Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Nauji ispaniški autobusai Castrosua

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal bijoma, kad nukritę ką nors sužeisti/sugadinti gali.

    Kokią dalį kasdien naudojamų autobusų dabar sudarys naujieji?

    P.S. Ačiū už nuotraukas

    Comment


      Telšių Castrosua













      Telšių miesto gatvėmis jau netrukus pradės važinėti 9 naujutėlaičiai autobusai: 7 varomi suspaustomis dujomis ir 2 varomi suspaustomis dujomis ir elektra hibridiniai autobusai.
      Viena iš projekto sąlygų - iki autobusų perdavimo įsirengti stacionarią supresuotų gamtinių dujų degalinę.
      UAB Telšių autobusų parkas degalinę įsirengė Mažeikių g. 13D, Telšiai.

      Nuotraukos ir info. pateikta iš Telšių rajono savivaldybės Facebook paskyros.
      Ech smagu, kad gimtuosiuose Telšiuose važinės nė kiek neprastesni autobusai nei likusioje Lietuvoje ar net kitose šalyse. Spalva asmeniškai gražesnė man būtų pilka, kaip pateiktų žemiau Marijampolėje, bet kaip sako dovanotam arkliui į dantis nežiūrima.
      Paskutinis taisė Nas; 2014.11.20, 17:59.

      Comment


        Kauno Hibridas grįžo į gatves, dirba 48ame žemagrindžio grafikus, tai jo ketvirta darbo diena nuo atvykimo į Kauną. Bet ar ilgai jis važiuos...

        Comment


          Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
          Kauno Hibridas grįžo į gatves, dirba 48ame žemagrindžio grafikus, tai jo ketvirta darbo diena nuo atvykimo į Kauną. Bet ar ilgai jis važiuos...
          Marijampolės hibrido po pristatymo irgi neteko matyti gatvėse. Kiek pats važiavau ar šiaip mieste mačiau, tai tik dujiniai tebuvo.

          Comment


            Kokios nors technines problemos? Beje, kaip su ju ikrovimu? Kas kiek laiko krauna?

            Comment


              Telšiai turbūt smarkiai daugiausiai gavo autobusų lyginant santykinai pagal autobusų parko ar miesto dydį.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                Telšiai turbūt smarkiai daugiausiai gavo autobusų lyginant santykinai pagal autobusų parko ar miesto dydį.
                Manau taip. Telšių AP buvo kritinės būklės, tad šie autobusai labai atgaivins parką. Realiai jei jų nelaikys keletos kaip rezervinių, tai visų jų pakaks aptarnauti pagrindiniams miesto maršrutams. Buvo anksčiau kalbėta, kad keletą ketiną leisti į netoli miesto esančius miestelius, bet tikiuosi atsisakys šios minties ir papuoš miestą leisdami juos į miesto transporto maršrutus.

                Comment


                  Parašė dvdr Rodyti pranešimą
                  Marijampolės hibrido po pristatymo irgi neteko matyti gatvėse. Kiek pats važiavau ar šiaip mieste mačiau, tai tik dujiniai tebuvo.
                  O šiaip visi dujiniai jau dirba?
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    O šiaip visi dujiniai jau dirba?
                    Manau visi turėtų dirbti, na nebent koks rezerve lieka. Tiesą sakant neatkreipiau dėmesio į garažinius numerius. Beje neoplanų gatvėse nebeliko.

                    Comment


                      Vistiek nesuprantu kodėl Telšiai gavo 2 hybridus?
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Todėl, kad konkurse Raseinių AP atsisakė dalyvauti.
                        My Flickr
                        My Trainpix

                        Comment


                          Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                          Todėl, kad konkurse Raseinių AP atsisakė dalyvauti.
                          Tai ne priežastis. Elektrėnai lygiai tokiom pačiom teisėm galėjo gauti papildomą hibridą. Ir Marijampolė, ir Šiauliai, ir Panevėžys ir t.t.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Tai ne priežastis. Elektrėnai lygiai tokiom pačiom teisėm galėjo gauti papildomą hibridą. Ir Marijampolė, ir Šiauliai, ir Panevėžys ir t.t.
                            O Kaunas ir Vilnius ne?
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Galima spėt, kad hybridas atiteko artimiausiui miestui nuo Raseinių. Telšiai ir yra artimiausias miestas dalyvaujantis Klimato Kaitos programoje.
                              My Flickr
                              My Trainpix

                              Comment


                                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                O Kaunas ir Vilnius ne?
                                Lygiai tos pačios teisės, kaip ir Arelio išvardintiems miestams.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                  O Kaunas ir Vilnius ne?


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  T... ir Panevėžys ir t.t.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Nereikia nervuotis tik paklausiau ar nebutu galima gauti papildomu hybridu...
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Va čia tai iš DIDŽIOSIOS raidės Naujiena!
                                      Vilniaus 983-čias tapo žvaigždę, nusifilmavo Playstation 4 reklamoje!
                                      https://www.youtube.com/watch?v=iN2SZhlFXXg
                                      Rodomas 28 sek.

                                      Comment


                                        /\
                                        Nes Vilniuje veikianti įmonė vykdė užsakymą tai reklamai sukurti. Vienas mano pažįstamas prie jos dirbo. Jei neklystu visi vaizdai panaudoti reklamoje buvo Lietuvoje nufilmuoti .

                                        Comment


                                          ukmergeje planuoja ispanus paleist gruodzio pirma,o ar elektrenai gavo ispanus ir jei gavo tai kokia ju spalva?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X