rodyti pranešimą
        Švieslentė taip žemai nuleista, kad teko ją perlipti.
        Ar aš ne taip supratau, ar tiesiog norėta pasakyti, kad švieslentė, esanti autobuso salone yra labai žemai?
        Nepykit už klausymą, dar neteko naujuoju soliariu pasivažinėt

        Comment


          Parašė Taut. Rodyti pranešimą
          Na aš pats neaukštas esu,, (metras trisdešimts kažkur), bet jau kelis neblogus guzus turiu dėl tokios švieslentiess. Ką jie sau galvojo? Svarbu tik pataupiti žmonių sąskaita mokesčiu moketoju. Kai Vilniuje "Vitautu" teko važiuoti, tai tokių problemų neiškilo. Čia vakarietiškas dizainas kiek žinau,,, "NEOPLAN", lenkai tik gamina,, o vakariečiui žmogus nerupi, o rituose žmogus vis dar pirmam plane baltarusijoj ir pan. kur atseit nera "DEMOKRATIJOS". tos svieslentes aplamai NEREIKALINGOS senam žmogui sunku galva kilnot arba neaukštam, - senosios lenteles akiu ligija, iš kart matai koks maršrūtas. Normaliose miestose iš vis išjunge arba išmontoja parduoda tas švieslentias, ir uždeda normalias lenteles, tik papildomi pinigai ant jų išeina turbut ir elektros daug rija o čia dar tramoja žmones žemai pakabitos. Geriau butu modernizave senus autobusus.
          Čia ironija? Nes labai juokingapasidarė po šitokio "rašinėlio" DD
          دائما الليتوانيه

          Comment


            išbandžiau ir aš naująjį autobusą


            švieslentė

            Iš arčiau
            Paskutinis taisė Karoleo; 2012.06.11, 18:43.

            Comment


              Kam čia nesveika kai kurių ironija? Taigi aiškiai nuotraukoje matosi, kad švieslentė yra per žemai - durų lygyje. Aukštiems ir durys per žemos, todėl išlipant palenkia galvą. Bet tokiems susidaro refleksas - palenkti galvą. Ir problemų dėl sumuštos galvos ar bent jau išsiteptų plaukų ar kepurės nekyla. Tuo tarpu salono viduje kliūtis galvai yra netikėta ir čia joks refleksas nesusidarys. Nes vienuose autobusose bus kliūtis, o kituose nebus. Be to aukštaūgiai atvykėliai iš kitų miestų daužys galvas. Kol pagaliau nulauš nachren tą "televizorių".

              Comment


                Praktiškai švieslentė blokuoja įlipimą į autobusą...Atkreipkit dėmesį, kad turėklai irgi tokiame pačiame lygyje....Žiauru kiek kliūčių šitame autobuse....

                Comment


                  Jei gerai pamenu, tas turėklas Soliariuose man gerokai virš galvos. O esu ~2m ūgio.
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    O dar tie kabantys laikikliai rankoms. Kažkas gali ir pasismaugt užsinėręs ant galvos

                    Comment


                      Tai kam nors ir koją gali pervažiuoti, jei po ratu pakiši.

                      Comment


                        Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                        O dar tie kabantys laikikliai rankoms. Kažkas gali ir pasismaugt užsinėręs ant galvos
                        100% čia spąstai Al1'ui ir kitiems proletarams.

                        Comment


                          Aš manau, kad švieslentė taip pat niekam tikus. Visų pirma, reikėtų ją tinkamai sureguliuoti, nes ji perkrauta informacijos. Švieslentės tikslas - nurodyti stotelės pavadinimą, o dabar jis parašytas mažiausiu šriftu. Jei taip ir paliks, tegu geriau sumontuoja senesnes švieslentes. Kaip manot?

                          Comment


                            Parašė artexs Rodyti pranešimą
                            100% čia spąstai Al1'ui ir kitiems proletarams.
                            Tu čia gali savo juokelius laidyti, bet švieslentės gan greitai bus nulaužtos bei tikrai bus žmonių skundų, kurie apdaužys savo galvas į jas. Ne veltui jų apačia papildomai pažymėta geltonoms juostelėm - netelpa į gabaritą.

                            Comment


                              Pranašystėms Rusijoj yra laida "ekstrasensų šou"

                              Comment


                                Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                                Aš manau, kad švieslentė taip pat niekam tikus. Visų pirma, reikėtų ją tinkamai sureguliuoti, nes ji perkrauta informacijos. Švieslentės tikslas - nurodyti stotelės pavadinimą, o dabar jis parašytas mažiausiu šriftu. Jei taip ir paliks, tegu geriau sumontuoja senesnes švieslentes. Kaip manot?
                                Jei televizoriaus ar kompiuterio ekrane mažos raidės, irgi siūlytum keisti televizorių arba kompiuterį? Tamstos logika nelogiška. Pastaba taikli, bet ne švieslentes reikia keisti, o jas perprogramuoti, kad informacija būtų pateikiama aiškiau. Be to, ištaisyti tą bjaurią ir neatleistiną klaidą „sekanti stotelė“. Juokinga, nes sekantis yra buvęs, ankstesnis, o ne būsimas
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Tu čia gali savo juokelius laidyti, bet švieslentės gan greitai bus nulaužtos bei tikrai bus žmonių skundų, kurie apdaužys savo galvas į jas. Ne veltui jų apačia papildomai pažymėta geltonoms juostelėm - netelpa į gabaritą.
                                  Ištiesų, jeigu švieslentė pakabinta tokiame lygyje, kad galvos daužytusi - tai labai neapgalvotas sprendimas, tačiau iš nuotraukos tai man labai sunku spręsti kokiame lygyje tos švieslentės stovi, atrodo, kad žemai, tačiau iš kitos pusės, jeigu manysim, kad grindys yra tokiame pačiame lygyje, tai švieslentė kabo aukščiau, nei durų stakta, vadinasi arba jinai kabo pakankamai aukštai, arba galvas ir į durų staktą daužosi, arba grindys nėra vienam lygyje ir durų su švieslente negalim lyginti.

                                  Comment


                                    O aš manau kad žodis sekantis yra dalyvis ir yra tinkamas vartoti tik kai turima galvoj "pasakas sekti", ką nors įdėmiai stebėti arba sekti iš paskos, vytis

                                    Comment


                                      Parašė Robert Rodyti pranešimą
                                      O aš manau kad žodis sekantis yra dalyvis ir yra tinkamas vartoti tik kai turima galvoj "pasakas sekti", ką nors įdėmiai stebėti arba sekti iš paskos, vytis
                                      Kad dalyvis, tai, kalbant apie leksiką, nieko nesako. Čia gal tai parašei, norėdamas parodyti savo išmonę
                                      Žodžių darybos požiūriu, „sekantis“, šalia tavo minėtų reikšmių, galėtų reikšti ir sekantį, einantį iš paskos, tačiau tokia reikšmė nėra susiformavusi. Atvirkščiai, šis žodis dažniau vartojamas priešinga reikšme, ir dar neteisinga - esantis toliau, tolimesnis.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Susiformaves manau todel, kad laiko atzvilgiu ta stotele yra "velesne" todel seka ankstesnę. Aisku tai vis tiek nera teisinga.

                                        Comment


                                          Frazė "sekantis sustojimas" šiuo atveju yra tiesioginis vertinys iš rusų kalbos "следующая остановка". Vartotina lietuvių kalboje - "kitas sustojimas", arba "kita stotelė".
                                          Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X