Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Nauji ispaniški autobusai Castrosua

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lucario Rodyti pranešimą
    2-2706 rodomas 43 maršrute ( gal tai ir ne Castrosua , tiesiog tokio kodo Mettal'o Solarių saraše nėra )
    2-2706 tikrai ne Castrosúa, o (2-ojo parko) Mercedes-Benz O405 Nr. 456.
    Visi žinomi realių garažo numerių neatinkantys jutiklių kodai surašyti Fotobus-e (gal jį ir vadinate "Mettal'o sarašu"?), pastabos lauke (laužtiniuose skliausteliuose).

    Šiuo metu realaus laiko sistemoje Castrosúa City Tempus (hibridinis, Nr. 969 – jutiklio kodas 822) rodomas 3G maršrute, o Castrosúa City Versus CNG (Nr. 970 – kodas 2-1361) nematyti. Turbūt vakar labai nuvargo važinėdamas

    Comment


      Ir aš įkelsiu kelias savo vakarykštes nuotraukas su Castrosúa.

      Castrosúa City Tempus (hibridinis), Nr. 969, 5 maršrutas, Ukmergės g. prie "Saltoniškių" stotelės:


      Parašė Lucario Rodyti pranešimą
      Teko važiuoti Castrosua City Versus CNG , ~15:40 Pramogų Arenoje prie šviesoforo jis sugedo ( Gazuojant nevažiavo ). Visi kelieiviai buvo išlaipinti, po 15 min. autobusas pajudėjo toliau.
      Štai ir paaiškinimas, kodėl toliau šiame rate jam "ant kulnų lipo" kitas 10-tukas (kažkuris iš Volvo 7700) – 970 į Markučius atvažiavo apie 16:27, nors turėjo būti 16:09 ir beveik iškart pasuko atgal.

      Castrosúa City Versus CNG, Nr. 970, 10 maršrutas, Didlaukio g. (vis dar vėluodamas ~11 minučių, foto laikas – 17:08):


      970 kiek toliau, Baltupio g., pasivijęs kitą 10-tuką (Nr. 754, prieš kurį ir turėjo važiuoti):

      Comment


        Kaip čia yra, kad hibridinis dar neturi Vilniečio juostų? Ar jį planuoja gal grąžint ar į kitą miestą siųst?

        Comment


          Kaip baisiai švieslentės su lietuviškomis raidėmis atrodo! Negi negali sumažinti šrifto, kad visų raidžių dydis būtų vienodas?

          Comment


            Taigi, kaip suprantu, atsiliepimai apie Castrosua's nėra labai geri? Beje, kuriame poskyryje yra 969?

            Comment


              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
              Kodėl jie į Kauną vėluoja, nežinot?
              Į Kauną žadėjo atvežti šiuos autobusus Balandžio pabaigoje , Gegužės pradžioje.

              Comment


                Hibridiniame Castrosua autobuse trūkčioja garsiakalbis. Dar Salono priekyje rodomas laikas ( 2 Valandom atgal rodė ;/ ) Ir temperatūra . Taip pat vairuotojo kabinoje yra mažas monitorius kuriame matomas visas autobuso salonas :>
                Paskutinis taisė Lucario; 2014.04.05, 19:30.
                Abrikosai mus išgelbės. ~

                Comment


                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                  Taigi, kaip suprantu, atsiliepimai apie Castrosua's nėra labai geri? Beje, kuriame poskyryje yra 969?
                  Hybridas man pasirodė geriau, negu paprastas dujinis ispanas. 969 priklauso 2 poskyriui.

                  Gerai tame, kad durys atsidaro iš pirmo karto - nereikia laukti, kaip paprastame ispane. Bet žaliajame tilte, kai atvažiavo, švieslentėje nieko nerodė. Nors Spartoje, kaip draugas man pasakojo, dar viską rodė normaliai.

                  Stoteles sako su trukčiojimu todėl, kad pats kompiuteris (o gal tik jutiklis) iš dabar nedirbančio 822 Saffle, kuris greičiausiai gali būti brokuotas.

                  Į Šeškinės bei Tauro kalną užkilo 35km/h greičiu. Sakyčiau silpnokai
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Trumpas video iš Castrosúa City Tempus Hybrid #969.
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Į Vilnių atvyko dar šeši Castrosua City Versus autobusai :

                      http://www.ebus.lt/autobusu-pasaulio...autobusai.html.

                      Taip pat ir straipsniukas apie hybridini autobusą :
                      http://www.ebus.lt/autobusu-pasaulio...castrusua.html
                      Abrikosai mus išgelbės. ~

                      Comment


                        Gal kas gali pasakyt kodel pas Castrosúa City Versus neveikia svieslente???
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                          Gal kas gali pasakyt kodel pas Castrosúa City Versus neveikia svieslente???
                          Tiesiog šio tipo švieslentė fotografijose gali "nesirodyti".

                          Comment


                            Gal kas šiandien matė kuruose maršrutuose važuoja ispanai? Ačiu

                            Comment


                              Parašė gintaras663 Rodyti pranešimą
                              gal kas šiandien matė kuruose maršrutuose važuoja ispanai? Ačiu
                              969- 56, 970- 18.

                              Comment


                                Į Kauną atvyksta hybridas >>> http://ebus.lt/autobusu-pasaulio-nau...s-hybridq.html

                                Comment


                                  Gal kas nuotrauką padarytų? Labai įdomu, ar raudonas!
                                  Paskutinis taisė Komandoras; 2014.04.24, 16:40.

                                  Comment


                                    Tikrai raudonas, aš turiu maketus kuriuos buvo atsiuntę Kauno autobusams gamintojai . Panašiai atrodys kaip Van hool ilgi.

                                    Comment


                                      Tada puiku. Nekantrauju išvyst gatvėse.

                                      Comment


                                        Po savaitės galėsiu jau pasakyti planuose kada jo tikėtis ir kas su juo dirbs.

                                        Comment


                                          Įdomu, ar paruošimas, ispaniškus autobusus eksploaticijai Kaune, skiriasi technologiškai nuo Vilniaus?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X