Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kurį autobusą bus pakeitęs naujasis Man'as?
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Tikrai taip, bent pirmoje dienos pusėje prailgintų autobusų poreikis 11 maršrute buvo akivaizdus. Visi nuo Lėbartų link miesto apie pietus važiavę autobusai buvo sausakimši. Žinoma, kai kurių senjorų reakcija į tokią situaciją taip pat buvo neadekvati. Pačiam teko stebėti, kaip viena senolė vos nebuvo sutraiškyta besiveržiančios minios, skubančios užsiimti laisvą vietą. Kitiems metams KKT galėtų įdarbinti kelis savanorius srautams reguliuoti bei tvarkai palaikyti ar bent pastatyti turėklus, jog žmonės negalėtų pulti pro duris visi vienu metu.

      Comment


        Parašė neoplan Rodyti pranešimą
        Tikrai taip, bent pirmoje dienos pusėje prailgintų autobusų poreikis 11 maršrute buvo akivaizdus. Visi nuo Lėbartų link miesto apie pietus važiavę autobusai buvo sausakimši. Žinoma, kai kurių senjorų reakcija į tokią situaciją taip pat buvo neadekvati. Pačiam teko stebėti, kaip viena senolė vos nebuvo sutraiškyta besiveržiančios minios, skubančios užsiimti laisvą vietą. Kitiems metams KKT galėtų įdarbinti kelis savanorius srautams reguliuoti bei tvarkai palaikyti ar bent pastatyti turėklus, jog žmonės negalėtų pulti pro duris visi vienu metu.
        Tai čia kasmet tokios aistros verda. Nežinau kodėl, bet stebint tokias scenas man pakyla nuotaika. Pasimato tikrasis Lietuvos pensininkų veidas Štai kad ir šiandien, važiuoju iš Lėbartų į miestą su 117 (autobusas nepilnas, visi sėdi, ir laisvų vietų likę), atvažiuojam į Joniškės kapines, o ten jau senjorų armija ruošiasi šturmuoti autobusą. Vos tik atidarius duris norintieji išlipti buvo užspausti į vidų besiveržiančios piktos minios. Tik kažkaip kažkas sugalvojo paklausti, į kurią pusę važiuos autobusas. Vairuotojui atsakius, kad į ligonines, vos ne visi jau vietas spėję užsiimti pensininkai turėjo išlipti Savanoriai čia tikrai nepamaišytų. Kad ir tuos pačius moksleivius galėtų prie darbo pastatyti, kurie vasaromis pajūry rinkliavas renka.
        Grafikas šio maršruto sudarytas prastai. Iš Lėbartų laiku išvažiavęs, visą kelią autobusas vilkosi ~60 km/h greičiu, ir tai į Joniškės kapines atvažiavo 3-4 minutėm per anksti.

        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Kurį autobusą bus pakeitęs naujasis Man'as?
        Manyčiau, kad žaliąjį Mercedesą v.n. EZB931, kurio jau senokai nemačiau (kaip ir Gintarinio vairo Neoplano...). O ir paskutinis nežemagrindis jų autobusas (DRD846) šiandien dirbo.

        Comment


          28 maršrute šiandien važiuoja "Pajūrio autobusų" MB v.n. FEV762.

          Comment


            Fotobuse KLAP'o 56, 60, 61 ir 63 aukštagrindžiai O407 Mercedesai pažymėti nevažiuojančiais. Tai taip galima suprast, jog jie daugiau neišvažiuos, ar sezoninei konservacijai pastatyti?
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Fotobuse KLAP'o 56, 60, 61 ir 63 aukštagrindžiai O407 Mercedesai pažymėti nevažiuojančiais. Tai taip galima suprast, jog jie daugiau neišvažiuos, ar sezoninei konservacijai pastatyti?
              Vargu ar beišvažiuos. Vis dėlto 13 metų Klaipėdoj atidirbo. Tais 2002-03 šalia Ikarus'ų ir labdarinių Volvo jie buvo kažkas tokio. Atrodo, sutarties reikalavimai juos užsmaugė - ir seni, ir nežemagrindžiai, ir švieslenčių neturi. O į priemiestį lyg ir pakanka esamų.

              Comment


                Iš kur jie trauks naujų autobusų? KLAP netgi tarp privatininkų varganiausiai atrodo pagal autobusų amžių...

                Comment


                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                  Iš kur jie trauks naujų autobusų? KLAP netgi tarp privatininkų varganiausiai atrodo pagal autobusų amžių...
                  Metų pradžioj KlAP'as žada gauti kelis naudotus autobusus (7 lygtais, kažkur buvo minėta). KlAP'o miestinių autobusų amžiaus vidurkis - 12 metų, privatininkų - 15.

                  Comment


                    Tai KLAP'o amžiaus vidurkį kelią gauti nauji dujiniai, bet mieste gausu senų MB ir MAN, kurie pagal fotobus'ą pas privatininkus naujesni.

                    Comment


                      Nežinau, ar KLAP'o bendras autobusų amžiaus vidurkis (įskaitant ir senienas) mažesnis, nei Vilniuje.. Nepamirškim, kad Vilniuje važinėja tokie agregatai, pagaminti 86-ais metais..
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Hibridas šiandien 19 dirbo. Ar kažkas pasikeitė? Nes 19 maršrute dažniausiai važiuoja prailginti autobusai iš 10 maršruto.

                        Comment


                          Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                          Hibridas šiandien 19 dirbo. Ar kažkas pasikeitė? Nes 19 maršrute dažniausiai važiuoja prailginti autobusai iš 10 maršruto.
                          Pagal stops.lt duomenys ant 19 dirbo iš garmoškiu 126. Duomenys surinkti apie 16:40

                          Comment


                            KLAP'as parduoda savo trumpuosius Mercedes autobusus ir #20 Man'ą
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Norėčiau pasidomėti: ar čia įprastas atvejis, kai 10-ame maršrute dirba Castrosua hibridas? Nes vakar būtent tame maršrute ir teko užmatyti hibridą
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Pagal realaus laiko sistema ant maršruto kuriame niekaip NEGALI būti PA autobusu dirba Pajurio autobusu FEV 762.

                                Comment


                                  Parašė Vt entuziastas Rodyti pranešimą
                                  Pagal realaus laiko sistema ant maršruto kuriame niekaip NEGALI būti PA autobusu dirba Pajurio autobusu FEV 762.
                                  Mes tikrai suprantam kas tai per maršrutas, juk mes aiškiaregiai, savo minčių galia mes be jokios informacijos sužinom maršrutą, taip pat žinom, kada bus pasaulio pabaiga, WW3 ir kitos nesąmonės, nes mes žinom VISKĄ ir nereik mums jokios informacijos.

                                  Comment


                                    Parašė Elis Rodyti pranešimą
                                    Mes tikrai suprantam kas tai per maršrutas, juk mes aiškiaregiai, savo minčių galia mes be jokios informacijos sužinom maršrutą, taip pat žinom, kada bus pasaulio pabaiga, WW3 ir kitos nesąmonės, nes mes žinom VISKĄ ir nereik mums jokios informacijos.
                                    Del WW3 nesupratau kas tai. Paaiškintum? Aš ne aiškiaregys

                                    Comment


                                      Parašė Vt entuziastas Rodyti pranešimą
                                      Del WW3 nesupratau kas tai. Paaiškintum? Aš ne aiškiaregys
                                      Čia tu be jokios info kažkokia "pieva" parašiai...
                                      Normaliai rašyk kokiam maršrute nu b...
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Matyt kalba apie 28 maršrutą. Ten kartais dirba šis autobusas.

                                        Comment


                                          Parašė Vt entuziastas Rodyti pranešimą
                                          Del WW3 nesupratau kas tai. Paaiškintum? Aš ne aiškiaregys
                                          1. Ne WW3 esmė. Paaiškink kas tai per maršrutas, kuriame negali būti PA autobusų.
                                          2.(offtopic) Kiek tau metų kad tu nesupranti, ką reiškia WW3? Pasiieškok Google.
                                          P.S. Jums jis niekuo neprimena kažkada forume siautėjusio Druskininkų Sauga? Panašu, kad išmoko susikurt kitą accountą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X