Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O ar turi būti pasibaigusi garantija, kad galėtum perdažyti autobusą?
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Man toks įtarimas kyla, jog 7001 yra klijuotas raudona plėvele
      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Turėtų būti "naujesnė" raudona oficiali. Tas pristatomasis taip pat buvo baltas, bet perdažytas specialiai prezentacijai.
      V7001 tikrai ne plėvele klijuotas. Bet kad buvo baltas, patvirtina ir "Regitra" – oficialiai jis ir tebėra baltas

      O dėl atspalvio – reiktų atidžiai sulyginti spalvas su naujais "Grindos" sunkvežimiais, kurie, mero teigimu, taip pat atspindi "naująjį Vilniaus veidą". Kol kas man atrodo, kad "tikroji" raudona yra ta prezentuotoji tamsesnė.
      Bet juk, turbūt, lengviau kiek pakoreguoti oficialią poziciją, nei perdažyti daugiau kaip 40 naujų Isuzu autobusų
      Paskutinis taisė aRa; 2017.11.27, 22:40.

      Comment


        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
        O ar turi būti pasibaigusi garantija, kad galėtum perdažyti autobusą?
        Man regis, kad kol yra garantija, tol negalima perdažinėt.
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Sostinės autobusai atsinaujina: autobusų plovykla, uniformuoti vairuotojai ir bevielis internetas

          Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...is-internetas/

          Comment


            Volvo 7700A numeris 744 perdažinėjamas pilnai į raudoną spalvą, turėtų dar būti prezentacija prie savivaldybės.

            Comment




              Ar tai reiškia, kad visus Volvo perdažys raudonai? Ir kažin kaip tada su neseniai pirktais Solaris/Man/Castrosua

              Parašė donatasa Rodyti pranešimą
              Sostinės autobusai atsinaujina: autobusų plovykla, uniformuoti vairuotojai ir bevielis internetas

              Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...is-internetas/

              Įdomiausia būtų sužinoti kas per modelis ir gamintojas bus tų 42 naujų ilgųjų autobusų, kuriuos į Vilniaus gatves išleis privatus vežėjas.

              Comment


                Visi autobusai bus perdažinėjami į raudoną spalvą, pirmoi eilėi Volvos, poto sekanti eilė eis MAN A23 NG 313 CNG autobusu, jiem turėtu dar vienam periodui pratesti dujų balionus eksplotacijai.

                Comment


                  Uuuu įdomu darosi.

                  Užtat ką pastebėjau šiomis dienomis: raudona "tepasi" kur kas labiau nei pilka. Liūdnas dalykas. Ant pilkų autobusų ne taip gerai matėsi purvas, o ant ryškiai raudonų - kaip ant delno. Gal jeigu dažniau plaus tai nieko tokio.

                  Comment


                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                    Uuuu įdomu darosi.

                    Užtat ką pastebėjau šiomis dienomis: raudona "tepasi" kur kas labiau nei pilka. Liūdnas dalykas. Ant pilkų autobusų ne taip gerai matėsi purvas, o ant ryškiai raudonų - kaip ant delno. Gal jeigu dažniau plaus tai nieko tokio.
                    Pritariu. Tas raudonos atspalvis atrodo labai pigiai ir atgrasančiai. Pilkų atspalvių derinys buvo tikrai įdomus, išskirtinis ir dar funkcionalus.

                    Comment


                      Na, aišku smagu kad perdažinės visus autobusus ir turėsim vieną spalvos standartą, bet kita vertus tas nutarimas, kad visi autobusai bus raudoni yra toks lengvas pinigų taškymas... Galėjo gi visus šituo 250 naujų užsakyt pilkus, kaina gi neturėtų keistis nuo to ar autobusas pilkas ar raudonas, ir perdažyt pilkai senesnius (nors nesuprantu kas ten iš jų kitą pavasarį dar liks, nebent VVT didins išleidimą iki kokių 500). Dabar gi reikia prie viso to prisideda ir papildomai būsiantys perdažyti ~150 pilkų autobusų...

                      Comment


                        Dar kartą primenu, kad naujų ilgų autobusų neužteks pakeisti net visus nežemagrindžius, jau nekalbant apie baisiausius žemagrindžius.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Dar kartą primenu, kad naujų ilgų autobusų neužteks pakeisti net visus nežemagrindžius, jau nekalbant apie baisiausius žemagrindžius.
                          Kodėl neužteks? Planuojama didinti ilgų autobusų išleidimą į maršrutus?

                          Comment


                            Todėl kad jau dabar reikia apie 140 ilgų autobusų, o naujų bus tik 93.
                            O reikia kažkaip sugebėti atsisakyti nuomuojamų, viso 2TP šlamšto, Karosų, O405G, vienietinių. Esu daugiau nei įsitikinęs, kad 990-999, 30xx ir 40xx Manai liks, kitaip nepakaks ilgų autobusų.

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Dar kartą primenu, kad naujų ilgų autobusų neužteks pakeisti net visus nežemagrindžius, jau nekalbant apie baisiausius žemagrindžius.
                              Vistiek ne itin logiškas sprendimas perdažinėti raudonai, o ne pilkai, kai turime tiek daug jau gatavai pilkų autobusų

                              Comment


                                Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                Todėl kad jau dabar reikia apie 140 ilgų autobusų, o naujų bus tik 93.
                                O reikia kažkaip sugebėti atsisakyti nuomuojamų, viso 2TP šlamšto, Karosų, O405G, vienietinių. Esu daugiau nei įsitikinęs, kad 990-999, 30xx ir 40xx Manai liks, kitaip nepakaks ilgų autobusų.
                                Tai jeigu reikia 140 ilgųjų
                                O bus: 50 naųjų Solaris + 42 nauji privatūs + 30 Volvo + Manai iš Oslo (nežinau kiek, ~20?). Tai ~140 ilgųjų ir gaunas, ar aš kažką ne taip skaičiuoju?

                                Comment


                                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                  Todėl kad jau dabar reikia apie 140 ilgų autobusų, o naujų bus tik 93.
                                  O reikia kažkaip sugebėti atsisakyti nuomuojamų, viso 2TP šlamšto, Karosų, O405G, vienietinių. Esu daugiau nei įsitikinęs, kad 990-999, 30xx ir 40xx Manai liks, kitaip nepakaks ilgų autobusų.
                                  Jei naujų autobusų bus 93, vistiek nelabai suprantu, kodėl jų neužteks pakeisti net nežemagrindžiams autobusams? Pagal fotobusą priskaičiaviau 45 nežemagrindžius, 20 žemagrindžių, pagamintų iki 1995, ir 30 nuomojamų iš BGS ir Meteorito. Dar yra 15 žemagrindžių, pagamintų nuo '95 iki 2000, bet jie turbūt liks?

                                  Comment


                                    Eidvis, labai nežymus pastebėjimas, bet privačių bus 43, o ilgų Manų iš Oslo yra lygiai 15. T.y. 50+43=93 visiškai naujų, +15 Manų + 30 Volvo = 138. O kur dar rezervas? Greitaisiais maršrutais išvis turėtų būti uždrausta leisti mažesnės talpos autobusą, nei numatyta tvarkaraštyje.
                                    Briedis: 93 - 30 O405G - 30 nuomuojamų - 18 sudrožtų autobusų iš TP - 6 Karosos - 6 likę vienietiniai modeliai iš AP = 3, ir čia dar nepaskaičiavau Heuliezų, žemagrindžių dujinių Manų, ir O405GN (27 autobusai).

                                    Comment


                                      Pagal fotobusą ilgųjų raudonųjų Man’ų yra 20, ne 15... Kad ir kiek ten jų bebūtų, pats puikiai matai, kad į aptarnavimą siunčiamų ilgųjų Volvo tikrai užteks, ir jokių senesnių nereikia, rezervui paliekant tuos Man’us kaip 87X, 88X, ir su keturženkliais numeriais (kur nenuomojami) ir Neoplanus 99X. Ar tu čia bandai pasakyti kad 30 ilgų rezervinių vistiek yra per mažai ? (Neužmirškime, kad dalies ilgųjų pakeitimas rezervu bus ne VVT reikalas).

                                      Comment


                                        Heuliezai, žemagrindžiai dujiniai Manai ir O405GN nėra aukštagrindžiai, todėl vistiek nesuprantu, kodėl naujų autobusų "neužteks pakeisti net visus nežemagrindžius". Nejaugi bus nurašomi naujesni žemagrindžiai, o senieji aukštagrindžiai paliekami?

                                        Comment


                                          10.000, nežinau, kur jūs matot 20, jų yra tik 15 http://fotobus.msk.ru/list.php?serv=0&grid=104&mid=6455
                                          Tarp kitko, kaip tik ir pasakiau, kad būtent tuos autobusus, kuriuos išvardinote, ir derėtų palikti.

                                          Briedis, kadangi neturiu tiek informacijos kiek Mettal, tai galiu pasakyti tik tiek, kad kaikurie aukštagrindžiai autobusai yra geresnės būklės nei žemagrindžiai, taip kad... Nemažai problemų kyla su Heuliezais, su 877-887 Manais.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X