Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Nauji ispaniški autobusai Castrosua

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Su visais autobusais tik išvažiavus į liniją būna vaikiškos ligos Aišku, pas vienus po remonto iškart praeina, pas kitus po ilgesnio laiko praeina.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Su visais autobusais tik išvažiavus į liniją būna vaikiškos ligos Aišku, pas vienus po remonto iškart praeina, pas kitus po ilgesnio laiko praeina.

      Galiu papasakoti apie situ autobusu bedas bent pokolkas kokios jos yra. Pirma yra sildomas (neimanoma jo isjungt arba ijungt), duru atidarymas privaziavus prie sustojimo nevisada greitai galima jas atidaryt (letai suveikia duru ijungimas) lygiai tas pats uzdarius duris pradet vaziuot. O ne made in China o Ruminija
      Ir kartas nuo karto aplamai uzsiblokuoja kompas ir reikia gesint varikly ir laukti kol persirestartuos kompas. Ir kai daug zmoniu prilipa ant invalido dangcio prie viduriniu duru perspaudzia dacika ir neleidzia vaziuot.

      Comment


        Taip atrodo kauno dujokų ispanu vairuotojo darbo vieta.
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Taip atrodo kauno dujokų ispanu salonas.
          Kaip kažkas minėjo prieki vietos daug o gale mažai.
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
            Taip atrodo kauno dujokų ispanu salonas.
            Kaip kažkas minėjo prieki vietos daug o gale mažai.
            Atvaizdas
            Kadangi Šiauliuose galima išbandyti ir labai "artimą" Castorusia City Versus autobusą Iribus Citelis, Castrosua salonui turėčiau vieną priekaištą. Salono gale, prie galinių durų, nėra stulpo į kurį Citel'yje galima labai patogiai įsikibti, nes kažkodėl beveik niekas neina stovėti į galą, visi grūdasi priekyje arba ties vidurinėmis durimis, ten lieka visai nebloga "VIP" vieta . Tiesa, ten girdisi gana nemažas garsas iš variklio skyriaus.
            Paskutinis taisė Xedos; 2014.10.20, 19:43.

            Comment


              #1608 šiandien važiavęs 4 maršrutu, Aušros alėjoje prie P. Višinskio bibliotekos.

              Comment


                Eilė ispanu skirtų lietuvai Gdynioje
                http://phototrans.eu/14,715287,0.html
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                  Eilė ispanu skirtų lietuvai Gdynioje
                  http://phototrans.eu/14,715287,0.html
                  Jei šioje nuotraukoje (rugsėjo 27 d.) tikrai visi autobusai skirti Lietuvai, tai kuriam miestui gali būti skirti minimum 5 sidabriniai su kiek tamsesne pilka apačia?

                  Marijampolei (nors kažkas tvirtino, kad ten bus vienspalviai sidabriniai)?
                  Elektrėnams būtų per daug, nes jie turėtų gauti tik 3 CNG.

                  Kiek vėlesniame (spalio 3 d.) ebus.lt straipsnyje buvo minėta, kas "Šiuo metu visų transporto priemonių jau sulaukė Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Telšių vežėjai. Po keletą autobusų dar trūksta Elektrėnams, Ukmergei bei Marijampolei.".

                  Comment


                    Įdomu, ar autobusai jau pasiekė Marijampolę, Telšius, Ukmergę? Kažkaip nepastebėjau jokios informacijos apie Elektrėnams skirtus autobusus. Jie jau Lietuvoje?

                    Comment


                      Parašė aRa Rodyti pranešimą
                      Jei šioje nuotraukoje (rugsėjo 27 d.) tikrai visi autobusai skirti Lietuvai, tai kuriam miestui gali būti skirti minimum 5 sidabriniai su kiek tamsesne pilka apačia?

                      Marijampolei (nors kažkas tvirtino, kad ten bus vienspalviai sidabriniai)?
                      Elektrėnams būtų per daug, nes jie turėtų gauti tik 3 CNG.

                      Kiek vėlesniame (spalio 3 d.) ebus.lt straipsnyje buvo minėta, kas "Šiuo metu visų transporto priemonių jau sulaukė Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Telšių vežėjai. Po keletą autobusų dar trūksta Elektrėnams, Ukmergei bei Marijampolei.".
                      Ketvirtas nuo kairės vienspalvis skirtas marijampolei.
                      Tiesa sakai kiti tikrai dvispalviai...
                      O kokio dažymo bus elektrėnų ispanai???
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        ukmerges hybridas parke stovi jau trylikta diena,o dujokus turejo atvezti ana antradieni,bet neatveze,nes rado kazkur broka

                        Comment


                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                          Ketvirtas nuo kairės vienspalvis skirtas marijampolei.
                          Tiesa sakai kiti tikrai dvispalviai...
                          O kokio dažymo bus elektrėnų ispanai???
                          Tas "ketvirtas" panašu "daugiau baltas" nei sidabrinis. Gal čia ir yra elektrėniškis?

                          Comment


                            Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                            Tas "ketvirtas" panašu "daugiau baltas" nei sidabrinis. Gal čia ir yra elektrėniškis?
                            Galibut
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                              Įdomu, ar autobusai jau pasiekė Marijampolę, Telšius, Ukmergę? Kažkaip nepastebėjau jokios informacijos apie Elektrėnams skirtus autobusus. Jie jau Lietuvoje?
                              Marijampolė savuosius įregistravo dar spalio 17 dieną, kaip su kitais miestais nežinau, daugiau įregistruotų ispanų neradau.

                              Comment


                                tik is bendro smalsumo, gal kas turit duomenis kokia siu autobusu kuro savikaina 100km? Ypac idomu palyginimas su solariais

                                Comment


                                  Nauji miesto autobusai Marijampolėje

                                  UAB „Marijampolės autobusų parkas“ netrukus nudžiugins miesto gyventojus bei svečius. Jiems bus pristatyti septyni suspaustas gamtines dujas naudojantys „Castrosua City Versus Citelis” autobusai bei vienas „Castrosua Tempus Hybrid“ dujinis – elektrinis autobusas. Visi jie nemokamai gauti pagal Klimato kaitos specialiąją programą „Mažai taršių miesto autobusų keitimas, atnaujinant autobusų parko transporto priemones”, Lietuvai pardavus Ispanijai taršos leidimus.
                                  Yra ir nuotraukų

                                  Comment


                                    Spalva labai gera. Nepalyginsi su baisuokliais Siauliuose ir Ukmergeje. O jei rimtai, bus tiek keleiviu Marijampoleje, kad tiek autobusu apsimoketu islaikyti?

                                    Comment


                                      O Elektrėnai jau gavo Castrosua's?

                                      Comment


                                        Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                                        tik is bendro smalsumo, gal kas turit duomenis kokia siu autobusu kuro savikaina 100km? Ypac idomu palyginimas su solariais
                                        Berods kažkur mačiau minimus 98ct/km. Ir kiek pamenu šie nauji autobusai yra ekonomiškesni tiek už dujinius Soliarius, tiek už Vilniuje naudojamus naujus dujinius MAN'us. Forume kažkas dalinosi šia informacija.

                                        Šiaip klausimas, galbūt žinantiems. Kiek iš viso Marijampolės autobusų parkas transporto priemonių naudoja aptarnauti savo maršrutams? Įdomu kokią dalį nuo šiol sudarys nauji autobusai .

                                        Comment


                                          /\
                                          ViR2, radau, buvo temoje apie troleibusus, forumietis mskapss pasidalino nuoroda:

                                          Ispaniški autobusai – taupiausi

                                          Parašė eBus.lt
                                          Šimtui kilometrų nuvažiuoti suspaustas gamtines dujas naudojantis „Castrosua City Versus Citelis CNG“ sunaudojo 50,77 kub. m dujų. Taigi vidutinė degalų kaina nuvažiuoti 100 kilometrų (be PVM) sudarė 97,37 Lt.

                                          Tokį pat IVECO ir tokios pat (7,8 l) apimties variklį turintis „Solaris Urbino CNG“ 100 kilometrų naudojo 58,48 l suspaustų gamtinių dujų, išlaidos degalams – 102,11 Lt (šiuo metu Lietuvos dujų tiekiamų dujų kubinis metras kainuoja 1,746 Lt - aut. past.).

                                          Galingiausias iš visų pastaruoju metu vilniečių įsigytų naujų autobusų - MAN „Lion‘s City CNG“ - „valgė“ ir daugiausia suspaustų gamtinių dujų – 65,18 kub. m. Vidutinė degalų kaina nuvažiuoti šimtui kilometrų sudarė apie 113,8 Lt.

                                          Ypač taupus pasirodė ispaniškasis hibridas. „Nuvažiuoti šimtui kilometrų „Castrosua Tempus Hybrid“ naudojo tik 22,96 kub. m dujų. Pridėjus ir elektros sąnaudas, vidutinė degalų kaina nuvažiuoti 100 kilometrų (be PVM) sudarė vos 57,1 lito“, - sakė J. Grabys.

                                          Pasak technikos direktoriaus, tai – tik preliminarūs rezultatai. „Ispaniškus autobusus eksploatavome pernelyg trumpai, kad būtų galima daryti objektyvias išvadas. Tikrieji rezultatai paaiškės po kelių mėnesių“, - sako J. Grabys.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X