Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kauno autobusai tik nemoka sutvarkyt svieslenčiu.... Pagirsiu Klaipėdos parką jei jų švieslentės veiks.

    Comment


      Klaipėdą galima pagirti (privatininkus, turiu omeny), kad sugebėjo neblogai savo transporto priemonių parką atnaujinti. Ir kai kuriuose autobusuose švieslentes suprogramuoti
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Klaipėdą bus galima girti tada, kai nebus tokių nesamonių, kaip "Autobsų st." ir "Vingio g." Su švieslenčių ir lentelių atitikimu oficialiems maršrutų pavadinimams Klaipėdoje netgi blogiau, nei Vilniuje.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Man tik keista, kad tarpmiestiniame pervezime KLAPas Lietuvos mastu labai gerai tvarkosi, o mieste panašu, kad privatininkai aplenkė. Ar cia jiem kokie griežtesni reikalavimai taikomi?

          Comment


            "Pajūrio autobusai" nusipirko Scania, 2002 metų gamybos, valst. nr. HEM 429. Šiandien dirba 4 maršrute. Beje, autobusas anksčiau dirbo Liuksemburge

            Comment


              Parašė Briedis Rodyti pranešimą
              "Pajūrio autobusai" nusipirko Scania, 2002 metų gamybos, valst. nr. HEM 429. Šiandien dirba 4 maršrute. Beje, autobusas anksčiau dirbo Liuksemburge
              Ot šposininkai Sakė, kad su skandinaviškais nebeprasidės. Ypač po to, kai jau norėjo parduoti Vest.

              Comment


                Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                "Pajūrio autobusai" nusipirko Scania, 2002 metų gamybos, valst. nr. HEM 429.
                Sis Scania Omnilink autobusas buvo siandien uzmatytas dirbantis 6 marsrutu.

                Comment


                  Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                  Ypač po to, kai jau norėjo parduoti Vest.
                  O ko jiems Vest'as neitiko? Nors ir priemestinis bet jaukus ir minkstas autobusas buvo.

                  Comment


                    Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                    O ko jiems Vest'as neitiko? Nors ir priemestinis bet jaukus ir minkstas autobusas buvo.
                    Jis daug tepalo ir dyzelino "ryja". Autobusas kurį laiką buvo parduodamas autopliuse, bet niekas nenupirko jo.

                    Comment


                      Siandien Vest'a pamaciau riedanti keliu. Reiskias nesugebejo parduoti.

                      Comment


                        Gar. nr. 97 šiandien - dešimtam maršute.

                        Comment


                          Parašė Prodigal Stranger Rodyti pranešimą
                          Gar. nr. 97 šiandien - dešimtam maršute.
                          Šiandien teko progos pralėkti pora stotelių. Gera mašina, iškart pajutau kondicionieriaus privalumą. Dar vienas privalumas, kad priekabos sujungimo aikštelėje yra nemažai rankenų, kur galima įsikibti. Tokių išvis nerasta MB Irvine Citaro mašinose.

                          Comment


                            Šiandien linijoje jau ir gar. nr. 98.

                            Comment


                              Ką tik užmačiau ir paskutinį iš trijų neseniai gautų prailgintų 'Man' autobusų - gar. nr. 96. Taipogi aštuntam maršrute. Beliks kokį kartą juos visus nufotografuoti :-)

                              Comment


                                Šiandien 9 maršrute dirba naujas "Gintarinio vairo" MAN A21 NL263, valst. nr. HEN 593. Atvežtas iš Vokietijos miesto Diuseldorfo.
                                Beje, jis tikriausiai pakeitė 20 metų sulaukusį MAN'ą BFR 160.
                                Paskutinis taisė Briedis; 2014.06.28, 17:25. Priežastis: papildymas

                                Comment


                                  Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                  Šiandien 9 maršrute dirba naujas "Gintarinio vairo" MAN A21 NL263, valst. nr. HEN 593. Atvežtas iš Vokietijos miesto Diuseldorfo.
                                  Beje, jis tikriausiai pakeitė 20 metų sulaukusį MAN'ą BFR 160.
                                  Dar neaišku, kokį autobusą pakeis. Yra keli likę SL202, tad kurį nors gali ir pakeist tiek BEN 663; BHJ 650
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Dar vienas 'Gintarinio vairo' pirkinys šiandien dirba 14-am maršrute. MAN, valst. nr. HFN 663.

                                    Comment


                                      Ir dar kitas jų pirkinys - MAN A20 nr. HFN049, 17 maršrutu.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Naujų autobusų šiemet kaip reikiant užderėjo
                                        Dar galėtų įvesti vieningą spalvą visiems, ar bent jau kokį spalvinį motyvą - vis tvarkingiau atrodytų.

                                        Comment


                                          Užderėti - užderėjo. Bet ar keleiviams karštą vasaros dieną nuo to geriau? Nemanau: orlaidžių nėra, kondicionierius neveikia, salonas - priemiestinio tipo.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X