Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Nauji ispaniški autobusai Castrosua

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai foto iš atostogų

    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Kaunas











      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Būtų gerai, jei dėtum tarpus tarp nuotraukų bei būtų kokia nors informacija, apie nuotraukų turinį: maršrutas, fotografavimo vieta, ir pan.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Būtų gerai, jei dėtum tarpus tarp nuotraukų bei būtų kokia nors informacija, apie nuotraukų turinį: maršrutas, fotografavimo vieta, ir pan.
          Ačiū už pastabas. Stengsiuosi
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Šiandien pavyko užfikstuoti vieną iš naujųjų Castrosua City Versus autobusų.

            #1604, 29 maršrutas, Aušros alėja.



            Važiuoja link Gamybos žiedo. #1601 taip pat važiavo 29 maršrutu, bet nepavyko jo gerai nufotografuoti, kaip ir dar vieno City Versus važiavusio 2 maršrutu, gal kitą kartą .

            Paskutinis taisė Xedos; 2014.10.09, 22:14.

            Comment


              ...
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Šiandien teko išbandyti naująjį Castrosua City Versus...Tiesą pasakius, nustebino gana nemaloniai. Dujomis nesmirdi, bet autobuso salono gale, prie variklio, tikrai nemažai garso. Citelis tikrai tylesnis. Plius, kiekvieną kartą užsidarant kiekvienoms durims vis pypsi signalas, kas šiek tiek erzina. Taip pat atrodo, kad ir kojoms vietos šiek tiek mažiau nei Citelis atveju. Tai tokie pastebėjimai.

                P.S. Visgi, tikėjausi, kad barškės mažiau......
                Paskutinis taisė Xedos; 2014.10.10, 18:11.

                Comment


                  Ir dar kelios nuotraukos iš Šiaulių.

                  #1604, 1 maršrutas, Vytauto g. prie vandens bokšto.





                  #1608, 24 maršrutas, Tilžės g. prie Dramos teatro.





                  Paskutinis taisė Xedos; 2014.10.10, 19:48.

                  Comment


                    Tas pats #1608, tik jau Gegužių g.



                    #1604, 3 maršrutas, Gegužių žiedas.



                    Važiuoja link centro.





                    #1602, 24 maršrutas, Gegužių g.



                    Kol kas pastebėjau tik #1601 (nepavyko nufotografuoti), #1602, #1604 ir #1608.
                    Paskutinis taisė Xedos; 2014.10.10, 19:48.

                    Comment


                      Pirmiausiai labai atsiprašau už foto kokybę, fotografavau plovyklos patalpose su mobiliuoju.

                      Castrosua "hibridas" vakar atvyko į Ukmergės autobusų parką ant tralo. Antradienį savo eiga atvažiuos trys dujiniai, kada likę du nežinau.

                      Ukmergės AP Castrosua Tempus Hybrid "slepiamas" autoplovyklos patalpose.


                      Comment


                        Kauno 817.

                        Comment


                          Keletas nuotraukų iš Šiaulių. Dar trys iki šiol "nepagauti" Castrosua City Versus.

                          #1603, 7 maršrutas, Tilžės g. prie Dramos teatro.



                          Važiuoja link "Pietinio".



                          #1607, 1 maršrutas, Vytauto g.



                          #1606, 7 maršrutas, Aušros alėja, prie P. Višinskio bibliotekos.

                          Paskutinis taisė Xedos; 2014.10.13, 15:14.

                          Comment


                            per diena darbo taip stipriai issimurzina?

                            Comment


                              Man irgi jau ne kartą krito į akis autobusų iš Kauno ir Šiaulių purvinumas. Čia spalva taip išryškina nešvarumus ar autobusai kažkaip rečiau 'prausiami'? Paskutinėje nuotraukoje autobusas tiesiog siaubingai purvinas.

                              Comment


                                Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                                per diena darbo taip stipriai issimurzina?
                                Įtakos galėjo turėti ir tai, kad ryte, po lietaus, gatvės buvo drėgnos, o per ganėtinai giedrą ir nelietingą rugsėjį gatvėse prisikaupė nemažai dulkių, kurios prisiklijuoja prie autobusų.

                                Comment


                                  Kauno 818 Rokuose

                                  Comment


                                    Į Lietuvą atvyko daugiau ispaniškų autobusų
                                    http://www.ebus.lt/autobusu-pasaulio...k-autobus.html
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Šiandien teko matyti gana keistą vaizdą. Pro Šiaulių centrą važiavo tuščias Castrosua City Versus #1601, kaip ir nieko ypatingo, turbūt važiavo į autobusų parką. Bet...Jis sustojo, vairuotojas įjungė avarinį signalą, išlipo, ir pradėjo be paliovos atidarinėti/uždarinėti variklio skyriaus gaubtą. Ir taip eilę kartų, buvo ir jį visiškai pakėlęs, po to vėl tęsė atidarymų/uždarymų maratoną, kol galiausiai nuvažiavo. Smalsu su kokia problema buvo susidurta....Niekaip iki galo neužsidarė variklio skyriaus gaubtas ? Panašu, kad Castrosua bando "ožiuotis" ir Šiauliuose...

                                      Comment


                                        Nieko nuostabaus, kad "vaikšikos" ligos juos užpuolė. Greitas "Made in China" surinkimas. Palyginkime šiuo atveju Castrosua autobusus, esančius Ispanijoje - ten tokių ožių, kaip pas mus, nerodo
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Nieko nuostabaus, kad "vaikšikos" ligos juos užpuolė. Greitas "Made in China" surinkimas. Palyginkime šiuo atveju Castrosua autobusus, esančius Ispanijoje - ten tokių ožių, kaip pas mus, nerodo
                                          Tikrai nesitikėjau, kad su visiškai naujais autobusais gali kilti tokių bėdų.


                                          Prieš keletą dienų Gegužių gatvėje, #1607, 13 maršrutas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X