Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Greičiausiai 42 ir 45 maršrutas važiuos tik iki kaišiadorių g sustojimo dabartinis 34 maršruto sustojimas o iki Respublikinės ligoninės veš nemokamas 00 maršrutas mikriukais.
    Solaris 655 pradėtas remontuoti jau.

    Comment


      Volvos priklausė pirmai kolonai. Ir volvo su garažiniu 695 nebuvo.

      Comment


        Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
        Greičiausiai 42 ir 45 maršrutas važiuos tik iki kaišiadorių g sustojimo dabartinis 34 maršruto sustojimas o iki Respublikinės ligoninės veš nemokamas 00 maršrutas mikriukais.
        Solaris 655 pradėtas remontuoti jau.
        Iš kur tokios žinios dėl 42 ir 45 maršrutų ? Nebepravažiuoja autobusai Prancūzų g. ?
        Paskutinis taisė Tautvis; 2017.08.30, 20:45.

        Comment


          Parašė Tautvis Rodyti pranešimą

          Iš kur tokios žinios dėl 42 ir 45 maršrutų ? Nebepravažiuoja autobusai Prancūzų g. ?
          dėl šviesaforo ir vos pravažiuojamos Prancūzų gatvės vairuotojai atsisako važiuot ne vien dėl autobusų laužymo bet ir dėl iškart didelių pasidariusių vėlavimų. O ar taip bus pamatysim

          Comment


            Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

            dėl šviesaforo ir vos pravažiuojamos Prancūzų gatvės vairuotojai atsisako važiuot ne vien dėl autobusų laužymo bet ir dėl iškart didelių pasidariusių vėlavimų. O ar taip bus pamatysim
            Išvis iš Prancūzų g. nuimt transportą, kol nėra normalaus pravažiavimo, o į Respublikinę ligoninę per Ž. Šančius gali transportas važiuot.

            Comment


              Parašė Tautvis Rodyti pranešimą

              Išvis iš Prancūzų g. nuimt transportą, kol nėra normalaus pravažiavimo, o į Respublikinę ligoninę per Ž. Šančius gali transportas važiuot.
              Yra viadukas ties Geležinkelio stotim, be problemų per 5-7 min. Prancūzų g. atsiduri.

              Comment


                Ar kas turi galimybę patikrinti, kokie yra seni švediški numeriai pas šiuos naujai gautus KA Volvo 7700 dujinius autobusus:
                89572 CL, 89636 CL, 89638 CL ir 89639 CL?
                Klausiu, nes taip gavosi, kad šitie tranzitiniai numeriai daugumai autobusų (t.y. 14 iš 17 žinomų) buvo sukabinti neteisingai.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  šiandien važiuojat 29 autobusu teko išgirsti,kai stotelės įgarsinamos nauju balsu.Gal kas žino ar vėl KA eksperimentuoja ar viena karta ims ir suvienodis įgarsinima.

                  Comment


                    Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                    šiandien važiuojat 29 autobusu teko išgirsti,kai stotelės įgarsinamos nauju balsu.Gal kas žino ar vėl KA eksperimentuoja ar viena karta ims ir suvienodis įgarsinima.
                    Suvienodiną.
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

                      Suvienodiną.
                      O troleibusu ir autobusu stoteliu anonsavimas irgi bus vienodinamas?

                      Comment


                        Parašė Vilius116 Rodyti pranešimą

                        O troleibusu ir autobusu stoteliu anonsavimas irgi bus vienodinamas?
                        O tai įdomu apie ką mes kalbam?
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          ICG1 maršruto tvarkaraščiai liepos 5, 6-7 bei 8 dienoms Kęstučio g. stotelėje link stoties. Keista, kad apskritai kaba tokių maršrutų tvarkaraščiai. Nekeista, kad jie kabo iki šiol. Kaune, deja, ne kartą esu susidūręs su tokiais atvejais, kai tvarkaraščiai yra mėnesio senumo, net tokioje stotelėje kaip Šilainių poliklinika link centro. KVT savo naujame puslapyje net drįsta rašyti, kad tvarkaraščiai stotelėse bus pakeisti per 2 savaites nuo jų įsigaliojimo.

                          Click image for larger version

Name:	DSC_7471.jpg
Views:	78
Size:	122,8 kB
ID:	1581714
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            ICG1 maršruto tvarkaraščiai liepos 5, 6-7 bei 8 dienoms Kęstučio g. stotelėje link stoties. Keista, kad apskritai kaba tokių maršrutų tvarkaraščiai. Nekeista, kad jie kabo iki šiol. Kaune, deja, ne kartą esu susidūręs su tokiais atvejais, kai tvarkaraščiai yra mėnesio senumo, net tokioje stotelėje kaip Šilainių poliklinika link centro. KVT savo naujame puslapyje net drįsta rašyti, kad tvarkaraščiai stotelėse bus pakeisti per 2 savaites nuo jų įsigaliojimo.

                            Click image for larger version

Name:	DSC_7471.jpg
Views:	78
Size:	122,8 kB
ID:	1581714
                            Prie Girstučio, KTU, Tauro futbolo mokyklos ir gal dar kitur dar yra ir specialus ICG autobusų stotelių ženklai, su specialiais pavadinimais. Girstutyje stovi 2 sustojimo ženklai, nors žaidynės jau seniai pamirštos.

                            Comment


                              Įdomu kodėl Volvo autobusams suteikiami tokie gražiniai numeriai jau keliems uždėti tai 531 ir 541.

                              Comment


                                Nesuprantu, tai kada į Kauno gatves žada išriedėti tie nauji Volvo dujiniai autobusai? Nieko nesuprantu. Gal jau koks vienas kitas raudonas rieda gatvėmis, ar ne?

                                Comment


                                  Parašė Vilius116 Rodyti pranešimą
                                  Nesuprantu, tai kada į Kauno gatves žada išriedėti tie nauji Volvo dujiniai autobusai? Nieko nesuprantu. Gal jau koks vienas kitas raudonas rieda gatvėmis, ar ne?
                                  Kas per priekaištai? Nesupranti, kad reikia autobusus paruošti maršrutams, o ne dėl kažkieno užsimanymo išsiūsti apsilupinėjusius? Nepatinką, varyk į Šiaulius, ten minimum 2 jau dirbą.
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

                                    Kas per priekaištai? Nesupranti, kad reikia autobusus paruošti maršrutams, o ne dėl kažkieno užsimanymo išsiūsti apsilupinėjusius? Nepatinką, varyk į Šiaulius, ten minimum 2 jau dirbą.
                                    Tai gal bent jau žinai kada išriedės maždaug? Kiek girdėjau sedynes salonai bus persiuti solariu medžiaga

                                    Comment


                                      Parašė Vilius116 Rodyti pranešimą

                                      Tai gal bent jau žinai kada išriedės maždaug? Kiek girdėjau sedynes salonai bus persiuti solariu medžiaga
                                      Tikrai ne visi vienu metu, ir nemanau, kad greitai. Reiktų pasklaust. Kai kurie bus.
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

                                        Tikrai ne visi vienu metu, ir nemanau, kad greitai. Reiktų pasklaust. Kai kurie bus.
                                        tik kitą mėnesį turėtų išvažiuot 5 jau beveik paruošti tik trūksta dujų užpylimą perdaryt

                                        Comment


                                          Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

                                          tik kitą mėnesį turėtų išvažiuot 5 jau beveik paruošti tik trūksta dujų užpylimą perdaryt
                                          O tai, kas ten yra?
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X