Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Nauji ispaniški autobusai Castrosua

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Tai visgi, kaip suprantu ir šie autobusai bus be AC.

    Autobuso šildymo sistema pritaikyta Lietuvos sąlygoms: ji prijungta prie variklio aušinimo sistemos kartu su papildomu dujiniu automatiniu šildytuvu varikliui ir salonui šildyti. Vairuotojo kabina ir keleivių salonas šildomi šoniniais šildytuvais, sujungtais su konvektoriais. Prie kiekvienų durų įrengti pučiami ventiliatoriai, galintys tiekti tiek šalt, tiek karštą orą. Keleivių salone įrengtas mechaniškai valdomas stogo liukas su avariniais užraktais ir orlaidėmis, taip pat aštuoni ventiliaciniai langai.
    http://www.ebus.lt/autobusu-pasaulio...bus-parke.html

    Comment


      #62
      Ar dar nevazineja Castrosúa?
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        #63
        Ne, kol kas naujojo Castrosua neteko matyti reisuose
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          #64
          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Ne, kol kas naujojo Castrosua neteko matyti reisuose
          O kada bus galima ji pamatyti.
          girdejau kad jis stovi parke lauke tai gal bent tokios foto galima laukti?
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            #65
            Čia Castrosua Versus. Atvarė matyt neseniai, nes garaže jau 2-ą savaitę nejudinamas stovi hibridas Tempus.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              #66
              Gal kas žino, kokios problemos yra su Castrosua autobusais, kodel jų neregistroją?

              Comment


                #67
                Parašė valentinole Rodyti pranešimą
                Gal kas žino, kokios problemos yra su Castrosua autobusais, kodel jų neregistroją?
                Vienas yra įregistruotas (dujinis), kuris turi valstybinį numerį ir garažinį #970. O hybridinis stovi parke ir kraunasi prieš pirmąją kelionę
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  #68
                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Vienas yra įregistruotas (dujinis), kuris turi valstybinį numerį ir garažinį #970. O hybridinis stovi parke ir kraunasi prieš pirmąją kelionę
                  Ar tikrai jau abudu registruoti? Mano žiniomis jie prieš kelias dienas yra be jokių numerių, tik vienintelis 970 turi garažinį. Hibridas išvis plikas - be jokių numerių.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    #69
                    Šiandien, kovo 24-ąją, į Vilnių turėtų atvykti dar keturi „Catrosua City Versus“ autobusai.

                    http://ebus.lt/autobusu-pasaulio-nau...autobusai.html

                    Comment


                      #70
                      Man toks įspudis kad visi šitie autobusai atvažiavo ne pas mus stovi taip ilgai.

                      O kai buvo "Solaris Urbino 12 CNG" atvaryti jos gretai užregistravo ir jau po kokios 1 savaites po atvarymo jau dirbo.

                      Comment


                        #71
                        Na, juk straipsnyje parašyta, kad iškilo problemos dėl registravimo...

                        Comment


                          #72
                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                          Na, juk straipsnyje parašyta, kad iškilo problemos dėl registravimo...
                          Įdomu butu sužinoti apie tai plačiau, kokios tos problemos, dėl ko jos iškilo?

                          Comment


                            #73
                            Pagaliau

                            Rytoj į Vilniaus gatves išvažiuos ispaniški autobusai

                            Comment


                              #74
                              Gaila, jog vėl labai trumpi autobusai.
                              Flickr

                              Comment


                                #75
                                Prie to pačio, tik iš Grynas.lt ir su 970 nuotraukomis, švieslentėje autobuso galima pamatyti 68 ir 1G užrašus, visai kitoks šriftas.
                                http://grynas.delfi.lt/aplinka/i-lie....d?id=64440176
                                Paskutinis taisė Mantas95; 2014.04.03, 14:12.

                                Comment


                                  #76
                                  Tai bent naujos technologijos, Kaune daugiau, nei 6 metai naudojamos...

                                  Comment


                                    #77
                                    Tu čia apie ką išvis kalbi? Toks jausmas, kad "modernios technologijos" yra tik Kaune.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      #78
                                      Bendra išorinių švieslenčių/vidinių švieslenčių/stotelių švieslenčių/realaus laiko žemėlapio sistema.

                                      Bent jau straipsnyje tai pateikiama kaip stulbinama naujovė.

                                      Comment


                                        #79
                                        Šį kartą Vilnius nusipirko totalų šlamštą. Nežinau, ar čia dėl lėšų ribojimo, ar dar ko nors, bet čia - šlamštas. Visų pirma nėra taip žadėto AC, orlaidės - mažytės. Antra - bent jau man - šlykštus dizainas. Ypač išsipūtęs priekis. Lažinuosi, jog būtent dėl jo normaliai nepavyko jų iregistruot. Trečia - ir vėl nėra normalios vairuotojų kabinos, tiksliau atitvaro. Apie priekines duris galime pamiršti. Na ir smulkmena - švieslentės ne PIXEL (prie kurių priprasta), o atrodo BUSE. Įdomu, gal bent viduje sumontuota plati PIXEL švieslentė?
                                        Beje, pastebėjimas - už 13 pilnos komplektacijos troleibusų gavome 19 nedakomplektuotų autobusų. Čia tik šiaip pastebėjimas.
                                        ---
                                        Atsiprašau už emocijonalų pranešimą/postą.

                                        Comment


                                          #80
                                          Pilaiti, 2 skirtingų gamintojų švieslentės - nelabai galimas derinys. Arba viena, arba kita. Dėl palyginimo su troleibusais - jis čia ne vietoje. Solariai pirkti vietoje troleibusų, o ne šitie plastiko rinkiniai.
                                          Peizazas, Citelis ir yra Citelis, jis su Castrosua Versus nesusijęs
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X