Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Knope Rodyti pranešimą

    Akivaizdu, kad plauna nekasdien. Jei ankstyvą autobusas tirštai purvinas, reiškia, kad niekas jo neplovė po darbų. Pastebėjau, kad tie raudonieji dažnai iki pusės būna nešvarūs. Ar jie iš tiesų neturi normalios aikštelės?
    Priklausomai nuo temperatūros būna plaunami autobusai. Konkrečiau apie visą plovimą gali pakomentuoti kolega Mettal
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Keli VVT ir Transrevio autobusai..
      MAN A21 Lion's City № 940.



      Mercedes-Benz O405 № 622.



      MAN A21 Lion's City № 945.



      Mercedes-Benz O405ND № 502.



      Ir 2 Transrevio Isuzu Citibus № V7037 ir V7048.




      Comment


        Fotoreportažas apie nuo šio pirmadienio bandomą Scania Citywide LF CNG autobusą, jau važinėjusį Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje.

        Išorė:










        Pirmosios durys atsidaro į vidų, antrosios ir trečiosios – į išorę.

        Vidus:






        Švieslentė – stotelių nerodė, o pranešamos jos buvo gan tyliai (net ir padidinus sistemos garsą iki maksimumo):


        Talpa ir keli lipdukai (kokį kurą pilti per angą antroje nuotraukoje, taip ir nesupratau ):






        Planuojama, kad Vilniuje važinės daugmaž mėnėsį. Kiek pavažiavau, paliko gan neblogą įspūdį

        Comment


          Atrodo irgi neblogai. Dizainas tikrai geresnis už soliarių.

          Comment


            Parašė aRa Rodyti pranešimą

            Talpa ir keli lipdukai (kokį kurą pilti per angą antroje nuotraukoje, taip ir nesupratau )
            Autobusas varomas suslėgtomis gamtinėmis dujomis. Net nežinau, ar žodis pilti čia tinkamas, nes dujos nėra suskystintos. Teisingiau būtų sakyti pildyti.
            O scania manęs jau senai nežavi. Dizainas nėra eksploatacinis rodiklis.

            Comment


              Scania Citywide LF CNG 604, Vilnius
              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

              Comment


                Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą

                Autobusas varomas suslėgtomis gamtinėmis dujomis. Net nežinau, ar žodis pilti čia tinkamas, nes dujos nėra suskystintos. Teisingiau būtų sakyti pildyti.
                O scania manęs jau senai nežavi. Dizainas nėra eksploatacinis rodiklis.
                Jeigu ne paslaptis, kas pagal eksploatacines savybes žavi?

                Comment


                  Dviejų Transrevio Isuzu prasilenkimas - V7021 su V7008 prie Aušros vartų šeštadienį.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Šiek tiek lapkričio - gruodžio mėnesio Isuzu fotografijų:

                    V7041, Bajorų kalvos. Pirmoji darbo diena autobusui bei pirmoji diena pakeistam 26-am maršrutui - į Didžiuosius Gulbinus, su nežymiais pakeitimais - važiavimu per Didžiąją Riešę.


                    V7048, Bajorų kalvos. Pirmoji darbo diena autobusui. Dėl per mažo posūkio iš Chemijos instituto stotelės link Bajorų, pastarasis į žiedą įvažiavo prieš eismą. Keista, kad neatskiriama stotelė 57-am maršrutui link Bajorų.


                    V7049, Vilkpėdės žiedas. Į linijas išvažiavęs lapkričio 24.


                    V7047, Kaimelio žiedas.


                    Ir vienas iš keturių šviežių pastiprinamųjų pajėgų - V7054, Žvėryno žiedas. Pagal autobuso "švarą" galima spręsti, jog jis dirba ne pirmą dieną (?)


                    3035, Karoliniškės (st. Pasakų parkas). Tikėtina, jog pastoviai ir dirba 68-am maršrute piko metu.
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Labai blogai, kai vieni naujausių autobusų (aišku, neskaitant 2013-2014 m. gautų dujinių) statomi į pertraukiamus grafikus, o savaitgaliais - greičiausiai stovi parke.
                      Paskutinis taisė Vilnietizz; 2017.12.16, 11:55.
                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                      Comment


                        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                        Labai blogai, kai vieni naujausių autobusų (aišku, neskaitant 2013-2014 m. gautų dujinių) statomi į pertraukiamus grafikus, o savaitgaliais - greičiausiai stovi parke.
                        Nepasakyčiau, kad 3035 stovi parke savaitgaliais. Porą savaitgalių teko matyti dirbantį 19-am vienpamaininiu grafiku. Kaip su kitais, informacijos, deja, neturiu.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          MAN A23 Lion's City GL NG313 4019, Vilnius
                          Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2017.12.19, 15:16.
                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                          Comment


                            Kiek man žinoma, tai jau ketvirtas perdažytas šio modelio Man'as (iš ilgųjų)
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Labai įdomus sprendimas perdažyti dar pakankamai šviežius autobusus iš raudonos į raudoną, kai mieste dar nemažai apskritai neperdažytų margučių

                              Comment


                                O kam perdažyti, jei dar danga gera? Tegul ir ne "firminės" spalvos. Tuo tarpu šitie MANai nublukę, kai kurie ir pradėję jau rūdyti. Tuo tarpu daug senų autobusų bus nurašoma per artimiausius metus ar du, todėl jų dažyti nėra prasmės.

                                Comment


                                  Stogui dažų neužteko?

                                  Comment


                                    190 34
                                    Attached Files
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                      Stogui dažų neužteko?
                                      Kiek žinau, vvt pastaruoju metu viršutinės dalies virš langų ir stogo nedažo - tik šoną iki langų. Bent senesniems priekį ir galą visą (iki viršaus) dažo
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Kiek man žinoma, tai jau ketvirtas perdažytas šio modelio Man'as (iš ilgųjų)
                                        O įdomu, kaip dažo? Turi visą mašiną išrinkt?

                                        Comment


                                          Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                                          190 34
                                          Pagal keleivių skaičių tai matosi, kad tokio midibusiuko pilnai užtenka. Blogi laikai atėjo 34 ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X