Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Jis ir važinės su tuo įtaisytu gale generatoriumi?
    Ne, nevažinėja. Čia užsakomajame reise buvo taip generatorius uždėtas
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
      Jis ir važinės su tuo įtaisytu gale generatoriumi?
      Ne, čia tik dėl to, kad užsakomajame autobusai numatyti papildomi elektriniai įrenginiai (muzikos centras ir t.t.), ir kad, nebūtų apkrautas esantis generatorius, statomas papildomas
      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

      Comment


        Volvo 7700 #740.


        Man NG313 CNG #887.


        Volvo 7700 #710.


        Volvo 7700 #790.


        Mercedes benz 0405G #473.


        Man NG313 CNG #884.


        Kolegitos buvęs dujokas Mercedes benz 0405N2U, valst.nr. ERU997
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Tradiciškai, lapkričio 1 d. į Karveliškių kapines nuvažiuoti gan sudėtinga dėl didelių transporto spūsčių ir dėl jų visiškai išsidarkančio 63 autobusų maršruto tvarkaraščio. Įprastai, 63 važiuoja 14 autobusų (teoriškai - 4-5 min. intervalu).
          Šiemet tai ypač keblu, lyginant su pernai metais. Apie 12:00 val. visose 3 stotelėse Pilaitėje, kur važiuoja 63, būriavosi po 10-20 žmonių, mat dėl nereguliaraus 63-o eismo į autobusus įlipti buvo jau neįmanoma. 12:07 pro Pilaitę pravažiavo 2 63-o maršruto autobusai vienas paskui kitą, po kurių sekė 35 minučių štilis. Tada pravažiavo vienas sausakimšas 63 ir vėl 15-20 min. nieko nebuvo. Galų gale per 5 min. poromis po 2 pravažiavo 8 autobusai į centrą, iš kurių pirmi 7 buvo sausakimši, o 1 paskutinis - apytuštis. Dar už minutės pravažiavo beveik tuščias dar vienas.
          Pirmoji pora Pilaitės pr., ties stotele Pilaitė:



          Kitų autobusų foto nekelsiu - manau tikrai atsiras tokių, kurie turės įdomesnių ir kokybiškesnių.

          Na ir desertas - tiek žmonių susikaupė Sietyno st. link Karveliškių, kol Žvėryne neapsisuko tas devynetas ir juos visus susėmė (ir tai, 3 pirmieji jau buvo sausakimši nuo Žvėryno ir Narbuto stotelių):

          Paskutinis taisė Mettal; 2012.11.03, 13:16.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            /\ Gal mano komentaras nebus grynai pagal temą, tačiau... Vis pagalvoju, kaip gerai kad šįmet rudenį vėl nevažiavau į Karveliškių kapines. Tarsi nuojauta kažkokia. Ir kaskart ten važiuodamas matai, kad 1/2 visų keleivių sudaro akivaizdžiai pensininkai, dar nemažą dalį sudaro vaikai. Klausimas — ar būtina į kapines važiuoti būtent lapkričio 1d.? Aš suprantu dirbančiuosius, jie gauna laisvadienį būtent tam reikalui, ir stengiasi jį išnaudoti. Tačiau kas nutiks, jeigu bobutė sutvarkys savo vyro ar kito mirusio giminaičio kapą 2-3 dienomis anksčiau ar vėliau? Vaikams irgi visa savaitė rudens atostogų. Ar čia bandos instinktas suveikia — važiuoju būtinai šiandien, nes visi važiuoja?
            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
              /\ Gal mano komentaras nebus grynai pagal temą, tačiau... Vis pagalvoju, kaip gerai kad šįmet rudenį vėl nevažiavau į Karveliškių kapines. Tarsi nuojauta kažkokia. Ir kaskart ten važiuodamas matai, kad 1/2 visų keleivių sudaro akivaizdžiai pensininkai, dar nemažą dalį sudaro vaikai. Klausimas — ar būtina į kapines važiuoti būtent lapkričio 1d.? Aš suprantu dirbančiuosius, jie gauna laisvadienį būtent tam reikalui, ir stengiasi jį išnaudoti. Tačiau kas nutiks, jeigu bobutė sutvarkys savo vyro ar kito mirusio giminaičio kapą 2-3 dienomis anksčiau ar vėliau? Vaikams irgi visa savaitė rudens atostogų. Ar čia bandos instinktas suveikia — važiuoju būtinai šiandien, nes visi važiuoja?
              Truputėlį išsiplėsiu: kadangi šiais metais savaitę prieš lapkričio pirmąją buvo bjaurūs orai, tai vargu kas norėjo važiuot kapų tvarkyt. Kadangi ketvirtadienį (lapkričio pirmąją) buvo gražus oras, tai visi ir puolė važiuot artimųjų kapų tvarkyt Man rodos pakankamai aišku, kodėl šiemet toks keleivių srautas buvo
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Lapkričio 1d ant kapų uždegamos žvakės ir padedamos gėlės ir niekas kapų tą dieną netvarko yra marios laiko kapų tvarkymui iki tos dienos.

                Comment


                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  /\ Gal mano komentaras nebus grynai pagal temą, tačiau... Vis pagalvoju, kaip gerai kad šįmet rudenį vėl nevažiavau į Karveliškių kapines. Tarsi nuojauta kažkokia. Ir kaskart ten važiuodamas matai, kad 1/2 visų keleivių sudaro akivaizdžiai pensininkai, dar nemažą dalį sudaro vaikai. Klausimas — ar būtina į kapines važiuoti būtent lapkričio 1d.? Aš suprantu dirbančiuosius, jie gauna laisvadienį būtent tam reikalui, ir stengiasi jį išnaudoti. Tačiau kas nutiks, jeigu bobutė sutvarkys savo vyro ar kito mirusio giminaičio kapą 2-3 dienomis anksčiau ar vėliau? Vaikams irgi visa savaitė rudens atostogų. Ar čia bandos instinktas suveikia — važiuoju būtinai šiandien, nes visi važiuoja?
                  Jeigu valdžia neatimtų iš žmonių trumpų atostogų galimybės, gal ir daugiau žmonių važiuotų į kapines ne lapkričio 1-ąją, o kitomis dienomis. Pagal senąją tvarką, lapkričio 2-oji irgi būtų paskelbta poilsio diena (t.y. turėtume 4 poilsio dienas iš eilės, už kurias atidirbume kitos savaitės šeštadienį). Bet valstybė dėl nepaaiškinamų priežasčių panaikino šią palankią žmonės tvarką ir dabar vietoje kelių ilgųjų savaitgalių per metus pasitaiko tik koks vienas laisvadienis, per kurį net normaliai nuo darbų nepailsėsi, nekalbant jau apie kažko nuveikimą.
                  Dėl to visi ir važiuoja lapkričio 1-ąją...
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                    Jeigu valdžia neatimtų iš žmonių trumpų atostogų galimybės, gal ir daugiau žmonių važiuotų į kapines ne lapkričio 1-ąją, o kitomis dienomis. Pagal senąją tvarką, lapkričio 2-oji irgi būtų paskelbta poilsio diena (t.y. turėtume 4 poilsio dienas iš eilės, už kurias atidirbume kitos savaitės šeštadienį). Bet valstybė dėl nepaaiškinamų priežasčių panaikino šią palankią žmonės tvarką ir dabar vietoje kelių ilgųjų savaitgalių per metus pasitaiko tik koks vienas laisvadienis, per kurį net normaliai nuo darbų nepailsėsi, nekalbant jau apie kažko nuveikimą.
                    Dėl to visi ir važiuoja lapkričio 1-ąją...
                    Kalba ėjo ne apie dirbančius žmones, o apie pensininkus.
                    دائما الليتوانيه

                    Comment


                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                      Jeigu valdžia neatimtų iš žmonių trumpų atostogų galimybės, gal ir daugiau žmonių važiuotų į kapines ne lapkričio 1-ąją, o kitomis dienomis. Pagal senąją tvarką, lapkričio 2-oji irgi būtų paskelbta poilsio diena (t.y. turėtume 4 poilsio dienas iš eilės, už kurias atidirbume kitos savaitės šeštadienį). Bet valstybė dėl nepaaiškinamų priežasčių panaikino šią palankią žmonės tvarką ir dabar vietoje kelių ilgųjų savaitgalių per metus pasitaiko tik koks vienas laisvadienis, per kurį net normaliai nuo darbų nepailsėsi, nekalbant jau apie kažko nuveikimą.
                      Dėl to visi ir važiuoja lapkričio 1-ąją...
                      Jau tik nereikia čia demagogijos - kas vieniems patogu, kitiems nėra patogu. Aš asmeniškai tų atidirbinėjimų dėl pseudolaisvadienio tikrai nemėgstu ir tokios nuomonės daugelis išsilavinusių, biuruose savu rimtu dirbančių žmonių. Sunkiai dirbantys aišku nori daugiau laisvų dienų, bet valstybei 1 laisva diena kainuoja labai daug. Apskritai, Lietuvoje laisvų dienų pagal ES vidurkį, yra daugiau nei reikia. Mes, kaip besivystančios ekonomikos šalis, dirbame dar per mažai. Kodėl pavargę vaikštome? Nes daugelis nemoka planuoti savo laiko... Taip kad neigiu tavo minimą problemą
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                        Jau tik nereikia čia demagogijos - kas vieniems patogu, kitiems nėra patogu. Aš asmeniškai tų atidirbinėjimų dėl pseudolaisvadienio tikrai nemėgstu ir tokios nuomonės daugelis išsilavinusių, biuruose savu rimtu dirbančių žmonių. Sunkiai dirbantys aišku nori daugiau laisvų dienų, bet valstybei 1 laisva diena kainuoja labai daug.
                        Nemažai įmonių savo iniciatyva perkėlė darbo dieną. Tai nėra uždrausta šiaip jau. Barclays, man rodos, ir lapkričio 1 d. dirbo.

                        Comment


                          Kelios senesnės nuotraukos:

                          Saffle 2000 #828


                          Ford Transit mikrobas, valst.nr VVT 822. Už vairo - moteris


                          Pirmasis padažytas Mercedes benz 0530 Citaro #157.


                          Volvo 7700 #728.


                          Mercedes benz 0405GN #511. Link Salininkų žiedo


                          Link Melioratorių st.


                          Man NG313 CNG #877. Nepradėjęs antros pamainos 19 maršrute ėmė ir sugedo


                          Ir gražiausiai atrodantis Mercedes benz 0405GN #056 po dažymo
                          Paskutinis taisė ssnaiperis; 2012.11.24, 12:11.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Naujasis 9-as maršrutas. Agrastų st.





                            Comment


                              VILNIAUS TOKS

                              Comment


                                MAN NG262 #598, Skaidiškės. 2012-12-02

                                Comment


                                  Keletas senesnės mikrobų nuotraukos:
                                  Mercedes-Benz Sprinter 311CDI valst.nr FOS 193. Salininkai, Vaikų gatvė


                                  Mercedes-Benz Sprinter 313CDI, valst. nr. FAJ 959. Lentvaris, Klevų alėja


                                  Toliau Salininkuose stovintys mikroautobusai:
                                  Vilsicaras (MB Sprinter 311CDI), valst.nr BDJ 773


                                  Vilsicaras (MB Sprinter 311CDI), valst.nr BER 977




                                  Vilsicaras (MB Sprinter 311CDI), valst.nr BGH 076


                                  Volvo 7700A #772.


                                  Šiandien:
                                  Kaip minėjau temoje Vilniaus VT eismo stebėjimas, nuo vakar 12, 16, 19 ir 42 maršrutuose savaitgaliais žiemos metu dirbs trumpi autobusai.
                                  Du iš trijų šios dienos autobusų 19 maršrute - Mercedes benz 0405 #652


                                  Ir Saffle 2000 #825.


                                  Fiat Ducato Maxi #919. Vienas iš dviejų paskutinių Fiat'ų, turintis senąjį autobusų parko logotipą


                                  Ir privatinis Mercedes benz 0405N, valst.nr. FGE 976
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Mikrobai priklauso Transreviui, Vilsicaras, juos tik perdare.

                                    Comment


                                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                      Mikrobai priklauso Transreviui, Vilsicaras, juos tik perdare.
                                      Aš čia šiaip pagal fotobuso duomenis rašiau
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Šiandien be labai intensyvių rytinių kamščių, turime ir nevisai įprastą vaizdą 22 ir 48 maršrutuose. Paprastai šiais maršrutais ilgi autobusai nevažiuoja.

                                        Mercedes-Benz O405GN2 CNG nr. 922, 22 maršrutas (pertraukiamas), suka iš galinės Kražių st. į J. Tumo-Vaižganto gatvę.



                                        Karosa B741 nr. 141, 48 maršrutas (pamaininis), Laisvės prospektas (J. Batrušaičio st.)

                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Matomai šie du autobusai į rezervą buvo išsiųsti Šiandien 19 maršrute žemagrindžio grafiku iš rezervo (8:06 iš Stoties) išvažiavo Karosa B741 #444. Tai nejaugi jau prasidėjo tas "juodasis laikas", kai autobusų trūkumas leisti kažką į maršrutus?
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X