Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    Šitas dar geras, čia tik 454 toks išskirtinis.
    Kodėl jūs vadinat „supuvusių kibirų“ serija? Ar tik dėl to, jog jis senas ?. Ar yra kita priežastis? Jei tik dėl senumo, tai dar Karosas gali priskirti šitai serijai.... SU 454 teko neseniai važiuot, tai lyg ir puse velnio važiuoja.

    Comment


      454 labai pastebimai aprūdijęs, ne viskas tvarkoje su varikliu ir oro sistema. Ko gero tai bus buvusio(-ių) „savininko(-ų)“ palikimas. Dėl Karosų nesiginčysiu - be kapitalinio remonto šitiek metų išdirbusios dauguma atrodo nelinksmai (o mes dar nematėm, kas darosi „viduje“).
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
        454 labai pastebimai aprūdijęs, ne viskas tvarkoje su varikliu ir oro sistema. Ko gero tai bus buvusio(-ių) „savininko(-ų)“ palikimas. Dėl Karosų nesiginčysiu - be kapitalinio remonto šitiek metų išdirbusios dauguma atrodo nelinksmai (o mes dar nematėm, kas darosi „viduje“).
        Jis ką, technikinę už pinigus pereina? Beje, 912 salone jaučiasi pakankamai jautrus dujų kvapas (priekyje). P.S. Būtų įdomu pamatyt tą „vidų“.

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          454 labai pastebimai aprūdijęs, ne viskas tvarkoje su varikliu ir oro sistema. Ko gero tai bus buvusio(-ių) „savininko(-ų)“ palikimas. Dėl Karosų nesiginčysiu - be kapitalinio remonto šitiek metų išdirbusios dauguma atrodo nelinksmai (o mes dar nematėm, kas darosi „viduje“).
          Pas 455, jei neklystu, variklis keistas, ar man atrodo?
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Ikelsiu nuotraukas kurios dar forume nebuvo publikuotos.

            Volvo 7700, numeris 799, Justiniškės, st. Žiedas, 43 maršrutas.





            Volvo 7700, numeris 757, Grigaičiai, st. Grigaičių žiedas, 14/74 maršrutas.



            Mercedes Benz O520 Cito, numeris 29, Alberto Goštauto gatvė, 21 maršrutas.



            Mercedes-Benz O405N2Ü CNG, numeris 892, 4 maršrutas.



            Volvo 7700, numeris 713, tarandė, st. Raudonbalė, 52A maršrutas.



            Volvo 7700, numeris 715, Antakalnis, st. Antakalnio žiedas, 39 maršrutas.



            Säffle 5000, numeris 833, Kirtimai, Meistrų st. 1A maršrutas.





            Mercedes Benz O530 Citaro, numeris 157, Pylimo gatvė, st. Vingriai, Kontrolės reidas.



            ...

            Comment


              ...

              UAB "Centvalis" firmos autobusas Neoplna, ligtais turi kelias firmas šitas autobusas. Valst. nr. DEJ 200. Justiniškės, st. Žiedas.





              Salonas.



              Pašilaičiai, st. Pašilaičiai.



              Neoplan N4021/3, numeris 275, Šiaurės Miestelis, Povilo Lukšio st. 7 maršrutas.





              Mercedes Benz O405G, numeris 522, 7 maršrutas.



              Volvo 7700A, numeris 748, Lukiškės, Kražių st. 56 maršrutas.



              Volvo 7700, numeris 787, Stotis, Šv. Stepono gatvė, 3/54 maršrutas.



              MAN A23 NG313 CNG, numeris 883, fabijoniškės, st. Fabijoniškių žiedas, 53 maršrutas.



              ...

              Comment


                ...

                Mercedes Benz O405G, numeris 474, Salininkai, st. Salininkų žiedas, 19 maršrutas.





                Šv. Stepono gatvėje.



                Mercedes-Benz O405N2, numeris 502, Studentų miestelis, 30 maršrutas.



                Mercedes Benz O405G, numeris 518, 45 maršrutas.



                Mercedes Benz O405G, numeris 481, Stotis, Seinų gatvė, 54 maršrutas.



                Gan sunkiai sugaunamas Säffle 5000, numeris 800, Santariškės, st. Vaikų Ligoninė, 48 maršrutas.



                Volvo 7700A, numeris 744, 55A maršrutas.



                Mercedes-Benz O405N2, numeris 501, Justiniškės, st. Žiedas, 43 maršrutas.









                Tai tiek nuotraukų.

                Comment


                  Volvo 7700A #772. 47 maršrutas
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    #651 2012.07.29 (Vilniaus gatvė)

                    Comment


                      Kaip minėjo Mettal, neoficialiais duomenimis avarijos kaltininkas Saffle 5000 #836. Jam užsikirto akseleratoriaus pedalas. Avarija įvyko stotyje, kažkur 14:50. Nuotraukos iš įvykio vietos

                      Volvo 7700 #799. 23 maršrutas


                      Dujokas Saffle 5000 #836. 54/3 maršrutai.


                      Volvo galas


                      Dujoko priekis


                      Volvo galas iš arčiau


                      Beje, kažkoks paauglys su telefonu dujoko priekį fotografavo
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Tą pačią dieną:
                        Mercedes benz 0520 Cito #029.

                        "Centvalio" Man SL202


                        Man NG262 #599
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          2012–08–04 d. 17:06 val., St. Naujaneriai Retas svečias 146 maršrute poilsio dienomis vasaros metu
                          Setra S215RL Valentinos Perepečo IĮ






                          2012–08–04 d. Mercedes-Benz Castrosúa CS40 542 36 St. Naujaneriai ir Setra S215RL Valentinos Perepečo IĮ


                          Dažniausiai 146 maršrutu dirba šis mikroautobusas darbo dienomis nuo pietų ir savaitgaliais
                          Mercedes-Benz Sprinter 412D

                          O darbo dienomis ryte dirba sidabrinis Mercedes Benz mikroautobusas (19 vietų) jį Žalgirio St., galima pagauti apie 6:20 val., ryte. Gale ant jo parašyta mikroautobusų nuoma ir telefono numeris.
                          Panašus į rytinį dirbantį mikroautobusą
                          Iš kitos pusės
                          Panašiausias į rytinį mikroautobusą.

                          O poilsio dienomis 146 maršrutu vasaros metu dirbdavo šis autobusas MAN SL202, paskutinį kartą 146 maršruto dirbo pernai rugpjūtį. Šiemet jau nemačiau, kad jis dirbtų 146 maršrute.

                          Apie 2007-2009 m., 146 (92) maršrute dirbo šis gražuolis Setra S215R poilsio dienomis vasaros metu.

                          2012–08–04 d. Mercedes-Benz O405G 474 36 St. Naujaneriai




                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                          Comment


                            Tinkamesnės temos neradau.Jei čia netinka,tegul moderatoriai perkelia.
                            Gal kas turi nuotraukų
                            1.Man EM192 642
                            2.MB O305 versijos autobusus Vilniuje
                            3.Volvo-Repstad ir Scania's
                            Butu įdomų dar sužinoti kokie dar modeliai apart Įkarusų.

                            Comment


                              Fotobuse tikrai nemažai foto yra visų tavo minėtų modelių autobusų: http://fotobus.msk.ru/show.php?did=1072&s=1
                              Dar dėl 642 galiu pasiūlyti savo fotogaleriją: http://ltautobusai.mylivepage.com/tags/642
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Fotobuse tikrai nemažai foto yra visų tavo minėtų modelių autobusų: http://fotobus.msk.ru/show.php?did=1072&s=1
                                Dar dėl 642 galiu pasiūlyti savo fotogaleriją: http://ltautobusai.mylivepage.com/tags/642
                                tavo fotogalerijos nuoroda neveikia. Štai ką joje rašo:
                                Website blocked by Trend Micro Internet Security
                                Opening this website may put your security at risk
                                The website you wanted to see might transmit malicious software to your computer, or has done that before to someone else. It may also show signs of involvement in online scams or fraud.
                                Address: http://ltautobusai.mylivepage.com/tags/642
                                Rating: Dangerous
                                What you can do:
                                Try visiting another site to find the information you want.
                                Notify Trend Micro to review this page if you consider it safe.
                                If you still want to see this blocked page:
                                Open the Trend Micro Internet Security console.
                                Click Internet & Email Controls.
                                Click the Settings... button under Protection Against Web Threats.
                                Click the Approved websites link in the next window that opens.
                                Copy and paste the address of the blocked website into the list.
                                Tavo fotogalerijos nuoroda yra užblokuota ir ją jau kiti pakliūti negali.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                  Tavo fotogalerijos nuoroda yra užblokuota ir ją jau kiti pakliūti negali.
                                  Aš galiu...

                                  Comment


                                    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                    Aš galiu...
                                    Negali būti, juk aiškiai parašyta, kad svetainė užblokuota, dėl kenkėjiškumo.
                                    čia tiems, kas nesupranta anglų kalbos
                                    Tinklapį užblokuotas Trend Micro Internet Security "
                                    Atidarydama šią svetainę, gali pateikti savo saugumo pavojus
                                    Svetainė, kurią norėjo pamatyti gali perduoti kenkėjišką programinę įrangą į kompiuterį, arba padarė, kad prieš kam nors kitam. Ji taip pat gali parodyti dalyvavimo interneto sukčiavimo arba sukčiavimo požymių.
                                    Adresas: http://ltautobusai.mylivepage.com/tags/642
                                    Reitingas: Pavojinga
                                    Ką jūs galite padaryti:
                                    Pabandykite aplankyti kitą svetainę surasti norimą informaciją.
                                    Praneškite Trend Micro peržiūrėti šį puslapį, jei manote, kad saugu.
                                    Jei vis dar norite pamatyti šį užblokuotą puslapį:
                                    Atidarykite Trend Micro Internet Security konsolę.
                                    Spustelėkite Interneto & Parašyk kontrolėje.
                                    Spustelėkite Parametrai ... Mygtukas pagal apsaugą nuo interneto grėsmių.
                                    Spustelėkite Patvirtintos svetainę nuorodą kitame lange, kuris atsidaro.
                                    Nukopijuokite ir įklijuokite užblokuoti svetainę į sąrašą adresą.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Pas mane irgi atsidaro.

                                      Comment


                                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                        Negali būti, juk aiškiai parašyta, kad svetainė užblokuota, dėl kenkėjiškumo.
                                        čia tiems, kas nesupranta anglų kalbos
                                        Visų pirma, tai pačiam (jei jau suprantate anglų kalbą) vertėtu pasiskaityti kas ten rašoma ir tik tada komentuoti forume. Tiesiog paties naudojama programa "Trend Micro Internet Security" blokuoja priėjimą prie šios svetainės. Kitiems (kurie nenaudoja tos Internet Security programos) galerija veikia kuo puikiausiai.

                                        Comment


                                          Pas mane kuo puikiausiai ta svetainė atsidaro
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X