Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Transrevio "parkas".





    Grigiškių troleibusas.

    Comment


      Šios savaitės ankstyvasis (pagal lentelę - tikslusis) desertas - Isuzu autobusai 13-ame ir 61-ame maršrute. Oficiali darbo pradžia penktadienį (su grafiko pakeitimu). O kol kas šiomis dienomis (pirmadienį - ketvirtadienį) Isuzu dirba grafikais, pritaikytais mikroautobusui.

      V7014, Žemasis Pavilnys


      Toliau nuotraukos iš skirtingų vietų Liepkalnio gatvėje:
      V7037 pirmadienį


      trečiadienį


      V7035




      V7040 pirmąją darbo dieną




      Tęsinys bus
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        pagaliau nebe mikruškės, o normalus transportas

        Comment


          Parašė statyba Rodyti pranešimą
          pagaliau nebe mikruškės, o normalus transportas
          Normalus transportas DDDDDD
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Taip, normalus transportas. Žemasis Pavilnys ir Kuprioniškės turėjo apgailėtiniausią iš apgailėtinų transportą.

            Comment


              Parašė statyba Rodyti pranešimą
              pagaliau nebe mikruškės, o normalus transportas
              O pagal ką transportas skirstomas į normalų ir nenormalų ? Nes jei pagal talpą, tai juk ir šitie Isuzu nėra 12m

              Comment


                Parašė 10.000 Rodyti pranešimą

                O pagal ką transportas skirstomas į normalų ir nenormalų ? Nes jei pagal talpą, tai juk ir šitie Isuzu nėra 12m
                Bent jau išvaizdos prasme, supuvę mikriukai su rankinėmis durimis ir šiaipsau priklijuota daltonine vaivorykšte neprimena normalaus transporto.
                http://fotobus.msk.ru/photo/1746250/?vid=188558

                Comment


                  Parašė Anjani Rodyti pranešimą
                  Taip, normalus transportas. Žemasis Pavilnys ir Kuprioniškės turėjo apgailėtiniausią iš apgailėtinų transportą.
                  Sakyčiau Vinciūniškių, Panerių, Grigiškių bei Ungurių gatvės gyventojai irgi gan prastą transportą turėjo. Tiesa, Paneriams, Grigiškėms ir Ungurių gatvei buvo tekę mikroautobusai su automatinėmis durimis.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                    Transrevio "parkas".




                    gera aikstele, net dangos nera. O idomu kas kiek laiko plauna VT is isores Vilniuje?

                    Comment


                      Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

                      gera aikstele, net dangos nera. O idomu kas kiek laiko plauna VT is isores Vilniuje?
                      Kiek turiu informacijos, turi plauti kasdien.
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                        Kiek turiu informacijos, turi plauti kasdien.
                        tai kokio našumo plovykla? per kiek laiko nuplaunamas vienas autobusas?
                        Jei kalba eitų apie Kauną tai su įvažiavimo nuplovimu ir išvažiavimu užtrunka apie 10 minučių kol nuplaunamas vienas autobusas.

                        Comment


                          Nemažoje dalyje Vilniaus maršrutų pastaruoju metu įvyko virsmas. Iki šiol važinėjusias transporto priemones – vienur mažesnes (mikroautobusus), kitur didesnes (standartinius autobusus) pakeitė vienodos – nauji "Transrevio" (ar teisingiau būtų sakyti bendro su latvių B-Bus konsorciumo) Isuzu Citibus midiautobusai, apipavidalinti "in new Vilnius style"
                          Dėl kokybės iš anksto atsiprašau, bet kai kur norėjosi informatyvumo, o kai kur ir "meno" Pradedu nuo Vilniaus pietų, vakarų ir rytų. Šiaurė bus kitame pranešime.

                          13 maršrutas – iki šiol dirbo "Transporto centro" (buvę to paties "Transrevio") mikroautobusai ir didelis VVT autobusas (pikiniu grafiku):







                          61 maršrutas – iki šiol dirbo "Transporto centro" mikroautobusai:





                          51 maršrutas – iki šiol dirbo dideji VVT autobusai:





                          14 maršrutas – iki šiol dirbo dideji VVT autobusai:




                          Comment


                            "Šiauriniai" maršrutai.

                            65 maršrutas – iki šiol dirbo (dažniausiai) po vieną VVT mikroautobusą ir didįjį autobusą:




                            Taip, čia tikrai du 65 Naujanerių žiede. Beje, 65 maršruto "nuliniai" reisai iš parko ir atgal į jį dabar (teoriškai) trunka be kelių minučių valandą...


                            26 ir 57 maršrutai – iki šiol dirbo VVT mikroautobusai:

                            26 + 57:

                            57 + 2 x 26:


                            Ir 26 maršruto naujovė – vėl važiuojantis viešasis transportas iki "Didžiųjų Gulbinų" stotelės:

                            Keleivių (moksleivių) buvo. Tačiau visiems jiems toliau iki tikrosios Didžiųjų Gulbinų gyvenvietės dar apie kilometrą teko kulniuoti pėsčiomis...

                            Ir pabaigai – neužfiksuotas virsmas, bet didysis VVT autobusas 1 maršrute vieną iš paskutiniųjų darbo dienų:

                            Comment


                              Kiek šitų Isuzu Citibus yra balti, 4 ar 5 ir kaip čia įvyko, kad jau žinant naują dažymo schemą atvažiavo toks kieks baltų?
                              Aviate, navigate, communicate

                              Comment


                                Na, žinomi tik 2, 7002 ir 7006.

                                Comment


                                  981, Perkūnkiemio gatvė.
                                  Apytiksliai 15 metų Perkūnkiemio gyventojai laukė viešojo transporto šiame mikrorajone. Autobusų užpildymas parodo, jog pratęsimas pasiteisino su kaupu
                                  Paskutinis taisė ssnaiperis; 2017.11.29, 18:11.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Lapkričio 14-16 dienomis dėl Antavilių žiedo "remonto" 17-o maršruto autobusai apsisukinėjo sankryžoje prie Miškonių gyvenvietės.
                                    Nuotraukoje - 781 besiruošiantis apsisukimui sankryžoje prie Miškonių gyvenvietės paskutinę Antavilių žiedo remonto dieną (lapkričio 16 dieną).
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                      Kiek turiu informacijos, turi plauti kasdien.
                                      Akivaizdu, kad plauna nekasdien. Jei ankstyvą autobusas tirštai purvinas, reiškia, kad niekas jo neplovė po darbų. Pastebėjau, kad tie raudonieji dažnai iki pusės būna nešvarūs. Ar jie iš tiesų neturi normalios aikštelės?

                                      Comment


                                        Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                                        Transrevio "parkas".





                                        Grigiškių troleibusas.

                                        O čia rimtai pas juos tokia aikštelė?

                                        Comment


                                          Parašė Knope Rodyti pranešimą

                                          O čia rimtai pas juos tokia aikštelė?
                                          Ten Žemieji Paneriai,Vaduvos stotelė. Nuotraukoje pertraukiamais grafikais dirbę Isuzu atstovos metu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X