Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kiek teko matyti ir žinau , kad autobusai , ant kurių buvo prikabinti dviračiams laikikliai , kursuoja 3 - iuoju maršrutu , bet katik pro mane pravažiavo link Partizanų g. 37 maršruto autobusas , kaži kodėl taip...
    Neskubėk ir nespėsi.

    Comment


      Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
      Kiek teko matyti ir žinau , kad autobusai , ant kurių buvo prikabinti dviračiams laikikliai , kursuoja 3 - iuoju maršrutu , bet katik pro mane pravažiavo link Partizanų g. 37 maršruto autobusas , kaži kodėl taip...
      Matyt to autobuso ekipažui buvo mėnesio grafike numatytas 37-as maršrutas
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Šiandien ryte atsitiktinai teko išbandyti naująjį/senąjį ilgintą Den Oudsten autobusą, kuris važiavo 39 maršrutu. Labai nustebino prie abejų priekabos durų esantys varteliai, atsiveriantis viena kryptimi. Gal kas žino, ar tai buvusių savininkų palikimas, ar naujadaras?

        Comment


          Ankstesnių valdytojų palikimas. Beje, Van hool'as bus perdažomas. Jis apklijuotas plėvele, kuri pripažinkim, atrodo bjauriai. Plėvelė atsilupa labai sunkiai, plona, plyšta, fenas mažai gelbsti. Autobuso šonai juodi, galas raudonas. Kairiąjam šone skarda atšokus, buvo kniedyta. Po ja rėmai stipriai pažeisti korozijos.
          Paskutinis taisė Virtęs pelenais; 2013.11.06, 19:20. Priežastis: Papildymas.

          Comment


            Keleivinio transporto komisijos sprendimai
            http://myliukauna.lt/lt/naujienos/ci...jos-sprendimai

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              Keleivinio transporto komisijos sprendimai
              http://myliukauna.lt/lt/naujienos/ci...jos-sprendimai
              Nu T3 tai galėjo nors pusę reisų palikti iki Draugystės galo.

              Comment


                Manau, kad užrauks 3 troleibusą visai, jeigu išvis neatjungs Draugystės gatvės kontaktinio tinklo ateityje (nes keleivių tikrai mažai ten važiuoja, nebent iki Senukų, o tinklas pakankamai ilgas, matyt jo priežiūra neatsiperka).

                Comment


                  Parašė Lich Rodyti pranešimą
                  Manau, kad užrauks 3 troleibusą visai, jeigu išvis neatjungs Draugystės gatvės kontaktinio tinklo ateityje (nes keleivių tikrai mažai ten važiuoja, nebent iki Senukų, o tinklas pakankamai ilgas, matyt jo priežiūra neatsiperka).
                  Bert darbo metu vazineti privalo bent kazkas. Ten daug zmoniu dirba. Taip pat ir sodai nusileidus kalnu zemyn.

                  Comment


                    Parašė Lich Rodyti pranešimą
                    Manau, kad užrauks 3 troleibusą visai, jeigu išvis neatjungs Draugystės gatvės kontaktinio tinklo ateityje (nes keleivių tikrai mažai ten važiuoja, nebent iki Senukų, o tinklas pakankamai ilgas, matyt jo priežiūra neatsiperka).
                    Reikėtų įrengti naują trūlų apsisukimo vietą kažkur už Senukų. Tiesa, kad toliau Senukų važiuoja labai nedaug keleivių ir užtektų vieno trol. maršruto. Ir mano galva, logiškiau būtų jei T3 vežtų iki Draugystės galo, o T8 suktųsi tuoj už Senukų. Savaitgaliais T8 galėtų važinėti iki galo, kaip dabar.

                    Tai, ką padarė dabar, padaro T3 trol. visai nereikalingą.

                    Dar pamirštame, kad Draugystės g. važiuoja ir A6 ir A36. Norint sumažinti VT kiekį Draugystės gatvėje taupymo sumetimais, reikėtų pradėti nuo autobusų, kurių km savikaina didesnė, o ne troleibusų.
                    Paskutinis taisė disident; 2013.11.08, 07:47.

                    Comment


                      3 bus Draugystes-Kovo 11 osios ziedas. šnekat belenka...

                      Comment


                        Taip pat bus koreguojamas ir 3-iojo troleibuso eismas. Jis važiuos iki Kovo 11-osios žiedo, nes šiuo troleibusu važiuoja nedaug keleivių.
                        Mes diskutuojam tai, apie ką rašė straipsnis, jei Jūs turite kažkokios patikimesnės informacijos, gal tada galėtumėte pasidalinti, kad nešnekėtume "belenko".
                        Paskutinis taisė Lich; 2013.11.09, 15:35.

                        Comment


                          Parašė Lich Rodyti pranešimą
                          Mes diskutuojam tai, apie ką rašė straipsnis, jei Jūs turite kažkokių patikimesnės informacijos, gal tada galėtumėte pasidalinti, kad nešnekėtume "belenko".
                          Straipsnyje neparašyta, kuria atkarpa trumpinama: ar nuo centro, ar link centro. Belieka tik interpretuoti. Bet Onemillion aš linkstu tikėti.
                          Taip pat bus koreguojamas ir 3-iojo troleibuso eismas. Jis važiuos iki Kovo 11-osios žiedo, nes šiuo troleibusu važiuoja nedaug keleivių.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                            3 bus Draugystes-Kovo 11 osios ziedas. šnekat belenka...
                            Atmečiau tokį variantą kaip mažai tikėtiną, bet pasirodo, tai tiesa.

                            Comment


                              Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                              3 bus Draugystes-Kovo 11 osios ziedas. šnekat belenka...
                              Pala pala, rimtai nebevažiuos į centrą? Tai paliks trasą su 4 stotelėm, ar aš kažko nesupratau?

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Bert darbo metu vazineti privalo bent kazkas. Ten daug zmoniu dirba. Taip pat ir sodai nusileidus kalnu zemyn.
                                Man rodos pilnai užtenka 6 ir 36 autobuso darbo dienomis
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  3 maršrute paliks dvi škodas, kitą savaitę pasakysiu net kurias taip Draugystės- KOVO 11 OSIOS žiedas, kolkas taip bus iki pastatys liniją Parodos g...o toliau bus matyt arčiau liepos 1 dienos kuomet jau turės paleisti troleibusus.

                                  Comment


                                    Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                    3 maršrute paliks dvi škodas, kitą savaitę pasakysiu net kurias taip Draugystės- KOVO 11 OSIOS žiedas, kolkas taip bus iki pastatys liniją Parodos g...o toliau bus matyt arčiau liepos 1 dienos kuomet jau turės paleisti troleibusus.
                                    O kaip žiema bus su Parodos kalnu? Škodos nelabai sukibimą turi su slidžiu keliu Solarius leis? Su ta antipraslydimo sistema? Arba turės itin gerai prižiūrėti šį kalną.
                                    Neskubėk ir nespėsi.

                                    Comment


                                      škoda kaip tankas, užvažiuos į betkokį kalną net tr9 užvažiuos galite būti ramūs

                                      Comment


                                        Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                        škoda kaip tankas, užvažiuos į betkokį kalną net tr9 užvažiuos galite būti ramūs
                                        Drystu teigti , kad praeitą žiemą važiavau su Škoda ir prie Molo iš stotelės vos vos išvažiavom buvo labai gerai pašalę , tai kankinosi vairuotoja su ja nes gazą spaudė ko gero iki dugno ir tai vos vos tad man yra šiokių tokių abejonių
                                        Neskubėk ir nespėsi.

                                        Comment


                                          Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                                          nes gazą spaudė ko gero iki dugno ir tai vos vos
                                          Būtent. Kuo labiau spausi "gazą", tuo "greičiau" stovėsi vietoje. Čia globali problema - ne tik Kaune, bet ir Vilniuje troleibusų vairuotojams atrodo, kad nušlifavus iki blizgesio ledą stotelėje, sukibimas pagerės.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X