Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    KLAP nusipirko du Mercedes benz O530 Citaro 2003 metų. Čia gal vietoje Irvine Citaro 101 ir 102? Nes Irvinų darbo maršrutuose pabaiga ir naujų atsiradimas sutampa.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      KLAP nusipirko du Mercedes benz O530 Citaro 2003 metų. Čia gal vietoje Irvine Citaro 101 ir 102? Nes Irvinų darbo maršrutuose pabaiga ir naujų atsiradimas sutampa.
      Ilgi ar trumpi ?

      Comment


        Trumpi. Ilgi pavadinime turėtų G raidę (O530G). Abu iš Vokietijos, Niurnbergo:


        http://www.nahverkehr-franken.de/bus...rg/nbg_921.jpg


        http://www.nahverkehr-franken.de/bus...rg/nbg_923.jpg

        http://www.nahverkehr-franken.de/

        Comment


          Berods Raudonius turi tokius du jei ne klystu

          Comment


            Taip, konkrečiai iš Niurnbergo du Citaro (FGS ir JHT 050), metais senesni nei KlAP'o įsigytieji.
            http://www.nahverkehr-franken.de/bus...rg/nbg_910.jpg
            http://www.nahverkehr-franken.de/bus...rg/nbg_912.jpg

            Comment


              Šiandien 26-am dirba standartinės talpos Irisbus Citelis #54. Sakyčiau pirmas atvejis, kai dujinis autobusas dirba artimajame priemiestyje.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Šiandien 26-am dirba standartinės talpos Irisbus Citelis #54. Sakyčiau pirmas atvejis, kai dujinis autobusas dirba artimajame priemiestyje.
                O kaip su keleiviais 26-am maršrute? Ar užtenka dideliam autobusui, ar važiuoja pustuštis?

                Comment


                  Kiek man teko skaityti komentarus internete, tai žmonės skundžiasi dėl 26 maršruto, kad mažos talpos transportas dirba ir netelpa visi norintys važiuoti ir nori arba dažnesnio kursavimo, arba didesnės transporto priemonės.

                  Tiksliau dėl keleivių skaičiaus didelei transporto priemonei atsakys Briedis.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Didžiausi srautai iš ryto, o popiet jie daugmaž išsilygina. Tvarkaraštis nelabai protingas - 3 išvykimai ryte ir 8 jau popiet.

                    Comment


                      Bent po pusvalandį būtų protingesnis sprendimas leisti, kad ir tą patį mikriuką
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Tiksliau dėl keleivių skaičiaus didelei transporto priemonei atsakys Briedis.
                        Šiuo maršrutu naudotis neteko, todėl, deja, kažko konkretaus pasakyti negaliu. Šią vasarą kelis kartus esu pastebėjęs, kad 13 valandos reiso savivaldybės stotelėje įprastai laukia ~10 žmonių. Spėju, kad mokslo metais keleivių būna daugiau.

                        Comment


                          20 val. reisu važiavo 8 žmonės. Tai vienadienis reiškinys, kad šiame maršrute važiuoja didelis autobusas.

                          Comment


                            Anksčiau buvo atvejų, kai didelės talpos autobusas pasirodydavo 26-am maršrute? Ar čia pirmas per visą 26-o maršruto gyvavimo laikotarpį?
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Na, neteko matyti. Dalį dienos autobusas dirba 12 maršrute, kuriuo dažnai važinėjuosi, tai mažos talpos priemonės važiuoja kaip ir priklauso..

                              Comment


                                Prie Klaipėdos Mercedes centro stovi 7 nauji, mėlyni Sprinter'iai. Ko gero tai būsimieji Klaipėdos mikriukai.

                                Comment


                                  Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                  Prie Klaipėdos Mercedes centro stovi 7 nauji, mėlyni Sprinter'iai. Ko gero tai būsimieji Klaipėdos mikriukai.
                                  Esamų 6, 8, 9 maršrute atnaujinimui, ar KLAP'ui stiprinimui esamų resursų?
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                    Prie Klaipėdos Mercedes centro stovi 7 nauji, mėlyni Sprinter'iai. Ko gero tai būsimieji Klaipėdos mikriukai.
                                    Foto?

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Esamų 6, 8, 9 maršrute atnaujinimui, ar KLAP'ui stiprinimui esamų resursų?
                                      Būtų labai liūdna, jei dar labiau padidėtų mikrobų miesto maršrutuose rida. Tikiuosi tai būsimieji mikriukai "ekspresai". Kam priklauso neįsivaizduoju, gal net tam pačiam KlAP'ui.
                                      Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                      Foto?
                                      Nuo manęs nėra ir ko gero nebus. Gal kas iš fotobuso perskaitys ir nulėks pafotkint.
                                      Paskutinis taisė Briedis; 2017.09.03, 19:00.

                                      Comment


                                        Geriau parašyt pačiam Fotobuse, Klaipėdos "fotobusiečiai" čia nelabai lankosi.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Šiandien 41-am maršrute dirba Mercedes benz O530 Citaro G #36, tuo tarpu visą vasarą 41-am pradirbęs Man A23 NG313 #97 - 8E maršrute.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X