Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
    Šįryt 34 maršrute dirbo "Pajūrio autobusų" autobusas FEV 762, maždaug 7:45 pravažiavo Arenos stotelę.
    Galbūt dėl to ryte 7:16 nebuvo 6 maršruto reiso iš Melnragės?..
    Cia buvo rezervas, nes vienas is O407 modeliu remontuojamas.

    Comment


      "Gintarinis vairas" įsigijo naują autobusą, MAN A21 NL263, 1999 metų gamybos, valst. nr. GDO 806. Šiandien pirmą kartą išvažiavo į maršrutus, dirbo 3 maršrute.
      Beje, tai antras šio modelio autobusas Klaipėdoje, pirmasis dirba "Pajūrio autobusuose".

      Comment


        Parašė Briedis Rodyti pranešimą
        "Gintarinis vairas" įsigijo naują autobusą, MAN A21 NL263, 1999 metų gamybos, valst. nr. GDO 806. Šiandien pirmą kartą išvažiavo į maršrutus, dirbo 3 maršrute.
        Beje, tai antras šio modelio autobusas Klaipėdoje, pirmasis dirba "Pajūrio autobusuose".
        Jį pastebėjau jau penktadienį, dirbo 14 maršrute.

        Comment


          Parašė groundzer Rodyti pranešimą
          Jį pastebėjau jau penktadienį, dirbo 14 maršrute.
          Suklydau... Ačiū už pataisymą!
          Beje, įdomu, kokį autobusą jis pakeis?

          Comment


            Parašė Briedis Rodyti pranešimą
            Suklydau... Ačiū už pataisymą!
            Beje, įdomu, kokį autobusą jis pakeis?
            Pakeitė ACH 301: http://fotobus.msk.ru/vehicle/192567/#n204290

            Comment


              O kaip privaciu vezeju autobusai tvarkosi lyginant su KLAP'u jusu nuomone?

              Comment


                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                O kaip privaciu vezeju autobusai tvarkosi lyginant su KLAP'u jusu nuomone?
                Na prasčiausia su GV. Šioje įmonėje dirba prasčiausi vairuotojai. Tai liūdija ir nusiskundimų skaičius KKT Skundų knygoje. Jų mašinų techninė ir salonų vizualinė buklė yra nepalyginamai prastesnė. Labai didelis minusas tai, kad privatininkai yra megėjai įsigyti priemiesčio maršrutams labiau tinkamas mašinas (MB O405 N2U, MAN NU263, 313 (A20)). Juose būna siauri praėjimai salono viduje, o tai ypač nepatogu piko valandomis. Žinoma, jiems neprideda prestižo ir uniformų nebuvimas.

                Comment


                  O KLAP`e miesto maršrutuose uniformos privalomos?
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                    O KLAP`e miesto maršrutuose uniformos privalomos?
                    Kiek žinau tik naujai įsigytose mašinose, įskaitant ir MB Citaro Irvine.

                    Comment


                      Keli naujieji Irisbus'ai jau išvažiavo į maršrutus. Numeris 46 dirbo 8 maršrute, dar vienas Irisas 11 maršrute, nors laikraščiuose rašė, kad į maršrutus išvažiuos tik pirmadienį. Beje, švieslentės nedirbo, tikriausiai dar nesugebėjo suprogramuoti...
                      O šiaip džiugu, kad ir Klaipėda pagaliau sulaukė naujų autobusų

                      Comment


                        Puiki naujiena!

                        Comment


                          Važiavau šiandien. Piguva neatsiduoda, bet sėdynės nepatiko, trūksta reljefiškumo, ir pamušalas iki plastmasės persispaudžia, senuose mersuose ir manuose patogesnės. O dėl kondicionierių nebuvimo tai atskiras ačiū ar tai autobusų parko dinozaurams, ar savivaldybės nevykėliams. Ir durų užsidarymo garsas įkyrus, o šiaip visai padorūs.
                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                          Comment


                            Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                            Važiavau šiandien. Piguva neatsiduoda, bet sėdynės nepatiko, trūksta reljefiškumo, ir pamušalas iki plastmasės persispaudžia, senuose mersuose ir manuose patogesnės. O dėl kondicionierių nebuvimo tai atskiras ačiū ar tai autobusų parko dinozaurams, ar savivaldybės nevykėliams. Ir durų užsidarymo garsas įkyrus, o šiaip visai padorūs.
                            Užsidarant pypsi klaikiai? Naujuose Manuose, esančiuose Vilniuje, tik du kartus signalas čypsi. Aišku, neįkyrus
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Irgi šiandien važiavau, mašinos neblogos, bet kažkodėl vokiečiai man buvo geriau ar patogiau. Bet čia tik mano nuomonė Man šiandien išėjo pamatyti 6 autobusus maršrutuose. Gal jų reisuose buvo ir daugiau?
                              P.S. pora nuotraukėlių įdėjau į fotobusą

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Užsidarant pypsi klaikiai? Naujuose Manuose, esančiuose Vilniuje, tik du kartus signalas čypsi. Aišku, neįkyrus
                                Taip, kaip koks žadintuvas įkyrus. Lyg ne durys, o giljotina būtų.
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                  Taip, kaip koks žadintuvas įkyrus. Lyg ne durys, o giljotina būtų.
                                  Panašus į mokyklos skambutį

                                  Comment


                                    O gal kas gali papasakoti apie Gintarinio Vairo baltaji MAN'a Lion's City kuri jau kelis kartus maciau devintam marsrute

                                    Comment


                                      Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                                      O gal kas gali papasakoti apie Gintarinio Vairo baltaji MAN'a Lion's City kuri jau kelis kartus maciau devintam marsrute
                                      Turi omeny šitą: http://fotobus.msk.ru/vehicle/555318/#n635571 ?

                                      Comment


                                        Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                                        Taip sitas ir dabar jau jokiu klausimu neturiu.

                                        Comment


                                          "Pajūrio autobusai" įsigyjo naują autobusą - MAN A20, 2000 metų, numeris GRJ 341. Šiandien dirbo 6 maršrute, bet ar tai pirma jo darbo diena nežinau. Autobusas tokios pat spalvos kaip ir prieš porą mėnesių pirktas MAN A21 GOP 600.
                                          Dabar jau galėtų nurašyti kokį seną SL202, arbą Neoplaną prasmirdusiu salonu nuo išmetamųjų dujų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X