Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Elis Rodyti pranešimą
    1. Ne WW3 esmė. Paaiškink kas tai per maršrutas, kuriame negali būti PA autobusų.
    2.(offtopic) Kiek tau metų kad tu nesupranti, ką reiškia WW3? Pasiieškok Google.
    P.S. Jums jis niekuo neprimena kažkada forume siautėjusio Druskininkų Sauga? Panašu, kad išmoko susikurt kitą accountą
    1. 28
    2. ok.

    Comment


      Parašė Elis Rodyti pranešimą
      P.S. Jums jis niekuo neprimena kažkada forume siautėjusio Druskininkų Sauga? Panašu, kad išmoko susikurt kitą accountą
      Tas pats, tas pats čia. Tik, panašu, į Šiaulius persikėlė. ŠIAULIŲSAUGA.


      O 28 maršrute šis autobusas dirba tikrai ne pirmą ir, matyt, ne paskutinį kartą.

      Comment


        Parašė Briedis Rodyti pranešimą
        Tas pats, tas pats čia. Tik, panašu, į Šiaulius persikėlė. ŠIAULIŲSAUGA.


        O 28 maršrute šis autobusas dirba tikrai ne pirmą ir, matyt, ne paskutinį kartą.
        O nedraudžia forumo taisyklės kai narys "išbaninamas" visam laikui jam prisiregistruoti iš naujo?

        O ar išvažiuos dar HRH 207? Jau tiek laiko be TA...
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
          <...>

          O ar išvažiuos dar HRH 207? Jau tiek laiko be TA...
          Išvažiuos, kai bus šiltasis sezonas. Kaip ir įprasta, Sodų autobusai savo ilgąjį Mercedes stato į žieminę konservaciją.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė Briedis Rodyti pranešimą
            Tas pats, tas pats čia. Tik, panašu, į Šiaulius persikėlė. ŠIAULIŲSAUGA.


            O 28 maršrute šis autobusas dirba tikrai ne pirmą ir, matyt, ne paskutinį kartą.
            O kas tas druskininku sauga?

            Comment


              Parašė Vt entuziastas Rodyti pranešimą
              O kas tas druskininku sauga?
              Neapsimetinėk
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                Neapsimetinėk
                Aš ir ne apsimetinieju
                Paskutinis taisė Vt entuziastas; 2016.01.08, 15:21. Priežastis: taisauk klaidas

                Comment


                  Visi privačių Klaipėdos vežėjų autobusai nepriklauso kažkuriai vienai įmonei. Jie priklauso fiziniams asmenims, kurie gali turėti ir keletą autobusų. Ir tie autobusai gali būti padalinti tarp įvairių įmonių. Pvz. čia akivaizdžiai vienas savininkas yra, kuris turi autobusus dirbančius ir Pajūrio autobusuose, ir Sodų autobusuose.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Ant GV autobuso HHM137 atsirado nauja reklama (kažkokios picerijos, atrodo). Užklijuota ne pagal naujuosius reikalavimus tik ant autobuso galo, bet apklijuotas visas autobusas ir dar dalis langų.
                    Kitam GV autobusui, šiandien dirbančiam 9 maršrute, neveikia priekinės durys. Ne, bent jau taip skelbia užrašas ant jo durų Koks tai autobusas specialiai nerašysiu, gal taip vairuotojas saugojasi nuo šalčio.

                    Comment


                      3 maršrute šiandien - retai pasirodantis Neoplan'as.

                      Comment


                        Neoplan'as šiandien 9-ame maršrute. Taip pat pagal realaus laiko sistemą 8 maršrute rodė gar. nr. 33. Tikriausiai tai paskutinysis iš 9 autobusų partijos prailgintas.
                        Bandomasis Solaris vakar dar važinėjo 10 maršrute, šiandien jo jau nesimatė.

                        Comment


                          Panašu, kad privatininkų autobusai gaus garažinius numerius.
                          Po perdažymo "Pajūrio autobusų" MB Citaro HJG434 gavo garažinį 28. Keista, bet šalia garažinio užklijuotas ir KlAP'o logo.

                          Comment


                            Sveiki. Gal kas zino kur dingo dizelinis KlAPo Irvinas?

                            Comment


                              Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                              Sveiki. Gal kas zino kur dingo dizelinis KlAPo Irvinas?
                              Gal dažykloje?

                              -----

                              Pajūrio autobusų Citaro HJG433 gavo garažinį 21.
                              Panašu, kad bus bendra miesto autobusų numeracija, nes kol kas numeriai įsitaiko į tarpus KlAP'o numeracijoje.

                              Comment


                                Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                Panašu, kad privatininkų autobusai gaus garažinius numerius.
                                Po perdažymo "Pajūrio autobusų" MB Citaro HJG434 gavo garažinį 28. Keista, bet šalia garažinio užklijuotas ir KlAP'o logo.
                                Garažinio numerio neliko nei žymės. Eksperimentavo?

                                Comment


                                  Šiandien mieste jau dirba Klap'o MAN autobusai. Keista Klap'o maršrutuose matyti autobusus, kurie anksčiau važinėjo tik privatininkų maršrutuose.

                                  Comment


                                    Parašė WILD_WEST Rodyti pranešimą
                                    Šiandien mieste jau dirba Klap'o MAN autobusai. Keista Klap'o maršrutuose matyti autobusus, kurie anksčiau važinėjo tik privatininkų maršrutuose.
                                    Ten Man NL283 su galingesniais varikliais. Garažiniai 07 ir 08. Analogišką nusipirko ir pajūristai
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      07-as kaip minimum nuo užpraeito sekmadienio (06.19) važinėja.

                                      Comment


                                        Neoplan'as šiandien devintame. Taip pat kartu su juo šiame maršrute šiandien ratus suka ir paskutinis nežemagrindis autobusas mieste MAN A12 (EHT678). Manau šie metai jam paskutiniai.
                                        17 maršrute - pusiau perdažytas MAN A10 (FFV170). Priekį ir galą nudažė mėlynai, o ant šonų paliko reklamą

                                        Comment


                                          141 kelyje link Šilutės prie serviso mačiau nematytą Klaipėdos spalvom perdažytą autobusą, panašų į Vest dar su tranzitiniais numeriais. Be to KLAP'as senus MB ir MAN įdomu pakeis ar perdažys? Apkniedyti skardom kaip Vilniaus Karosos važinėja vargšai...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X