Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Atsakomybė atlyginimo dydžiui neturi turėti jokios įtakos. Priešingai, kuo ji mažesnė, tuo alga didesnė. Tai reali padėtis, kurios neturėtų būti.



    Tai yra liberastinės ideologijos paistalai. Policininkai žemiausios grandies negauna nei 400 eurų. Gal nuo šiemet ir padidino, bet vairuotojai anksčiau gaudavo dar daugiau. Aš ne kažkokius aukštuosius esu baigęs, bet turiu mokslo laipsnį ir ne už pinigus pirktą, nes ir toliau dirbu moksle. Ir ne kokius humanitarinius, kas realiai ne mokslas, o plakimas liežuviu. daugeliu atvejų. Ne pavydas, o valstybės požiūris į mokslą - jo nereikia. Ir esmė ne tame, kad alga mažesnė už vairuotojo, o tame, kad už ją tik galą su galu sudurti išeina. Vakaruose, į kuriuos taip mėgsta lygiuotis valdžia ir kai kurie kiti, tokie kaip aš gauna 5-10 kartų daugiau, o vairuotojai tik 2-3 kartus daugiau, lyginant su Lietuva. Apie kokią šalies pažangą galima kalbėti, jei valstybė iššvaisto pinigus išmokslinimui, o paskui verčia emigruoti?
    Mažai yra darbų kur galėtum laisvai jaustis finansine prasme pati valdžia parodo kad vagiant išeina gyvent

    Comment


      Kaip žinia penktadienį vyko "Naktinis Krepšinis 2016". Jo metu nukentėjo Saffle #075
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        O apart ilgos Karosos, buvo kokia kita garmoškė apipavidalinta naktinio krepšinio simbolika?
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Nebuvo

          Comment


            Šiandien pasirodė Lidl reklama o joje nufoilmuotas Kauno Van Hool AU124 autobusas.

            Comment


              Kaip suprantu mieste jau yra CityBee dviračiai ir stendai prie dalinimosi taškų.
              Jau yra informacijos apie kainas - http://www.citybee.lt/lt/bzz-kaunieciai/
              3 dienoms - 2.9€; 30 d. - 3.9€; sezonui - 19.9€
              Pirmos 30min nemokamos (turint narystę).
              Paskutinis taisė pedumetytojas; 2016.05.18, 10:35.

              Comment


                Kuri Scania CK buvo raudona? Nes šioje foto matosi dešiniam kampe kažkokia Raudona Sacnia CK
                http://automoto.ee/albums/album29/IMG_5425.jpg
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                  Kuri Scania CK buvo raudona? Nes šioje foto matosi dešiniam kampe kažkokia Raudona Sacnia CK
                  http://automoto.ee/albums/album29/IMG_5425.jpg
                  Panašu, kad nuotraukoje 1084 su kažkokia reklama. Gi matosi balta aplink langą

                  Comment


                    Man nepanašu. Čia iš priekio matosi:
                    http://automoto.ee/albums/album29/IMG_5412.jpg
                    4 iš kairės
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Ten mano manymu skirtingos kolonos. Maišosi 2221 ir 2215. 1084 reklamos neturėjo, išskyrus KETUS ant šono

                      Comment


                        Priekis į CK nepanašus. Ten kažkuri iš 656-665 partijos. Anksčiau gautos Scania baltos juostos apačioje neturėjo

                        Comment


                          atrodo, kad lyginam dvi visiškai skirtingas autobusų grupes. pirmojoj nuotraukoj matom, kad jie beveik prie sienos, antrojoj - kad "laukuose", pirmojoj, sakyčiau, 2221 (duočiau 90 proc.), antrojoj - akivaizdžiai 2215.
                          o tas paslaptingasis, sakyčiau, 2224 - juk iš pradžių buvo baltas; jis ir galėjo turėti kažkokią reklamą. galiu klysti.

                          Comment


                            Parašė kazhkas Rodyti pranešimą
                            atrodo, kad lyginam dvi visiškai skirtingas autobusų grupes. pirmojoj nuotraukoj matom, kad jie beveik prie sienos, antrojoj - kad "laukuose", pirmojoj, sakyčiau, 2221 (duočiau 90 proc.), antrojoj - akivaizdžiai 2215.
                            o tas paslaptingasis, sakyčiau, 2224 - juk iš pradžių buvo baltas; jis ir galėjo turėti kažkokią reklamą. galiu klysti.

                            Aš ir galvojau 224, bet jis turėjo tokį pat galą, kaip ir dabar. Dar tas pats lipdukas likęs, šitą tikrai atsimenu. Gal ten mano matytos Skanijos trijų ašių su švediškais numeriais. Kažkada esam diskutavę apie jas

                            Comment


                              224 priekis ne toks

                              Comment


                                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                Aš ir galvojau 224, bet jis turėjo tokį pat galą, kaip ir dabar. Dar tas pats lipdukas likęs, šitą tikrai atsimenu. Gal ten mano matytos Skanijos trijų ašių su švediškais numeriais. Kažkada esam diskutavę apie jas
                                Sujungtinės? Beje mes aiškinamės 4 nuo kairės
                                http://www.miestai.net/forumas/pictu...ictureid=61977
                                Prieko čia 2215?
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Triašės Scania? Kelintais čia metais? Bent jau aš 2005m. vasarą parke mačiau baltas MaxCi. Viena iš jų maršrutuose dirbo, o paskyrose buvo žymima garažiniu 599

                                  Comment


                                    Triašės, bet nesujungtinės, metų nepasakysiu, bet žinau buvo vasara, man rodos 2007-2008, o estai tuomet ir lankėsi. Iš viso lyg buvo 5, esu matęs viena jų maršrute, netgi švieslentėje degė maršruto skaičius. Dažymo schema jau matyta mūsų labdariniuose skandinavuose. Niekaip nerandu per google kažko panašaus

                                    Comment


                                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                      Triašės, bet nesujungtinės, metų nepasakysiu, bet žinau buvo vasara, man rodos 2007-2008, o estai tuomet ir lankėsi. Iš viso lyg buvo 5, esu matęs viena jų maršrute, netgi švieslentėje degė maršruto skaičius. Dažymo schema jau matyta mūsų labdariniuose skandinavuose. Niekaip nerandu per google kažko panašaus
                                      Į ką labiau iš priekio/galo buvo panašios? į CK ar CN?
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        is priekio CN, galas irgi,kairiame šone žemėjantis stiklas kaip pas senus žemagrindžius autobusus, bet maršrute esu matęs tik vieną ir tai gal porą sykių. Kitos parke stovėjo, nebepamenu jau

                                        Comment


                                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                          is priekio CN, galas irgi,kairiame šone žemėjantis stiklas kaip pas senus žemagrindžius autobusus, bet maršrute esu matęs tik vieną ir tai gal porą sykių. Kitos parke stovėjo, nebepamenu jau
                                          Tipo tokia kaip dabar tarkim 230 tik 15 metrų?
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X