Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nepykit už nuotrauką, bet negalėjau nenufotografuoti ir nespėjau laiku nuspausti mygtuką jog nufotografuotu.
    Po dviejų metų stovėjimo Vilniaus autobusų parke į gatves vėl išvažiavo autobusas Mercedes-Benz O520 Cito numeris 026, 11 maršrutas, Pylimo gatvėje.



    Mercedes Benz O405G numeris 482, 54 maršrutas, Seinų gatvėje, Stotyje.



    Comment


      Gera tvarka ten parke, du metus naują autobusą pūdyti.
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment


        Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
        Gera tvarka ten parke, du metus naują autobusą pūdyti.
        Dar stovi nuo 2009 metų vasario mėnesio Mercedes Benz O520 Cito autobusas numeris 029. Generatorius sulužo, ir nežinia ji nurašys ar remontuos. Ir Cito 031 sugedes jau nežinau kiek laiko, žiemą atrodo mačiau jį, tai stovi prie Gariūnų esančiame Mercedes servise, nes parke jei nespėja remontuoti, tai į servisą siunčia. Bet ir servise jau 031 ilgai stovi.
        Paskutinis taisė 1132; 2011.08.03, 18:28. Priežastis: Teksto koregavimas

        Comment


          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
          Dar stovi nuo 2009 metų vasario mėnesio Mercedes Benz O520 Cito autobusas numeris 029. Generatorius sulužo, ir nežinia ji nurašys ar remontuos. Ir Cito 031 sugedes jau nežinau kiek laiko, žiemą atrodo mačiau jį, tai stovi prie Gariūnų esančiame Mercedes servise, nes parke jei nespėja remontuoti, tai į servisą siunčia. Bet ir servise jau 031 ilgai stovi.
          argi 029 stovi sugedęs parke? man rodos, kad jis jau suremontuotas ir laimingas važinėja toliau 026 jau senokai važinėja - dar netgi į jį buvo lipama tik pro priekį dėl 031, tai man atrodo, kad jis bus "detalių donoras" šiems autobusams - 026, 027, 028
          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
          Nepykit už nuotrauką, bet negalėjau nenufotografuoti ir nespėjau laiku nuspausti mygtuką jog nufotografuotu.
          Po dviejų metų stovėjimo Vilniaus autobusų parke į gatves vėl išvažiavo autobusas Mercedes-Benz O520 Cito numeris 026, 11 maršrutas, Pylimo gatvėje.

          Atvaizdas


          Mercedes Benz O405G numeris 482, 54 maršrutas, Seinų gatvėje, Stotyje.

          Atvaizdas


          Atvaizdas
          1. vakar būtent šis autobusas pakeitė pavakary sugedusį "Volvo 7700" #770
          2. ar man pasirodė, ar rimtai pas jį priekyje įmontuota švieslentė iš "Karosa B732" autobuso?
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            argi 029 stovi sugedęs parke? man rodos, kad jis jau suremontuotas ir laimingas važinėja toliau 026 jau senokai važinėja - dar netgi į jį buvo lipama tik pro priekį dėl 031, tai man atrodo, kad jis bus "detalių donoras" šiems autobusams - 026, 027, 028
            Taip, stovi. 029 jau nuo kokių 2007 metų turi labai rimtų problemų ir į maršrutus išvažiuodavo labai trumpam laikui. Kažkuriuo momentu jį vos ne nurašė, todėl buvo įsigytas 031, tačiau kažkodėl vėl prikėlė. Pavažinėjo jis neilgai ir kartu su 026 (jam neįsijunginėjo pavaros) draugiškai prieš 2 metus atsistojo į patvorį. 026 dabar prikėlė (kažkur nuo liepos pradžios turi TA, bet kažkodėl jo iki šiol net nemačiau gatvėse), o 029 kaip stovėjo taip ir stovi. Na ir detalių donoras yra 029, o ne 031. 031 - 029-ojo "brolis" gedimų prasme. Ten jo gal ir servise nesutaisys jau...


            2. ar man pasirodė, ar rimtai pas jį priekyje įmontuota švieslentė iš "Karosa B732" autobuso?
            Nepasirodė. Iš Karosa B832, B732 švieslenčių neturi.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              026 šiandien dirba 11 maršrute.

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                2. ar man pasirodė, ar rimtai pas jį priekyje įmontuota švieslentė iš "Karosa B732" autobuso?
                Tau pasirodė. 482 neturi švieslentės iš Karosa B832, čia matyt originali 482 švieslentė, bet ji neveikia.

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  Taip, stovi. 029 jau nuo kokių 2007 metų turi labai rimtų problemų ir į maršrutus išvažiuodavo labai trumpam laikui. Kažkuriuo momentu jį vos ne nurašė, todėl buvo įsigytas 031, tačiau kažkodėl vėl prikėlė. Pavažinėjo jis neilgai ir kartu su 026 (jam neįsijunginėjo pavaros) draugiškai prieš 2 metus atsistojo į patvorį. 026 dabar prikėlė (kažkur nuo liepos pradžios turi TA, bet kažkodėl jo iki šiol net nemačiau gatvėse), o 029 kaip stovėjo taip ir stovi. Na ir detalių donoras yra 029, o ne 031. 031 - 029-ojo "brolis" gedimų prasme. Ten jo gal ir servise nesutaisys jau...




                  Nepasirodė. Iš Karosa B832, B732 švieslenčių neturi.
                  atsiprašau, maišau autobusų "Karosa" modelius na, visiems pasitaiko
                  Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                  Tau pasirodė. 482 neturi švieslentės iš Karosa B832, čia matyt originali 482 švieslentė, bet ji neveikia.
                  o tai "MB 0405G" #516-#526 iš kur švieslentes gavo, a? ar jos irgi originalios?
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    o tai "MB 0405G" #516-#526 iš kur švieslentes gavo, a? ar jos irgi originalios?
                    O šitie (ir dar dalis 47X-48X serijos) tai su Karosų švieslentėm.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      O šitie (ir dar dalis 47X-48X serijos) tai su Karosų švieslentėm.
                      tai dalis "MB 0405" #47x-48x serijos atkeliavo su "Karosa" švieslentėm, ar paskui parkas jas primontavo?
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        tai dalis "MB 0405" #47x-48x serijos atkeliavo su "Karosa" švieslentėm, ar paskui parkas jas primontavo?
                        Parkas primontavo, iš trumpųjų Karosų (Karosa B832) išėmęs. Tik gaila, vidinių šiveslenčių neužprogramavo, nors Karosose jos kuo puikiausiai veikė.
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          Taigi, dar kelios nuotraukos iš Pavilnio.

                          J.Kolaso/Švarioji gatvė, Volvo 7700, Nr. 761


                          J.Kolaso gatvė, Volvo 7700, Nr. 719


                          Švarioji gatvė, Volvo 7700, Nr. 726


                          Kitos nuotraukos:

                          Seinų gatvė, Volov 7700A, Nr. 705, 16 maršrutas


                          Seinų gatvė, Saffle 5000, Nr. 859, 74 maršrutas


                          Lukiškės (Kražių st.), Volvo 7700, Nr. 730, 22 maršrutas


                          Laisvės prospektas, MAN A23 NG313 CNG, Nr. 885, 55 maršrutas
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                            Taigi, dar kelios nuotraukos iš Pavilnio.

                            J.Kolaso/Švarioji gatvė, Volvo 7700, Nr. 761
                            Atvaizdas


                            J.Kolaso gatvė, Volvo 7700, Nr. 719
                            Atvaizdas


                            Švarioji gatvė, Volvo 7700, Nr. 726
                            Atvaizdas


                            Kitos nuotraukos:

                            Seinų gatvė, Volov 7700A, Nr. 705, 16 maršrutas
                            Atvaizdas


                            Seinų gatvė, Saffle 5000, Nr. 859, 74 maršrutas
                            Atvaizdas


                            Lukiškės (Kražių st.), Volvo 7700, Nr. 730, 22 maršrutas
                            Atvaizdas


                            Laisvės prospektas, MAN A23 NG313 CNG, Nr. 885, 55 maršrutas
                            Atvaizdas
                            man atrodo, ar "Volvo 7700" #761 bei #726 važinėja nuo pirmadienio vien šiuo maršrutu?
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              man atrodo, ar "Volvo 7700" #761 bei #726 važinėja nuo pirmadienio vien šiuo maršrutu?
                              Tik atrodo, nes vakar jis buvo 10.

                              Tikras supuvęs „kibiras“ - MB O405 nr.454, Pagiriai.



                              Kaimelio žiedas, MB O405G nr.480
                              Primena:

                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Tik atrodo, nes vakar jis buvo 10.

                                Tikras supuvęs „kibiras“ - MB O405 nr.454, Pagiriai.

                                Atvaizdas


                                Kaimelio žiedas, MB O405G nr.480
                                Primena:

                                Atvaizdas
                                1. gerai pasakyta apie "MB 0405" #454
                                2. čia greičiausiai vairuotojas taip padarė, kad nesimatytų maršruto numerio
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Kiek pamenu anksciau Mercedes Benz O 405G #480 dirbo tik 29-ajame marsrute. Tada dar, net svieslentes neturejo.

                                  Comment


                                    Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                    Kiek pamenu anksciau Mercedes Benz O 405G #480 dirbo tik 29-ajame marsrute. Tada dar, net svieslentes neturejo.
                                    Nuo rudens 480 grįš į savo 29 maršrutą, nes vasara nėra piko valandomis dirbančio grafiko 29 maršrute, užtat 480 vasarai dirba kituose maršrutuose.

                                    Comment


                                      Šiandienos nuotraukos.

                                      Volvo 7700 numeris 784, 23 maršrutas



                                      Mercedes Benz O405GN2 numeris 915, 19 maršrutas



                                      Volvo 7700 numeris 764, pastoviai dirbanti 41 maršrutu visomis dienomis.

                                      Comment


                                        atgaivinsiu temą

                                        "Volvo 7700" #746 19maršrute.
                                        Paskutinis taisė Eimantas; 2011.08.13, 18:38.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Siūlyčiau daugiau dėmesio skirti nuotraukų kokybei ir nedėti nuotraukų su nukapotais kraštais.
                                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                          Comment

                                          Working...
                                          X