Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dėl laiko tai nereikia, nes kol visas VT nedirbs kaip Šveicarijoje, tai nėra prasmės rodyti laiką... O persėdimą būtina rodyti.

    Comment


      Laiką rodyti gali, nes juk rodo švieslentėse stotelėse.

      Comment


        Gal reiktų nusiųsti Susisiekimo paslaugoms šitą idėją? Man atrodo nespaudžiami jie nepadarys to

        Comment


          Tektų keisti įrangą tuomet mano manymu. Nemanau, kad dabartiniai pigiausi ekranai galėtų imti info iš realaus laiko sistemos. Klausimas, ar jie iš vis pajungti prie interneto.

          Comment


            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
            Kiek teko lankytis vakaruose, tai stotelių pavadinimas pagal netoliese esantį svarbesnį pastatą yra labai dažnas reiškinys. Nieko blogo dėl šio pavadinimo pakeitimo nematau, nors tam kažkokio riekalo iš tiesų nebuvo.

            P.S. tai pala, John patinka tas trumpiausias pasaulyje dujotekis už puse milijono?


            Gal pasirinkti trumpi todėl, kad juose veiks koncidionierius?

            Nu, kad nea, pvz šiandien 36-am buvo 2 dujiniai, be kondicioneriaus. Tiesiog jiems lengviau padažninti, nei leisti ilgus matyt..

            Comment


              Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
              Tektų keisti įrangą tuomet mano manymu. Nemanau, kad dabartiniai pigiausi ekranai galėtų imti info iš realaus laiko sistemos. Klausimas, ar jie iš vis pajungti prie interneto.
              Manai Rygoje irgi pigiausi ekranai yra? Jūrmaloje, kuri eksploatuoja analogiškus Transrevio Isuzu, turi irgi pigiausius ekranus. Bet ten yra kitokia stotelių pateikimo versija.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Bet ten yra kitokia stotelių pateikimo versija.
                Ar ta "kitokia" reiškia, kad rodomi realaus laiko persėdimo galimybių duomenys?

                Comment


                  Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą

                  Nu, kad nea, pvz šiandien 36-am buvo 2 dujiniai, be kondicioneriaus. Tiesiog jiems lengviau padažninti, nei leisti ilgus matyt..
                  A36 ilgus nuėmė dėl žiedinės sankryžos esančios prie Žaliojo Visalaukio st., kurios naujieji ilgi solariai neįveikia ir praėjusią vasarą 2019 m., dažnai joje užstrigdavo todėl šiemet vasarai pridėjo į A36 4 grafiką, o A36 nuo 2019 m., spalio iki 2020 m. kovo 18 d., tik tris grafikai, per karantiną buvo nuėmę A36 2 grafiką, o jam pasibaigus jį grąžino. Tad šiemet ir visais vėlesniais metais nei A36 nei A66 ilgi nebedirbs.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    O Volvo ir MAN'ai įveikia? Jei taip, tai kodėl jų neleidžia?

                    Comment


                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      O Volvo ir MAN'ai įveikia? Jei taip, tai kodėl jų neleidžia?
                      Su senais ilgais autobusais problemų nebuvo. Iki nurašymo galėtų juos leisti.
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                        Manai Rygoje irgi pigiausi ekranai yra? Jūrmaloje, kuri eksploatuoja analogiškus Transrevio Isuzu, turi irgi pigiausius ekranus. Bet ten yra kitokia stotelių pateikimo versija.
                        Rygoje ir Jūrmaloje kitokia e-bilieto (informacinė) sistema. Vilnius naują TP parengia darbui per kelias dienas. Rygoje kiek tas užtruko? Mėnesius stovėjo autobusai ir troleibusai, kol pavyko priversti veikti tinkamai.

                        Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą

                        A36 ilgus nuėmė dėl žiedinės sankryžos esančios prie Žaliojo Visalaukio st., kurios naujieji ilgi solariai neįveikia ir praėjusią vasarą 2019 m., dažnai joje užstrigdavo
                        Pirmąkart girdžiu tokį dalyką. Gal ten bijoma važiuoti per trinkeles žiedo vidury, kurios, šiaip tai, skirtos kaip tik didesnių gabaritų transportui?
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą

                          Rygoje ir Jūrmaloje kitokia e-bilieto (informacinė) sistema. Vilnius naują TP parengia darbui per kelias dienas. Rygoje kiek tas užtruko? Mėnesius stovėjo autobusai ir troleibusai, kol pavyko priversti veikti tinkamai.

                          Pirmąkart girdžiu tokį dalyką. Gal ten bijoma važiuoti per trinkeles žiedo vidury, kurios, šiaip tai, skirtos kaip tik didesnių gabaritų transportui?
                          Būtent per jas ir bijo važiuoti.
                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                          Comment


                            Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą

                            Būtent per jas ir bijo važiuoti.
                            O kuo pagrįsta tokia baimė?

                            Comment


                              Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą

                              Būtent per jas ir bijo važiuoti.
                              Lydos plento žiedinėse sankryžose būna važiuoja ilgi solariai per akmenines trinkeles, tad absurdiškai skamba "bijoma važiuoti". Viskas ten pravažiuojama prie Visalaukio stotelės
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                O tos trinkelės skirtos važiavimui ar važiuoja, nes kitaip netelpa? Nes antru atveju tai gerai, kad bijo važiuoti - nenori teisių prarasti.

                                Comment


                                  Skirtos būtent didelių gabaritų transportui.

                                  Comment


                                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                                    Skirtos būtent didelių gabaritų transportui.
                                    Nežinau situacijos Vilniuje su žiedu trinkelių sudėjimo kokybe, bet Kaune per kaip kuriuos žiedus išties važiuoti yra pavojinga galinius sudvejintus ratus leisti ant trinkelių, nes už važiuojant ant trinkelių issikelia trinkeles ir įstringa tarp sudvejintu padangų ir ilgiau taip važiuojant padanga su sprogsta ar šiaip prasupjauna

                                    Comment


                                      Na šis video puikiai parodo, kad ilgiems nėra kažkokia čia didelė problema.
                                      >>> https://www.youtube.com/watch?v=vniL..._BILF1Z6yrjsyI

                                      Comment


                                        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                        Na šis video puikiai parodo, kad ilgiems nėra kažkokia čia didelė problema.
                                        >>> https://www.youtube.com/watch?v=vniL..._BILF1Z6yrjsyI
                                        Bet SĮ "Susisiekimo paslaugos", UAB "Vilniaus viešasis transportas" mano kitaip. Pernai jau A66 vasaros metu nedirbo ilgi autobusai dėl užsukimo į st. Europos parkas, o nuo šių metų vasaros A36 irgi ilgi nebedirbs.
                                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                        Comment


                                          Prie ko čia įmonės? Pats minėjot, kad bijo vairuotojai važiuoti per važiuojamąją dalį. Gal reikėtų vairuotojus išmokint per naujo vairuoti?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X