Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mano nuotraukos,

    Mercedes-Benz O405GN2 CNG, Garažinis numeris 915, Kalvarijų gatvėje, 26 maršrutas, pirmoji autobuso darbo diena.



    Comment


      Parašė 2120 Rodyti pranešimą
      Mano nuotraukos,

      Mercedes-Benz O405GN2 CNG, Garažinis numeris 915, Kalvarijų gatvėje, 26 maršrutas, pirmoji autobuso darbo diena.

      Atvaizdas


      Atvaizdas
      10 Balu! As irgi negaliu niekaip isiaiskinti kodel originaliosios svieslentes neatlieka savo funkcijos Mercedes Benz O 405G, O 405GN.

      Comment


        Parašė rvr Rodyti pranešimą
        As irgi negaliu niekaip isiaiskinti kodel originaliosios svieslentes neatlieka savo funkcijos Mercedes Benz O 405G, O 405GN.
        Ne pas visus autobusus yra palikti švieslenčių valdymo skydeliai - tokius dalykus buvę vežėjai neretai pasilieka sau ir uždeda ant naujų autobusų (taip yra sutaupoma). Be to, tam, kad suprogramuotum švieslentę, reikia turėti tinkamą įrangą. Nei to, nei to VA neturi.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          [IMG]http://www.visionweb.lt/imghost/]

          Comment


            Vel gi patvirtinamas faktas..kad naujai gautos ar bandomosios masinos,visuomet okupuoja 26 marsruta,nezinau kodel jis toks ypatingas

            Comment


              Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
              Vel gi patvirtinamas faktas..kad naujai gautos ar bandomosios masinos,visuomet okupuoja 26 marsruta,nezinau kodel jis toks ypatingas
              na, anksčiau kai 26maršrute važinėjo 12metrų ilgio mašinos darbo dienomis, tai būtent į šį maršrutą varė, nes daugiausia keleivių važiuoja per centrą ir dėl apkrovimo. tas pats ir su 10maršrutu.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                Vel gi patvirtinamas faktas..kad naujai gautos ar bandomosios masinos,visuomet okupuoja 26 marsruta,nezinau kodel jis toks ypatingas
                Tai ne fakto patvirtinimas - 2120 šį autobusą fotografavo keletą valandų prieš mane >> O tamstos komentaras dėl 26 atsirado tą pačią dieną.

                Ir nereikia čia stebėtis, kad bandomieji visad leidžiami 10 ar 26 (kol dar galima buvo) - tai populiariausi maršrutai ir labiausiai matomi miestiečiams. Nors prisiminkim Breda Menarini Bus ir baltąjį Tedom, kurie dirbo išvis vien periferijose.

                Atrodo, kad 914 įleido gilias šaknis 17 maršrute, bet niekas iki šiol jo nesugebėjo pagauti. Aišku, mano nuotrauka toli gražu ne pavyzdinė.
                Lizdeikos gatvė / Nemenčinės plentas



                Vėl išvažiavo Centvalio MAN NUE263, bent jau šiandien vietoje ARF 481
                Vilniaus gatvė



                Stotis, MB O405G 470, 43 maršrutas



                Vienas iš 5 (mažiausiai) naujų VRAP mikroautobusų - Iveco Daily, nr. 21. Iš to, kad perkama dar mašinų, matyt ruošiamasi perimti dar vieną priemiestinę kryptį.

                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė rvr Rodyti pranešimą
                  [URL=http://www.visionweb.lt/imghost/]Atvaizdas
                  Nieko nerodo
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Parašė 2120
                    Jeigu kam įdomu, galiu įkelti šių Mercedes-Benz O405GN2 CNG autobusų nuotraukas, kai jie dar nebuvo perdažyti ir stovėjo parke. FHN 431 915 buvo raudonai baltas. FHA 819 ir FHA 820 buvo balti.
                    P.S. Fotografavau ne aš, o Vilniaus autobusų parko vairuotojas, kuris nuotraukas persiuntė man.
                    aišku, kad įdomu! man visada būdavo įdomu sužinoti, kaip atrodė ką tik nupirkti autobusai iš užsienio [pamenu visus "MB" autobusus neperdažytus] tik su dujiniais šiek tiek paskubėjo perdažinėt
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      2011.07.22 Stotis, Šv. Stepono gatvė.

                      Autobusas numeris 804, 74 maršrutas. Beje jei kas pastebėjote, po remonto autobusui priekyje itaisė apvalius žibintus negu kad buvo anksčiau. http://www.fotobus.msk.ru/photo/223011/



                      Autobusas numeris 155, 78 maršrutas



                      Autobusas numeris 477, 54 maršrutas





                      Autobusas numeris 831, 13 maršrutas



                      Volvo 7700A numeris 701, Fabijoniškių žiedas

                      Comment


                        Visai neblogai balta spalva atrodo. Kam juos perdažinėja? O AP geltona-mėlyna nelabai solidžiai žiūrisi...

                        Comment


                          Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                          Visai neblogai balta spalva atrodo. Kam juos perdažinėja? O AP geltona-mėlyna nelabai solidžiai žiūrisi...
                          padoriai žiūrisi . na, o man, kaip vilniečiui, tai visai nieko atrodo geltonai-mėlyni autobusai. kažkaip niūriai atrodo pilkos spalvos autobusai. na, mano nuomonė nebūtinai turi sutapti su kitų entuziastų.

                          o perdažinėja dėl to, kad yra įsakymas iš savivaldybės visus pirktus naudotus autobusus perdažyti parko spalvomis.
                          Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.07.27, 20:41.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            MAN NG312, Stotis, 53 maršrutas.



                            Kiti "įdomesni" autobusai šiandien dirbo taip pat neįprastais maršrutais: 915 buvo 31, o 912 - 53-as pertraukiamas.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Keletas mano nuotraukų iš kolekcijos.

                              Säffle 5000 numeris 863 Fabijoniškių žiedas, 56 maršrutas





                              Heuliez GX417 CNG numeris 871, Stotis, 19 maršrutas



                              Jeigu prisimenat buvo toks bandomasis autobusas pavadinimu Solaris Urbino 12 CNG numeris 581, 10 maršrutas





                              Nuo 2009 metų nevažiuojantis firmos "Centvalis" dirbes 062 maršrutu autobusas MAN SL200, Justiniškių gatvė



                              Autobusas Säffle nežinau kiek laiko stovi, bet matosi kad ilgai. Naudojamas kaip sandėlys

                              Paskutinis taisė Mettal; 2015.07.13, 11:10.

                              Comment


                                MAN SUE 242, FEV 023, 05 maršrutas, Ateities gatvė



                                Horten/DAF MB200, 6076, Ateities gatvė



                                MB Sprinter 315CDI, 8, Oro uosto ekspresas, Panerių g. Važiavo 1 žmogus (reisas 14:00 iš oro uosto)





                                Volvo 7700, 726, 31 maršrutas, Švarioji gatvė (jau šiek tiek išplatėjusi, ties stotele Pavilnys). Trumpas autobusas Švariosios ir J. Kolaso gatvių kampe pasuka, bet ir tai ne ypatingai laisvai - video gretimoje temoje. P.S. kaip bebūtų keista, tuo pačiu nepasikeitusiu eismo grafiku važiuoja trumpi autobusai ir jie nėra sausakimši.

                                Paskutinis taisė Mettal; 2011.08.01, 19:46.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  MAN SUE 242, FEV 023, 05 maršrutas, Ateities gatvė

                                  Atvaizdas


                                  Horten/DAF MB200, 6076, Ateities gatvė

                                  Atvaizdas


                                  MB Sprinter 315CDI, 8, Oro uosto ekspresas, Panerių g. Važiavo 1 žmogus (reisas 14:00 iš oro uosto)

                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Volvo 7700, 726, 31 maršrutas, Švarioji gatvė (jau šiek tiek išplatėjusi, ties stotele Pavilnys). Trumpas autobusas Švariosios ir J. Kolaso gatvių kampe pasuka, bet ir tai ne ypatingai laisvai - video gretimoje temoje. P.S. kaip bebūtų keista, tuo pačiu nepasikeitusiu eismo grafiku važiuoja trumpi autobusai ir jie nėra sausakimši.

                                  Atvaizdas
                                  na, reiks pasižiūrėt, kas piko metu dėsis šiame maršrute jei viskas normaliai bus, tai gal kitą vasarą visomis dienomis važinės mažiukai autobusai

                                  edit: pagaliau autobusas "Volvo 7700" #760 turi pilną reklamą.
                                  Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.08.01, 21:00.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą

                                    MB Sprinter 315CDI, 8, Oro uosto ekspresas, Panerių g. Važiavo 1 žmogus (reisas 14:00 iš oro uosto)

                                    Atvaizdas


                                    Atvaizdas
                                    Kažin kodėl raudona lenta? Juk ne tarptautinis reisas.
                                    www.autobusas.4l.lt +
                                    www.facebook.com/Autobusas4l

                                    Comment


                                      Retas atvejis. Šiandien 19 maršrutu dirba Neoplan N4021/3 numeris 276, Salininkų žiedas



                                      Paskutinis taisė 1132; 2011.08.02, 20:31.

                                      Comment


                                        Parašė Lincas Rodyti pranešimą
                                        Kažin kodėl raudona lenta? Juk ne tarptautinis reisas.
                                        Gal todėl, kad ekspresas? Nors šiaip greičiausiai padarė lentelę nesivadovaudami jokia logika.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                          Retas atvejis. Šiandien 19 maršrutu dirba Neoplan N4021/3 numeris 276, Salininkų žiedas

                                          Atvaizdas


                                          Atvaizdas
                                          tikrai, kad retas šiandien Neoplan #277 dirbo 47maršrute, o MB 0405GN CNG #915 dirbo 16maršrute
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X