Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus tramvajus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Nereikia taip perdėti, populiariausiais maršrutais autobusai tikrai tušti nevažinėja. Vilniuje gana tankus autobusų tinklas. Beto, reikia atsižvelgti, kad miestas labai išsimėtęs ir nėra lengva užtikrinti socialinę VT funkciją - kad visur jis būtų prieinamas.
    As nesakau kad jie yra visiskai tusti.
    BET:
    viskas butu visai kitaip su paciu VT apkrovimu:
    kai yra trumpi, maitinantys marsrutai, ir yra vienas stuburinis
    taip turi buti.

    dabar ka turi, marsrutai perveza per daugiau nei puse miesto kol pasieki is tasko a taska b.
    Kuriu velniu, tusciam mieste VT praleisti 1 valanda, jei normaliai funkcionuojanti sistema nuveztu nuo tu paciu A iki to pacio B per 30 minuciu?
    Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
    Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

    Comment


      Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
      Reikia žiūrėti ne į visus rajonus, o į tuos, kur keleivių srautai tikrai dideli. Aš nesiūlau tiesti tramvajų iš kokių Mickūnų ar Dvarčioniu. Ar tu (Jus) tiesiog bandai man pasakyti, kad Naujojoje Vilnioje mažai keleivių ir maršrutas jungiantis Pilaitę, Centrą, Užupį ir N. Vilnia būtų tuščias ir nepopuliarus? Dėja, klysti.

      P.S. O kuom blogai, kad visi rajonai turėtų greitą susisiekimą?
      Gali sakyti tu.Vileikoj keleivių yra.Aš ne prieš.Visi rajonai turi turėti greitą susisiekimą.Bet Naujoje Vilnioje statybu nėra.O Pilaitėję yra.Bet ir Vileikoj ir Pilaitėję keleivių labai daug.

      Comment


        Parašė yessuz Rodyti pranešimą
        tai kuriu velniu tada tramas, jei jis vaziuotu kas 20 minuciu?
        tam yra autobusai.
        tramas yra nuo 2500 PPHPD apimtims, o ne 1000..
        Kas 20 minučių parašiau, nes tu labai prieš mano idėją.

        Comment


          Parašė yessuz Rodyti pranešimą
          As nesakau kad jie yra visiskai tusti.
          BET:
          viskas butu visai kitaip su paciu VT apkrovimu:
          kai yra trumpi, maitinantys marsrutai, ir yra vienas stuburinis
          taip turi buti.

          dabar ka turi, marsrutai perveza per daugiau nei puse miesto kol pasieki is tasko a taska b.
          Kuriu velniu, tusciam mieste VT praleisti 1 valanda, jei normaliai funkcionuojanti sistema nuveztu nuo tu paciu A iki to pacio B per 30 minuciu?
          Kaip ir sakiau, Vilnius išsimetės miestas, beveik pusvalandį užtrunka pervažiuoti miestą su automobiliu net kai nėra visiškai jokių kamščių. Tad jokia sistema tavęs nenuveš su VT per miestą per 30 min.

          Kokie maršrutai galėtų būti maitinantys? Dabar 16, 19, 2 troleibusai kursuoja tankiai ir yra pilni.
          Flickr

          Comment


            Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
            Gali sakyti tu.Vileikoj keleivių yra.Aš ne prieš.Visi rajonai turi turėti greitą susisiekimą.Bet Naujoje Vilnioje statybu nėra.O Pilaitėję yra.Bet ir Vileikoj ir Pilaitėję keleivių labai daug.
            Ką tu turi omenyje kalbėdamas apie statybas? Nes statybos vyksta - šiuo metų statoma Maxima, įrenginėjami pesčiujų ir dviračių takai Šiaurės gatvėje link Dvarčionių, vyko geležinkelio pervažos remonto darbai ir taip toliau. Šiandien diena.lt perskaičiau mero interviu ir cituoju: " Praėjusią savaitę gavome leidimą pradėti Futbolo akademijos statybas Naujojoje Vilnioje." Jei tai tiesa, tai Naujoji Vilnia jau nebebus Dievų pamiršta.

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Kaip ir sakiau, Vilnius išsimetės miestas, beveik pusvalandį užtrunka pervažiuoti miestą su automobiliu net kai nėra visiškai jokių kamščių. Tad jokia sistema tavęs nenuveš su VT per miestą per 30 min.

              Kokie maršrutai galėtų būti maitinantys? Dabar 16, 19, 2 troleibusai kursuoja tankiai ir yra pilni.
              Nesamones.
              As per viena valanda (is tikruju - 50 minuciu), pernai, 17.00 valanda (Penktadienis, berods velyvas pavasaris) isjudejau is statoilo ant Giraites ziedo, nuveziau zmogu iki valakampiu (prie kavines), ir grizau atgal i Konarskio g-ve.

              per 50 minuciu, PIKO METU! Nevirsydamas greicio!

              Nakties metu, tai nuo vieno galo iki kito, skersai isilgai, nedaugiau 15 min vaziuoti.. nu nzn, jei nepasiskes su sviesoforais - gal gausis 20.

              Maitinantys - visi is esmes, kurie vaziuoja cia:
              http://www.vilniustransport.lt/images/mrweb_1.gif

              atkreiptinas demesys i marsrutu skaiciu nuo Zaliojo tilto iki OZO/Kareiviu sankryzos.
              tai nera normalu.
              Paskutinis taisė yessuz; 2012.01.03, 13:41.
              Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
              Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

              Comment


                Parašė yessuz Rodyti pranešimą
                Nu ir gali pasakyti, koki srauta generuotu pvz linija vat taip nuo kokiu 9.00 iki 15.00 is pilaites arba is N. Vilnios?
                tusti rajonai.
                Tai ačiu.....Pilaitė tuščias rajonas??!!Tavo Santariškės tuščios.Į Vileika galima geležinkeli,beto, ten yra net 8 autobusų maršrutai!(18,14,44,31,67,74,4,27)O Pilaitėję vos 4(47,30,54,75),vasara dar kiek gelbėja 63.Beto,ten dažnai trumpi autobusai.O nuo Sietyno st. iki Papilėnų st. autobuse nugriūti neimanoma-autobusas sausakimšas...

                Comment


                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                  Tai ačiu.....Pilaitė tuščias rajonas??!!Tavo Santariškės tuščios.Į Vileika galima geležinkeli,beto, ten yra net 8 autobusų maršrutai!(18,14,44,31,67,74,4,27)O Pilaitėję vos 4(47,30,54,75),vasara dar kiek gelbėja 63.Beto,ten dažnai trumpi autobusai.O nuo Sietyno st. iki Papilėnų st. autobuse nugriūti neimanoma-autobusas sausakimšas...
                  Na 14 ir 67 netinka, nes su Vilniaus centru neturi nieko bendro 14 važinėja tik po Vileiką, o 67 į Mickūnus užsuka.

                  Comment


                    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                    Tai ačiu.....Pilaitė tuščias rajonas??!!Tavo Santariškės tuščios.Į Vileika galima geležinkeli,beto, ten yra net 8 autobusų maršrutai!(18,14,44,31,67,74,4,27)O Pilaitėję vos 4(47,30,54,75),vasara dar kiek gelbėja 63.Beto,ten dažnai trumpi autobusai.O nuo Sietyno st. iki Papilėnų st. autobuse nugriūti neimanoma-autobusas sausakimšas...
                    Isikalkit i savo galvas, nu nors viena karta:
                    a) Tramvajus yra srautams NUO 2500 zmoniu per valanda per krypti - siai dienai yra DU tokie marsrutai, is kuriu nei vienas nesiekia nei pilaites, nei vileikos....
                    b) ivedus tramvajaus linija, IS ESMES KEISTUSI dauguma su linija susijusiu marsrutu.

                    tai reiskia, kad gal but i pilaite uzsuktu jau 6 marsrutai, o gal ir 10. kas cia zino?
                    Bet faktas yra tas, kad ta tavo mylima Pilaite, po to, kai visi isvaziuoja i mokslus ir darbus, is esmes lieka pustustis rajonas. o kadangi jis toks, kaip cia pasakius - atsokes toliau nuo visu pagrindiniu arteriju (sakyti satelitinis - neapsivercia liezuvis), pro ji nera tokiu dideliu keleiviu srautu.
                    tokiu atveju, ivestuoti tokius pinigus i gryna lauka, tai jau net Zuokas nedristu

                    P.s. yra dar linija planuose, kuri kazkaip is Justiniskiu lektu

                    Del Santariskiu - siandien nuo 9 iki 12 vaiksciojau/vazinejau kalvariju gatve...
                    duok tu dieve PIlaitei tokios tustumos kokia ji yra Santariskese....
                    Paskutinis taisė yessuz; 2012.01.03, 13:51.
                    Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                    Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                    Comment


                      Parašė yessuz Rodyti pranešimą
                      Isikalkit i savo galvas, nu nors viena karta:
                      a) Tramvajus yra srautams NUO 2500 zmoniu per valanda per krypti - siai dienai yra DU tokie marsrutai, is kuriu nei vienas nesiekia nei pilaites, nei vileikos....
                      b) ivedus tramvajaus linija, IS ESMES KEISTUSI dauguma su linija susijusiu marsrutu.

                      tai reiskia, kad gal but i pilaite uzsuktu jau 6 marsrutai, o gal ir 10. kas cia zino?

                      P.s. yra dar linija planuose, kuri kazkaip is Justiniskiu lektu
                      Aš nesakau, kad man būtinai reikia tramo iš Vileikos į Pilaitę, Pašilaičius ir taip toliau Aš sutinku ir su traukiniu važinėtis, jei užtikrins mano saugumą. Svarbu, kad kas nors atkreiptų dėmesį į sausakimšus autobusus, ypač rytais. O jei nėra alternatyvų - tai statykit ir mums tramą.

                      Comment


                        Parašė yessuz Rodyti pranešimą
                        Isikalkit i savo galvas, nu nors viena karta:
                        a) Tramvajus yra srautams NUO 2500 zmoniu per valanda per krypti - siai dienai yra DU tokie marsrutai, is kuriu nei vienas nesiekia nei pilaites, nei vileikos....
                        b) ivedus tramvajaus linija, IS ESMES KEISTUSI dauguma su linija susijusiu marsrutu.

                        tai reiskia, kad gal but i pilaite uzsuktu jau 6 marsrutai, o gal ir 10. kas cia zino?

                        P.s. yra dar linija planuose, kuri kazkaip is Justiniskiu lektu
                        Pagaliau isikalk sau į galvą nors karta:
                        Aš gyvenu Pilaitėję,dirbu Lazdynuose.7.50 turiu buti ten.Kam man trintis per visa miestą?Tas 54 ir taip važiuoja retai.Dažnai darau pėrsėdimą.Nuo Sietyno st. iki Papilėnų- į autobusa ne įlipsi.
                        Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                        Na 14 ir 67 netinka, nes su Vilniaus centru neturi nieko bendro 14 važinėja tik po Vileiką, o 67 į Mickūnus užsuka.
                        Pavadinkime tai maitinančiais maršrutais.

                        Comment


                          Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                          Aš nesakau, kad man būtinai reikia tramo iš Vileikos į Pilaitę, Pašilaičius ir taip toliau Aš sutinku ir su traukiniu važinėtis, jei užtikrins mano saugumą. Svarbu, kad kas nors atkreiptų dėmesį į sausakimšus autobusus, ypač rytais. O jei nėra alternatyvų - tai statykit ir mums tramą.
                          Tai traukinys juk yra sesk ir vaziuok:

                          http://bit.ly/tFpMT8


                          per 10 minuciu nuo Vileikos iki stoties. Paskui pasirinkimas platokas...
                          Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                          Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                          Comment


                            Parašė yessuz Rodyti pranešimą
                            Del Santariskiu - siandien nuo 9 iki 12 vaiksciojau/vazinejau kalvariju gatve...
                            duok tu dieve PIlaitei tokios tustumos kokia ji yra Santariskese....
                            Na Kalvarijų gatvė pasibaigia Jeruzalėje, o Santariškės truputi toliau... Taip kad išeina, kad daug žmonių tu pamatei būtent Jeruzalėje Atsiprašau už įkyrumą

                            Comment


                              Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                              Pagaliau isikalk sau į galvą nors karta:
                              Aš gyvenu Pilaitėję,dirbu Lazdynuose.7.50 turiu buti ten.Kam man trintis per visa miestą?Tas 54 ir taip važiuoja retai.Dažnai darau pėrsėdimą.Nuo Sietyno st. iki Papilėnų- į autobusa ne įlipsi.


                              Pavadinkime tai maitinančiais maršrutais.
                              o tai tau tramas ves iki lazdynu?
                              Kai bus sutvarkyta sistema, kurioje bus Magistraliniai ir maitinantys marsrutai - tai greitai ir neskausmingai vaziuosi.

                              Pagalvok, i viena trama ilenda apie 300-400 zmoniu
                              4 PILNI autikai. piko metui.
                              Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                              Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                              Comment


                                Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                Na Kalvarijų gatvė pasibaigia Jeruzalėje, o Santariškės truputi toliau... Taip kad išeina, kad daug žmonių tu pamatei būtent Jeruzalėje Atsiprašau už įkyrumą
                                vazinejau ir vaiksciojau ten, kur turi eiti A linija.

                                ir ne, zmoniu TIKRAI DAUG yra Santariskese, o ne Jeruzalej ar dar kur.
                                Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                                Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                                Comment


                                  Parašė yessuz Rodyti pranešimą
                                  Tai traukinys juk yra sesk ir vaziuok:

                                  http://bit.ly/tFpMT8


                                  per 10 minuciu nuo Vileikos iki stoties. Paskui pasirinkimas platokas...
                                  1. Man užtikrina saugumą?
                                  2. Įvedžiau per paiešką LG, kad man reiktų važiuoti pvz rytoj nuo 10:00 iki 11:00, tai išmetė, kad 10:28 išvykimas iš Vileikos, atvykimas 10:38. Išeina, kad vienas traukinys per valandą? Ačiū, bet nelabai patogu, jau autobusais greičiau atvažiuosiu.

                                  Comment


                                    Parašė yessuz Rodyti pranešimą
                                    Nesamones.
                                    As per viena valanda (is tikruju - 50 minuciu), pernai, 17.00 valanda (Penktadienis, berods velyvas pavasaris) isjudejau is statoilo ant Giraites ziedo, nuveziau zmogu iki valakampiu (prie kavines), ir grizau atgal i Konarskio g-ve.

                                    per 50 minuciu, PIKO METU! Nevirsydamas greicio!

                                    Nakties metu, tai nuo vieno galo iki kito, skersai isilgai, nedaugiau 15 min vaziuoti.. nu nzn, jei nepasiskes su sviesoforais - gal gausis 20.

                                    Maitinantys - visi is esmes, kurie vaziuoja cia:
                                    http://www.vilniustransport.lt/images/mrweb_1.gif

                                    atkreiptinas demesys i marsrutu skaiciu nuo Zaliojo tilto iki OZO/Kareiviu sankryzos.
                                    tai nera normalu.
                                    Tai va, pirmyn atgal sugaišai 50 min., o nori, kad autobusas per tiek pat suvežinėtų?

                                    Beje, pilaitė daug didesnis rajonas už santariškes.
                                    Paskutinis taisė Lettered; 2012.01.03, 14:12.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė yessuz Rodyti pranešimą
                                      o tai tau tramas ves iki lazdynu?
                                      Kai bus sutvarkyta sistema, kurioje bus Magistraliniai ir maitinantys marsrutai - tai greitai ir neskausmingai vaziuosi.

                                      Pagalvok, i viena trama ilenda apie 300-400 zmoniu
                                      4 PILNI autikai. piko metui.
                                      Kuo?Autobusu trumpu ir sugedusiu?Na jau ne...Geriau važiuoti jau Taksi arba automobiliu...(pavyzdis,kaip žmonės atsisuka nuo Vt)

                                      Comment


                                        Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                        1. Man užtikrina saugumą?
                                        2. Įvedžiau per paiešką LG, kad man reiktų važiuoti pvz rytoj nuo 10:00 iki 11:00, tai išmetė, kad 10:28 išvykimas iš Vileikos, atvykimas 10:38. Išeina, kad vienas traukinys per valandą? Ačiū, bet nelabai patogu, jau autobusais greičiau atvažiuosiu.
                                        nu tu jau daraisi isrankus...
                                        Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                                        Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                                        Comment


                                          Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                          1. Man užtikrina saugumą?
                                          O kas tramvajuje užtikrins saugumą? SKAT automatininkai?
                                          Gal dar iki namų palydės (kas šiaip jau aktualiau saugumo atžvilgiu)?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X