Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    O gal kas zino kur dingo oranzinis Neoplan'as N416 kuris vazinedavo 6 marsrutu? Jau pora metu kaip nematyti sito autobuso.

    Comment


      #82
      Parašė Tigras Rodyti pranešimą
      O gal kas zino kur dingo oranzinis Neoplan'as N416 kuris vazinedavo 6 marsrutu? Jau pora metu kaip nematyti sito autobuso.

      Ar šitas?
      http://fotobus.msk.ru/vehicle/102221/
      Nurašytas 2011m. Kovą
      Paskutinis taisė Valius Kedainietis; 2012.08.19, 03:16.

      Comment


        #83
        Taip, sis. O kodel nurase autobusa? Ganetinai geros bukles ekzempliorius buvo

        Comment


          #84
          Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
          Ar šitas?
          http://fotobus.msk.ru/vehicle/102221/
          Nurašytas 2011m. Kovą
          Iš tikrųjų buvo taip: nenaudojo nuo 10-2010, o oficialiai nurašė 03-2011. Ir supjaustė irgi 03-2011

          Comment


            #85
            Parašė Tigras Rodyti pranešimą
            Taip, sis. O kodel nurase autobusa? Ganetinai geros bukles ekzempliorius buvo
            Metai,metai...
            Vietoj jo dabar dirba mūsų Vest

            Ir dar, del FEH 994. Važiavau vakar kažkur 14-ą valandą 0 jau jo ten nebuvo. Matyt suremontavo, kad nuvažiuotų iki privatininkų bazės.
            Paskutinis taisė Artem Andrejev; 2012.08.19, 09:47.

            Comment


              #86
              Ir dar klausimas Prodical Stranger'iui: Gal žinote kas atsitiko 68-am.
              TA NEGALIOJA
              TA atlikimo data 2012-02-07
              TA galiojimo pabaigos data 2012-08-07

              Ar dirbs toliau ar jau viskas jam?

              Comment


                #87
                Parašė Briedis
                Truputis OT, bet ar jums veikia transekstos paieška? Man nuo trečiadienio neveikia ir rašo "nenumatyta sisteminė klaida". Galvoju gal čia man vienam užblokavo...
                Taip, man irgi dabar taip rašo. Matyt kažka koreguoja savo svetainėje

                Comment


                  #88
                  Parašė Prodigal Stranger
                  Taip... Vienas iš jo vairuotojų parke lig šiol dirba.
                  O su kokiu autobusu dabar dirba?

                  Ir kaip supratau, iš garažinio 90 irgi vienas vairuotojas vairavo su kažkokiu Säffle, nes salone mačiau visokių lentelių iš "Volvų".
                  Ir gal žinote, su kokiais dabar dirba vairuotojai iš 01,05,29?

                  Comment


                    #89
                    Dar informacijos apie mūsų autobusą FEH 994. Jis bandė praeiti TA - 2012-08-08. Čia trūkumai:
                    Nedideli trūkumai:
                    204.7 - Priekiniai rūko žibintai. „B“ klasės žibinto skleidžiamos šviesos srauto pokrypis neatitinka šio kodo reikalavimų.
                    212.3 - Valstybinio numerio ženklo apšvietimo žibintas. Vienas iš dviejų apšvietimo žibintų arba viena iš žibinto lempučių nešviečia.
                    705.2 - Degalų, alyvos ir kitų eksploatacinių skysčių prasisunkimas. Pastebimas alyvos ar kitų eksploatacinių skysčių prasisunkimas.
                    Dideli trūkumai:
                    202.6 - Artimųjų šviesų žibintai. Šviesos srauto pokrypis neatitinka šio kodo reikalavimų.
                    210.1 - Galiniai(-is) rūko žibintai(-as). Neįsijungia arba įsijungia (išsijungia) netaisyklingai.
                    402.4 - Priekinės ašies ratų stabdymo jėga ir veikimas. Vienos ašies ratų stabdymo jėgų netolygumas > 30 proc.
                    404.4 - Galinio tilto stabdymo jėga ir veikimas. Vienos ašies ratų stabdymo jėgų netolygumas > 30 proc.
                    426.2 - Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS). Yra gedimų ABS sistemoje. (pastoviai šviečia signalinė lemputė.)
                    503.5 - Padangų naudojimas. Ant vienos ašies ir (ar) sudvejinto tilto naudojamos nevienodos padangos.

                    Man atrodo taip, kad kažkada ateis laikas, kad išvis neapsimoka remontuoti tokį. Poto dar sustojo gatvėje... Ir čia jau po TA-ros.

                    Comment


                      #90
                      Parašė Artem Andrejev Rodyti pranešimą
                      O su kokiu autobusu dabar dirba?

                      Ir kaip supratau, iš garažinio 90 irgi vienas vairuotojas vairavo su kažkokiu Säffle, nes salone mačiau visokių lentelių iš "Volvų".
                      Ir gal žinote, su kokiais dabar dirba vairuotojai iš 01,05,29?
                      Senesnis laikotarpis man šiek tiek žinomas, tai pabandysiu įkišti savo trigrašį
                      90-ojo vienas dabartinių vairuotojų dirbęs yra su Volvo gar. 41, o kitas parko senbuvis (bandysiu pavardinti kai kuriuos jo autobusus 1090, 1125, 1099, 1031). MAN'o nr. 13 vienas vairuotojų lyg su gar. 20 dirba, MAN'o (gar. 01) vairuotojai persikėlę ant ilgojo MB (gar. 89), o vienas vėlesnių dabar dirba su gar. 12. Vienas iš buv. MAN'o (gar. 05) dabar dirba su MAN gar. 19, o kitą retsykiais buvo galima pamatyti ant jau senokai nurašyto Pajūrio autobusų DAF'o (ZAP???, ex ZKH???), vėliau Arna (BNT917), dabar turbūt MAN'as (FUO759). MAN'o gar. nr. 29 vieną buvusių teko matyti dirbant su gar. 11, bet nesu garantuotas, kad čia jo pastovi mašina, o kitas to MAN'o vairuotojas jau buvo garbaus amžiaus, ir su juo yra tekę bendrauti.

                      Comment


                        #91
                        Klaipėdoje buvo vienas DAF, jo numeriai yra ZKH 120. Ar apie šitą šnekate?

                        Dabar kartais būna ir sunku pasakyti, su kokiu tiksliai dirba vienas ar kitas vairuotojas KLAPe, nes kaip galime matyti, beveik visi autobusai eina per rankas (tai prasidėjo man atrodo nuo 2011-ais metais). Nežinau kodėl taip.

                        Comment


                          #92
                          Parašė Prodigal Stranger
                          Nėra taip. Tikrai nėra.
                          Gar ir nėra, bet kartais būna
                          Pvž šiandien mačiau su 84 dirba vairuotojas iš dujinio 121.

                          Comment


                            #93
                            KLAPas greitai išstume seną techniką į metalo laužą. Iš gatvių labai greitai dingo Ikarusai, Säfflai ir Gräf & Stift'ai. Atsinaujino per 2004,2005,2006 ir dar buvo pora pirkinių 2007 ir 2008.(Šneku tik apie miesto autobusus).
                            Ir žinoma klausimas to Prodigal Stranger ir tiems, kurie daug žino apie KLAPą: Gal autobusų parkas kažka planuoja nurašyti? Ką manote dėl garažinio 87?

                            Comment


                              #94
                              mmm aišku, dabar žinosiu

                              Comment


                                #95
                                O ką manote dėl turistinių? Pvž 181,182,183?

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Prodigal Stranger
                                  Su viena iš minėtų mašinų išvažinėta dešimtys tūkstančių kilometrų... O ką manau... Turbūt tą patį, ką ir kiti. Šių autobusų neištinka 'Neoplano' gar. nr. 180 likimas vien tik todėl, kad visi trys turi 'šeimininkus'.
                                  O kaip suprasti turi šeimininkus? Tai reiškia ne tik KLAPo turtas?

                                  Comment


                                    #97
                                    Taip, tas Neoplanas atrodė labai neprižiūrėtas ir nelabai tinkamas tolimiems Klap'o maršrutams. 182 šiandien ekspresu į Kauną važiavo...

                                    Parašė Artem Andrejev Rodyti pranešimą
                                    O kaip suprasti turi šeimininkus? Tai reiškia ne tik KLAPo turtas?
                                    Tai reiškia, jog turi pastovius vairuotojus.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Artem Andrejev Rodyti pranešimą
                                      Klaipėdoje buvo vienas DAF, jo numeriai yra ZKH 120. Ar apie šitą šnekate?

                                      Dabar kartais būna ir sunku pasakyti, su kokiu tiksliai dirba vienas ar kitas vairuotojas KLAPe, nes kaip galime matyti, beveik visi autobusai eina per rankas (tai prasidėjo man atrodo nuo 2011-ais metais). Nežinau kodėl taip.
                                      Tikrai ne šis. ZKH120 dirbo priemiestyje, regis Vėžaičių linijoje daugiausia. O čia minimas DAF'as ZAP311 (rudais bortais, triduris) dirbo iš pradžių vadinamaisiais komerciniais maršrutais, o po to aptarnavo Pajūrio autobusų maršrutus. Tik va iki pakeitimo buvę numerių skaičiai pasimetę...

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė Briedis
                                        Tai gal tas vairuotojas iš 36? Pamenu, būdavo baisu sėdėti gale, galvodavau, kad priekaba nulėks sau, priekis sau. O garažinį numerį skaitydavau trys šešetai
                                        Ten buvo du vairuotojai, apie kokį šnekate? Tas kuris kažkada buvo sunkvežimio vairuotojas (buvo visada piktas ir mėgsta kramtyti gumą ), arba kitas, kuris turėjo viršsvorį?

                                        Comment


                                          Parašė Briedis
                                          Tai gal tas vairuotojas iš 36? Pamenu, būdavo baisu sėdėti gale, galvodavau, kad priekaba nulėks sau, priekis sau. O garažinį numerį skaitydavau trys šešetai
                                          Lyg ir nedirbo jie nė vienas su gar. 36. Vienas iš 87 vairuotojų - buvęs autovežio vairuotojas, o kitas - kiek praėjusią savaitę spėjau pastebėti - lyg parko senbuvis (nežinau, gal su pertraukomis, bet tikrai dirbęs su ilgaisiais ikarusais, ir lyg užmiestyje, bet čia gal tiksliau Prodigal Stranger žino...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X