Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    kazkas naujo.. http://kaunas.kasvyksta.lt/2015/12/1...-laisvamobili/

    „Laisvamobilis“. Ši transporto priemonė būtų be vairuotojų ir ypatingai moderni, pritaikyta ir neįgaliesiems, nes ji važiuotų ant nedidelių ratų, todėl taip sudaroma galimybė įlipti įvairaus amžiaus žmonėms.

    Comment


      Ko gero, troleibusų apsisusikimas Tilto gatvėje liks toks, koks yra dabar: rezervinis, techninis. Nes šakotuvai nesumontuoti, o laidai jau "užmaitinti". Taigi, galima turbūt nebesvartyti varianto, kad galbūt T4 suksis Tilto gatvėje.

      Comment


        Keista, kodėl išvis jis yra padarytas? Ar laikina linija link buvusio 1-ojo depo bus nuimta / yra atjungta nuo pagrindinės linijos?
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Keista, kodėl išvis jis yra padarytas? Ar laikina linija link buvusio 1-ojo depo bus nuimta / yra atjungta nuo pagrindinės linijos?
          Matyt ir padarytas kaip rezervinis, yra tokių ir kitose vietose, kad, pvz., tolimesnėje maršruto atkarpoje įvykus avarijai, troleibusai galėtų apsisukti. Toks rezervinis apsisukimas yra Kalantos/Masiulio žiede, taip pat yra ir keletas kitų posūkių ar krypčių, nesujungtų su pagrindiniu KT. Kiek pamenu, dešinysis posūkis iš Tvirtovės al. į Savanorių, iš Nuokalnės g. į Utenos g. ir atvirkščiai, "atskiras" KT važiavimui tiesiai iš Ašigalio g. į Sukilėlių pr.

          Laikina linija link 1-ojo depo atjungta nuo pagrindinės linijos, tačiau kol kas nedemontuota. Ar "užmaitinta", negaliu pasakyti. Kokie planai dėl jos, nežinau.

          Comment


            Kiek man vienas vairuotojas pasakojo, tai lyg tais ruošiasi daugiau techninių apsisukimų daryti.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Vakar Parvarytos Kauno Scania atrodo štai taip, bet dėl tikslaus modelio dar nežinau. Jos yra 2004m tridurės.
              http://fotobus.msk.ru/photo/466593/
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Turi būti 2006 metų. Labai labai keista, jei 2004. Kitaip prieštaraus viešo pirkimo sąlygoms. O kad bus scania, ir tikėtina šiemet, forume rašiau lapkritį, bet iš to buvo tik pasijuokta, ir diskusija išsivystė pirksim trolza ar ne.

                Comment


                  Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                  Turi būti 2006 metų. Labai labai keista, jei 2004. Kitaip prieštaraus viešo pirkimo sąlygoms. O kad bus scania, ir tikėtina šiemet, forume rašiau lapkritį, bet iš to buvo tik pasijuokta, ir diskusija išsivystė pirksim trolza ar ne.
                  Tai jos jau parke. Viena Parko vairuotoja į Facebook įkelė jų foto. Jos tokios Kaip mano parodytos, ir dažymas toks. Ir gal galėjau apsirikti 2006m jos tikriausiai.
                  Kai tik leis sveikata nulėksiu į parka.
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                    Tai jos jau parke. Viena Parko vairuotoja į Facebook įkelė jų foto. Jos tokios Kaip mano parodytos, ir dažymas toks. Ir gal galėjau apsirikti 2006m jos tikriausiai.
                    Kai tik leis sveikata nulėksiu į parka.
                    bet jų paleidimas į liniją užtruks kai kurį laiką. Kaip kuriuose trūksta apšildymo šlangų o apie švieslentes nėra net mastyt kad veiks.

                    Comment


                      Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                      bet jų paleidimas į liniją užtruks kai kurį laiką. Kaip kuriuose trūksta apšildymo šlangų o apie švieslentes nėra net mastyt kad veiks.
                      Nėra Borto kampiuteriu?
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                        Nėra Borto kampiuteriu?
                        Taip išeina, jog nėra. Nebent gali pasekti Klaipėdos pavyzdžiu - pirkti kitokias švieslentes su valdymo blokais. Iš vienos pusės privalumas - nereiks pilnai autobusų perdažinėt. Užteks tik baltą juostą nudažyt viršuje ir viskas
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Taip išeina, jog nėra. Nebent gali pasekti Klaipėdos pavyzdžiu - pirkti kitokias švieslentes su valdymo blokais. Iš vienos pusės privalumas - nereiks pilnai autobusų perdažinėt. Užteks tik baltą juostą nudažyt viršuje ir viskas
                          O Mėlyna juosta ant šono?
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Gal užteks dezinformacijos skleidimo? Konkurse aiškiai parašyta, kad ne senesni nei 2006metų su veikiančiom ir suderintom švieslentėm pilnai ekplotuotini autobusai. Gana gal nesąmones rašinėt, reikėtų manau kai kuriuos veikėjus pasiųst atostogų negrįžtamai...

                            Comment


                              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                              Gal užteks dezinformacijos skleidimo? Konkurse aiškiai parašyta, kad ne senesni nei 2006metų su veikiančiom ir suderintom švieslentėm pilnai ekplotuotini autobusai. Gana gal nesąmones rašinėt, reikėtų manau kai kuriuos veikėjus pasiųst atostogų negrįžtamai...
                              šiuo metu tikrai nėra nebent jie sudėti kažkur atskirai.
                              Attached Files

                              Comment


                                Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                šiuo metu tikrai nėra nebent jie sudėti kažkur atskirai.
                                Keista tiek mažai mygtukų...
                                Bet tvarkinga darbo vieta. O Nebuvo virš vairuotojo?
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Kiek autobusų įsigyta?

                                  Comment


                                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                    Tai jos jau parke. Viena Parko vairuotoja į Facebook įkelė jų foto.
                                    Gal yra nuoroda?

                                    Comment


                                      Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                      šiuo metu tikrai nėra nebent jie sudėti kažkur atskirai.

                                      prietaisu skyda fotografavot, tai gal ir autobusa esat nufotografaves? Butu idomu pamatyt.

                                      Comment


                                        Parašė r08n Rodyti pranešimą
                                        Gal yra nuoroda?
                                        Nuotraukos labai prastos kokybės. Scanios tokios kaip čia:
                                        http://fotobus.msk.ru/photo/466593/
                                        Perkama greičiausiai iš šito parko.
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                          Keista tiek mažai mygtukų...
                                          Bet tvarkinga darbo vieta. O Nebuvo virš vairuotojo?
                                          virs vairuotojo dar keletas skyliu
                                          Attached Files

                                          Comment

                                          Working...
                                          X