Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Zorro Rodyti pranešimą
    Čia jau spalvos šiek tiek panašesnės.
    Vis tiek, Solaris atrodo ryškesnis. Nejau Isuzu dažai taip greit išbluko?

    Comment


      Trumpa akimirka 43 maršruto istorijoje.

      Abrikosai mus išgelbės. ~

      Comment


        Parašė aRa Rodyti pranešimą
        "Praskiesiu" diskusijas apie naujus autobusus keliomis nuotraukomis iš naujųjų VVT autobusų Solaris Urbino 12 pristatymo šiandien Katedros aikštėje. Pristatymas originalus - renginys, pavadintas #LabirintaBusas


        Papildysiu kolegą aRa savomis fotografijomis iš penktadieninio pristatymo Katedros aikštėje
        Vairuotojo darbo vieta


        Švieslentės valdymo blokas


        Ekranas, kuris transliuoja kamerų vaizdą tiek salone, tiek išorėje (priekyje, šone ir gale)


        Vidinė švieslentė, kuri rodo maršruto numerį ir kryptį. Prisiminus nuotraukas iš Solaris gamyklos, turėtų rašyti stoteles ir čia. Kaip bus, parodys laikas


        Salonas į galą. Labai perteklinis kaupiklis - kaip pas 15 metrų ilgio Trollino. Taip pat televizorius (iš abiejų pusių), kuris rodo maršruto išklotinę - lygiai taip pat, kaip ir Isuzu bei Scania autobusuose.


        Salonas į priekį. Labai nepatogioje vietoje padarytos atlenkiamos kėdės + per maža atrama neįgaliojo vežimėliui - kitaip, negu CNG Solariuose arba troleibusuose Solaris. Priekinis televizorius, panašu, bus skirtas rodyti reklamoms ir VVT sveikinimui - taip pat, kaip ir Scaniose.


        3119, kuriame buvo galima nusifotografuoti už autobuso vairo


        Ir bendro vaizdo nuotraukos




        Paskutinis taisė ssnaiperis; 2018.05.08, 00:05.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Labai jau patrauklūs tie naujieji Soliariai. Gal net verta pasidžiaugti dėl to, kad Vilnius ankščiau neatnaujino savo autobusų parko, nes kaip suprantu naujas Solarių dizainas ne taip jau ir seniai pasirodė. Ko dabar labiausiai tikiuosi, tai kad naujieji troleibusai taip pat bus naujo dizaino.

          Comment


            Bus senesnio dizaino.

            Comment


              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
              <...> nes kaip suprantu naujas Solarių dizainas ne taip jau ir seniai pasirodė<...>
              Jeigu neklystu, pirmi Solaris egzemplioriai su naujo dizaino kėbulu pasirodė 2014-2015 metais

              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Su kokiais varikliais komplektuoti naujieji solariai? Ir nepastebėjau kabinos nuotraukose įrengto tachografo (klystu?).

                Comment


                  Paskutinė B841 Karosa šiandien, savo paskutinę darbo dieną.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Kol Kaimelio žiedas užkimštas.



                    Abrikosai mus išgelbės. ~

                    Comment


                      Aha, įdomiose vietose stovi, šiandien dar 481 stovėjo A. Jonyno stotelės (link Liudo Giros) tam pusžiedyje .

                      Comment


                        O kokios bėdos su kaimelio žiedu?

                        Comment


                          Nes ten šiom dienom sustatyta Černobylio filmavimui skirta technika, palapinės.

                          Comment


                            Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                            10 šiandien svečiuojasi ilgas 3011
                            Gal kas fotkinsit, tai atsekti - 15:00 reisas Kaimelio st. link Markučių.
                            Prašom, Ateities g. prieš pat galinę stotelę:

                            Click image for larger version

Name:	DSC_0981.JPG
Views:	223
Size:	256,9 kB
ID:	1642403
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Tik detalė
                              Attached Files

                              Comment


                                Klausimas, ar su apipaišytomis faromis galės važinėti? Ar tik nebus vakarykštė diena linijoje paskutinė ir stos anksčiau TA pabaigos, kaip buvo ir su 139-a Karosa?
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Skelbiama, kad apipaišytas jau niekur nebevažiuos mieste.

                                  Comment


                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    Skelbiama, kad apipaišytas jau niekur nebevažiuos mieste.
                                    Keista, pagal madeinVilnius.lt buvo parašyta, jog dar važinės. Tai eilinis žiniasklaidos gandras?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                      Keista, pagal madeinVilnius.lt buvo parašyta, jog dar važinės. Tai eilinis žiniasklaidos gandras?
                                      Sorry, informacija tikrai skirtinga buvo visur. vilnius.lt vis gi rašo, kad važinės dar ~mėnesį laiko, tarsi pasirodymui paskutiniam: http://www.vilnius.lt/index.php?2475107082

                                      Tad greičiausiai bus apvalytos tos pagrindinės vietos.

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą

                                        Prašom, Ateities g. prieš pat galinę stotelę:
                                        Echem, vėl pacituokime SP, "juk neapsisuks Šventaragio g."

                                        Comment


                                          Parašė liootas Rodyti pranešimą

                                          Echem, vėl pacituokime SP, "juk neapsisuks Šventaragio g."
                                          O ne dėl per sunkaus transporto neleidžia ilgų autobusų?
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X