Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gaila būtų, jeigu 651 atidavė metalui, juolab kad "išgyveno" iki pat 2005-ųjų.
    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

    Comment


      Šiandienos nuotraukos
      Neoplan N4021/3 nr. 276, Kalvarijų g., 34 maršrutas



      MB O405G nr. 530, Kalvarijų g., 34 maršrutas



      MAN NG272 nr. 424, Kalvarijų g., 36 maršrutas



      Karosa B741 nr. 125, Nemenčinės plentas, 17 maršrutas



      Karosa B741 nr. 120, Balžio g., st. Balžio žiedas, 39 maršrutas


      Solaris Urbino 12 CNG nr. 581, Didlaukio g., 10 maršrutas



      Solaris Urbino 12 CNG nr. 581, Kalvarijų g., 10 maršrutas

      Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.11, 13:44.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        2011-06-15 Fotografuota prie PC "Maxima Bazė"

        Mercedes-Benz O405, Nr. 455, 28 maršrutas



        Mercedes-Benz O405N, nemokamas maršrutas "Lukiškės-Maxima Bazė"



        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


          Tos pačios išvykos akimirkos:





          Švieslentė užsispyrusiai nerodę Š ir Č raidžių


          Ketvirtą kartą fotografuojant, vairuotojas pamojo ranka
          www.autobusas.4l.lt +
          www.facebook.com/Autobusas4l

          Comment


            Parašė Lincas Rodyti pranešimą

            Švieslentė užsispyrusiai nerodę Š ir Č raidžių
            Atvaizdas
            Sena problema, su kuria susiduria visi autobusai su Mobitec švieslentėmis. Kažkodėl būtent 5 maršrute šių raidžių nėra, nors kituose (32, 45, 46) jos yra.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Sena problema, su kuria susiduria visi autobusai su Mobitec švieslentėmis. Kažkodėl būtent 5 maršrute šių raidžių nėra, nors kituose (32, 45, 46) jos yra.
              Pakeitę šriftą tos problemos turėtų dingti. Nors kas čia žino Mano nuomone čia turėtų būti sudėti Mobitec 400, todėl pabandyt niekas netrukdo.
              www.autobusas.4l.lt +
              www.facebook.com/Autobusas4l

              Comment


                Na nežinau, ar čia šriftas padės: http://fotobus.msk.ru/photo/252267/ čia puikiausiai veikia. Ir beje, čia tikrai Mobitec 400 sudėti .
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Ukmergės gatveje, prie Stasio Lozoraičio stotelės:


                  Comment


                    "Truputi" pridėsiu ir aš savo nuotraukas, kurias sukaupiau bėgant laikui





























                    Labai retas atvejis į metus. Ilgas autobusas dirbantis 23-u maršrutu, garažinis numeris 427. (P.S. Neisivaizduoju kaip jisai prie Spartos gali pasukti iš Kauno gatvės į Švitrigailos gatvę. Nors jeigu jau paleido tai reiškia kad gali išsukti )







                    Trakuose nufotografuotas Ekskursinis kabrioletas MAN SL200 garažinis numeris 160







































                    Kaip matau niekas neįkėlė šito autobuso nuotraukos, arba dar jo nesutiko ir nenufotografavo. Tai įkelsiu aš. Taigi, Naujas miesto draugas MAN NG312 Garažinis numeris 565, Pilaitėje, Bitėnų st. 47 maršrutas.









                    Comment


                      (P.S. Neisivaizduoju kaip jisai prie Spartos gali pasukti iš Kauno gatvės į Švitrigailos gatvę. Nors jeigu jau paleido tai reiškia kad gali išsukti)
                      Prieš kelis metus, kai buvo remontuojamas Dariaus ir Girėno g. viadukas ir 17 maršruto Soliariai buvo išbarstyti, teko matyti vieną Soliarį, atrodo 1677, darant tą patį posūkį. Šiaip taip prasisuko

                      Comment


                        Čia vietoj metro...

                        Comment


                          Parašė Vilnietis Rodyti pranešimą
                          Prieš kelis metus, kai buvo remontuojamas Dariaus ir Girėno g. viadukas ir 17 maršruto Soliariai buvo išbarstyti, teko matyti vieną Soliarį, atrodo 1677, darant tą patį posūkį. Šiaip taip prasisuko
                          Kai buvo remontuojamas Dariaus ir Girėno tiltas 1677 Solaris dirbo 5-uoju maršrutu, o vietoi jo 17-ame maršrute dirbo Škoda 14TrM 1661.

                          Comment


                            Vakar Vilniuje buvo surengtos VAP vairuotojų meistriškumo. Kaip visada varžėsi sargai (deja, nemačiau) ir autobusų vairuotojai. Šiemet trasa buvo kiek sudėtingesnė, nes buvo įdėta iš baltarusų pasiskolinta rungtis - važiavimas "gyvatuku" atbulam. Daugiau apie varžybas ir rezultatai vėliau bus www.ebus.lt







                            Keletas miesto autobusų.


                            Paskutinis taisė Raikkonen; 2011.07.06, 16:18.
                            Daugiau mano nuotraukų >>>

                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                            Comment


                              Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                              Kas ten per autobusas su baltai-raudonu priekiu stovi dešinėje gale? Ar tik ne vienas iš naujų dujinių?
                              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                              Marsrutai.lt tinklaraštis!
                              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                              Comment


                                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                Kas ten per autobusas su baltai-raudonu priekiu stovi dešinėje gale? Ar tik ne vienas iš naujų dujinių?
                                Taip. Išviso lauke stovėjo du, kiti - tvarkomi garažuose.
                                Daugiau mano nuotraukų >>>

                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                Comment


                                  Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                  Taip. Išviso lauke stovėjo du, kiti - tvarkomi garažuose.
                                  Stovėjo 3. Du iš jų yra balti. Ir vienas garaže baltas. Kaip dabar ten situacija su jais yra, tai nežinau.

                                  Comment


                                    Carrus K204 City L nr.805 Visorių galinėje stotelėje







                                    Visai neseniai įsigytas Autoturo Mercedes-Benz O405N:



                                    Vietoje "užsilenkusio" (tikėkimės sutaisys dar) Iveco Daily, 232A (buvusiu miesto 9) maršrutu Žemieji Paneriai - 40 Totorių/Skurbutėnai važiuoja MAN SL202. Nejau Šalčininkų AP neturi nieko mažesnio - reisu 16:24 iš Ž. Panerių juo važiavo 2 žmonės.

                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      kažkaip man atrodo, jog būtent šis "man sl202" anksčiau priklausė firmai "Centvalis" ir važinėjo maršrutu Fabijoniškės - Stotis. jei klystu, pataisykit
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Klysti. Tas iš 062 vis dar važinėja, tik jau be reklamos, o čia visai kita mašina.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Volvo 7700 717
                                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X