Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atsirado cia kazkoks reiklavimas ar cia savo noru toks atsinaujinimas?

    Comment


      Šiemet (?) bus skelbiamas konkursas maršrutų aptarnavimui ir pagrindinė jo sąlyga - autobusų amžius.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Paziurejau fotobus'e, tai smarkus atsinaujinimas kolkas tik "Gintariniui vairui" budingas, kiti, ypatingai "KLAP'o" technika ant nurasymo ribos balansuoja. Keista, tarpmiestiniame pervezime, yra pavyzdys, o mieste kazkodel sunkiai sekasi.

        Comment


          2 maršrute šiandien dirba naujas PA autobusas MAN A21 NL223, pagamintas 2001 m. Valst. nr. HGJ 689. Ankščiau dirbo Vokietijoje, Menchengladbache
          Paskutinis taisė Briedis; 2014.08.14, 19:00.

          Comment


            KLAP mašina pažymėta gar. nr. 73 ir dirbanti sodų maršrutuose - jau raudona.

            Comment


              Prieš gerą valandą Aula Magna stotelėje pastebėtas sugedęs GV autobusas MB O530 Citaro (FOR 618). Beje, jam neseniai įstatė naują galinį stiklą, maždaug 3 mėnesius jis važinėjo su juodai nudažyta fanera.

              Comment


                Gintarinis vairas per šiuos metus į maršrutus išleido jau 13 naujų autobusų. Šiandien 3 maršrute dirbo dar vienas MAN A21 NL223, pagamintas 2001 metais. Numeris HGO 683.
                Stovint stotelėje ir pamačius tolumoje atvažiuojantį autobusą, pagalvojau, nejaugi jau iš Vilniaus ėmėm autobusus pirkti? Bet tai tik jo priekis nudažytas geltona ir mėlyna spalvomis, daugiau nieko bendro su Vilniumi jis neturi

                Comment


                  "Gintarinis vairas" ir toliau stebina savo atsinaujinimo tempais. Šiandien dar vienas naujas MAN A21 NL263 dirbo 9 maršrute. Jo valst. nr. ECU 005, pagamintas 2001 metais. Beje, tai antras toks pat autobusas iš Diuseldorfo. Pirmasis dirba nuo šios vasaros (HEN 593).

                  Comment


                    Vakar 9 maršrute dirbo dar vienas naujas GV autobusas, MAN A21 NL223, 2001 metų gamybos, numeris HHM 484. Lygiai toks pats kaip ir jau Klaipėdoje važinėjantys trys jo broliai (iš jų vienas priklauso PA, kiti du GV).
                    Mikriukai po ilgų metų stagnacijos šiemet taip pat subruzdo. Nuo rugpjūčio mėnesio 6 maršrute dirba du Sprinteriai pirkti iš Latvijos, taip pat vakar 9 maršrute pastebėtas naujas geltonas Sprinteris.

                    Comment


                      Ar naujas GV pirkinys trijų durų, ar dvejų?
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Ar naujas GV pirkinys trijų durų, ar dvejų?
                        Dviejų, kaip ir jo broliai dvyniai:
                        http://fotobus.msk.ru/vehicle/720463/
                        http://fotobus.msk.ru/vehicle/720464/
                        http://fotobus.msk.ru/vehicle/718112/

                        Taip pat privatininkai po biškį įjunginėja švieslentes autobusuose, kurie jas turi. Tikriausiai ruošiasi konkursui, kad atitiktų reikalavimus.

                        Comment


                          Programuojamos originalios švieslentės, ar statomos klaipėdietiškos oranžinės?
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Programuojamos originalios švieslentės, ar statomos klaipėdietiškos oranžinės?
                            Kiek esu mates originalios.
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Programuojamos originalios švieslentės, ar statomos klaipėdietiškos oranžinės?
                              Manau, originalios, nes žalios spalvos.

                              Šiandienos pastebėjimai:
                              9 maršrutinio taksi maršrute ryte dirbo naujas Sprinteris, numeris HGO 675 (geltonojo šiandien nemačiau). Dieną 6 MT maršrute pastebėtas dar vienas Sprinteris iš Latvijos, numeris HHM 200. Taip pat į 8 maršrutą sugrįžo IVECO, kur jis buvo pradingęs - nežinia, bet vasarą kartą jį mačiau maršrute Klaipėda - Gargždai.

                              Comment


                                O ka darys KLAP su savo lauzynu? Kaip suprantu salygos visiems dalyviams vienodos?

                                Comment


                                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                  O ka darys KLAP su savo lauzynu? Kaip suprantu salygos visiems dalyviams vienodos?
                                  Na taip, sąlygos lyg ir vienodos turėtų būti. Ir ne toks baisus tas jų laužynas, kitą savaitę jis gerokai sumažės: http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...obusu-1244100/
                                  11 naujų autobusų = 11 nurašytų laužų. Dabar reikia atnaujinti ilguosius, nes kai kurie gauti prieš beveik dešimtmetį jau baisiai atrodo.

                                  Comment


                                    PA perdažė autobusą CLY 005, dabar jis žalias.
                                    Taip pat šiandien gatvėse dar nesimatė nei vieno dujinio ispano.

                                    Comment


                                      Ar tai gali reikšti, kad privatininkai savo miesto autobusus dažys žaliai ir turės savo dažymo spalvą?
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Ar tai gali reikšti, kad privatininkai savo miesto autobusus dažys žaliai ir turės savo dažymo spalvą?
                                        Na nedrįsčiau teigti, kad tai dabar bus jų spalva. Nors žali autobusai būtų gražu. Beje, perdažė jį nepilnai, virš langų paliko nublukusią geltoną spalvą. Taip ir nesupratau, kokiu tikslu jie taip padarė.

                                        Comment


                                          Gal bus kazkoks reikalavimas po naujo konkurso, o cia nudaze del busimos reklamos?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X