Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą
    Ir del vieno ,, ivykio '' sauniam kolektyvui dekoti nereikia, Manau pakanka asmeniskai vairuotojui.
    Kodėl nereikia? Manau tikrai galima, ir netgi reikia.

    Comment


      Lygtais nuo sausio 1 dienos (ar vėliau) Kauno autobusai perims merulos maršrutus 101 102 150

      Comment


        Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
        Lygtais nuo sausio 1 dienos (ar vėliau) Kauno autobusai perims merulos maršrutus 101 102 150
        102 maršrutinis taksi ne Merulos.

        Comment


          Keista, kad perima Kauno autobusai, o ne Kautra.

          Comment


            Parašė Kriugeris Rodyti pranešimą
            Keista, kad perima Kauno autobusai, o ne Kautra.
            Jei tai tiesa, tai valio, nes visi jie veža į priemiesčius, kur jau seniai miesto autobusai turėjo važiuot! Aišku, jei važinės mersedesai, tai irgi ne kažką

            Comment


              „Kauno tiltai“ rengia viešojo transporto H. Ir O. Minkovskių g. projektą.
              Tiesiog sakinys iś straipsnio kauno dienos apie koncertų rūmus.
              Kas tai ?

              Comment


                https://www.delfi.lt/projektai/kaledos/kauno-gatvese-ypatingas-autobusas-kaledine-nuotaika-garantuota.d?id=92041521

                „Pabaigti kalėdinio autobuso „TEMSA“ (504) papuošimo darbai. Su kolega užtrukome 5 valandas, kol paskirstėm 60 metrų girliandas. Jau išriedėjo į gatves ir džiugins kauniečius jų kelionėse po miestą. Šiandien važiuoja 38 maršrutu, trečiadienį 39, ketvirtadienį 40 maršrutu, šeštadienį 57G, o sekmadienį 3“, – teigė autobusą papuošęs Tomas Truniakovas.

                Anot T. Truniakovo, kitos savaitės pirmadienį kalėdinis autobusas kursuos 26 maršrutu, antradienį 6, trečiadienį ir ketvirtadienį 37.
                Gal kas matėte?

                Comment


                  sustoti prie Kliniku vairuotojams yra tikras issukis. Blogiuasia netinkamai sudaryti grafikai, kai i sustojima atvyksta is kart visi autobusai. Tada keleiviams reikia tiesiog lipti per balas.....
                  Attached Files

                  Comment


                    Tą žieduką minėjo, kad rekonstruos. Realiai, manau turėtų būti prioritetinė vieta, nes itin nepatogiai padarytas, ypač VT atžvilgiu.
                    Dar neblogai būtų Sukilėlių pr. ir Eivenių g. normalus remontas.

                    Comment


                      Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                      Lygtais nuo sausio 1 dienos (ar vėliau) Kauno autobusai perims merulos maršrutus 101 102 150
                      Neišsipildė gandai apie perimamus maršrutus.
                      Būtų ir keista jei perimtų, jau dabartines linijas vos padengia dėl vairuotojų trūkumo.

                      Comment


                        Parašė Kriugeris Rodyti pranešimą

                        Neišsipildė gandai apie perimamus maršrutus.
                        Būtų ir keista jei perimtų, jau dabartines linijas vos padengia dėl vairuotojų trūkumo.
                        o iš kur jų bus jei sąlygos tik blogėja, o ne gerėja

                        Comment


                          Gal kas žinote ar bus K. Baršausko gatvėje autobusų juostos? Nes panaikinta įvaža Pašilės g. stotelėje Molo pusėje + pakeitimai ties Breslaujos g. stotele nuo centro pusės sudaro tokį įspūdį.
                          Valstybinės reikšmės susisiekimo projektų brėžiniai žemėlapyje (arcgis.lt)
                          Kauno susisiekimo projektų brėžiniai žemėlapyje (arcgis.lt)

                          Comment


                            Parašė Kirstukas Rodyti pranešimą
                            Gal kas žinote ar bus K. Baršausko gatvėje autobusų juostos? Nes panaikinta įvaža Pašilės g. stotelėje Molo pusėje + pakeitimai ties Breslaujos g. stotele nuo centro pusės sudaro tokį įspūdį.
                            Gatvė tikrai nusipelnė A juostų. Netgi dabar kiek stebiu visi ir taip važiuoja 2 juosta.
                            Įvažos gali būti naikinamos ir tam, kad išsitektų tiesiamas dviračių takas.

                            Negirdėjau kalbų apie A juostą. Realiai visko galima tikėtis. Nenustebintų abu variantai. Aš būčiau už A juostas 3+3 juostų Kauno gatvėse.

                            Comment


                              Nuo 02.13 keičiasi daugumos troleibusų bei 3, 27G, 54 autobusų tvarkaraščiai.

                              Comment


                                Parašė Kriugeris Rodyti pranešimą
                                Nuo 02.13 keičiasi daugumos troleibusų bei 3, 27G, 54 autobusų tvarkaraščiai.
                                Ta matom. kas konkreciai keiciaisi 8 troleibusu marsrute, ir 27 G autobuse. Klausiu Jusu, nes tiketina turite paaiskinima.

                                Comment


                                  Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą

                                  Ta matom. kas konkreciai keiciaisi 8 troleibusu marsrute, ir 27 G autobuse. Klausiu Jusu, nes tiketina turite paaiskinima.
                                  27G niekas nesikeičia, nežinau kodėl rašo, kad keičiamas tvarkaraštis, o 8-am maršrute vienas reisas iš Varnių g. keičiamas laikas iš 13:54 į 13:52 darbo dienomis.

                                  Comment


                                    Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą

                                    Ta matom. kas konkreciai keiciaisi 8 troleibusu marsrute, ir 27 G autobuse. Klausiu Jusu, nes tiketina turite paaiskinima.
                                    Darau prielaidą, jog kažkas keičiasi 3-o autobuso maršruto grafike (spėju tame sujungtiniame, kuris prisijungia iš 27G maršruto). Kitokių variantų neturiu.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Papaskosiu linksmą istoriją apie patirtį su Kauno VT.

                                      Savaitgalį teko lankytis Kaune ir prisiminiau, kad dar niekada nesu Kaune važiavęs troleibusu, tai nutariau šitą klaidą ištaisyti ir su draugeliu nutarėm pavažiuoti 11 troleibusu nuo Laisvės Alėjos į viršų. Laukiant trūlo, vaikštinėjam apie stotelę, aš bandau savo naujo telefono kamerą, žvalgausi į aplinkinius namus ir šiaip žiūriu, kaip čia ką nors sukomponavus. 11 troleibusui atvažiavus, įlipam ir bandom nusipirkti porą bilietų už 2 Eur monetą. Vairuotoja bilieto mums neduoda ir 2 Eur nepasiima, bet spokso ir lyg kažką man sako. Neiškart net supratau, nes tiesiog tikėjausi bilietėlio ir paklausiau, ar galim nusipirkti du pilnus bilietus. Tada man dašilo, kad ji manę piktai klausia "ką čia fotografavai?" Aš galvojau, kad gal ji nusprendė pajuokauti ar šiaip mėgsta pašnekėti su keleiviais. Sakau "mes viešojo transporto entuziastai, bandom Kauno troleibusus". Ir tada vairuotoja pradėjo kažkokią nerišlia ir sunkiai į bet kokius logiškos ir koherentiškos kalbos rėmus įsipaišančią tiradą apie "iškeltą žmogžudystės bylą", "atiduok čia pat man telefoną", "iškviesiu policiją", "Vadovybė jau viską per kameras stebi", "tuoj jums bus" ir t.t. ir pan.
                                      Bet kokie bandymai jai mandagiai paaiškinti, kad ji neturi jokios teisės taip nei šio nei to užsipulti random žmonių, nepadėjo, bet bilietą visgi pardavė. Tik tuo viskas nesibaigė.

                                      Nuvažiavus kelias stoteles ir norint išlipti, neatidaro durų. Just like that, tiesiog neatidaro troleibuso durų. Kiti keleiviai pradėjo šaukti, kad atidarytų duris, tai ji atidarė priekines duris ir juos išleido. Man atsargiai priėjus prie durų, ji uždaro duris. Pareikalauju duris atidaryti ir išleisti, o ji vietoj to toliau pradeda savo isterišką baubimą apie "žmogžudystės byklą", "jau viską čia tiesiogiai vadovybė stebi", "atiduok telefoną" ir "parodyk nuotraukas". Ir taip iki kitos stotelės, kur aš jau pats biškį pakėliau balsą ir labiau užtikrintu, bet ir toliau labai mandagiu, pagarbiu ir civilizuotu tonu paaiškinau, kad poniai gręsia 146 BK straipsnis ir kad savo elgesio motyvus galės dėstyti savo vadovybei, o dabar prašyčiau nedelsiant atidaryti duris ir išleisti. Dar paspoksojo kelias sekundes į mane savo liguistu žvilgsniu ir visgi nusprendė duris atidaryti.

                                      Tai vat toks pirmas pasivažinėjimas Kauno troleibusais. Buvau pagrobtas troleibuso vairuotojos

                                      Comment


                                        Prieš ~10 metų troleibuso vairuotoja specialiai nutaranavo mano automobilį Taikos-Draugystės žiede, klykė, kad neblokuočiau jai kelio, kad kvies policiją ir t.t. Kai pasakiau, kad tuoj pats iškviesiu - truputį atsipeikėjo ir klusniai supildė eismo įvykio deklaraciją kur pripažino savo kaltę. Gal ta pati vis dar dirba?
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Papaskosiu linksmą istoriją apie patirtį su Kauno VT.

                                          Savaitgalį teko lankytis Kaune ir prisiminiau, kad dar niekada nesu Kaune važiavęs troleibusu, tai nutariau šitą klaidą ištaisyti ir su draugeliu nutarėm pavažiuoti 11 troleibusu nuo Laisvės Alėjos į viršų. Laukiant trūlo, vaikštinėjam apie stotelę, aš bandau savo naujo telefono kamerą, žvalgausi į aplinkinius namus ir šiaip žiūriu, kaip čia ką nors sukomponavus. 11 troleibusui atvažiavus, įlipam ir bandom nusipirkti porą bilietų už 2 Eur monetą. Vairuotoja bilieto mums neduoda ir 2 Eur nepasiima, bet spokso ir lyg kažką man sako. Neiškart net supratau, nes tiesiog tikėjausi bilietėlio ir paklausiau, ar galim nusipirkti du pilnus bilietus. Tada man dašilo, kad ji manę piktai klausia "ką čia fotografavai?" Aš galvojau, kad gal ji nusprendė pajuokauti ar šiaip mėgsta pašnekėti su keleiviais. Sakau "mes viešojo transporto entuziastai, bandom Kauno troleibusus". Ir tada vairuotoja pradėjo kažkokią nerišlia ir sunkiai į bet kokius logiškos ir koherentiškos kalbos rėmus įsipaišančią tiradą apie "iškeltą žmogžudystės bylą", "atiduok čia pat man telefoną", "iškviesiu policiją", "Vadovybė jau viską per kameras stebi", "tuoj jums bus" ir t.t. ir pan.
                                          Bet kokie bandymai jai mandagiai paaiškinti, kad ji neturi jokios teisės taip nei šio nei to užsipulti random žmonių, nepadėjo, bet bilietą visgi pardavė. Tik tuo viskas nesibaigė.

                                          Nuvažiavus kelias stoteles ir norint išlipti, neatidaro durų. Just like that, tiesiog neatidaro troleibuso durų. Kiti keleiviai pradėjo šaukti, kad atidarytų duris, tai ji atidarė priekines duris ir juos išleido. Man atsargiai priėjus prie durų, ji uždaro duris. Pareikalauju duris atidaryti ir išleisti, o ji vietoj to toliau pradeda savo isterišką baubimą apie "žmogžudystės byklą", "jau viską čia tiesiogiai vadovybė stebi", "atiduok telefoną" ir "parodyk nuotraukas". Ir taip iki kitos stotelės, kur aš jau pats biškį pakėliau balsą ir labiau užtikrintu, bet ir toliau labai mandagiu, pagarbiu ir civilizuotu tonu paaiškinau, kad poniai gręsia 146 BK straipsnis ir kad savo elgesio motyvus galės dėstyti savo vadovybei, o dabar prašyčiau nedelsiant atidaryti duris ir išleisti. Dar paspoksojo kelias sekundes į mane savo liguistu žvilgsniu ir visgi nusprendė duris atidaryti.

                                          Tai vat toks pirmas pasivažinėjimas Kauno troleibusais. Buvau pagrobtas troleibuso vairuotojos
                                          Antrą kartą skaitau apie vairuotojų bandymą pažeidinėti 146 BK straipsnį.

                                          Pamenu skaičiau, kur berods 42 galinėj nepradėjo važiuot, įkalino keleivius, nes kažkoks žmogus lyg be bilieto norėjo važiuot. Prasėdėjo taip net 15 min įkalinti. Esą policijos laukė.

                                          Žodžiu, jei neatidarys durų, ar yra teisė jas kažkaip laužt, aišku filmuojant su įrodymais dėl neteisėto įkalinimo? Kaip įrodyti 146 BK pažeidimą? Matau čia tokie dalykai Kaune aktualu

                                          EDIT: radau naujieną. https://www.15min.lt/naujiena/aktual...eri-56-1127986

                                          Beje, kiek esu girdėjęs ir kiek jaučiu vairuotojus, psichologinė būsena vairuotojų nėra gera, kai kurie vairuotojai juntamai beviltiškai bando įrodyt savo valdžią, aprekinėja, bando vaizduoti rimtus kontrolierius, inspektorius, policininkus, ir tai atrodo kaip jų paskutinis bandymas kažką gal net apskritai gyvenime ką nors paaiškinti už savo namų durų. Čia kažkokia savybė būdinga kai kuriems žmonėms. Kai kuriems žmonėms labai svarbu išlaikyti garbę vos ne bet kokia kaina.
                                          Paskutinis taisė PoDV; 2023.02.13, 00:15.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X