Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiandien, dieną, važiuodamas Savanorių žiedu, pamačiau Tūkstantmečio g. estakada važiuojantį naują triašį Vilniaus MAN'ą.
    Paskutinis taisė Arnas5743; 2020.06.09, 00:03.

    Comment


      Vilniaus gatvėmis nuo šiandien iki pat liepos 12 dienos 10 maršrutu važinės svečias iš Kinijos - elektrinis Yutong U12 .
      >>> http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=1454 (straipsnio apačioje esančioje nuorodoje daug nuotraukų)

      Comment


        Man (ko gero ne tik man, bet ir kitiems) įdomu, kodėl nenorėjo VVT bandyti lietuviško elektrobuso Dancer? O gal bandys kada?
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Turbūt supranta, kad tas Danceris yra, kad ir kaip liūdnai beskambėtų, plastiko rinkinys su abejotinomis techninėmis charakteristikomis ir (subjektyviai) nekokiu dizainu

          Comment


            Dancer yra pagamintas pagal Klaipėdos valdininkų požiūrį: "pusantrų" durų, daugybė sėdimų vietų. Vilniuje toks modelis netinka.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Bandymas tai ne pirkimas. Durų kiekis ir sėdynės nesvarbu, svarbiau aplamai elektrobuso eigos, dinaminės, akumuliatorių ir t.t. savybės.

              Comment


                Buvau to klaipedetiško viduje. Toks jausmas, kad girtas suviritnojas Vasia papigiai susivirino traktorių sau. Lietuvoje yra įmonių kurie gamina daug kokybiškesnes transporto priemones.

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  Dancer yra pagamintas pagal Klaipėdos valdininkų požiūrį: "pusantrų" durų, daugybė sėdimų vietų. Vilniuje toks modelis netinka.
                  Siauresnės durys pas Dancer'į, nei įprastame? Maniau pas Castrosua siauresnės, kas tikrai matosi akyse.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Gerbiamieji, entuziastai, dalinuosi nuotrauka.
                    Jūsų dėmesiui - naujasis Vilniaus MAN'as 2020.

                    Comment


                      Tai vis gi ne pačio naujausio dizaino... Bent jau gražesnis už klapėdietišką, mano nuomone

                      Comment


                        Niekur ir nebuvo paminėta, kad bus naujo dizaino

                        Comment


                          Vizualizacijose buvo naujo dizaino Turbūt kaip ir Klaipėda - paėmė "paskutinius" A23 modelio egzempliorius.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Vizualizacijose buvo naujo dizaino Turbūt kaip ir Klaipėda - paėmė "paskutinius" A23 modelio egzempliorius.
                            Kiek yra žinoma, Klaipėda sausį pasirašė sutartį dėl autobusų pirkimo. Straipsnyje buvo paminėta, jog jeigu būtų palaukta dar pusmetį, būtų buvę naujo dizaino. Vilnius, išgirdęs šią naujieną, pusmetį ir palaukė.
                            Aišku naujais autobusais reikia džiaugtis, bet tik ne šiuo atveju: kondicionierius pusei autobuso (tik galinėje dalyje), kas naujame 18C variante ištaisyta. Jeigu palyginti šiuos Man su jau turimais solariais, pastarieji geresni.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Jūs rimtai tikit, kas spaudoj parašyta ar kokias asociatyvines foto deda? Aišku gaila, kad 2020 metais perkami galima sakyt 1998m dizaino autobusai, bet iš praktikos, senesnio modelio technika patikimesnė tuo pačiu ir pigiau eksplotuojama.

                              Comment


                                Pirminė fotografija iš vis buvo įdėta penkiadurio Man'o.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Kada išvažiuos į gatves?

                                  Comment


                                    Radau latvių darytą viešojo transporto palyginimą Baltijos šalių sostinėse. Kelia klausimų kai kurie duomenys (Taline ir Rygoje pervežama beveik tiek pat keleivių; Vilniaus troleibusų elektrai išleidžiama itin nedaug lyginant ne tik su Ryga ir Talinu bet ir kuru Vilniaus autobusams). Jeigu dalis apie subsidijas tiksli ir tikrai Vilniui tiek mažai palyginus kainuoja viešasis transportas, galbūt būtų galima spartinti troleibusų parko atnaujinimą, naujinti kontaktinį tinklą ir pagalvoti apie didesnius atlyginimus vairuotojams? Aišku geriau, kad kuo mažiau reiktų subsidijuoti, bet man atrodo, jog didesnes išlaidas galima pateisinti.

                                    Comment


                                      Kokių metų?

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Kokių metų?
                                        2018 turėtų būti, čia seniau truputį buvo pasidalinę, bet čia nėra kažkoks oficialus tyrimas, tiesiog megėjų surinkta statistika, todėl ir parašiau, jog kai kurie duomenys kelia klausimų ir neaišku kiek galima jais pilnai pasitikėti.

                                        Dar keli grafikai, kur vakar pražiopsojau.

                                        Taip pat dar mane šiek tiek nustebino, jog keleivių skaičius Vilniuje mažėja, o anksčiau jų buvo pervežama ženkliai daugiau. Procesas labai inercinis, tai matyt klaidų, kodėl tai vyksta, reikia ieškoti šiek tiek seniau. Reikia tikėtis, jog pavyks apsukti šią tendenciją, nors pandemija tikrai nepagelbės to padaryti.

                                        Click image for larger version  Name:	keleiviu.png Views:	0 Size:	34,5 kB ID:	1808804
                                        Paskutinis taisė stop.this.train; 2020.06.15, 11:56.

                                        Comment


                                          Gal tas mažesnis elektros suvartojimas kažkaip susijęs su tuo, kad Rygoje ir Taline tiek troleibusų, tiek tramvajų elektros suvartojimas buvo sumestas į bendrą katilą? Nes tramvajai suvartoja daug daugiau elektros energijos negu troleibusai (bet gali pervežti žymiai daugiau keleivių), o kadangi jų pas mus nėra, tai ir suvartojimas sąlyginai nedidelis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X