Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
    bet keletą kartų visi išvažiavo tuo laiku net nesulaukę keleivių
    Vairuotojai smegenų neturi? Aš, būdamas vairuotoju, supratęs, kad renginysdar nesibaigia nevažiuočiau, o skambinčiau valdžiai ir sakyčiau, kad reikia laukti. Na gerai, sakykim tą kartą nepaskambini, bet po to iškart praneši kas ir kaip. O čia net ne vieną kartą, o keletą kartų sugebėjo išvažiuot tušti.

    Aš supratu, kad egiscryoth tai visai normalu, nes ne jo bėdos, bet kad iš 7 vairuotojų neatsirado nei vieno normalaus tai neįtikėtina.

    Comment


      Vairuotojui moka už laukimą? Manau, kad nemoka. Ir niekas nenori dirbti už dyką tuo labiau naktį. Yra grafikas - viso gero. Tegul Žalgirio arena moka už kiekvieną užsitęsusi renginį naktį KA, kurie savo ruožtu galės mokėti vairuotojams už laukimą tiek, kiek reikia ir pagal įstatymus.

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Vairuotojui moka už laukimą? Manau, kad nemoka. Ir niekas nenori dirbti už dyką tuo labiau naktį. Yra grafikas - viso gero. Tegul Žalgirio arena moka už kiekvieną užsitęsusi renginį naktį KA, kurie savo ruožtu galės mokėti vairuotojams už laukimą tiek, kiek reikia ir pagal įstatymus.
        Yra skirta 1.5 valandos nuo išvykimo tai su tais laukimais gaunasi kad koki pusvalandį už dyką dirbama


        Comment


          Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

          Yra skirta 1.5 valandos nuo išvykimo tai su tais laukimais gaunasi kad koki pusvalandį už dyką dirbama

          Manau nereikia vien del algos. Manau ža autobusu vairuotojai turi būti žmoniški o ne chamai jeigu reikia palaukti kokias 10-15min ar sunku? Man reikėjo pasinaudoti čia berods prieš metus ir net nebuvo mano autobuso.

          Comment


            Parašė minde_kns Rodyti pranešimą

            Manau nereikia vien del algos. Manau ža autobusu vairuotojai turi būti žmoniški o ne chamai jeigu reikia palaukti kokias 10-15min ar sunku? Man reikėjo pasinaudoti čia berods prieš metus ir net nebuvo mano autobuso.
            O ar pats dirbi 10-15 min už dyką?

            Comment


              Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

              O ar pats dirbi 10-15 min už dyką?
              Dirbu. Ir maždaug po valandą kiekvieną darbadienį. Ir dabar dažniausiai dar ir be pietų. Tai maždaug pusantros valandos už dyką. Ir tame pačiame parke. Tai aš debilas ar kaip čia?

              Comment


                Sorry už klausimą - o kuom tai susiję su Kauno VT? kas kiek ir kur viršvalandžių dirba? Gal privačiomis žinutėmis tai galima aptarti?

                Comment


                  Geriau pasidalintumėt informacija kada bus troleibusų kontaktinio tinklo jungtis iš Donelaičio gatvės į Parodos kalną ir kada bus troleibusai Vydūno alėjoje ir Baranausko gatvėje

                  Comment


                    http://kauno.diena.lt/naujienos/viln...ibusais-825165

                    Comment


                      Parašė vilijampolietis Rodyti pranešimą
                      Geriau pasidalintumėt informacija kada bus troleibusų kontaktinio tinklo jungtis iš Donelaičio gatvės į Parodos kalną ir kada bus troleibusai Vydūno alėjoje ir Baranausko gatvėje
                      Jungs kontaktinius tinklus jungtis? Apie tai nieko nežinau, gal yra koks straipsnis?

                      Comment


                        Kažkada buvo kalbos kad iš Donelaičio gatvės bus troleibusų kontaktinio tinklo jungtis (kairysis posūkis) į Parodos gatvės kalną

                        Comment


                          Parašė vilijampolietis Rodyti pranešimą
                          Kažkada buvo kalbos kad iš Donelaičio gatvės bus troleibusų kontaktinio tinklo jungtis (kairysis posūkis) į Parodos gatvės kalną
                          Bet patvirtintos ar ne tos kalbos?

                          Comment


                            Prašau nemėtyti plikų nuorodų.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Kokios naujienos apie Volvo?

                              Comment


                                Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą

                                Dirbu. Ir maždaug po valandą kiekvieną darbadienį. Ir dabar dažniausiai dar ir be pietų. Tai maždaug pusantros valandos už dyką. Ir tame pačiame parke. Tai aš debilas ar kaip čia?
                                O už tai bent kažkas bent ačiū pasako?

                                Comment


                                  Tai kaip su tais volvo reikalai einasi? Kiek jau perdažytų yra?

                                  Comment


                                    Parašė Vilius116 Rodyti pranešimą
                                    Tai kaip su tais volvo reikalai einasi? Kiek jau perdažytų yra?
                                    Vis dar vienas o kiek išvarytų perdažyt į troleibusų parką nežinau. Jau du autobusai turi rimtų gedimų su varikliais.

                                    Comment


                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      Vairuotojui moka už laukimą? Manau, kad nemoka. Ir niekas nenori dirbti už dyką tuo labiau naktį. Yra grafikas - viso gero. Tegul Žalgirio arena moka už kiekvieną užsitęsusi renginį naktį KA, kurie savo ruožtu galės mokėti vairuotojams už laukimą tiek, kiek reikia ir pagal įstatymus.
                                      Kur aš sakiau, kad jie turėjo savo sąskaita laukti?

                                      Aš sakiau, kad jie turėjo tai pamatę paskambinti vadovams ir klausti ką daryti, vadovai savo ruožtu būtų atsakę, kad laukti, už laukimą sumokėsim. Arba nelaukti ir išvažiuoti. Tas vienas išvažiavimas nieko tokio, bet po to vadovai jau iškart turėjo pakoreguot grafikus ir antrą kartą to jau neturėjo atsitikti.
                                      O čia, bent pasak egiscryph, tai sugebėjo atsitikti dar kelis kartus.

                                      Paskutinis taisė Gator; 2017.08.21, 11:12.

                                      Comment


                                        O kodėl jie turėjo skambinti? Kokie dar vadovai naktį? Dispečeriai turi tokius įgaliojimus garantuoti darbo apmokėjimą? Gal vairuotojai geriau žino situaciją darbovietėje, ir verta ar neverta skambinti? Gi žmonės geriau žino, kad jiems, kuo aš neabejoju, niekas už papildomą darbo laiką NEMOKĖS. Tai kam dar kažkam skambinti?

                                        Comment


                                          Į Kauną turistus atvilioja ir senutėliai troleibusai
                                          https://www.15min.lt/pasaulis-kisene...sai-642-842660
                                          Kuo gali būti įdomus senutėlis troleibusas, kuris jau vargiai važiuoja? Pasirodo, tik mums, lietuviams, jis atrodo „nurašytas“. Užsieniečiams sovietinius laikus menantys troleibusai – tikra egzotika, dėl kurios jie netingi atskristi į Lietuvą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X