Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Panašu, jog sulaukėme dienos, kada "Klaipėdos gėda" vadintas Gintarinio vairo Mercedes Benz O405N2 FBG950, kurį nurašyti vėluota 3 metus(!), baigė savo dienas. Vietoje jo šiandien pirmą dieną dirba dujinis Man Lion's city 2009 metų gamybos.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Kaip ir dar vienas likęs 2001 registracijos

      Comment


        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
        Kaip ir dar vienas likęs 2001 registracijos
        Tas kibiriukas kolkas dirbs
        Netolimoje ateityje gatvėse pasirodys (o gal jau pasirodė?) dar vienas dujinis Lion's city 2009 metų, kuris pakeis kažką iš turimų 050 serijos numerių (arba ECU 005). Ypatybė ta, kad anksčiau autobusas yra dirbęs oro uoste ir kairėje pusėje yra durys
        Atsinaujinimo vėjų laukia ir Pajūrio autobusai - greitu laiku irgi išleis naują autobusą, vietoje Setros HGJ657.
        Prieš naujus metus, laikinai sustabdžius dėl karantino 28-ą maršrutą, dienas pabaigė paskutinis aukštagrindis Mercedes HOA814 (dėl ko irgi valio!)
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Panašu, jog sulaukėme dienos, kada "Klaipėdos gėda" vadintas Gintarinio vairo Mercedes Benz O405N2 FBG950, kurį nurašyti vėluota 3 metus(!), baigė savo dienas. Vietoje jo šiandien pirmą dieną dirba dujinis Man Lion's city 2009 metų gamybos.
          Neskubėk laidoti senolio, savo dienų dar nebaigė dirba kaip įprastai. Bet dujinių kažkaip mažiau matosi, šalčių įtaka, ar tik taip atrodo? ​​​​

          Comment


            Parašė Briedis Rodyti pranešimą
            Neskubėk laidoti senolio, savo dienų dar nebaigė dirba kaip įprastai. Bet dujinių kažkaip mažiau matosi, šalčių įtaka, ar tik taip atrodo? ​​​​
            Matomai šalčių įtaka. Arba prisipirko tokių nelaimėlių, kad vos suremontavus reik vėl taisyti
            Mūsų visų nuostabai, šiandien FBG950 perėjo technikinę apžiūrą, nors šeštadienį turėjo būti paskutinė diena techninės apžiūros galiojimo. Mažų mažiausiai keistas veiksmas, kai yra jam atvarytas pakaitinis autobusas, kuris dirba lyg niekur nieko.
            Paskutinis taisė ssnaiperis; 2021.02.11, 21:39.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Eilinį kartą pasidarė aišku, kad iš Švedijos pirkti autobusų neapsimoka, tuo labiau dujinių jau beveik savaitė, kaip nesimato dujinio Lion's city LPY956. Vietoje jo dirba FBG950. Pagal KKT žodžius, greitai turėtų dingti iš gatvių. Įdomu, po kiek tas "greitai" ateis
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment

              Working...
              X